راهنمایی خرید NDSI

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
یک سوال :d اگه DS سفید بگیرم، رنگ خودش جوری روشن نیست که نزاره بفهمی چی داری بازی میکنی؟ یعنی اذیت نمیکنه انقدر روشنه؟ :-b

نه اینطوری نیست . اما بازم سلیقه ای هستش . من رنگ تیره برداشتم چون کمی زیباتر بود . البته نمی دونم لایت میگید یا dsI اما خب سفیدش هم خشگله و فکر نمی کنم چشم رو اذیت کنه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
نه اینطوری نیست . اما بازم سلیقه ای هستش . من رنگ تیره برداشتم چون کمی زیباتر بود . البته نمی دونم لایت میگید یا dsI اما خب سفیدش هم خشگله و فکر نمی کنم چشم رو اذیت کنه

Lite میخوام بگیرم! یا سفید میگیرم یا سیاه!
میخواستم مطمئن شم.
خ ممنون :)

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
نینتندو در تاریخ ۲۰ می (اردیبهشت/خرداد) سرویس Nintendo Wi-Fi Connection رو برای Wii, DS و DSi خاموش خواهد کرد.

این سروسی دیگه عمر خودش رو کرده و با Nintendo Network در Wii U و 3DS جایگزین شده.

Nintendo Switching Off Wi-Fi Connection Service On Wii And DS - Nintendo Life

630x.jpg

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
من این Armor دومی رو خ وقت پیش توی یه فرومی دیده بودم! فک کنم GBATEMP بود! یارو میگفت $80 میفروشم :d یعنی مفت گرونا ;;)
ولی ای کاش از اینا گیر میومد! :(

اره ولی خیلی خشگلش می کنه

چه باحاله. DS انگار تانکه:d

ترانسفورمز شده :d

راستی بازی Spore بازی کردید ؟ خیلی قشنگه مثل نسخه کامپیوتر باید Spore طراحی کنید . خیلی خوبه :x

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
نینتندو در تاریخ ۲۰ می (اردیبهشت/خرداد) سرویس Nintendo Wi-Fi Connection رو برای Wii, DS و DSi خاموش خواهد کرد.

این سروسی دیگه عمر خودش رو کرده و با Nintendo Network در Wii U و 3DS جایگزین شده.

Nintendo Switching Off Wi-Fi Connection Service On Wii And DS - Nintendo Life

630x.jpg

غلط کردن )x شرکتشونو رو سرشون خراب میکنم اگه این کارو بکنن )x

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام
امروز رفتم حیدری گفت 150 دستگاه فلش کارتم 50 ! بعدش گفتم رفیرن گفت اره !
امروز یه 3dsکار کرده گذفتم اما پال هستش
فلش کارت ندارم یه بازی ماریو داره روش فقط

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
سلام
امروز رفتم حیدری گفت 150 دستگاه فلش کارتم 50 ! بعدش گفتم رفیرن گفت اره !
امروز یه 3dsکار کرده گذفتم اما پال هستش
فلش کارت ندارم یه بازی ماریو داره روش فقط

حیدری گفت ریفرن؟!؟! :-o
خو فلش کارتو برو از همون حیدری بگیر! بگو R4i SDHC Dual-Core 2013 میخوام! فقط حواست باشه اگه اصل نبود نخرا!!!

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
حیدری گفت ریفرن؟!؟! :-o
خو فلش کارتو برو از همون حیدری بگیر! بگو R4i SDHC Dual-Core 2013 میخوام! فقط حواست باشه اگه اصل نبود نخرا!!!

عجله داشتم سریع رفتم اونجا ببینم حیدری چی داره فلش کارت بعدش اینجوری گفت
پاساژ لباف نبود مگه؟ همون بالا اولین مفازه دومی بود نمیدونم دقیق
بعد گفتم اینا رفیرن؟ گفت دیگه نوش توی بازار نیست یعنی رفیرن دیگه
بعدش گفتم فلش کارتتون این دوال کور ها از این سری new ها هستش؟ گفتش نه برچسب زدم خودم روش سری جدید اما تضمینی میدم بهت با دستگاه بخوای 50 میدم همینجوری 60 ! خلاصه منم رفتم همون 3ds کارکرده رو گرفتم

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
بعدش گفتم فلش کارتتون این دوال کور ها از این سری new ها هستش؟ گفتش نه برچسب زدم خودم روش سری جدید اما تضمینی میدم بهت با دستگاه بخوای 50 میدم همینجوری 60 ! خلاصه منم رفتم همون 3ds کارکرده رو گرفتم

فلش کاردش هم اصل نیست؟! :-o
بزار من به nintendo_3ds بگم بیاد اینجا رسیدگی کنه بینیم :d
اگه ریفر باشه که خ بده :(( :( منم میخواستم بخرم! فک کنم باید پولامو جمع کنم تابستون برم یه 3DS XL بخرم! نمیشه اینطوری! :(

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

مطمعنی رفتی پاساژ لباف؟ مغازه حیدری؟

11 ساله مشتری حیدریم DS ریفر نداره اصلا همونایی هم که چند سال پیش آورده چون DS مشتری کم داشته رو دستش مونده چه برسه به ریفر آوردن

اوه چه جالب رفتی گفتی سری NEW هستن اونم گفته برچسب زدم ;;) اصلا اولین و قدیمیترین مدل دوال کور سری NEW هست که نه آپدیت میشه نه ........ ارزشی هم ندارن

گرونترین فلش کارت کارتی که داره 30 هزاره بالاتر از این قیمت هم نداره همین دوست خوبم S_Salvatore ازش خریده 15 هزار من مدل دوال کور 2013 اوریج با قابلیت آپدیت که اپدیتشم کردم خریدم ازش 30 هزار

شما از اول به 3DS علاقه داشتی که خریدی مبارکت باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر