راهنمایی خرید Nds

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
اینم یه عکس دسته جمعی از خانواه ی فلش کارت های دی اس ولی بعضیاشون نیستن رفتن سربازی:biggrin1:!!
header_2.jpg

این هم عکس هایی از جعبه و محتویات جعبه ی G6 REAL:
box_back(small).jpg

box_open(small).jpg

box_content(small).jpg

G6DS_front(small).jpg

G6DS_back(small).jpg

این هم از SuperCard DS one و محتویات جعبش:
box_front(small).jpg

box_open(small).jpg

box_content(small).jpg

SC_front(small).jpg

SC_back(small).jpg

این هم یه سایت مخصوص دی اس و فلش کارت هاش: http://www.kickgaming.com

شما میتونید لیست و عکس و قیمت تمام لوازم جانبی های دی اس رو در اینجا و اینجا مشاهده کنید!

توی لیست لوازم های جانبی چیزای توپی پیدا می کنید!!

az_10s

کاربر سایت
Jan 21, 2007
8
0.5- سلامچطوري؟
1-آقا يعني چي كه دي اس رو يگانه كپي خور ميكنه؟
2- اگه دي اس اورژينال رو فرقي نميكنه لايت يا فت كارت ار4 يا ام3 ...روبندازيم ميتونيم از اينترنت بازيهاش رو دان وبازي كنيم؟
3-براي بازي كردن يعني حتما بايد هم كپي خورش كني هم كارتهاي رو كه گفتم بخري؟
4- يه دي اس هست كه ميگن از اونور اومده و كپي خور شده اما فلش كارت نداره اگه ام 3 يا ار4 بخرم ميتونم بازي بريزم توش وبازي كنم يا اينكه بايد دوباره هكش كنم؟
5-فروشگاه فتحي قراره يه چيزاي بياره ام 3 دي اس وان..قيمت گفت 65
6-باشه خداحافظ

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
0.5- سلامچطوري؟
1-آقا يعني چي كه دي اس رو يگانه كپي خور ميكنه؟
2- اگه دي اس اورژينال رو فرقي نميكنه لايت يا فت كارت ار4 يا ام3 ...روبندازيم ميتونيم از اينترنت بازيهاش رو دان وبازي كنيم؟
3-براي بازي كردن يعني حتما بايد هم كپي خورش كني هم كارتهاي رو كه گفتم بخري؟
4- يه دي اس هست كه ميگن از اونور اومده و كپي خور شده اما فلش كارت نداره اگه ام 3 يا ار4 بخرم ميتونم بازي بريزم توش وبازي كنم يا اينكه بايد دوباره هكش كنم؟
5-فروشگاه فتحي قراره يه چيزاي بياره ام 3 دي اس وان..قيمت گفت 65
6-باشه خداحافظ
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1733&page=4

Saturn

کاربر سایت
Jul 16, 2006
30
حدود دو هفته پیش R4 ای که از سایت DealExtreme سفارش داده بودم رسید. این چند وقته یه خورده سرم شلوغ بود نتونستم بیام اینجا. تا الان که بسیار راضیم. بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه. نصبش هیچ کاری نداره فقط دو تا فولدرو کپی میکنین روی MicroSِD و بازیارم میریزین همون جا. همین. بازی هایی که من تا حالا ریختم New Super Mario Bros، Tetris DS, Brain Age, Clubhouse Games و مهمتر از همه Advanced Wars: Dual Strike :cheesygri. خلاصه که خیلی راضیم. سوالی بود همه تا اونجایی که بتونم جواب میدم.

dante7

کاربر سایت
Sep 22, 2006
27
نام
علی
حدود دو هفته پیش R4 ای که از سایت DealExtreme سفارش داده بودم رسید. این چند وقته یه خورده سرم شلوغ بود نتونستم بیام اینجا. تا الان که بسیار راضیم. بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه. نصبش هیچ کاری نداره فقط دو تا فولدرو کپی میکنین روی MicroSِD و بازیارم میریزین همون جا. همین. بازی هایی که من تا حالا ریختم New Super Mario Bros، Tetris DS, Brain Age, Clubhouse Games و مهمتر از همه Advanced Wars: Dual Strike :cheesygri. خلاصه که خیلی راضیم. سوالی بود همه تا اونجایی که بتونم جواب میدم.

ایول
مبارکت باشه
آقا 2 تا سوال داشتم :
1_دقیقا چقدر طول کشید برسه؟
2_خرجش چقدر شد و چه جوری پرداختش کردی؟

Saturn

کاربر سایت
Jul 16, 2006
30
ایول
مبارکت باشه
آقا 2 تا سوال داشتم :
1_دقیقا چقدر طول کشید برسه؟
2_خرجش چقدر شد و چه جوری پرداختش کردی؟

سلام
ممنون
حدود یک ماه طول کشید ولی چون توی لیست کشورهاش مثل اینکه ایران نبوده اون کسی که فرمو پر کرده بود کشورو زده بود مالزی استانو ایران و تهران و .... برا همین یه سر از هنگ کنگ رفته بود مالزی از اونجا برگشت دادن ایران. اگه خواستی سفارش بدی قبلش یه ای میل به سایتش بزن که ایرانو ببره تو لیست کشورها

خرجشم شد 50 هزار تومن که به یکی که اکانت Paypal داشت دادم اون با اکانت خودش ولی به آدرس من سفارش داد.

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
دوستان من یه سوال دارم
من میخوام دی اس بگیرم اما یه سوال ذهنم رو پر کرده من که چپ دستم میتونم به راحتی با دی اس بازی کنم؟
و یه سوال دیگه خود دستگاه+فلش کارت R4 چند در میاد؟کجا خوبه واسه خریدش؟

gamez

کاربر سایت
Jul 21, 2007
197
سلام

تصميم گرفتم به جمع دي اس داران بپيوندم ! فقط من در مورد مموري قاطي كردم يكم ! شما كدوم رو پيشنهاد مي كنيد :
R4 يا M3 يا G6 در مورد خريد هر كدومشون هم مشكلي ندارم !

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
فقط من در مورد مموري قاطي كردم يكم ! شما كدوم رو پيشنهاد مي كنيد :
R4 يا M3 يا G6 در مورد خريد هر كدومشون هم مشكلي ندارم !
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10897

سلام
فلش کارت های خیلی زیادی برای دی اس وجود داره و هرکدوم معایب و مزایای خودشون رو دارن
m3 , r4 تفاوتی انچنان با هم ندارن ولی مثلا یکی از مشکلات r4 اجرا نکرن بازی های gba به طور مستقیم هستش و یکی از معایب اون آپدیت های خوب kernel هستش , در مورد g6 , یکی از معایب این کارت استفاده از حافظه ی داخلی هستش که قابل ارتقا نیست.طsuper card one هم کارت خوبیه یکی از معایب این کارت Realtime Save هستش و یا CycloDS که در دو مدل micro و mini هستش.
بیشتر این کارت ها ebook/video/music/emulator/homeberw رو اجرا میکنند و در مورد اجرای بازی هیچ کدوم از کارتها مشکلا تی انچنانی ندارند و بیشتر مشکلات مربوط به قسمت multiplayer بعضی از بازی ها هتش.
حرف اخر R4 و M3 فلش کارت های خیلی خوب و محبوبی هستن.

soroushmehdi

کاربر سایت
Oct 30, 2006
76
نام
Soroush Mehdi
r4 کارت بسیار ساده و راحتی است و از محبوبترین کارتها می باشد.
suprercard dsone کارت بسیارپیشرفته و مناسب حرفه ای ها بوده و پشتیبانی خوبی از برنامه های homebrew دارد. ضمن اینکه امکان real time save و real time cheat هم دارد.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من تو این هفته یه ds می گیرم.فقط برای اینکه umk3 آنلاین بازی کنم.چند تا سوال دارم:
1. با r4 و کپی رامها میشه آنلاین زد؟اگه نه من باید چی کار کنم برای آنلاین؟
2.ااگه بخوام با دوستم تو ناحیه us بازی کنم رجیون دستگام مهمه؟
3.الان قیمت با r4 چنده؟
4.میشه با اینترنت دانشگامون که باید با vpn،user pass خودمو بزنم کانکت شم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر