راهنمایی خرید NDSI

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
دوستان ds lite که خرابی نداشته؟؟
یکی بهم گفت تو ds lite زیاد خرابه میخوام ببینم راست گفته یا نه؟؟
راستی کسی بازی contra و ninja gaiden بازی کرده؟؟چطوره؟؟یکم توضیح بدین.
ممنون

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
قرار نیست که هر نسل با یه تحول خیلی بزرگ توی کنسول روبرو بشید!

نینتندو توی 3DS اومد از سخت افزار بهتر و صفحه نمایش 3 بعدی استفاده کرد و همینا واسه تغییر یه نسل کافیه اونم برای کنسول دستی که خیلی نمیشه کار خاصی کرد!

مثلا vita مگه چه تغییری جز سخت افزار بهتر داشت!

اینکه قیمت توی ایران بالاست هم ربطی به شرکت سازنده نداره...

کلا درسته که 3DS قیمتش نسبتا بالاست ولی ارزش خرید داره و در مورد کپی خور شدن هم درسته مشکلاتی داره ولی نه در حدی که نشه سمتش رفت...

انتظاری که یه نینتندو فن از نینتندو داره با انتظاری که یه سونی فن از سونی داره فرق داره

یه نینتندو فن از نینتندو انتظار خلاقیت داره نه اینکه ds با psp ادغام کنه یه چیز من در اوردی هاردکور شده بده بیرون

ویتا مشکلش همینه چون فقط سخت افزارش پیشرفت کرد فروش خیلی خیلی کمی داشته

DS یه کنسول نسل قبل هستش و قرار هم نیست که قیمتش با کنسول نسل بعدش یکی باشه!!!!
مثلا PS2 قیمتش 400 تومنه کپی خورش ولی PS3 قیمتش بالای 1 تومنه...

اتفاقا 3DS بازی زیاد داره و همینجوری هم داره واسش بازی میاد و درسته مثل DS نیست ولی کاملا قابل قبوله و اینم در نظر بگیر که بازار بازی های موبایل و تبلت خیلی رشد کرده و دیگه نمیشه هر روز واسه کنسول دستی عنوان منتشر کنه...

نینتندو که نمیتونه واسه اینکه کنسول جدید بده قابلیت پرواز بزاره روی کنسول دستی !!
کنسول دستی کلی محدودیت داره که جلوی خلاقیت میگیره و از طرفی باید هر خلاقیتی کاربردی باشه...

3ds بازی زیاد داره؟ یعنی بازی ها مقایسه زمانی بین 3ds و ds بکنی اصلا بازی ها انحصاری برای 3ds نیومده

نمونه اش kirby . متروید . دانکی کونگ و موارد دیگه . کدوم از اینا برای 3ds اومده؟ 3 ساله 3ds اومده فقط یه پوکمون داره اما ds سیزده تا پوکمون داره زمان عرضه ds دوتا تا kirby اومد اما بعد از 3 سال 3ds هنوز یه kirby هم نداره دانکی کونگ 3ds ریمیک و اصلا دانکی کونگ جدید نداره

متروید برای ds دو سال بعد از عرضه متروید منتشر کرد اما 3ds بعد از سه سال هنوز متروید منتشر نکرده و موارد دیگه

کسی نگفت قابایت پرواز بده یه نینتندو فن از نینتندو گرافیک نمیخواد خلاقیت و ایده پردازی میخواد نه کپی کاری

خوب من که نمیگم کنسول نسل جدید ارزون تر از نسل قبل باشه! من میگم آدم یه DS میگیره مفت با بازی های خ بیشتر و بهتر!

والا واسه ما که قابل قبول نیست :( سه ساله تازه یه دون Pokemon X و یه دون Y بیشتر نداده! ولی DS هفت مدل داره! قبول کنید که توی طیف بازی ها و کیفیت بازی ها 3DS جلوی DS کم میاره!

ما از نینتندو یه انتظاره دیگه داشتیم! حالا شما قانعی ما چی کار کنیم :d

کاملا باهات موافقم

نینتندو بخاطر wii u از بقیه کنسولاش داره کم میزاره و کم کاری میکنه این فروش 3ds هم بخاطر فروش بالا ds و 3d بودنشه قول میدم اگه نینتندو این کم کاری ادامه بده نسل بعئی کنسول دستیش کلا ضرر میده

کسی که کنسول دستی نینتندو خریده بهش ربطی نداره که wii u چقدر فروخته که الان نینتندو سر wii u از بقیه میزنه

نمونه اش ps2 نسل شیشی چون فروشش بالا بود تا نزدیکا اواخر نسل هفت تولیدش ادامه پیدا کرد و فروش کرد حالا wii که برنده نسل هفت بود و پرفروش بود و فروشش ادامه داشت نینتندو برای اینکه روی wii u کار کنه خط تولید wii جمع کرد خب به wii دارا ربطی نداره wii u چقدر فروش کرده الانم نینتندو یه چیز من درآوردیو داده بیرون حتی از انحصاری ها خودش روش کم گذاشته تا به wii u برسه

آقا تغیرات سخت افزار و صفحه نمایش بهتر دقیقا همون چیزیه که ps vita داشت و الانم همه میبینند که یک کنسول شکست خوردست
مشکل 3ds اینه که خیلی از تغییراتش نسبت به دی اس جذابیت هایش نسبت دی اس رو از بین بردند
مثلا این که صفحه بالاش بزرگتر و سه بعدی باشه باعث میشه گیم پلی همیشه تو صفحه ی بالا جریان داشته باشه و به عبارتی گیم پلی لمسی جذاب کنسول از بین بره این وسط به جز یه سری مینی گیم چیزی به صفحه پایین نمیرسه
یا وجود حسگر حرکتی و صفحه نمایش سه بعدی کاملا بر ضد هم هستند چون به محظ حرکت دادن زیاد کنسول در یک جهت تصویر سه بعدی از بین میره
در ضمن تو این نسل 3ds احتمالا نمیتونست با سخت افزار دی اس عرضه بشه ولی همین جهش زیاد سخت افزاری باعث شده هزینه ساخت بازی واسش چند برابر بشه و همین یعنی خیلی از استدیو های خلاق کوچیک از عهده ی این هزینه بر نیاند و به سمت بازار موبایل کشیده بشوند

درسته اگه پیشرفت سخت افزاری خوب بود ویتا انقدر کم نمیفروخت

یه چیز مسخره اس ds با psp ادغام کردن یه چیز ناهمگون هاردکور دادن بیرون

اگه psp خوب بود انقدر فروشش نسبت به ds کم نبود

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
DS Lite گزینه بهتریه! اول از همه باتری! DSi باتریش پدر آدمو در میاره! دوما DS Lite یه دون GBA Slot داره که البته شاید به درد شما نخوره! DS Lite حدود 90 تا 100 تومن ارزون تره!
بله DSi یه سری بازی های خاص خودشو داره که بهش میگن DSi Ware که بازی هاش بیشتر شبیه بازی های موبایلن تا DS :| این بازی ها رو فقط میشه به صورت آنلاین از DSi Shop خرید و هک نشدن! بازی های اصلی DS روی همه سری های DS اجرا میشن! ما کارمون با همین بازی هاس! بازی های DSi Ware همون طور که گفتم بیشتر شبیه بازی های موبایلن! پس توی اجرای بازی هیچ فرقی بین DSi و DS Lite نیست! DSi فقط 0.13 اینچ صفحش بزرگ تره ولی کیفیتش هیچ فرقی نداره!
باتری DS Lite بین تمام سری DS بهترینه! و ... همین دیگه! فقط این که DS Lite بهتره! بزرگ ترین دلیلم هم باتریشه!!!

جواب کامل و خوبی دادی

ممنون

درباره محصولات خوش ساخت نینتندو صحبت میکنی خرابی تو کارش نیست

ds مدل اولی هم خرابی نداشته چه برسه به ds lite طرفی که بهت این حرفو زده حتما یا دلال بوده یا خودش dsi داشته تعریف کرده تا بعد از خودش بخری

کاری نداره بازیاشو دانلود کن با شبیه ساز تست کن ببین نظرت چیه دربارشون با توضیح دادن زیاد محیط بازی درک نمیکنی خودت باید ترجمه کنی

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
ممنون

ببخشید رک میگما: چرت گفته :d تمام کنسول های نینتندو خرابیشون شاید 1 هزارم سونی هم نباشه! نینتندو یه چیز دیگس عزیز من :d حالا نبین میری یه thread ایی میبینی ورداشتن نینتندو رو با سونی مقایسه میکنن :d چون اصلا سونی در حدی نیست که بخوان با نینتندو مقایسش کنن :| این کنسول شاید میانگین خرابیش 10 در میلیون باشه b-)

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
تریلر بازی Kirby super star ultra

دانلود super star ultra commercial youtube mp4

کلیپ مقایسه ماریو کارت ds با wii

دانلود mario kart wii mario kart comparison youtube m4v

چون Kirby Super Star Ultra رو بازی کردم دیگه دان نکردمش :d خ قشنگه :x

Mario Kart Wii هم مشخصا بهتره! ولی هیچ وقت حالی که وقتی داری با یه کنسول دستی اونو بازی میکنی رو نداره! یعنی من Mario Kart DS ترجیح میدم :x

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
چون Kirby Super Star Ultra رو بازی کردم دیگه دان نکردمش :d خ قشنگه :x

Mario Kart Wii هم مشخصا بهتره! ولی هیچ وقت حالی که وقتی داری با یه کنسول دستی اونو بازی میکنی رو نداره! یعنی من Mario Kart DS ترجیح میدم :x

تریلر این kirby که گذاشتم حجمش 1 مگ 300 کیلوبایت بیشتر نیست دانلودش کن خیلی باحاله تریلرش

آره ماریو کارت روdsخیلی بیشتر حال میده اما با تفاوت سخت افزاری بین ds و wii هست ماریو کارت ds خیلی عالی کار شده

مرحله ای که تو جاده ای ماشینا بزرگ از بقلت رد میشه خیلی باحاله

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
تریلر این kirby که گذاشتم حجمش 1 مگ 300 کیلوبایت بیشتر نیست دانلودش کن خیلی باحاله تریلرش

آره ماریو کارت روdsخیلی بیشتر حال میده اما با تفاوت سخت افزاری بین ds و wii هست ماریو کارت ds خیلی عالی کار شده

مرحله ای که تو جاده ای ماشینا بزرگ از بقلت رد میشه خیلی باحاله

آره تریلرش باحال بود :d شاید باورتون نشه ولی من این Mario Kart DS رو قورت دادم! راحت بالای 400 ساعت بازیش کردم ولی هنوزم دلم میخوادش! Mario Party DS هم خ باحاله!!!!!!!!!!!!! :x
دستت درد نکنه خ زحمت میکشی :)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آره تریلرش باحال بود :d شاید باورتون نشه ولی من این Mario Kart DS رو قورت دادم! راحت بالای 400 ساعت بازیش کردم ولی هنوزم دلم میخوادش! Mario Party DS هم خ باحاله!!!!!!!!!!!!! :x
دستت درد نکنه خ زحمت میکشی :)

سری kirby خیلی قشنگن بخصوص ds چهار نسخه kirby داره

آره ماریو پارتی هم خیبی قشنگه مینی گیما باحالی داره حتی ماریو پارتی ds سایت اختصاصی داره

آره ماریو کارت خیلی حال میده

فدات کاری نکردم

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
سری kirby خیلی قشنگن بخصوص ds چهار نسخه kirby داره

آره ماریو پارتی هم خیبی قشنگه مینی گیما باحالی داره حتی ماریو پارتی ds سایت اختصاصی داره

آره ماریو کارت خیلی حال میده

فدات کاری نکردم

Mario Party DS هم فک کنم دیگه حداقل 300 ساعت بازی کردم :d هر چی پوکمون تا حالا بازی کردمو جمع کنم به اندازه این دوتا نمیرسه :d
من موقعی که DS داشتم و فلش کارد نداشتم، فقط این دوتا رو بازی میکردم :d اصلا هم خسته نمیشدم!!! به هیچ وجه! هر چقدر بازی میکردم بازم دلم میخواست :d ولی نمدونم چرا New Super Mario Bros. رو کلا 40 ساعت هم بازی نکردم!!! شاید به این دلیله که من خ با Platforming حال نمیکنم...

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
Mario Party DS هم فک کنم دیگه حداقل 300 ساعت بازی کردم :d هر چی پوکمون تا حالا بازی کردمو جمع کنم به اندازه این دوتا نمیرسه :d
من موقعی که DS داشتم و فلش کارد نداشتم، فقط این دوتا رو بازی میکردم :d اصلا هم خسته نمیشدم!!! به هیچ وجه! هر چقدر بازی میکردم بازم دلم میخواست :d ولی نمدونم چرا New Super Mario Bros. رو کلا 40 ساعت هم بازی نکردم!!! شاید به این دلیله که من خ با Adventure حال نمیکنم...

ماریو پارتی هم فانه هم سرگرم کننده هم جذابه

پوکمون که کلی فن داره

من بازی new super mario خیلی دوست دارم این بازی اول نسخه ds ش سال 2006 اومد انقدر استقبال شد که نسخه wii شو سال 2009 منتشر کردن

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
ماریو پارتی هم فانه هم سرگرم کننده هم جذابه

پوکمون که کلی فن داره

من بازی new super mario خیلی دوست دارم این بازی اول نسخه ds ش سال 2006 اومد انقدر استقبال شد که نسخه wii شو سال 2009 منتشر کردن

آره خ باحالن همه اینا! وافعا این فنای سونی از بازی چی میفهمن؟! :-/ من موندم واقعا!!!

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
نه بابا مگه پولت زیادی کرده :d همون کافیه! مشکلی هم به غیر از سیاه شدن بغلای صفحه بالایی نداره!!!

آخه این قدری یجوری گفتین از 3ds گفتم حتمی نمیتونه خوب بازی های Ds بیاره و اینکه بازی های Ds هم برام مهمه
-----------------------------
راستی کسی ادرس ندادا؟:D

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
انواع DS Lite

DS Lite احسان این رنگیه :d

nintendo-ds-cobalt-blue.jpg

طرح Zelda :x

nintendo-ds-lite-golden-.jpg

رنگبندی های مختلف :x

Nintendo_DS_Lite_new_colors_1.jpg

yellow-pikachu-nintendo-ds-lite.jpg

برا خودم این رنگیه (پایینی)

nintendo-ds-lite-blue-.jpg

12487736301.jpg

Ds%20lite%20Signed%20%284%29.JPG

ndsl-eu.jpg

p070601_02-pic01.jpg

Shockgold_DS.jpg

bak-main-ebay-EDL000-2-x-14-Color-Colour-Touch-Stylus-Pen-Pens-for-Nintendo-DS-NDS-LITE.jpg

51SRliJ5e1L._SY300_.jpg

nintendo-ds-lite-golden-.jpg

blackblueDS.jpg

dspimped.jpg

Nintendo-DS-Lite-Purple-Screen.JPG

shock_ds_lite_clear_case.jpg

colorware-ds-lite.jpg

DS-lite-new-color1.jpg

495_06_12_07_1104.jpg

crimsonblackdslite.jpg

NintendoDSLite.jpg

photo_lime1.jpg