راهنمایی خرید Nds

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام دوستان ... من میخام psp بفروشم و ds lite بگیرم ... الان ds کپی خور شده + تمام وسایل که برای اجرای بازی های کپی نیاز داره + رم 2gb برای بازی هاش چند میشه ... قیمت بازی هاش چجوری هست ... !؟ ممنون میشم کمک کنید :blushing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستان کــــــمــــــک کنید
چندتا تاپیک از DS خودم 100% قصد خریدن ش رو دارم.

1. شنیده بودم DS Lite رو نمیشه هک کرد.درسته یا نه؟
2. M3 یا R4 رو میشه تو پاساژ لباف گیر اورد یا نه؟ قیمت چند؟
3. قیمت DS Lite چقدر هست؟
4 . آموزش هک کردن رو از کدوم تاپیک باید پیدا کنم؟
5. تا کی قراره بازی براش بسازن؟
لطف کنید جواب بدید تا شنبه اول صبح اقدام کنم.

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
دوستان کــــــمــــــک کنید
چندتا تاپیک از DS خودم 100% قصد خریدن ش رو دارم.

1. شنیده بودم DS Lite رو نمیشه هک کرد.درسته یا نه؟
2. M3 یا R4 رو میشه تو پاساژ لباف گیر اورد یا نه؟ قیمت چند؟
3. قیمت DS Lite چقدر هست؟
4 . آموزش هک کردن رو از کدوم تاپیک باید پیدا کنم؟
5. تا کی قراره بازی براش بسازن؟
لطف کنید جواب بدید تا شنبه اول صبح اقدام کنم.
1- بهترین راه برای بازی کردن روی دی اس استفاده از کارت های R4,M3,G6 و... هست که از ان روی lite هم میشه استفاده کرد
2- نمیدونم , 50 تا 100 بستگی به کارت حافظه داره
3-160 تا 190
4- با خرید کارت مورد نظر فقط کافی کپی پست کنید (راهنمایی کامل بزودی)
5- بعضی از بهترین بازی ها از جمله The Legend of Zelda: Phantom Hourglass تو E3 به نمایش میان.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
1- بهترین راه برای بازی کردن روی دی اس استفاده از کارت های R4,M3,G6 و... هست که از ان روی lite هم میشه استفاده کرد
2- نمیدونم , 50 تا 100 بستگی به کارت حافظه داره
3-160 تا 190
4- با خرید کارت مورد نظر فقط کافی کپی پست کنید (راهنمایی کامل بزودی)
5- بعضی از بهترین بازی ها از جمله The Legend of Zelda: Phantom Hourglass تو E3 به نمایش میان.

سلام !!!!!
آقا من یه تشکر به شما بدهکارم ؛ من PSP خودم رو با کمک بچه های همین سایت (از جمله شما و کاربر M3hD1 ) کپی خور کردم حالا هم به شدت منتظر راهنمایی تون برای DS هستم چون شاید من هم یکی بگیرم !!!! :love: :love: :love:

با تشکر دوباره !!!!!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بچه ها این جواب منو بدید خیلی برام مهمه:

من خیلی دوست دارم DS بگیرم ؛ ولی می ترسم اصلا بازی هاشو اینجا پیدا نکنم!

من 90% میخوام DS رو به خاطر بازی Harvest Moon DS بگیرم حالا اگه پیداش نکنم.... :(

لطفا منو قانع کنید !!!!!
مرسی...

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
بچه ها این جواب منو بدید خیلی برام مهمه:

من خیلی دوست دارم DS بگیرم ؛ ولی می ترسم اصلا بازی هاشو اینجا پیدا نکنم!

من 90% میخوام DS رو به خاطر بازی Harvest Moon DS بگیرم حالا اگه پیداش نکنم.... :(

لطفا منو قانع کنید !!!!!
مرسی...
اگه بازی اصلش رو بخوای خیلی کم پیدا میشه ولی بعضی از فوشگا ها مثل کنج و یگانه و ... تک و توک یه بازی هایی دارند . ولی اگه از کارت ها ی R4 و یا ... استفاده کنی . به راحتی هر بازی ای رو از اینترنت میتونی دانلود کنی به خاطر حجم کم بازی ها با خطوط دیال اپ هم میشه دانلود کرد.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اگه بازی اصلش رو بخوای خیلی کم پیدا میشه ولی بعضی از فوشگا ها مثل کنج و یگانه و ... تک و توک یه بازی هایی دارند . ولی اگه از کارت ها ی R4 و یا ... استفاده کنی . به راحتی هر بازی ای رو از اینترنت میتونی دانلود کنی به خاطر حجم کم بازی ها با خطوط دیال اپ هم میشه دانلود کرد.

مرسی!

فقط اگه این راهنمای کامل هم بذارید که دیگه عالی میشه!! چون از این R4 و این چیزا چیزی سر در نمیارم ! :cheesygri

فقط Nintendo DS :love:

Saturn

کاربر سایت
Jul 16, 2006
30
اطلاعات در مورد کپی خور کردن DS و DS Lite

سلام

من از اونجایی که بد جوری افتاده تو سرم که یه DS بگیرم رفتم اطلاعاتش رو در اوردم، از اونجایی که مثل اینکه خیلی ها دنبالشن اینجا میذارم:

کپی خور کردن DS و DS lite شاید بشه گفت راحت ترین کپی خور کردن در بین همه کنسولها باشه، وسایل مورد نیاز برای این کار:
1- دستگاه DS قاعدتا ً :biggrin1:
2- یکی از کارتهای تبدیل که به دو صورت Slot 1 و Slot 2 وجود دارن (فرقشون رو یه خورده پایین تر میگم)
3- در بعضی از کارتها به یک MicroSD

41CtkA1ZncL._AA280_.jpg

همین ولی خوب از یه جهت هم کپی خور کردن این دستگاه یکی از سخت ترین کارهاست چون توی ایران بر خلاف همه جای دنیا این دستگاه زیاد محبوب نیست شاید هم محبوب هست ولی چون فروشگاهها روش زیاد حساب نمیکنن سخت پیدا میشه. تنها مملکتی هستیم که بجای اینکه درخواست مردم جنس فروشگاه رو مشخص کنه، موجودی فروشگاه خرید مردم رو مشخص میکنه :(

بهر حال، پیدا کردن خود DS کار زیاد سختی نیست، توی تهران چند جا دارن ولی من از قیمتشون خبر ندارم اگه کسی قیمت داره بگه اضافه کنم. مثل همه کنسولهای دیگه عاقلانه ترین کار اینه که اگه میتونین بگین از اونور براتون یکی بگیرن که قیمت رسمی اش 130 دلار هست یعنی 121 هزار تومن چیزی حدود نصف قیمت PSP.

dsliteblack.jpg

کارتهای تبدیل همونطور که قبلا ً هم گفتم دو نوع هستن کارتهای Slot 2 که بشکل کارتریج های GBA هستند و در شیار مربوط به این کارتها قرار میگیرن، این کارتها قدیمی تر هستند و چند تا ایراد عمده دارند، اول این که برای استفاده از خیلی از این کارتها احتیاج به Flash دستگاه هست که بدبختی های خاص خودشو داره، دوم اینکه این کارتها بخاطر قرار گرفتن در شیار GBA اجازه استفاده از Expansion Pack هایی مثل Rumble Pak و یا Extended Memory رو از شما میگیرند. ولی حسن عمده این کارتها اینه که اجازه میده بازی های GBA رو هم بصورت کپی اجرا کنین.

DSCN0888_thmb.jpg

نوع دوم کارتها، کارتهای Slot 1 هستند، این کارتها در اندازه یک بازی DS و در شیار بازی های DS قرار میگیره این کارتها بسیار جدیدتر هستند و کار با اونها بسیار ساده تر هست، اکثر این کارت ها از یک کارت MicroSD برای ذخیره اطلاعات استفاده میکنن هر چند بعضی از اونها دارای حافظه داخلی هستند که چندان مناسب بنظر نمیرسه. این کارتها قابلیت اجرای بازی های GBA رو ندارند ولی در اجرای بازی های DS تقریبا ً بطور کامل جواب میدهند. همچنین در صورت احتیاج میشه از Rumble Pak و غیره هم استفاده کرد.

معتبرترین و بهترین کارتهای Slot 1 کارتهای R4 و M3 هستند که هردو رو یک کمپانی میزنند و تقریبا هیچ تفاوتی با هم نمی کنند. کارتهای G6 هم از دیگر کارتهایی هستند که Review های خوبی گرفتند. من خودم بشخصه کارت M3 Simply رو سفارش دادم که Review های بسیار خوبی روش نوشته شده و قیمتش هم مناسب هست( حدود 40 دلار).
sku_3179_1.jpg

m3-ds-simply-b.jpg
همونطر که گفتم این کارتها از MicroSD برای حافظه استفاده میکنن، بعضی ها کارت MicroSD هم توی پکیجشون هست بعضی ها هم نه باید خودتون بخرین، بهترین کارت MicroSD هم که توصیه شده کارتهای Kingstion ساخت ژاپن هستند که از نظر سرعت و هماهنگی بسیار خوب هستند. حجم کارت MicroSD هم بستگی به این داره که تا چند تا بازی بخواین روش داشته باشین از 1Gbit شروع میشه تا 8Gbit یعنی 1GB. (دقت کنین که کارت حافظه تون حتما باید بصورت FAT فرمت شده باشه، ترجیحا ً FAT 16 هرچند بعضی کارتها FAT 32 رو هم میشناسن)

اکثر کارتهای تبدیل به همراه یک Card Reader عرضه میشن که اجازه میده کارت حافظه تون رو از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل کنین و خیلی راحت بازی ها رو کپی کنین روش، حافظه رو داخل کارت تبدیل قرار بدین و تموم، بهمین راحتی.
sku_3179_3.jpg

نکته: کارتهای Slot 1 برای تمام DS ها چه Lite و چه Phat کاربرد دارند، و به ورژن دستگاه هم کاری ندارند، خود کارتها هم بعضا ً ورژن های مختبفه مثل ژاپنی و انگلیسی دارند که این ورژن ها فقط در زبان منو ها با هم تفاوت دارند و شما میتونید با تغییر Firmware اونها رو به هم تبدیل کنین.

ولی پیدا کردن کارتهای تبدیل توی ایران کار سختیه اگر جایی داشته باشه قیمت فضایی میده و خیلی ها هم خودشون رو راحت کردن و میگن اصلا نمیاریم.

اینجاست که میرسیم به دو تا سایت بسیار بدرد بخور، اولی : http://www.divineo.cn شعبه چین یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه وسایل جانبی کنسول ها (سایت به زبان انگلیسی هستش) این سایت به تمام نقاط جهان ارسال کالا داره و برای بسته های زیر 1 کیلو 5 دلار کارمزد میگیره. اسم ایران توی لیست کشورها نیست ولی بعد از ای میلی که بهشون زدم قول دادن تو همین دو سه روزه ایران رو وارد کنن.

سایت بعدی http://www.dealextreme.com هم سایتی هست با قیمت های بسیار مناسب و ارسال رایگان. این سایت هم به ایران ارسال داره.

توجه کنین که برای خرید از سایت Divineo هم میتونید از Credit Card استفاده کنید و هم میتونید به حساب بانکی که به شما اعلام میکنه پول حواله کنید، سایت Dealextreme هم از Paypal برای حساب هاش استفاده میکنه که جاهایی هستند تو تهران که براتون پول رو واریز میکنند.

گفته خودشون 14 تا 18 روزه بسته به دست شما میرسه.

میدونم یه چیزایی رو جا انداختم الان با عجله نوشتم کسی سوالی داشت بپرسه، تا دوباره آپدیت کنم

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
^ دستت درد نکنه منو از جهل و نادونی نجات دادی!!! :cheesygri

فقط باید آدم این کارت ها رو گیر بیاره ؛ حالا تو خود ایران نمیشه پیداشون کرد؟؟؟

Saturn

کاربر سایت
Jul 16, 2006
30
سلام
راستش من تا حالا جایی ندیدم، از کنج پرسیدم گفت اصلا نمیاریم، حالا من امروز فردا می خوام برم بقیه جاها هم یه سر بزنم اگه بود خبر میدم هر چند شک دارم قیمتاشون درست حسابی باشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
حقیقتش من کارت دارم و میتونم بخرم ولی درست حسابی بلد نیستم. یعنی نمیدونم باید چکار کنم. ساتورن جان لطف میکنی یکم توضیح بدی. ( اگه بتونی برام یه DS lite ریجن UC رو + مخلفاتی کی برای کپی خور کردن لازمه رو از سایت خریداری کنی و لینک صفحه ای رو که باید ادرس و شماره کارت رو واردی کنی رو بهم بدی در حقم برادری کردی :mrgreen: ).

Saturn

کاربر سایت
Jul 16, 2006
30
راستش خود DS رو خیلی کم میشه تو اینجور سایتها پیدا کرد، اگرم پیدا کنی قیمت یه خورده بالاتر میدن، من الان قیمت پاساژ کیش تجریش رو دارم میده 150 که بنظر من زیاد بد نیست با توجه به اینکه Wii رو 400 تومن میفروشن. مثل اینکه سایت Divineo از ایران Credit قبول نمیکنه فقط حوله بانکی میگیره، اگه میخوای بگو برات شماره حساب و اینا شو بگم یه تحقیقی بکنی ببینی بانکها قبول میکنن یا نه ولی اون یکی سایت از Paypal میگیره، ولی متاسفانه الان ذخیره اش تموم شده من منتظرم دوباره بیاره تا من خودم بگیرم.
آدرس قسمت M3 simply در Deal Extreme

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3179

اینم مشخصات بانکی سایت Divineo

Bank wire transfer must be sent to the following account:

Account holder:
Divineo
439 Avenue de la Gare
84470 Chateauneuf de Gadagne
France

IBAN (International Bank Account Number):
FR23 1017 8000 2000 0001 6281 J91

Bank:
Banque Chaix
43 C. Jean Jaures, B.P. 353
84027 Avignon
France

SWIFT (Also called BIC):
CHAIFR2AXXX

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من یه سوال دارم. اینکه اگه من بجای این کارتها، سوپر کارت داشته باشم ( همونایی که مال گیم بوی هست و قیافشم شبیه بازیهای گیم بوی هست ) با اونا هم میتونم بازی دی اس اجرا کنم یا حتما باید از این کارتها باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر