راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
حدس بزنید چی شده
امروز بالاخره اولین شمشیر خودم رو ساختم :dancing:
البته همچین چیز شاخی نیست 11 دمیج داره حالا میخوام بدونم چه جوری دمیج رو برسونم به 50 یا 60 ؟
راهی داره که بدون سنگین شدن شمشیر دمیج رو زیاد کنم الان وزنش 10 هستش میخوام وقتی دمیج رسید به 50 وزنش حد اکثر 20 باشه چون سرعت خیلی برام مهمه
و اون شمشیر زخم یخ بود زخم آب بود چی بود؟ میشه بگید کجاست؟
شمشیر با دمج یازده رو نمیشه یه 60 رسوند ! مگه با چیت ! راه عادی هم این است که لول زره سازی ات رو بالا ببری وهمین طور هم که هی لول ات بالاتر بره ، اسلحه هات رو بیشتر میتونی تقویت کنی !
آخرین درجه ارتقا هم EPic هست که حدود کل دمج اصلی اضافه میکنه ! مثلا دمج شمشیر شما از 11 میشه 22 یا 21 !
ارتقا اسلحه روی وزن فکرنکم تاثیر داشته باشه !
اون شمیر رو هم از جناب کاوه بپرس !

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان یکی می تونی به من بگه که مرحله boethiah calling v رو چه جوری می تونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کامل توضیخ بدید.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
شمشیر با دمج یازده رو نمیشه یه 60 رسوند ! مگه با چیت ! راه عادی هم این است که لول زره سازی ات رو بالا ببری وهمین طور هم که هی لول ات بالاتر بره ، اسلحه هات رو بیشتر میتونی تقویت کنی !
آخرین درجه ارتقا هم EPic هست که حدود کل دمج اصلی اضافه میکنه ! مثلا دمج شمشیر شما از 11 میشه 22 یا 21 !
ارتقا اسلحه روی وزن فکرنکم تاثیر داشته باشه !
اون شمیر رو هم از جناب کاوه بپرس !
با جادو کاری نمیشه کرد؟ من یه عالمه از اون الماسا دارم ریز و درشت قرمز و بنفش

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
دوستان یکی می تونی به من بگه که مرحله boethiah calling v رو چه جوری می تونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کامل توضیخ بدید.
یه چیزایی مبهم یادمه ! باید بری شمال یه جایی نزدیکای سولیتود ( و نزدیکای یه کمپ نیروهای استورمکلوک)یه مجسمه بزرگ زن هست باهاش حرف میزنی و جای مرحله رو بهت میگه !
جای مرحله میشه نزدیکای ویند هلم ! باید اول به فرقه اونها بپیوندی و یه نفر برای اونها سلاخی کنی سپس همه ی افراد گروه رو بکشی ! بعد از اون یه محسمه زن دیگه باهات حرف میزنه و جای یه معدن رو بهت میگه میری اوجا و همه رو میکشی بعد یه زره درجه یک رو پیدا میکنی !بعد برمیگردی و با مجسمه دوم حرف زده و سپس ماموریت تمام میشود !
شرمدنه دوست عزیز اگه نتقص گفتم این مرحله رو توی تیر ماه رد کردم و از اواسط مرداد هم تو اسکایریم نرفت تا امشب !
برای مطمئن شدن ار صحت اطلاعا از آقا کاوه هم بپرس !

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
راستی داشت یادم میرفت
من رفتم توی یه غار یه جا یه میز بود روش جای 3 تا گردنبند بود
گردنبندارو چیدم روش بعد 3 تا روح ظاهر شدن بعد که همرو کشتم گردنبندا با هم تلفیق شدن و یه گردنبند به ارزش 1800 و خورده ای
سکه
اونو نگه دارم یا بفروشم؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
با جادو کاری نمیشه کرد؟ من یه عالمه از اون الماسا دارم ریز و درشت قرمز و بنفش
اونها برای پر کردن قدرت جادوی اسلحه است مثلا هنگام ضربه زدن با شمشیری که قدرت آتیش رو داره دشمن هم آتیش میگره !
به دمج اسلحه اضافه نمکنه ! برای این کار اول باید تخصص این کار رو باد بگیری (روی اون میزها که عکس اسکلت داره) یه اسحه جادویی رو فدا کن ، بعد یاد مگیری . سپس اسلحه های خوت رو جادووی کن !
و اون جواهر ها رو هنگامی که قدرت جادوی اسلحه کم شده استفاده میکنی تا جادو دوباره پر بشه !
ریطی هم به قدرت جادوی خودت نداره و جدا از اون هست !

---------- نوشته در 10:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 PM ارسال شده بود ----------

راستی داشت یادم میرفت
من رفتم توی یه غار یه جا یه میز بود روش جای 3 تا گردنبند بود
گردنبندارو چیدم روش بعد 3 تا روح ظاهر شدن بعد که همرو کشتم گردنبندا با هم تلفیق شدن و یه گردنبند به ارزش 1800 و خورده ای
سکه
اونو نگه دارم یا بفروشم؟
اون رو حتما نگه دار !
اون گردنبند افزایش دهنه هر سه تا قدرتت هست ؛ هم سلامتی ، زور و جادوت رو افزایش میده !

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اونها برای پر کردن قدرت جادوی اسلحه است مثلا هنگام ضربه زدن با شمشیری که قدرت آتیش رو داره دشمن هم آتیش میگره !
به دمج اسلحه اضافه نمکنه ! برای این کار اول باید تخصص این کار رو باد بگیری (روی اون میزها که عکس اسکلت داره) یه اسحه جادویی رو فدا کن ، بعد یاد مگیری . سپس اسلحه های خوت رو جادووی کن !
و اون جواهر ها رو هنگامی که قدرت جادوی اسلحه کم شده استفاده میکنی تا جادو دوباره پر بشه !
ریطی هم به قدرت جادوی خودت نداره و جدا از اون هست !

---------- نوشته در 10:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 PM ارسال شده بود ----------

اون رو حتما نگه دار !
اون گردنبند افزایش دهنه هر سه تا قدرتت هست ؛ هم سلامتی ، زور و جادوت رو افزایش میده !
بندازمش گردنم؟
مثل یکی از اون گردنبند قدیمیا برای باز کردن در ها لازم میشه؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی یه نصیحت به دوستان تازه وارد مثل خودم بکنم
هیچوقت اون glaw هارو که میگیرین دور نندازین یا نفروشین چون که خیلی از جاها میبینین چند تا در بر اساس یه glaw که قبلا داشتید رمز گذاری شده بعدش باید بگردین دنبال اون

cretos25

کاربر سایت
Sep 14, 2012
48
دوستان من تو یه ماموریتی که نزدیک شهر که علامت خرس رو داره موندم یه مجستمه زنه که تو یه دستش شمشیره و دست دیگش مثل ماره که رو زمین پیچ خورده وقتی نزدیکش میشم نورانی میشه و هیچ اتفاقی نمیفته.نمیدونم چی میخواد.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
دوستان من تو یه ماموریتی که نزدیک شهر که علامت خرس رو داره موندم یه مجستمه زنه که تو یه دستش شمشیره و دست دیگش مثل ماره که رو زمین پیچ خورده وقتی نزدیکش میشم نورانی میشه و هیچ اتفاقی نمیفته.نمیدونم چی میخواد.
شما الآن همون جایی هستید که برای دوستمون تو صفحه ی قبل توضیح دادم !
یه چیزایی مبهم یادمه ! باید بری شمال یه جایی نزدیکای سولیتود ( و نزدیکای یه کمپ نیروهای استورمکلوک)یه مجسمه بزرگ زن هست باهاش حرف میزنی و جای مرحله رو بهت میگه !
جای مرحله میشه نزدیکای ویند هلم ! باید اول به فرقه اونها بپیوندی و یه نفر برای اونها سلاخی کنی سپس همه ی افراد گروه رو بکشی ! بعد از اون یه محسمه زن دیگه باهات حرف میزنه و جای یه معدن رو بهت میگه میری اوجا و همه رو میکشی بعد یه زره درجه یک رو پیدا میکنی !بعد برمیگردی و با مجسمه دوم حرف زده و سپس ماموریت تمام میشود !
شرمدنه دوست عزیز اگه نتقص گفتم این مرحله رو توی تیر ماه رد کردم و از اواسط مرداد هم تو اسکایریم نرفت تا امشب !
برای مطمئن شدن ار صحت اطلاعا از آقا کاوه هم بپرس !

---------- نوشته در 10:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:42 PM ارسال شده بود ----------

بندازمش گردنم؟
مثل یکی از اون گردنبند قدیمیا برای باز کردن در ها لازم میشه؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی یه نصیحت به دوستان تازه وارد مثل خودم بکنم
هیچوقت اون glaw هارو که میگیرین دور نندازین یا نفروشین چون که خیلی از جاها میبینین چند تا در بر اساس یه glaw که قبلا داشتید رمز گذاری شده بعدش باید بگردین دنبال اون
آره بنداز گردنت (بیشتر موقع نبرد ها ) !
کدوم درها رو میشد با گردنبند باز کرد !؟

cretos25

کاربر سایت
Sep 14, 2012
48
میشه یه کم بیشتر راهنمایی کنید من اونجا چهار و پنج نفر رو کشتم که فقط یکی شون بعد از مردن با هم حرف زد البته خودش مرد بود اما صداش مال اون مجستمه بود فک کنم بعد حرف زدن علامته سر جاش بود

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
میشه یه کم بیشتر راهنمایی کنید من اونجا چهار و پنج نفر رو کشتم که فقط یکی شون بعد از مردن با هم حرف زد البته خودش مرد بود اما صداش مال اون مجستمه بود فک کنم بعد حرف زدن علامته سر جاش بود
من خودم موقعی که این مامریت رو میرفتم ! کلی زحمت کشید و لود و سیو و ... کردم تا رد شد !
شما به نظر من به لود به قبل بکن (الآن سیو نکن) تا آقا کاوه بیاد و توضیح کامل بده !
باز هم میگم ببخشید !

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
شما الآن همون جایی هستید که برای دوستمون تو صفحه ی قبل توضیح دادم !

---------- نوشته در 10:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:42 PM ارسال شده بود ----------

آره بنداز گردنت (بیشتر موقع نبرد ها ) !
کدوم درها رو میشد با گردنبند باز کرد !؟
نزدیک کالج یه تونل زیرزمینی بود که یه در از حنس یه فلز داشت که باز نمیشد باید یه گردنبند رو مینداختم گردم و با یه شات درو میشکوندم (بدون گردنبند نمیشکست)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
البته مستقیم برین شمال Windhelm هم مشکلی‌ نیست.ماموریت در هر صورت شروع می‌شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر