راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Elder Scrolls

کاربر سایت
Aug 28, 2012
15
سلام
اقا چرا نمیشه دوید؟ مینویسه you are carring to much to be able to run
باید چه کار کنم تا بدوم؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

سلام
اقا چرا نمیشه دوید؟ مینویسه you are carring to much to be able to run
باید چه کار کنم تا بدوم؟
ممنون
carrying

abdol901

کاربر سایت
Aug 2, 2012
22
سلام ...
من بازیم دچار باگ شده ، مثلا کلاه برادرهود رو میذارم ، سر شخصیتم سفید میشه ( باگ گرافیکی ) یا مثلا یه سپر که میگیرم دستم ، سپره نیست ... (غیبه)
من اصل بازی رو ریختم ، دی ال سی درگن بورن + دانگارد + هرت فایر هم ریختم ...
مشکل از کجاست دوستان ؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلامی دیگر
اقا اونجا که یه سنگی هسته و روش یه جغد و یه پروانه و یه چیز دیگه هست باید چه کار کنم؟
ممنون
بازی یه بیست تا جا داره مثل اون :D اسم ماموریت لطفا
سلام ...
من بازیم دچار باگ شده ، مثلا کلاه برادرهود رو میذارم ، سر شخصیتم سفید میشه ( باگ گرافیکی ) یا مثلا یه سپر که میگیرم دستم ، سپره نیست ... (غیبه)
من اصل بازی رو ریختم ، دی ال سی درگن بورن + دانگارد + هرت فایر هم ریختم ...
مشکل از کجاست دوستان ؟!
همه آپدیت‌های بازی رو دارین؟یا مشکل از تنظیمات گرافیکی هست یا یه سری از فایل‌ها درست نصب نشدن.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون بابت پاسختون ، آپدیت های بازی رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟
از سایت‌های تورنت. سایت‌های دانلود ایرانی‌ مثل دانلود‌ها هم گذاشته فکر کنم.
تو گوگل بزنین دانلود آپدیت‌های اسکایریم :Dالبته برا نصب کردن Dragonborn یه آپدیت نسبتا جدید لازم هست که احتمالا اون رو دارین،حالا آخرین آپدیت رو هم نصب کنین,آپدیت کردن درایور گرافیکی هم پیشنهاد می‌شه. اگه نشد احتمالا از فایل‌های خود بازی هست.

abdol901

کاربر سایت
Aug 2, 2012
22
از سایت‌های تورنت. سایت‌های دانلود ایرانی‌ مثل دانلود‌ها هم گذاشته فکر کنم.
تو گوگل بزنین دانلود آپدیت‌های اسکایریم :Dالبته برا نصب کردن Dragonborn یه آپدیت نسبتا جدید لازم هست که احتمالا اون رو دارین،حالا آخرین آپدیت رو هم نصب کنین,آپدیت کردن درایور گرافیکی هم پیشنهاد می‌شه. اگه نشد احتمالا از فایل‌های خود بازی هست.

هانتر جان من الان به یاد آوردم که زمانی که دی ال سی دانگارد رو نصب کردم آپدیت 9 رو هم به همراهش نصب کردم ...
به نظر شما مشکل باگ در بازی بنده دیگه چه دلایلی میتونه داشته باشه ؟ (نصب دی ال سی های بازی رو هم طبق آموزش انجام دادم)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هانتر جان من الان به یاد آوردم که زمانی که دی ال سی دانگارد رو نصب کردم آپدیت 9 رو هم به همراهش نصب کردم ...
به نظر شما مشکل باگ در بازی بنده دیگه چه دلایلی میتونه داشته باشه ؟ (نصب دی ال سی های بازی رو هم طبق آموزش انجام دادم)
درایور گرافیکی خود کامپیوتر‌-فایل‌های ناقص بازی‌-یا شاید‌Mod ای چیزی نصب کردین که با بازی سازگار نیست،احتمالا یکی‌ از اینا باشه. مشکل درایور گرافیکی یا ناقص بودن فایل‌ها یحتمل تره. آپدیت‌ها هم فکر کنم تا 12 اومدن،آپدیت آخر رو هم نصب کنین.

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
آقا یکی به سوال من جواب بده

من تو مرحله ایی که باید بری پیش نایت مادر از گروه دارک برادر هود
گیر میکنم
اولش میرم پیش مقبرش
بعد دررو باز میکنم و بعدش که میرم و توی تابوتش گیر میکنه نمیدونید
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آپدیت 1.9 رو هم دارم

لطفا کمک کنید

mahmoodm2pc

کاربر سایت
Dec 4, 2013
10
کسی نیست کمک کنه 4 روزه پست گذاشتم یکی یه کمک نکرد!!!! تو این مرحله که پیش delphine میره یه دره کمدی هست کلید میخواد از کجا کلید بیارم؟؟؟؟ خواهش میکنم کمک کنید.....

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
بعدش چیکار کنم؟ با سپاس

یه ماموریت بهت میده ! بعد این که انجام دادی ، یجایی رو مشخص میکنه و میگه شب بیا اونجا :D ( البته اگه یادم باشه اول صبحه ولی بازم زمان دقیقش رو بهت میگه ) ! میری اونجا یه اجی مجی :D میکنه خوب میشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر