راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
اصلا کلا خودشون چی هستن و چه هدفی رو دنبال میکنن ؟ انگار یه خورده مخشون تاب داره !

Deadra یا Deadric Princes خدا های شیطانی بازی هستن.نقطه ی مقابل Nine Divines . هر کدوم هم هدف خاصی دارن به طور مثال در Oblivion شیطان Mehranus Dagon هدفش این بود که تمریل رو به قلمروش در Oblivion اضافه کنه.
هر کدوم قلمرو و توانایی های خاصی دارن مثلا Clavius Vile میتونه آرزوهات رو بر آورده کنه و Mephala عاشق خیانت و دسیسست.
هر یک از این ها ایتم خاصی دارند که میتونید با انجام ماموریت خاصی براشون ایتم رو بدست بیارید.مثلا Boetihah میتونه Ebony Mail رو بهتون بده که یکی از بهترین Heavy Armor های بازیه و یا Hircine حلقش رو میده که با اون گرگنما ها میتونن بدون محدودیت گرگ بشن.(البته بعضی مثل Clavius Vile و Hircine 2تا آیتم دارن که فقط یکیش رو میتونید داشته باشید.)
در کل موجودات جالبی هستن و آیتم های خارق العاده ای دارن.پیشنهاد میدم برای اصلاعات بیشتر به Daedric Quests (Skyrim) - The Elder Scrolls Wiki مراجعه کنید.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
Deadra یا Deadric Princes خدا های شیطانی بازی هستن.نقطه ی مقابل Nine Divines . هر کدوم هم هدف خاصی دارن به طور مثال در Oblivion شیطان Mehranus Dagon هدفش این بود که تمریل رو به قلمروش در Oblivion اضافه کنه.
هر کدوم قلمرو و توانایی های خاصی دارن مثلا Clavius Vile میتونه آرزوهات رو بر آورده کنه و Mephala عاشق خیانت و دسیسست.
هر یک از این ها ایتم خاصی دارند که میتونید با انجام ماموریت خاصی براشون ایتم رو بدست بیارید.مثلا Boetihah میتونه Ebony Mail رو بهتون بده که یکی از بهترین Heavy Armor های بازیه و یا Hircine حلقش رو میده که با اون گرگنما ها میتونن بدون محدودیت گرگ بشن.(البته بعضی مثل Clavius Vile و Hircine 2تا آیتم دارن که فقط یکیش رو میتونید داشته باشید.)
در کل موجودات جالبی هستن و آیتم های خارق العاده ای دارن.پیشنهاد میدم برای اصلاعات بیشتر به Daedric Quests (Skyrim) - The Elder Scrolls Wiki مراجعه کنید.

مارو باش فکر میکردیم این azura آدمه خوبیه ! نگو خدای شیطانی بوده ...

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
مارو باش فکر میکردیم این azura آدمه خوبیه ! نگو خدای شیطانی بوده ...

لزوما بد نیستن!به نظر من غیر از Boethiah و mehranus dagon باقیشون خوبن!
مثلا Nocturnal و Meidia اصلا موجودات بدی نیستن (به نظر من) و Sheograth که الان دیوانه شده اول قدرتمند ترین بین بقیه بوده و کاری هم به کسی نداشته ولی بقیه میترسن و نفرینش میکنن و الان اگر شما ماموریت مربوط به اون رو برید میبینید که چه موجود فلک زده ای شده!!

آخرین ویرایش:

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
درود
بچه هخا من یک مد دانلود کردم که همراهت رو میتونی بهش بگی به کار های روزانش برسه و از این جور کار های معمولی
ولی الان که بهش میگم ازم جدا شو بازم کنار من میاد همه جا ! چرا اینجوریه؟
میخوام که نیاد هر جا میرم میاد بدون اینکه همراهم باشه(بهش بگم باهام بیا)
چرا اینجوریه
؟
چه جوری میشه درستش کرد؟

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
درود
بچه ها من گرمای منزل رو دان کردم ولی هیچ کس برام نامه نمیاره
ولی یک پست چی اومد و نامه رو <رد ولی من هیچ نامه ای دریافت نکردم
حالا چه کنم
فرماندار شهری که نمادش گوزنه هم اومدم سراغش بهمک پگفت بلک بیر برام بیار اون چیه از کجا میشه گیرش آورد
؟

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
درود
بچه هخا من یک مد دانلود کردم که همراهت رو میتونی بهش بگی به کار های روزانش برسه و از این جور کار های معمولی
ولی الان که بهش میگم ازم جدا شو بازم کنار من میاد همه جا ! چرا اینجوریه؟
میخوام که نیاد هر جا میرم میاد بدون اینکه همراهم باشه(بهش بگم باهام بیا)
چرا اینجوریه
؟
چه جوری میشه درستش کرد؟
درود
راستش من راه خاصی رو نمیشناسم فک کنم تنها راهش اینه که مد رو غیر فعال کنید و بعد دوباری فعال کنید.
منم این مد رو دارم و این مشکل پیش میومد مدام غیر فعالش کردم.البته فکر میکنم به SkyUI و Skse نیاز باشه بزای این مد.(اگر ندارید ارجاعتون میدم به سایت www.game-iran.com)

- - -ویرایش - - -

درود
بچه ها من گرمای منزل رو دان کردم ولی هیچ کس برام نامه نمیاره
ولی یک پست چی اومد و نامه رو <رد ولی من هیچ نامه ای دریافت نکردم
حالا چه کنم
فرماندار شهری که نمادش گوزنه هم اومدم سراغش بهمک پگفت بلک بیر برام بیار اون چیه از کجا میشه گیرش آورد
؟
فک کنم باید لولتون 10 باشه برای دریافت نامه.اگر 10 هست و دریافت نکردید دریافت خواهید کرد اگرم باگ شده بدونید که میتونید توی Urphan hall داخل شهر ریفتن بچه هارو به سرپرستی قبول کنید(+ برخی بچه های خیابونی).
اگر آیتم مورد نظرتون Black Biar Meed باشه مرکزش توی ریفتن هست و یک مغازه سمت راست آهنگری بعد از همه چیز فروشی(!) یه مغازه دارن.

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
درود به همه و از کمک هاتون ممنون
بچه ها دوباره در مشکل عمده بازی گیر کردم اون پیر مرده که میخوای بری سراغش در رو باز نمیکنه کسی راه حلی برای این مشکل نداره که در رو باز کنه و مراحل به درستی اجرا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد یه چیز دیگه چون برای بار 5 هست که دارم اسکایریم بازی میکنم اون جایی که من و اون دختره و اون پیر مرده میریم در یک غاری که باید سه تا نماد بر روی سه استوانه جدا هستند رو باهم جور کنیم تا راه برای رفتن به بالای غار باز بشه اونجا رو باید چه جوری اون سنگ هاشو باهم متاقبت بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ از کدوم شکل ها استفاده کنم ( اگر با تصویر توضیح بدین ممنون میشم )

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
درود به همه و از کمک هاتون ممنون
بچه ها دوباره در مشکل عمده بازی گیر کردم اون پیر مرده که میخوای بری سراغش در رو باز نمیکنه کسی راه حلی برای این مشکل نداره که در رو باز کنه و مراحل به درستی اجرا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد یه چیز دیگه چون برای بار 5 هست که دارم اسکایریم بازی میکنم اون جایی که من و اون دختره و اون پیر مرده میریم در یک غاری که باید سه تا نماد بر روی سه استوانه جدا هستند رو باهم جور کنیم تا راه برای رفتن به بالای غار باز بشه اونجا رو باید چه جوری اون سنگ هاشو باهم متاقبت بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ از کدوم شکل ها استفاده کنم ( اگر با تصویر توضیح بدین ممنون میشم )
راستش داداش من همیشه با اولی که یه چیزی شانسی میزدم باز میشد واسه همین دیگه رازشو نفهمیدم.
واسه صدای Esbern هم برو به سایت Nexus اونجا تو بخش باگ ها مدی برای این مسئله هست.(البته قند شکن لازم داری!)
فک کنم همچین چیزی تو سایت game-iran هم دیدم.

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
گیم ایران خیلی چرت بود اصلا جواب نداد
بلد نیستن از nexus درست مد بیارن باو
همش
غلطه

قسمت باگش کجاست؟
من تو سایتش عضوم مد هارو از اون جا میگیرم

من رفتم اسمش رو زدم یه چیزایی آورد حالا ببینم جواب میده یا نه

آخرین ویرایش:

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
یه چیز دیگه هست که اونم کمک کنین منون میشم
اونم اینه که وقتی میرم در کالج جادوگران
و مراحلش رو طی میکنم یه جا هست در یک جای میری و اول ورودی (وقتی که وارد محل شدی ورودی اول ) یک جادوگر افتاده و در حال مردنه و یه چیزی میگه میگه کریستال رو بردن یه همچین چیزی بعد میمیره راه رو طی میکنم و به جایی که نشانه هست میرم و با یک جادوگر دیگه روبه رو میشم اون منو میبره به جای که باید در اون کریستال رو قرار بدی قرار میدم ولی میگ کریستال خیلی قدیمیه و مشکل داره برو به کالج و یه چیزی یاد بگیر بعد بیا اینها درستش کن
چون نورش رو که میخوام با اشیایی که روی سقف هست فیکس کنم نمیشه
اگه راهی برای حل این مشکل دارید لطفا بگید

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
گیم ایران خیلی چرت بود اصلا جواب نداد
بلد نیستن از nexus درست مد بیارن باو
همش
غلطه

قسمت باگش کجاست؟
من تو سایتش عضوم مد هارو از اون جا میگیرم

من رفتم اسمش رو زدم یه چیزایی آورد حالا ببینم جواب میده یا نه
من این رو براتون از سایت گیم-ایران پیدا کردم:
گیم ایران - رفع مشکل صدای esbern در اسكايريم

یه چیز دیگه هست که اونم کمک کنین منون میشم
اونم اینه که وقتی میرم در کالج جادوگران
و مراحلش رو طی میکنم یه جا هست در یک جای میری و اول ورودی (وقتی که وارد محل شدی ورودی اول ) یک جادوگر افتاده و در حال مردنه و یه چیزی میگه میگه کریستال رو بردن یه همچین چیزی بعد میمیره راه رو طی میکنم و به جایی که نشانه هست میرم و با یک جادوگر دیگه روبه رو میشم اون منو میبره به جای که باید در اون کریستال رو قرار بدی قرار میدم ولی میگ کریستال خیلی قدیمیه و مشکل داره برو به کالج و یه چیزی یاد بگیر بعد بیا اینها درستش کن
چون نورش رو که میخوام با اشیایی که روی سقف هست فیکس کنم نمیشه
اگه راهی برای حل این مشکل دارید لطفا بگید
شما میتونید با جادو هایی که دارید (کتاب جادو های مورد نیاز روی یک میز همونجا موجوده) کریستال ها رو ترمیم کنید و نور هارو بندازید جایی که میخواید.
(جادو هارو مثل Flames روی کریستال ها بزنید)

آخرین ویرایش:

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان این بازی رو از اول شروع کردم!البته اینار میخوام ماموریت های فرعی رو هم برم!امیدوارم کمکم کنید!
به هر حال.
من جلوی به در وایساده بودم که یه هو یه مرد از خونه بیروون اود.باهاش حرف زدم و یه شزط بندی کردیم از 100 سکه.بعد با مشت با همدیگه جنگیدیم.زدمش و افتاد زمین.باهاش حرف زدم و علاوه ر اینکه 100 سکه هم داد همیشه میوفته دنبالم و یه نو کمک برای منه!من یکی از ماموریت هارو به کمک اون رفتم.میخوام بدونم که این همیشگیه؟؟؟اگه همیشگی باشه که عالیه!

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
دوستان این بازی رو از اول شروع کردم!البته اینار میخوام ماموریت های فرعی رو هم برم!امیدوارم کمکم کنید!
به هر حال.
من جلوی به در وایساده بودم که یه هو یه مرد از خونه بیروون اود.باهاش حرف زدم و یه شزط بندی کردیم از 100 سکه.بعد با مشت با همدیگه جنگیدیم.زدمش و افتاد زمین.باهاش حرف زدم و علاوه ر اینکه 100 سکه هم داد همیشه میوفته دنبالم و یه نو کمک برای منه!من یکی از ماموریت هارو به کمک اون رفتم.میخوام بدونم که این همیشگیه؟؟؟اگه همیشگی باشه که عالیه!
خب داش من اون ظرط بندی سر این بوده که کی قوی تره و تو تونستی ببریش پس بهت پو میده و اگه بهت یه ماموریت داده که کمکش کنی !
پس این از اون آدم هایی هست که با کاری ه براشون میکنی همیشه کنارت هستن
بزار راحت تر بگم
فالورت میشه ( میتونی بری توی شهری که نمادش اسبه و در هتلی که اول ورودی اصلی شهر هست یک زنی رو که دارک الف هست رو به خدمت بگیری )
این مرده هم از همون نوعشه ولی باید برا زنه پول بدی 500 تا
ولی این یارو خودش افتاده دنبالت و کمکت میکنه حالشو ببر :D
و در سوال بعدی هم آره همیشه دنبالت میاد تا وقتی که بهش بگی که دیگه نمیخوام دنبالم بیای اونوقت دیگه نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر