راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام بهترین سایت برای مد ها بنظرم Skyrim Nexus - Skyrim Mods and community هست چون اولا شیلتر نسیت. دوما انحصار سری tes هست. سوما مد های داخلش زیاده و خودش یک برنامه مدیریت مد گذاشته. چهارما شما میتونید مد بسازید و داخل سایت قرار بدید داخل سایت ابزار هایی برای ساخت مد وجود داره.[/Q

چطوری باید مودهارو فعال کنم هر کاری کردم فعال نشد تو پوشه date ریختم نشد با Nexus Mod Manager نشد خواهش میکنم کمکم کن

- - -ویرایش - - -

سلام بهترین سایت برای مد ها بنظرم Skyrim Nexus - Skyrim Mods and community هست چون اولا شیلتر نسیت. دوما انحصار سری tes هست. سوما مد های داخلش زیاده و خودش یک برنامه مدیریت مد گذاشته. چهارما شما میتونید مد بسازید و داخل سایت قرار بدید داخل سایت ابزار هایی برای ساخت مد وجود داره.[/Q

چطوری باید مودهارو فعال کنم هر کاری کردم فعال نشد تو پوشه date ریختم نشد با Nexus Mod Manager نشد خواهش میکنم کمکم کن:(
اگه درست نصب کرده باشین باید از Data files خود Launcher فعال کنین

mahdjigiol

کاربر سایت
Aug 14, 2014
8
سلام دوستان
کسی این اپدیت 1.9.32 رو لینکی چیزی نداره؟ کل اینترنتو 2روزه زیرو کردم هیچی که هیچی
الان گیم ورژن بازیم 1.7.7 هست کسی پیشنهادی نداره؟:hurted: راستی نحوه نصب اسکایرم و Dlc هاش رو هم بگید. شاید از نصب نادرست بازی باشه ها؟:bash:

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
سلام دوستان
کسی این اپدیت 1.9.32 رو لینکی چیزی نداره؟ کل اینترنتو 2روزه زیرو کردم هیچی که هیچی
الان گیم ورژن بازیم 1.7.7 هست کسی پیشنهادی نداره؟:hurted: راستی نحوه نصب اسکایرم و Dlc هاش رو هم بگید. شاید از نصب نادرست بازی باشه ها؟:bash:
شما برو نسخه Skyrim Legendary Edition یا از یه جایی بخر یا دانلود کن خودش آپدیت آخر با تمام dlc هارو داره خیالتو راحت کن.

mahdjigiol

کاربر سایت
Aug 14, 2014
8
شما برو نسخه Skyrim Legendary Edition یا از یه جایی بخر یا دانلود کن خودش آپدیت آخر با تمام dlc هارو داره خیالتو راحت کن.
ممنون ولی کارم یهطور دیگه راه افتاد
دیگه داشتم اخرین زورامو میزدم که دانلود بازی کتیبه‌های کهن 5: اسکایریم _ The Elder Scrolls V: Skyrim - مشهد دانلود
پیدا کردم توش اپدیت اخر بازی رو گذاشته دان کردم بازی انیستال کردمو دوباره نصب کردم و DLC ها رو ریختم الان مشکلم برطرف شده
:horse:

reza2015

کاربر سایت
Aug 23, 2013
8
سلام.

من یه مشکل فنی تو نسخه PC این بازی داشتم، خب من حدودا 1 ساله پیش این بازی رو به همراه dlc هاش رو پی سی نصب کردم به اسم: Elder V Scroll: Skyrim Legendary Edition و چند ماه که بازی کردم بعد بازی رو حذف کردم، الان که دوباره نصب کردم مشکلم اینه که بخش های مربوظ به dlc های بازی کار نمی کنه مثل نقشه های فرعی بازی (شهر فرعی) و ایتم های مربوط به دی ال سی بازی، چند بار بازی رو حذف و نصب کردم اما مشکلم حل نشد...

لینک پیغام ارورر هنگام اجرای لود های قدیمی بازی:

zuo5u3sj87qci1k2pa2a.jpg

این پیغام مربوط به زمانی هست که از طریق سیو هایی قدیمی بازی که قبلاً بازی رو اجرا می کردم و بعضی از ایتم های مربوط به dlc بازی رو گرفته بودم که الان وقتی که میرم تو بازی غیب میشه یعنی وجود نداره.

کسی از دوستان میدونه چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام.

من یه مشکل فنی تو نسخه PC این بازی داشتم، خب من حدودا 1 ساله پیش این بازی رو به همراه dlc هاش رو پی سی نصب کردم به اسم: Elder V Scroll: Skyrim Legendary Edition و چند ماه که بازی کردم بعد بازی رو حذف کردم، الان که دوباره نصب کردم مشکلم اینه که بخش های مربوظ به dlc های بازی کار نمی کنه مثل نقشه های فرعی بازی (شهر فرعی) و ایتم های مربوط به دی ال سی بازی، چند بار بازی رو حذف و نصب کردم اما مشکلم حل نشد...

لینک پیغام ارورر هنگام اجرای لود های قدیمی بازی:

zuo5u3sj87qci1k2pa2a.jpg

این پیغام مربوط به زمانی هست که از طریق سیو هایی قدیمی بازی که قبلاً بازی رو اجرا می کردم و بعضی از ایتم های مربوط به dlc بازی رو گرفته بودم که الان وقتی که میرم تو بازی غیب میشه یعنی وجود نداره.

کسی از دوستان میدونه چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟
DLC ها تو Data files فعال هستن؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
متاسفانه دقیق نمیدونم، اسم فایل هاشون رو فراموش کردم چون نزدیک 1 سال میشه این بازی رو انجام ندادم...
خودتون دقیق نمیدونین اسم dlc ها چی هست ؟
تشکر.
شما لانچر بازی رو اجرا کنین،اونجا گزینه Data files رو بزنین.باید سه تا فایل با اسم Dragonborn.esm-Dawnguard.esm-Hearthfire.esmتیک خورده باشن.

reza2015

کاربر سایت
Aug 23, 2013
8
شما لانچر بازی رو اجرا کنین،اونجا گزینه Data files رو بزنین.باید سه تا فایل با اسم Dragonborn.esm-Dawnguard.esm-Hearthfire.esmتیک خورده باشن.
هر سه فایلو من داخل پوشه date دیدم.
یکم عجیب هست این مشکل وقتی این فایل ها هستن قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه dlc که مشکل داره...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هر سه فایلو من داخل پوشه date دیدم.
یکم عجیب هست این مشکل وقتی این فایل ها هستن قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه dlc که مشکل داره...
تو پوشه بودنشون مهم نیست،باید اونجایی که گفتم تیک بخورن تا اجرا بشن.از طریق لانچر بازی اون کاری که گفتم رو بکنین.
همون فایلی که موقع اجرا Data files-Play game-Tech support اینا میاره.

reza2015

کاربر سایت
Aug 23, 2013
8
تو پوشه بودنشون مهم نیست،باید اونجایی که گفتم تیک بخورن تا اجرا بشن.از طریق لانچر بازی اون کاری که گفتم رو بکنین.
همون فایلی که موقع اجرا Data files-Play game-Tech support اینا میاره.
اصلاً حواسم به اون بخش نبود که تیک های دی ال سی فعال کنم...مشکل حل شد.
سپاس بابت راهنمایی خوبتون.

mahdjigiol

کاربر سایت
Aug 14, 2014
8
برای اونایی که با quest dark brotherhood مشکل دارن اینکار رو بکنن حل میشه
Open the console and type setstage db02 10to start the quest. Next, enter the command player.moveto 1BDE8. You will be transported inside the shack and the quest should proceed normally.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر