راهنمایی خرید NDSI

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
آقا چرا با احساسات ادم بازی میکنید :d این عکسارو میذارید آدم دلش DS میخواد اونم از نوع XL اش. راستی کسایی که 3DS دارن و Shin Megami Tensei IV بازی میکنن بیاین باهم همفکری من الان نزدیک 100 ساعت بازی کردم خیلی حال میده. راستی این کارت 3dslink یه کارت آبی داره میگن بازیهای DS رو میاره. اگه کسی میدونه راهنمایی کنه عکس این همه بازی اینجاس آدم دلش میخواذ همرو بره تا ته :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آقا چرا با احساسات ادم بازی میکنید :d این عکسارو میذارید آدم دلش DS میخواد اونم از نوع XL اش. راستی کسایی که 3DS دارن و Shin Megami Tensei IV بازی میکنن بیاین باهم همفکری من الان نزدیک 100 ساعت بازی کردم خیلی حال میده. راستی این کارت 3dslink یه کارت آبی داره میگن بازیهای DS رو میاره. اگه کسی میدونه راهنمایی کنه عکس این همه بازی اینجاس آدم دلش میخواذ همرو بره تا ته :d

خب ds انقدر خوبه که احساسات آدم کم میاره :d آره واقعا :x هر عکسی گذاشتم خودمم بازیش کردم حتی اگه برای تست بوده باشه البته بازی بخوای تو ds تست کنی حداقل 1 ساعت طول میکشه :x

cover_large.jpg

من اطلاعی از فلش کارتا 3ds ندارم که چجورین و چه امکاناتی دارن شرمنده

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی گیتار هیرو برا طرفداراش

Modernhits.jpg

تا اونجایی که میدونم 4 تا گیتار هیرو برا ds اومده

اینم عکس از گیم پلیش

برای مشاهده تصویر اصلی (1006x1368 و حجم 184 کیلوبایت) روی این نوار کلیک کنید.
guitar-hero-on-tour-screenshot1.jpg

اینم لینک دانلود نسخه هک شده بازی گیتار هیرو که با دکمه ها کنسول میشه بازی کرد

Quik guide to play a hacked guitar hero | GBAtemp.net -> The Free Independent Video Game Community: 3DS, NDS, Wii, GBA, PSP, Hacking, Dingoo, PS3, Xbox 360...

بازی قشنگ Hotel Dusk

images

عکس گیم پلیش

images

از بازي هايي هست كه از اكثر امكانات دي اس استفاده ميكنه.

براي مثال، جايي قراره نامه پست كنيد، تمبر رو بوسيله قلم روي پاكت ميزارين بعد با بستن دي اس، تمبر روي نامه ميچسبه!

بازي از سري بازي هاي فكر هست و خیلی طرفدار هاي زيادي پيدا كرده.

بازی 1 in 101 game

images

همینطور که از اسم این بازی مشخصه این بازی 101 بازی کوچیکه که هر بازی گیم پلی جداگانه ای نسبت به بازیهای دیگه داره . کمتر پیش میایدکه بازیها مشابه هم باشن.

تعداد این بازیها آنقدر زیاد هست که هر کسی با هر جور سلیقه ای حداقل 20 بازی مورد علاقه ی خودشو در بین این 101 بازی پیدا میکنه.

کیفیت گرافیکی بازیه در حد خوبی قرار دارند و تقریبا همه ی آنها 2 بعدی هست.

حتی شما می تونید بصورت دو نفره نیز با یکی از دوستانتان که دی اس داره نیز این بازیها را انجام بدید و در بدست آوردن امتیاز بیشتر در هر کدام از بازیها با هم رقابت کنید.

تعدادی از بازیهای موجود در این مجموعه.

1- روپایی زدن با توپ
2- انداختن توپ بسکتبال داخل تور.
3- به سیخ کشیدن کبابها.
4- دارت
5- غذا دادن به قورباغه
6- ماشین سواری
7- سودوکو
8- پرتاب وزنه
9- جورچین تصاویر

و تعداد بسیاری بازیهای فکری و کوچک و سرگرم کننده. پس این مجموعه ی زیبا رو از دست ندید.

بازی Music MonStars

images

این بازی در رده ی بازیهای ریتمیک و آهنگین قرار میگیره . در هر مرحله از بازی که یک موزیک شروع به نواختن میشه تعدادی دایره ی رنگی در قسمتهای مختلف صفحه ایجاد میشن که به سرعت کوچک می شون و بعد ناپدید میشن و وظیفه ی شما اینه که قبل از ناپدید شدن این دایره ها به کمک Stylus روی این دایره ها اشاره کنید ضربه بزنید . هر دایره از خود صدایی تولید میکنه که در واقع قسمتی از آهنگ را تشکیل می دهند.

سرعت عمل شما و رعایت ترتیب باعث می شه که ریتم آهنگ به شکل زیبایی جلو بره و در انتها هم با توجه به میزان خطای شما به شما امتیاز داده میشه .

موزیکهای موجود در بازی ریتم شادی دارن هر مرحله دارای سه مرحله ی سختی می باشد که هر کسی را راضی می کند.

گرافیک بازی هم شاد و زیباست . برای لذت بردن کامل هم بهتر است که از هدفون در بازی استفاده کنید که علاوه بر داشتن صدا و کیفیت بیشتر تمرکز شما را نیز زیاد می کند.

در بازی سه نوع ساز مختلف ( پیانو - گیتار - درام ) وجود داره که در تقریبا در همه ی آهنگها از هر سه استفاده می شود.

شما در بازی نیز می توانید به نواختن و ضبط آهنگ دلخواه خود البته به تعداد محدود بپردازید. همچنین قابلیت چند نفره بازی کردن این بازی هم گزینه ی خوبی برای رقابت می باشد.

بازی بینظیر GTA:Chinatown Wars

images

اینم گیم پلیش

images

ایده پردازی تو بازیش جالبه ds میکروفون داره تو GTA هم میتونی سوت بزنی برات تاکسی بیاد.

GTA:Chinatown Wars یک بازی دیگر از سری بازی های فوق العاده محبوب GTA اما این بار بر روی کنسول دستی رویایی NDS

OPEN WORLD:این بازی در داخل یک محیط باز و واقعی اتفاق می افتد.شما آزاد خواهید بود تا در یک نقشه بزرگ به سیاحت بپردازید به همراه تغییر وضغ آب و هوا و خصوصیت ترافیک , پلیس های باهوش و پیاده های دارای هوش مصنوعی و انتخاب ماموریت های مختلف.

MATURE STORYLINE:این داستان یک خارجی است که دنیای تبه کاران را در یک شهر بزرگ هدایت میکند.شما به عنوان یک جوان سرباز از گروه جنایی هستید که درگیر یک گروه داخلی می شوید برای کنترل دسته های جنایی او تلاش می کند .

AD HOC MULTIPLAYER: با اتصال wi-fi , بازیکنان می توانند در چهار مد مختلف با دیگران head to head بازی کنند , که شامل یک مد ریس (هفت مپ مختلف ریس , میتوانید با تمام وسایل نقلیه بازی مسابقه دهید) و مد های co-op می شود.

LENGTH OF GAMEPLAY: شامل +70 ماموریت , +20 ساعت گیم پلی مستقیم __با قابلیت دوباره رفتن مراحل برروی آن +20 ساعت.

STYLUS BASED MINI GAMES:ماموریت ها مشمول mini-game های متنوع وسیعی می شود , مثل تهیه کردن یک sniper برای کامل کردن یک ماموریت ترور , و شکستن قفل ها ماشین ها و وصل کردن سیم های آن (بدون سوییچ) برای دزدیدن آن ها.

REPLAYABLE MISSIONS:یک خصوصیتی که به شما این اجازه را میدهد که از یک منو راحت به هر ماموریتی که کاملش کردید جهش کنید و دوباره آن را بازی کنید.

لینک دانلود بازی

Grand Theft Auto - Chinatown Wars ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

آقا این بازی رو هر کی گیمر موزیک بازه حتما دانلود کنه این معرکست:

JamSessions

images

بازی Shaun the Sheep

images

اینم عکس از گیم پلیش

images

بازی Shaun the Sheep که از روی انیمیشنش محبوب با همین اسم ساخته شده بازی ای بسیار شاد و مفرحه. تنها ایراد بزرگی که داره کوتاهی بازی هستتش.

در زمینه ی صدا گذاری و موسیقی خیلی خوب هست و کلا همه ی صدا ها رو از روی کارتون برداشتن. گیم پلی چیزی هست که بازی رو کمی متمایز می کنه.

گیم پلی بازی با استفاده از تمامی امکانات DS خیلی شاهکار هست و تا خودتون تجربه نکنید نمیفهمید. با مینی گیم های زیادی در طول بازی برخورد می کنید که یکی از یکی جذاب تر هستند و لازمه ی یک بازی خوب هم همین جذابیتش هست.

رئیس مزرعه از خونه بیرون میره و در رو باز میذاره. گوسفند ها هم از اونجا به همه جای مزرعه پخش میشن و این وظیفه ی Shaun و سگ مزرعه هستش که این 15 گوسفند گمشده رو قبل از اومدن مزرعه دار پیدا کنند. تایم خاصی نداره ولی خیلی زود همشون رو پیدا می کنید. البته این رو هم اصافه کنم. میشه گفت که داستان بازی مخلوطی از 40 قسمت این انیمیشن زیبا هست.
بهتون توصیه می کنم حتما هم این بازی و هم انیمیشنش رو تهیه کنید.

بازی Duke Nukem: Critical Mass

images

دستت درد نکنه چه بازیا قشنگی معرفی کردی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی ترسناک خیلی قشنگ برای ds

به اسم Dementium - The Ward

واقعا ترسناکه

images

اینم لینک دانلود بازیش

Dementium - The Ward ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

بازی ترسناک قبلی اما نسخه دومش dementium 2

خیلی ترسناکه

images

اینم لینک دانلود بازیش

Dementium II ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

بازی sonic rush adventure

images

اینم لینک دانلود بازیش

Sonic Rush Adventure ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

بازی خیلی باحال و خنده دار Rayman Raving Rabbids 2

images

عکس از گیم پلی بازیش

images

لینک دانلود خود بازیش

Rayman Raving Rabbids 2 (E)(EXiMiUS) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

بازی Touch the Dead یه بازی ریل شوتره

Touch_the_Dead.jpeg

بازی تام و جری

images

بازی ماریو پارتی

images

بازی که اثر شماها با کاراکتراش آشنایید

images

بازی Kirby - Super Star Ultra تمومش کردم خیلی حال داد بازیش

images

بازی Kirby - Squeak Squad اینم تموم کردم خیلی قشنگ بود

images

بازی Kirby - Mass Attack دارم بازی میکنم تا زمین سوم مرحله 6 رفتم خیلی فان و قشنگه

images

بازی Kirby - Canvas Curse هنوز شروع نکردم هر وقت Kirby - Mass Attack تموم شد این یکی شروع میکنم

images

بازی Michael Jackson The Experience بازی کردم خوب درستش کردن

images

بازی toystory 3 من که خیلی ازش خوشم اومد تا آخرش رفتم مراحلش با همه پلتفرما دیگه فرق داره من که لذت بردم

images

بازی Beat City بازی ریتمیک

من بازیا ریتمیک خیلی دوست دارم :x

images

بازی Sonic and Sega All Stars Racing

images

بازی FIFA Street 2

images

آدم اینا میبینه جوگیر میشه بخدا

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363

من Shin Megami Tensei IV v رو ۲ بار بازی کردم دیگه جرات نکردم بازی کنم. بار نخست ۶/۵ ساعت بار دوم هم ۷/۵ ساعت. یه طوریه که آدم نمیتونه از بازی بیاد بیرون اینقدر که با حاله:d

- - -ویرایش - - -

خب ds انقدر خوبه که احساسات آدم کم میاره :d آره واقعا :x هر عکسی گذاشتم خودمم بازیش کردم حتی اگه برای تست بوده باشه البته بازی بخوای تو ds تست کنی حداقل 1 ساعت طول میکشه :x

cover_large.jpg

من اطلاعی از فلش کارتا 3ds ندارم که چجورین و چه امکاناتی دارن شرمنده

تو رو خدا عکس هیچ بازی ای از سری SMT نذارید. آدم از کار و زندگی می افته.:d

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
کیف ds من تو عکسی که از ds ام گذاشتم معلومه

b43e309ef49124852.jpg

نمیدونم میفرستن یا نه

اینم عکس فلش کارتم شرمنده تاریک بود عکس بی کیفیت شد

20140228_225926.jpg

دوست عزیز عکسای این پستت نیومد
کیفیت هم معلوم نیست چجوریه گذاشتی زیر Ds
راستی قیمت کیف؟ برای 3ds هم داشت؟

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
ماشالا همه بروبچ شب زنده دار هستن .
اقا کیف من خریدم 10 تومان فکر کنم به 3DS هم بخوره اما در هر صورت مخصوص اونم داشت .

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دوست عزیز عکسای این پستت نیومد
کیفیت هم معلوم نیست چجوریه گذاشتی زیر Ds
راستی قیمت کیف؟ برای 3ds هم داشت؟

عکسا که تازه آپلود کردم هردوتاشم میاد برای من برای شما نمیدونم

همینی از کیف میبینی همین شکلیه کل کیف

کیف 10 هزار

من از 3ds و لوازم اطلاعاتی ندارم شرمنده

اقا کیف من خریدم 10 تومان فکر کنم به 3DS هم بخوره اما در هر صورت مخصوص اونم داشت .

آره بابا عمریه شب زنده داریم :d

نه به 3ds نمیخوره 3ds معمولی تپلتر از ds lite ه

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ممنون میشه یه عکس ازش بزاری ؟برای 3ds داشت مخصوص؟ اندازش یکی باید باشه فقط نوشته روش فرق داره نه؟ از کجا گرفتی؟
عکسا که تازه آپلود کردم هردوتاشم میاد برای من برای شما نمیدونم

همینی از کیف میبینی همین شکلیه کل کیف

کیف 10 هزار

من از 3ds و لوازم اطلاعاتی ندارم شرمنده
عزیز عکسا فلش کارت نیومد والا با چیز وی پی ان هم تست کردم نشد

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دمت گرم کاربرnintendo_3d
s
- کلی حال کردم ، من خودم خیلی وقت پیش Advance Sp بازی میکردم ، اونم خیلی باحال بود ولی بعدش زدم تو خط PSP ، ولی همیشه دوست داشتم یه Ds هم داشته باشم ، میشه لطف کنی بازیهای ادونچرش (تیریپای Syberia ، اشاره کلیکیا) هم معرفی کنی؟؟ بعد اینکه همه مدلهای DS بازیهای Advance هم میتونه اجرا کنه؟؟ خلاصه بهترین مدلش کدومه ، قیمتش چقدره؟؟

آخرین ویرایش:

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
دمت گرم کاربر - کلی حال کردم ، من خودم خیلی وقت پیش Advance Sp بازی میکردم ، اونم خیلی باحال بود ولی بعدش زدم تو خط PSP ، ولی همیشه دوست داشتم یه Ds هم داشته باشم ، میشه لطف کنی بازیهای ادونچرش (تیریپای Syberia ، اشاره کلیکیا) هم معرفی کنی؟؟ بعد اینکه همه مدلهای DS بازیهای Advance هم میتونه اجرا کنه؟؟ خلاصه بهترین مدلش کدومه ، قیمتش چقدره؟؟

بازیهارو احسان میاد میگه اما برای DS پشت شهرداری باید بری که 2 مدل Lite و DSi موجود هست . که Lite با قطعه کپی خور کننده حدود 165 در میاد البته من 150 هم کلش رو سراغ دارم . DSi هم کمی گرونتر هست چیزی حدود 50 تومان گراونتر هست . در کل قیمتی ندارن . اگر میخوای بازی GBA هم روش اجرا کنی نسخه لایت بگیر . ما هم لایت گرفتیم و هیچ تفاوتی در اجرای بازی ندارن .

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
بازیهارو احسان میاد میگه اما برای DS پشت شهرداری باید بری که 2 مدل Lite و DSi موجود هست . که Lite با قطعه کپی خور کننده حدود 165 در میاد البته من 150 هم کلش رو سراغ دارم . DSi هم کمی گرونتر هست چیزی حدود 50 تومان گراونتر هست . در کل قیمتی ندارن . اگر میخوای بازی GBA هم روش اجرا کنی نسخه لایت بگیر . ما هم لایت گرفتیم و هیچ تفاوتی در اجرای بازی ندارن .
مرسی از پاسختون
دقیقا چه فرقهایی با هم دارن که اون 50 تومن گرونتره؟؟ بعد i بازیهای GBA رو اجرا نمیکنه؟؟ بعد که دستگاهو گرفتم رم هم باید بگیرم؟؟ چه رمی میخوره بهش؟؟
اینی که میفرمایید 150 سراغ دارید ، تمیزه؟؟ میشه پ.خ کنید برام شرایطشو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر