راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

hellish_1982

کاربر سایت
Apr 5, 2008
12
دوستان یه سوال داشتم این تاوانایی تغذیه از مرده ها به چه درد می خوره یا همون انگشنره که بهت میدن
در ضمن من یه انگشتر هم دارم که یه چیزایی در مورد گرگنما است توی یه ماموریت به دست اوردم کسی می دونه به چه دردی می خوره
و اینکه توی کالج جادوگرا یه شخصی هست جلوی سرش هم یه کمی خالی :d یه ماموریت داده که یه چیزایی براش جمع کنم cog یا تو همین مایه ها
یه ماموریت هم هست میگه کتاب obilivion بردار ولی من از قبلش برداشتم ولی الان همچنان ماموریت پا بر جاست میشه کاریش کرد
من با ایکس باکس بازی می کنم
مرسی

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
کسی می دونه این قسمت از مرحله chasing echoes رو چطور می شه رد کرد:-s

شما توی 3 نقطه از این محوطه 3تا شی براق پیدا میکنی:
یکیش توی مردابه،یکیش توی باغچه،یکیش هم رو ایوونه.
بعد اینارو میزاری توی نقاط خالیه ساعت بعد خودش باز میشه.

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال داشتم این تاوانایی تغذیه از مرده ها به چه درد می خوره یا همون انگشنره که بهت میدن
در ضمن من یه انگشتر هم دارم که یه چیزایی در مورد گرگنما است توی یه ماموریت به دست اوردم کسی می دونه به چه دردی می خوره
و اینکه توی کالج جادوگرا یه شخصی هست جلوی سرش هم یه کمی خالی :d یه ماموریت داده که یه چیزایی براش جمع کنم cog یا تو همین مایه ها
یه ماموریت هم هست میگه کتاب obilivion بردار ولی من از قبلش برداشتم ولی الان همچنان ماموریت پا بر جاست میشه کاریش کرد
من با ایکس باکس بازی می کنم
مرسی

اگه از مرده ها به وسیله ی اون انگشتر تغذیه کنی بهت Health Regen میده.
اون انگشتر هم هنوز خودم نگرفتم ولی جایی خوندم که برای یک لرد شیطانی به اسم Hircine هستش که ارباب گرگ نماها و در واقع کسیه که اونا رو آفریده هست.
با نوجه به چیزی که خوندم این انگشتر یه طلسمه که شمارو گاه و بی گاه به حالت گرگ در میاره و کوئستی داره که اگه کوئست رو انجام بدی خود Hircine میاد و طلسم رو میشکنه و از اون پس هر وقت بخوای میتونی به حالت گرگ در بیای.
اون یارو هم که میگی اگه اشتباه نکنم و مسئول کتابخونه ی کالج باشه باید کتابایی رو که میخواد براش از نقاط مختلف جمع کنی و براش ببری.اگه دیالوگی مربوط به دادن کتاب هستش پیش طرف کتاب رو بهش بده.ولی اینی که میگی رو من خودم دارم کوئستش رو انجام میدم و فک کنم این کتاب نسخه های زیادی داره!اگه اشتباه نکنم من ورژن 18 یا 8 کتاب رو دارم و بقیه رو باید پیدا کنم!!

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 PM ارسال شده بود ----------

آقایون کسی واسه اون قضیه ی ElderScroll های من جوابی نداره؟؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اصولاً بعد ماموریت‌های اصلی‌ باید بشه دوباره به اون Orc فروخت یا یه جایی‌ Store کرد! اگه نمی‌شه احتمالا اینم Bug هست :D

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232

آقایون کسی واسه اون قضیه ی ElderScroll های من جوابی نداره؟؟!

منظورت رو از سه تا ElderScroll نمی فهمم یکی هست که میتونی خونه بخری بزاریش تو کمد یا بفروشی به خریدار یا بفروشی به کتاب دار کالج که خوب میخره...

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
منظورت رو از سه تا ElderScroll نمی فهمم یکی هست که میتونی خونه بخری بزاریش تو کمد یا بفروشی به خریدار یا بفروشی به کتاب دار کالج که خوب میخره...

:d
دوسته عزیز اینا ElderScroll هستن ها!!!ماله سری کوئست های دانگارد بوده که من انجام دادم و بعد انجام اینا باید یه مراسمی صورت میگرفت که بعدش دیگه خون آشام ها نسبت به نور خورشید حساس نباشن ولی من الان حساسم نسبت به نور خورشید(یعنی بودم چون دیگه خون آشام نیستم!)در ضمن اینا هم تو آیتمام هستن!نه میشه فروخت،نه میشه انداخت،نه میشه جایی گذاشت!!
راستی من استخوان لگن (!) یکی از HighKing های اسکایرم رو هم دارم!!!کسی میدونه بدردم میخوره در آینده یا نه؟؟؟!

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 PM ارسال شده بود ----------

مراحل جانبی این بازی که تمومی نداره و بعضی از اونا تا بی نهایت تکرار میشه. الان تنها راه خلاص شدن از این کلیشه dragonborn dlc هستش.

باو خداوکیلی این ماموریت های جانبی هم خودشون خیلی جالبن.مثلا شما با شخصی به نام سم مسابقه نوشیدنی دادی؟؟؟!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
عزیز فقط بعضی از ماموریت ها این گونه است که شما می فرمایید
مثلا ماموریت Brotherhood Forever بی نهایت هدف برای کشتن داره
اما صدها ماموریت جانبی هم هست که یکبار هستند

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
دوسته عزیز اینا ElderScroll هستن ها!!!ماله سری کوئست های دانگارد بوده که من انجام دادم و بعد انجام اینا باید یه مراسمی صورت میگرفت که بعدش دیگه خون آشام ها نسبت به نور خورشید حساس نباشن ولی من الان حساسم نسبت به نور خورشید(یعنی بودم چون دیگه خون آشام نیستم!)در ضمن اینا هم تو آیتمام هستن!نه میشه فروخت،نه میشه انداخت،نه میشه جایی گذاشت!!
راستی من استخوان لگن (!) یکی از HighKing های اسکایرم رو هم دارم!!!کسی میدونه بدردم میخوره در آینده یا نه؟؟؟!

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 PM ارسال شده بود ----------

باو خداوکیلی این ماموریت های جانبی هم خودشون خیلی جالبن.مثلا شما با شخصی به نام سم مسابقه نوشیدنی دادی؟؟؟!

این یارو تو کدوم شهره برم باهاش کل بندازم ؟؟؟؟ :d اگه بازم از اینجور ماموریتها میشناسی معرفی کن

---------- نوشته در 11:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

عزیز فقط بعضی از ماموریت ها این گونه است که شما می فرمایید
مثلا ماموریت Brotherhood Forever بی نهایت هدف برای کشتن داره
اما صدها ماموریت جانبی هم هست که یکبار هستند

عزیز خب منم گفتم بعضی از اونا :)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این یارو تو کدوم شهره برم باهاش کل بندازم ؟؟؟؟ :d اگه بازم از اینجور ماموریتها میشناسی معرفی کن

---------- نوشته در 11:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

عزیز خب منم گفتم بعضی از اونا :)
بعد Lvl 20 تو همهٔ شهر‌های بازی تو‌Inn ها ظاهر می‌شه :D البته ایشون نفر نیستن :D

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
دوسته عزیز اینا ElderScroll هستن ها!!!ماله سری کوئست های دانگارد بوده...

دانگارد رو بازی نکردم

نوشته شده توسط [B:
Mehran_TX[/B];2385411]

این یارو تو کدوم شهره برم باهاش کل بندازم ؟؟؟؟
در هر شهری که بری هست, باید بری به مسافرخانه بعدش پیداش کنی...

old^gamer

کاربر سایت
Nov 25, 2012
21
نام
Hamid
کسی می دونه این دو ماموریت رو چطور می شه کامل کرد lost of the agesو hard answer

یک کتابی هست به نام The Aetherium Wars که با خوندن اون آدرس Arkngthamz بدست می آورید . Arkngthamz یک خرابه dwener ها در نزدیکی markarth هستشن . که باید به اونجا مسافرت کنید. داخل اینجا روح Ketria رو می بینید که جلوی شما رو برای جستجوی بیشتر میگیره باید بهش بگید می خواهید ادامه دهید.
اگر خواستید می تونید Zephyr رو پیدا کنید که تیر و کمان مخصوص ketria هستش.
باید 4 تا Aetherium Shard را پیدا کنید . که برای ساختن Aetherium Crest یه کار میرود . این 4 تا در مناطق Arkngthamz ، Raldbthar ، Dwarven Storeroom ، Deep Folk Crossing پیدا میشن.
بعد باید The Aetherium Forge رو در داخل Ruins of Bthalft پیدا کنید . که یک کوره آهنگری بزرگ هست
وقتی کارهای اینجا تموم شد می تونید جایزتون انتخاب کنید

این ماله lost of the ages بود

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
بچه ها راهی هست بشه گرگنما بودن رو درمان کرد ؟؟؟؟ البته میدونم تو یکی از مراحل companion میشد اینکارو کرد ولی 8 ماه پیش من اون ماموریت رو تموم کردم :d الان دیگه راهی هستش ؟؟؟؟

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
بچه ها راهی هست بشه گرگنما بودن رو درمان کرد ؟؟؟؟ البته میدونم تو یکی از مراحل companion میشد اینکارو کرد ولی 8 ماه پیش من اون ماموریت رو تموم کردم :d الان دیگه راهی هستش ؟؟؟؟

راهی که من میشناسم اینه که بری پیش Serana بگی منو خون آشام کن بعد بری پیش فالیون خون آشامی رو درمان کنی!!!
گفتم شاید کمک کنه!راه بهتر نمیشناسم شرمنده!!!!

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
آقایون چندتا سوال واسم پیش اومد گفتم بینم کسی جوابی داره برام یا نه!
1.این وسایل تمرین که تو سرباز خونه ها یا جاهای مختلف پیدا میشه بدرد میخورن؟؟یعنی اگه با تیر و کمان وایسیم بزنیم به حدف یا مثلا با شمشیر بزنیم به اون آدمک تاثیری داره؟اسکیلمون بالا میره؟؟!
2.من یه سری چیزایی دارم که نمیدونم ممکنه به درد بخوره یا نه:یه گردنبند به اسم Strang Amulet که از توی خونم توی windhelm پیدا کردم،یه دونه هم استخوان لگن این یه یارو به اسم Palegius(یه همچین چیزی بود اسمش درست یادم نمیاد)که از یه کوئست توی کاخ شهر Solitud پیدا کردم!!!دوستان اینا اصلا به درد میخورن؟؟؟!
3.این Elder scroll ها رو هنوزم نمیدونم چیکار کنم!!!
4.میشه Follower یا همسرم رو گرگنما یا خون آشام کنم؟؟اگه میشه چجوری میشه؟؟
5.میشه یه کاری کنم Follower ام هم سوار اسب بشه؟؟
چند تا سوال دیگه هم داشتم که یادم نمیاد!!!!بعدا میپرسم!!!:d
شرمنده خیلی سوال پرسیدم لطفا اگه کسی جوابی داره راهنماییم کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر