راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
بچه ها من توی windhelm برای خونه گرفتن حدود چند ماهی هست که مشکل دارم :d هی کوئست میرم که بتونم خونرو بخرم قیمتشم 12000 تا هست ولی هی طرف منو پیچ میده :d شاید چون توی جنگ طرف imperial رو گرفتم باهام لج کردن و اقامت نمیدن :)) لطفا یکی راهنمایی کنه که چطوری ویزای این شهر رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

hellish_1982

کاربر سایت
Apr 5, 2008
12
دوستان من توی قسمتListen to Nocturnal گیر کردم همون جایی که یه یارو از توی زمین میاد در میاد صحبت می کنم بعدش میگه به حرفاش گوش کن ولی میره توی زمین و دیگه رد نمیشه و همچنان ماموریت پا برچاست محل ماموریت Twilight Sepulcher
اسم کامل ماموریتDarkness Returns

old^gamer

کاربر سایت
Nov 25, 2012
21
نام
Hamid
آقایون چندتا سوال واسم پیش اومد گفتم بینم کسی جوابی داره برام یا نه!
1.این وسایل تمرین که تو سرباز خونه ها یا جاهای مختلف پیدا میشه بدرد میخورن؟؟یعنی اگه با تیر و کمان وایسیم بزنیم به حدف یا مثلا با شمشیر بزنیم به اون آدمک تاثیری داره؟اسکیلمون بالا میره؟؟!
2.من یه سری چیزایی دارم که نمیدونم ممکنه به درد بخوره یا نه:یه گردنبند به اسم Strang Amulet که از توی خونم توی windhelm پیدا کردم،یه دونه هم استخوان لگن این یه یارو به اسم Palegius(یه همچین چیزی بود اسمش درست یادم نمیاد)که از یه کوئست توی کاخ شهر Solitud پیدا کردم!!!دوستان اینا اصلا به درد میخورن؟؟؟!
3.این Elder scroll ها رو هنوزم نمیدونم چیکار کنم!!!
4.میشه Follower یا همسرم رو گرگنما یا خون آشام کنم؟؟اگه میشه چجوری میشه؟؟
5.میشه یه کاری کنم Follower ام هم سوار اسب بشه؟؟
چند تا سوال دیگه هم داشتم که یادم نمیاد!!!!بعدا میپرسم!!!:d
شرمنده خیلی سوال پرسیدم لطفا اگه کسی جوابی داره راهنماییم کنه.

در مورد استخوان لگن Pelagius' Hip Bone اونو موقعی بدست می ارید که یک کوئست به نام The Mind of Madness رو از Dervenin قبول کرده باشید در طول ماموریت این استخوان تنها کلید ورود به منطقه Sheogorath's است . بعد از تموم شدن مرحله می تونید بفروشیدش ( حداقل 250) تا
[h=1][/h]

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
بچه ها من توی windhelm برای خونه گرفتن حدود چند ماهی هست که مشکل دارم :d هی کوئست میرم که بتونم خونرو بخرم قیمتشم 12000 تا هست ولی هی طرف منو پیچ میده :d شاید چون توی جنگ طرف imperial رو گرفتم باهام لج کردن و اقامت نمیدن :)) لطفا یکی راهنمایی کنه که چطوری ویزای این شهر رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دوبار این بازی رو بازی کردم یه بار که رفتم تو ارتش ایمپریال ها هر کاری که کردم نشد ولی دفه بعد که رفتم تو ارتش Stormcloack ها تونستم بخرم ولی نشد Decorat کنمش که بعد از کوئست Blood on Ice اون کارم تونستم انجام بدم.

---------- نوشته در 07:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من توی قسمتListen to Nocturnal گیر کردم همون جایی که یه یارو از توی زمین میاد در میاد صحبت می کنم بعدش میگه به حرفاش گوش کن ولی میره توی زمین و دیگه رد نمیشه و همچنان ماموریت پا برچاست محل ماموریت Twilight Sepulcher

تا بحال این کوئست رو تجربه نکردم!!!

---------- نوشته در 07:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:07 PM ارسال شده بود ----------

با سلام،
من دوباره سوال هام رو تکرار میکنم شاید فرجی شد!!یه سوالی هم که یادم نمیومد یادم اومد!!
.این وسایل تمرین که تو سرباز خونه ها یا جاهای مختلف پیدا میشه بدرد میخورن؟؟یعنی اگه با تیر و کمان وایسیم بزنیم به حدف یا مثلا با شمشیر بزنیم به اون آدمک تاثیری داره؟اسکیلمون بالا میره؟؟!
2.من یه سری چیزایی دارم که نمیدونم ممکنه به درد بخوره یا نه:یه گردنبند به اسم Strang Amulet که از توی خونم توی windhelm پیدا کردم،یه دونه هم استخوان لگن این یه یارو به اسم Palegius(یه همچین چیزی بود اسمش درست یادم نمیاد)که از یه کوئست توی کاخ شهر Solitud پیدا کردم!!!دوستان اینا اصلا به درد میخورن؟؟؟!
6.بالا رفتن اسکیل ها بدون گرفتن پرک تاثیری داره؟؟مثلا من از اسکیل two-handed weapons هیچ پرکی ندارم ولی اسکیل هین لول حدود 50 هست.الان این تاثیری داره؟؟یعنی من تو استفاده از two-handed weapons از کسی که اسکیلش 25 هست(به عنوان مثال)بهترم یا فرقی نمیکنم با اون شخص؟؟؟!!!!

---------- نوشته در 07:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:11 PM ارسال شده بود ----------

در مورد استخوان لگن Pelagius' Hip Bone اونو موقعی بدست می ارید که یک کوئست به نام The Mind of Madness رو از Dervenin قبول کرده باشید در طول ماموریت این استخوان تنها کلید ورود به منطقه Sheogorath's است . بعد از تموم شدن مرحله می تونید بفروشیدش ( حداقل 250) تا

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز

hellish_1982

کاربر سایت
Apr 5, 2008
12
کسی نیست این کوئست رفته باشه
توی قسمتListen to Nocturnal گیر کردم همون جایی که یه یارو از توی زمین میاد در میاد صحبت می کنم بعدش میگه به حرفاش گوش کن ولی میره توی زمین و دیگه رد نمیشه و همچنان ماموریت پا برچاست محل ماموریت Twilight Sepulcher

" راه حلش پیدا شد باید 12 ساعت میخوابیدم یعنی همون جا با استفاده از دکمه سلکت توی ایکس باکس بعدش کارلایا می اومد باهاش حرف بزنیم "

آخرین ویرایش:

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
بچه ها راهی هست بشه گرگنما بودن رو درمان کرد ؟؟؟؟ البته میدونم تو یکی از مراحل companion میشد اینکارو کرد ولی 8 ماه پیش من اون ماموریت رو تموم کردم :d الان دیگه راهی هستش ؟؟؟؟

دوست عزیز فک میکنم اگر برگردی به همون معبد ایسگرامور و یه دونه کله ی اون جادوگر ها رو همراه خودت ببری و بندازی تو آتیش درست شه!!!قبلا رفته بودم ولی یادم نبود!امروز که دوباره رفتم یادم اومد!!!

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
دوست عزیز فک میکنم اگر برگردی به همون معبد ایسگرامور و یه دونه کله ی اون جادوگر ها رو همراه خودت ببری و بندازی تو آتیش درست شه!!!قبلا رفته بودم ولی یادم نبود!امروز که دوباره رفتم یادم اومد!!!

جادوگر از کجا پیدا کنم ؟؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
جادوگر از کجا پیدا کنم ؟؟؟؟
تو همون غار‌ای که ایشون گفتن هستن، شبیه این‌Hagravenها هستن.
با سلام،
من دوباره سوال هام رو تکرار میکنم شاید فرجی شد!!یه سوالی هم که یادم نمیومد یادم اومد!!
.این وسایل تمرین که تو سرباز خونه ها یا جاهای مختلف پیدا میشه بدرد میخورن؟؟یعنی اگه با تیر و کمان وایسیم بزنیم به حدف یا مثلا با شمشیر بزنیم به اون آدمک تاثیری داره؟اسکیلمون بالا میره؟؟!
6.بالا رفتن اسکیل ها بدون گرفتن پرک تاثیری داره؟؟مثلا من از اسکیل two-handed weapons هیچ پرکی ندارم ولی اسکیل هین لول حدود 50 هست.الان این تاثیری داره؟؟یعنی من تو استفاده از two-handed weapons از کسی که اسکیلش 25 هست(به عنوان مثال)بهترم یا فرقی نمیکنم با اون شخص؟؟؟!!!!
1-خیر :D
2-Amulet مال ماموریتBlood on the ice هست، اگه اون تموم کردین به درد نمی‌خوره.
3-یبار هم از راهCommand استفاده کنین
player.removeitem 2d513 1
player.Removeitem 11A13 1
Player.removeitem 0118F9 1
4-بدونMod نه.البته اثری هم نداره، هیچوقت استفاده نمیکنن.
5-بدون Mod نه
6-یکم Armor rate و قدرت رو بیشتر می‌کنن.

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
تو همون غار‌ای که ایشون گفتن هستن، شبیه این‌Hagravenها هستن.

1-خیر :D
2-Amulet مال ماموریتBlood on the ice هست، اگه اون تموم کردین به درد نمی‌خوره.
3-یبار هم از راهCommand استفاده کنین
player.removeitem 2d513 1
player.Removeitem 11A13 1
Player.removeitem 0118F9 1
4-بدونMod نه.البته اثری هم نداره، هیچوقت استفاده نمیکنن.
5-بدون Mod نه
6-یکم Armor rate و قدرت رو بیشتر می‌کنن.

با تشکر،جوابایی که دادین خودشون سوال آفرید!!!!!
1.اگه من این آیتم هارو Remove کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟یعنی بعدا نیاز پیدا نمیکنم بهشون؟؟!
2.من تا حالا از Mod استفاده نکردم و نمیدونم چیه و چجوری میشه استفادش کرد.اگه میشه یکم راهنماییم کنید!

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان من تو یک مرحله گیر کردم تو مرحله where you hang your enemys head تو منطقه ای نزدیک riften تو thieves guild میری پیش یارو نمیدونم باید چی کار کنم اسم کسی که روش علامت اینه delvin mallory
گزینه هاش هم اینه هر کدوم میزنم برای این مرحله نیست
1. .i heard your offering extra work
2. ?can you train me to sneak
3. ?can you repair and refit the dawnstar sanctuary
4. ?dose the guild provide othere service
5. ?how will doing extra jobs help yhe guild

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با تشکر،جوابایی که دادین خودشون سوال آفرید!!!!!
1.اگه من این آیتم هارو Remove کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟یعنی بعدا نیاز پیدا نمیکنم بهشون؟؟!
2.من تا حالا از Mod استفاده نکردم و نمیدونم چیه و چجوری میشه استفادش کرد.اگه میشه یکم راهنماییم کنید!
1-اگه ماموریت‌های اصلی‌ و Dawnguard تموم کرده باشین دیگه نیازی نیست.
2-http://skyrim.nexusmods.com/
^^^^
دوستان من تو یک مرحله گیر کردم تو مرحله where you hang your enemys head تو منطقه ای نزدیک riften تو thieves guild میری پیش یارو نمیدونم باید چی کار کنم اسم کسی که روش علامت اینه delvin mallory
گزینه هاش هم اینه هر کدوم میزنم برای این مرحله نیست
1. .i heard your offering extra work
2. ?can you train me to sneak
3. ?can you repair and refit the dawnstar sanctuary
4. ?dose the guild provide othere service
5. ?how will doing extra jobs help yhe guild
Can you Repair and refit the dawnstar sanctuary?
این‌یکی هست

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
واقعا مرسی!!!
در ضمن یه نکته:!
من ماموریت های خون آشام هارو تو دانگارد تموم کردم ولی نسبت به نور خورشید حساسم!!چرا؟؟!
منظورتون از ماموریت های اصلی هموناییه که بالاشون عکس اژدها هست؟؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
واقعا مرسی!!!
در ضمن یه نکته:!
من ماموریت های خون آشام هارو تو دانگارد تموم کردم ولی نسبت به نور خورشید حساسم!!چرا؟؟!
منظورتون از ماموریت های اصلی هموناییه که بالاشون عکس اژدها هست؟؟!
همینه :D هر کار کنین نمی‌شه یکاری کرد کلا همیشه شب باشه.

آره همونا.

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
بچه ها من خیلی وقته با یک باگ تو بازی مشکل دارم. نمیدونم شما هم این مشکل رو دارین یا نه ولی معمولا وقتی که یک کماندار به شما تیراندازی میکنه تیرهایی که خوردین از رو بدنتون بعد از چند ثانیه ناپدید میشن ولی گاهی وقتا یه باگ پیش میاد که این تیرها ناپدید نمیشن !!!!!! همیشه رو بدنتون میمونن مگر اینکه به گرگنما تبدیل بشین که از بین برن.... کسی هست که این مشکل رو داشته باشه ؟؟؟؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بچه ها من خیلی وقته با یک باگ تو بازی مشکل دارم. نمیدونم شما هم این مشکل رو دارین یا نه ولی معمولا وقتی که یک کماندار به شما تیراندازی میکنه تیرهایی که خوردین از رو بدنتون بعد از چند ثانیه ناپدید میشن ولی گاهی وقتا یه باگ پیش میاد که این تیرها ناپدید نمیشن !!!!!! همیشه رو بدنتون میمونن مگر اینکه به گرگنما تبدیل بشین که از بین برن.... کسی هست که این مشکل رو داشته باشه ؟؟؟؟؟؟
آپدیت‌های اولیه بازی این مشکل رو کاملا حل کردن فکر کنم. شما هم بازی رو آپدیت کنین درست بشه فکر کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر