راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان بعضی جاها بازی یه دستگاه هست چوب نصف میکنه اون چیه؟
گیاهان تو بازی به چه کاری میاد؟
غارها کجای بازی اند و چه چیزی توشه؟
من نژادم khajit هست ولی قالیت دید در شب(nigt vision) رو تو قسمت پاورز که انتخاب میکنم هیچی نمیشه تو شب چجوریه؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^محض سرگرمی و تعامل با محیطه
از بثسدا به دلیل بی خاصیت بودنش هم کمی انتقاد شد

گیاهان هم که شامل انواع گل ها و قارچ ها میشه برای تهیه معجون به کار میروند.هر گیاهی چهار تا خاصیت داره که در ترکیب با گیاه دیگه، ویژگی مشترکشون، نوع معجون رو تهیه میکنه

غارها در جای جای بازی پراکنده اند.بسته به محیطش و سطح شما و خیلی عوامل دیگر شامل:

دشمنان معمولی غارها ( عنکبوت و خرس و امثالهم )
دمشنان خاص ( Falmer ها و امثالهم)
+ کلی آیتم از پول گرفته تا سلاح و اشیای بدردنخور و ...

اطلاعی در این باره ندارم اما حدس میزنم چون Night Vision یک نوع طلسمه ، باید بعد از انتخاب شدن ، اجرا بشه تا عمل کردش معلوم بشه (گرچه دوست عزیز بنابر آنچه من از آبلیوین یادم هست قابلیت کاربردی نیست مگر اینکه با توجه به نژاد انتخابیتون که گزینه ی دلخواه برای کلاس دزده، بخواید در جاهای خیلی خیلی تاریک دزدی کنید)

آخرین ویرایش:

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
درود

من این DLC رو ریختم
ولی وقتی میرم در بازی پیک هم میاد نامه رو داره ولی یکی برای شهرWhiterun هست نه چیز دیگه و وقتی میرم پیش مشاور امپراطور اون فقط یه اتاق بچه اضافه میکنه
خبری از ساخت خونه نیست
چرا این جوریه؟
همه چی هم درسته و در دیتا هم ریختم اون هارو
در ضمن من با skse_loader وارد بازی میشم

جواب بدین باو
:|

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
یه سوال
چجوری میشه بدون رفتن به کالج جادو گری یه جادو گرفت
مثلا جادو گرا بهت نمیدن؟
یا معجونی تلسمی چیزی نیست که یه جادو بهت بده بدون رفتن به کالج؟
راستی انگشتر به چه مرضی میخوره:d

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^کتاب های جادو رو میتونید خریداری کنید و بخونید (که خیلی گرونه ) اما این کار دقیقا مثل کسی هست که خودش الفیا یاد بگیره یا از راه منطقی و تحصیل بره.در واقع کالج وینترهولد، یک پروسه ی تبدیل شدن به یک جادوگر قدرتمنده و بدون اون کا شما خیلی سخت میشه

انگشتر و گردنبند و تاج، پوشش زینتی هستند.اما کاربرد مهم ترشون اینه که میشه آنها رو Enchant کرده و ازش بهره ببرید.اما هیچ خاصیت دفاعی ندارند و مقدار Armour شما رو افزایش نمیدهند

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
کتاب جادو رو نمیشه دزدید؟:dمن دزد ماهریم
بعد خوندن کتاب جادو خود به خود میاد یا باید کاری کرد یا اصن کتاب یه رابطه؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
کتاب جادو رو نمیشه دزدید؟:dمن دزد ماهریم
بعد خوندن کتاب جادو خود به خود میاد یا باید کاری کرد یا اصن کتاب یه رابطه؟

بله میشه.گرچه توقع نداشته باشید کتاب طلسم های خیلی قوی رو به وفور پیدا کنید
به محض باز کردن کتاب، طلسم به لیست افزوده میشه و آماده ی اجراست اما ارتباطش با سطح قهرمان و و عوامل موثر رو دیگه متاسفانه اطلاعی ندارم چون خودم به سبک Warrior بازی میکنم.
آقایان A.R.A.S.H و hunter عزیز قطعا شما رو بهتر راهنمایی می کنند

- - -ویرایش - - -

ترینر برا چی؟ هر چیزی که به ذهنتون برسه رو با Console بازی می‌شه کرد

دقیقا.اما اسکایریم اصلا بازی سختی نیست.بخصوص این که میشه سختی بازی رو به صورت لحظه ای تنظیم کرد فکر نمیکنم نیازی به ترینر یا رمز باشه

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
اقا پ لطف کنید یه ترینر به من بگید از کجا بگیرم! نسخه بازیمم نمیدونم چیه! :خخـ

وقتی وارد بازی میشوی
کلید Esc
رو بزن و در قسمت پایین سمت چپ پایین ترین جا چند عدد میبینی اون ها رو یاد داشت کن اینجا به بچه ها بگو تا نسخت رو بهت بگن

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
بعد کالج جادوگری کجاس دقیقا؟؟
برای عضویت تو کالج کار خاصی باید کرد؟
پول میخاد؟

پول نمیخواد
میتونستی اول بازی در اولین شهری که واردش میشی از جادوگر شهر پرسی که کجا برم برای فراگیری جادو اون مکانش رو بهت میگفت
مکانش دقیق یادم نیست دوستان بهتر راهنمایی میکنن

- - -ویرایش - - -

^کتاب های جادو رو میتونید خریداری کنید و بخونید (که خیلی گرونه ) اما این کار دقیقا مثل کسی هست که خودش الفیا یاد بگیره یا از راه منطقی و تحصیل بره.در واقع کالج وینترهولد، یک پروسه ی تبدیل شدن به یک جادوگر قدرتمنده و بدون اون کا شما خیلی سخت میشه

انگشتر و گردنبند و تاج، پوشش زینتی هستند.اما کاربرد مهم ترشون اینه که میشه آنها رو Enchant کرده و ازش بهره ببرید.اما هیچ خاصیت دفاعی ندارند و مقدار Armour شما رو افزایش نمیدهند
اما به قابلیت و مهارت شما در کار خاصی می افزاریند !
مثل دزدی یا بی سر و ضدا راه رفتن!
و.....

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
پول نمیخواد
میتونستی اول بازی در اولین شهری که واردش میشی از جادوگر شهر پرسی که کجا برم برای فراگیری جادو اون مکانش رو بهت میگفت
مکانش دقیق یادم نیست دوستان بهتر راهنمایی میکنن

منظورت از اولین شهر همون روستای کوچیکه یا اون شهر که توسط دراگون مورد حمله قرار گرفت؟
اگه اون شهر روستایی رو میگی من دور و اطراف اون شهر(یکم دور بود) یه جادوگر دیدم رفتم زیر زمینش اومدم بالا وحشی شد حمله کرد من ناقصش کردم:d
از هر جادوگری میشه پرسید؟

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
اقا این یارو به من هیچی نمیفروشه!
نسخه بازی 1.4.21.0.4 اینه!
بابا یکی این خون اشامی من رو بگه چی کار کنم!!

چی اتفاقی برات افتاده؟

- - -ویرایش - - -

وقتی در بازی خون آشام میشی
به نظر من زندگیت رو سیاه میکنه
هر روز باید تغذیه کنید
روز ها اولش چشاتون در میاد:d
باید خون بخورید تا مردم بهتون حمله نکن

نمیدونم فایده خون آشام شدن چیه؟
فقط گرگینه
گرگینه ها هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارن
البته بعضی ضعف ها دارن
ولی زندگیشون خیلی خیلی خیلی بهتر از خون آشام ها است

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
در ادامه ی حرف های hunter جان
این تو همین تاپیک بود شاید کمکت کنه :b-)درمان حالت ومپایر اگر در هر مسافرخانه ای از صاحبش در مورد شایعات بپرسید بهتون میگه که در شهر Morthal جادوگری به نام Falion داره در مورد ومپایرها مطالعه می کنه. به Morthal برید و با او ملاقات کنید. Falion از شما می خواد که یک Black Soul Gem براش ببرید، که البته می تونید توی همون صحبت هاتون به مبلغ 250 سکه از خودش این آیتم رو بخرید. مرحله بعد پر کردن اون Black Soul Gem با یک روح هستش که برای این کار باید جادوی Soul Trap رو روی یک حریف (شامل انسان - جانور -...) پیاده کنید و بعد به سرعت بکشیدش تا روحش وارد Soul Gem شما بشه. بعد از این که Black Soul Gem پر شده تون جور شد، برای Falion ببریدش. اون از شما می خواد در طلوع آفتاب (حدود ساعت 5 صبح به افق اسکایریم!) به محلی در خارج شهر برید.بعد درمانتون میکنه.

فروخت!
نسخه بازی 1.4.21.0.4 اینه!

حالا این جادوی soul trap چه جوریه؟! :خخ

صدای بازی هم کمه با اینکه هم صدای ویندوزم اخرین درجه است هم خود بازی هم همه جا دیگه! اینم راهی نداره؟! :خخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر