راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بابت راهنمایی ممنون...بله داداش همینطوره.امتان کردم ولی نشد....
اصولا باید درست بشه که :D Miraak سه بار وارد حالت Ethereal می‌شه،سلاح شما نباید بیشتر از 1/3 جونش دمیج بزنه. اصلا اگه میتونین از ضعیف‌ترین اسلحه‌‌ها یا مجیک استفاده کنین. اگه نشد من پیشنهاد می‌کنم Unofficial dragonborn patch رو نصب کنین فکر کنم این مشکل حل شده بود.
اگه هیچکدوم کار نکرد وقتی‌ تو حالت Ethereal هست ~ رو بزنین بعد رو Miraak کلیک کنین و بنویسینResetHealth.

H_2009

کاربر سایت
May 14, 2010
9
اصولا باید درست بشه که :D Miraak سه بار وارد حالت Ethereal می‌شه،سلاح شما نباید بیشتر از 1/3 جونش دمیج بزنه. اصلا اگه میتونین از ضعیف‌ترین اسلحه‌‌ها یا مجیک استفاده کنین. اگه نشد من پیشنهاد می‌کنم Unofficial dragonborn patch رو نصب کنین فکر کنم این مشکل حل شده بود.
دستتم دردنکنه...از کجا گیر بیارم پچ رو داداش؟؟اگه بگی ک خیلی ممنونت میشم:-*

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دستتم دردنکنه...از کجا گیر بیارم پچ رو داداش؟؟اگه بگی ک خیلی ممنونت میشم:-*
Unofficial Dragonborn Patch at Skyrim Nexus - mods and community
این پچ رو کلا پیشنهاد می‌کنم نصب کنین کلی‌ فیکس داره ولی‌ اگه اینم کار نکرد وقتی‌ تو حالت Ethereal هست ~ رو بزنین بعد رو Miraak کلیک کنین و بنویسینResetHealth.

H_2009

کاربر سایت
May 14, 2010
9

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
خوبه باز توی PC یه راه حلی واسه این باگ لعنتی Miraak پیدا شد. من نسخه ی 360 رو بعد از 100 ساعت بازی کردن به دلیل همین باگ مزخرف ول کردم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
داداش اننام شد اینکارا...فقط تا منوی اصلی رو نشون میده میپره....
احتمالا یا پیش نیاز‌های پچ رو ندارین یا Load order درست نیست. اگه فقط میخواین همین باگ حل بشه فعلا همون راه ResetHealth رو بزنین درست می‌شه.

H_2009

کاربر سایت
May 14, 2010
9
احتمالا یا پیش نیاز‌های پچ رو ندارین یا Load order درست نیست. اگه فقط میخواین همین باگ حل بشه فعلا همون راه ResetHealth رو بزنین درست می‌شه.
resethealth هم زدم نشد دادا...خونش پر میشه دوباره نصفه میشه بعدش دوباره میره تو باگ!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
resethealth هم زدم نشد دادا...خونش پر میشه دوباره نصفه میشه بعدش دوباره میره تو باگ!!
سه بار باید اونطوری شه،همه اژد‌ها‌های اطراف رو بکشه بعد میمیره. اگه اژدها‌ها رونمیکشه باید Dragonrend Shout رو بزنین رو اژدها‌ها که بیان بشینن زمین تا بکشتشون.متاسفانه اینجا کلی‌ باگ هست که همشون Gamebreakingهستن.

H_2009

کاربر سایت
May 14, 2010
9
سه بار باید اونطوری شه،همه اژد‌ها‌های اطراف رو بکشه بعد میمیره. اگه اژدها‌ها رونمیکشه باید Dragonrend Shout رو بزنین رو اژدها‌ها که بیان بشینن زمین تا بکشتشون.متاسفانه اینجا کلی‌ باگ هست که همشون Gamebreakingهستن.
خیلی ممنون واقعا دستت درد نکنه ک چراغ تایپیک رو روشن نگه داشتی@};-@};-@};-@};-@};-

MPN

کاربر سایت
Oct 19, 2015
1
این رو تست کنید ببینید کار می کنه؟ دیگه فکر نکنم توضیح بخواد که با دکمه "`" بالای Tab باید کنسول رو بیارید و این رو تایپ کنید و Enter بزنید:

setstage MQ302 60

به همون روشی که بالا نوشتم فرمان زیر رو در کنسول بزنید ببینید کار می کنه؟
setstage MG02 40

شما باید آیتم تون رو مجددا شارژ کنید. روش این کار در راهنمای آیتم ها و منوهای بازی در این پست موجوده.

نه نمیگه صحبت کن، میگه فریاد بزن (از منوی Magic قسمت Shouts گزینه Unrelenting Force رو انتخاب کن و بعد مثلا اگر نسخه PC رو داری با نگه داشتن دکمه Z فریاد بزن).

------------------------------------------------------------------------
دوستان این تاپیک برای نوشتن راهنماهای بازی زده شده، و بازدید کننده اش کمتر از تاپیک های اصلی بازیه. اگر سوالات تون رو در تاپیک های بازی در بخش های پی سی یا 360 یا PS3 (خصوصا تاپیک بازی در بخش PC) بزنید زودتر جواب میگیرید. :)

منم تو مرحله پادشاه ها گیر کردم اونجا که دور میز جمع شدن بعد از صحبت دیگه هیچ اتفقی نمیافته اون کدی هم که دادید زدم ولی بازم تو اون جا که باگ بازی هست میافته اگه میشه یکم جلو تر که باگ رد بشه و از سر میز بلند بشنو برام بزارید خیلی ممنون

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز منم دقیقا همینجا گیر کردم.الان 2 روز هستش که الافم.لطفا کد عبور از این مرحله رو بدید.[/

منم تو مرحله پادشاه ها گیر کردم اونجا که دور میز جمع شدن بعد از صحبت دیگه هیچ اتفقی نمیافته اون کدی هم که دادید زدم ولی بازم تو اون جا که باگ بازی هست میافته اگه میشه یکم جلو تر که باگ رد بشه و از سر میز بلند بشنو برام بزارید خیلی ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز منم دقیقا همینجا گیر کردم.الان 2 روز هستش که الافم.لطفا کد عبور از این مرحله رو بدید.[/

البته اون کنسول کمند‌ای که محمود داد مال Season unending نیست. شما بزنینSetstage MQ302 170،بعدیکم بذارین سپری شه و بزنین Sestage MQ302 180. اگه کار نکردن یه دفعه MQ302 300 رو بزنین.

amir410

کاربر سایت
Oct 31, 2015
1
سلام بهترین سایت برای مد ها بنظرم Skyrim Nexus - Skyrim Mods and community هست چون اولا شیلتر نسیت. دوما انحصار سری tes هست. سوما مد های داخلش زیاده و خودش یک برنامه مدیریت مد گذاشته. چهارما شما میتونید مد بسازید و داخل سایت قرار بدید داخل سایت ابزار هایی برای ساخت مد وجود داره.[/Q

چطوری باید مودهارو فعال کنم هر کاری کردم فعال نشد تو پوشه date ریختم نشد با Nexus Mod Manager نشد خواهش میکنم کمکم کن

- - -ویرایش - - -

سلام بهترین سایت برای مد ها بنظرم Skyrim Nexus - Skyrim Mods and community هست چون اولا شیلتر نسیت. دوما انحصار سری tes هست. سوما مد های داخلش زیاده و خودش یک برنامه مدیریت مد گذاشته. چهارما شما میتونید مد بسازید و داخل سایت قرار بدید داخل سایت ابزار هایی برای ساخت مد وجود داره.[/Q

چطوری باید مودهارو فعال کنم هر کاری کردم فعال نشد تو پوشه date ریختم نشد با Nexus Mod Manager نشد خواهش میکنم کمکم کن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر