راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
قسمت Console command رو باز کنین، اول این سه تا Command رو بزنین.
  • completequest 0007431B
  • resetquest 0007431B
  • resetquest 00021382
الان باید بتونین با کسی‌ که میخواهین ازدواج کنین

با تشکر از شما دوست عزیز.
یه اتفاق مسخره واسه من افتاده!
من کوئست های خون آشام ها رو تموم کردم و لرد هارکان رو هم کشتم ولی هم نسبت به نور خورشید حساسم هم اینکه هر 3تا Elder Scroll هنوز تو آیتمام هست!!!!!
حالا برای من این خیلی مهم نیست چون میخوام گرگ نما بشم ولی اون Elder Scroll ها تو جیبم سنگینی میکنه!هر 3تاش رو هم 60 واحد وزن داره!
لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید.
بازم ممنون

javad7596

کاربر سایت
Sep 22, 2012
14
دوستان بعد از نصب DLC dawnguard اگه بریم طرف ومپایر ها خودمونم باید خون اشام بشیم؟

این خون آشام شدن تو دی ال سی نسبت به نسخه ی اصلی تفاوتی داره؟(اگه مثل قبل باشه که عمرا برم طرف خون اشام ها)

اگه ومپایر بشم و بعد از اتمام کوئیست های dawnguard درمانش کنم،بعدا اگه خواستم می تونم دو باره ومپایر بشم؟(یعنی تعداد دفعات ومپایر شدن محدودیت دارن؟)

ممنون می شم جواب بدین
+
تو کوئیست های دارک برادرهود که این همه آدم رو می کشیم اینا خودشون ماموریتی ندارند؟یعنی کلا بی مصرفند؟
یه سوال دیگه:نژاد افراد تو اسکایریم رو از کجا بفهمیم؟

آخرین ویرایش:

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
دوستان بعد از نصب DLC dawnguard اگه بریم طرف ومپایر ها خودمونم باید خون اشام بشیم؟

این خون آشام شدن تو دی ال سی نسبت به نسخه ی اصلی تفاوتی داره؟(اگه مثل قبل باشه که عمرا برم طرف خون اشام ها)

اگه ومپایر بشم و بعد از اتمام کوئیست های dawnguard درمانش کنم،بعدا اگه خواستم می تونم دو باره ومپایر بشم؟(یعنی تعداد دفعات ومپایر شدن محدودیت دارن؟)

ممنون می شم جواب بدین
+
تو کوئیست های دارک برادرهود که این همه آدم رو می کشیم اینا خودشون ماموریتی ندارند؟یعنی کلا بی مصرفند؟
یه سوال دیگه:نژاد افراد تو اسکایریم رو از کجا بفهمیم؟

به خون آشام شدن یه حالت جدید اضافه شده به اسم VampireLord که مثله تغییر قیافه ی موقع گرگنما بودنه در ضمن این حالت بسیار قدرتمنده.
هر چندبار هم که بخوای میتونی خون آشام بشی و خودتو خوب کنی و دوباره از اول!!!!
فک نمیکنم چون من این آدمایی رو که میکشی قبلا ندیدم تو بازی یعنی فک کنم وقتی ماموریت کشتنش رو میگیری به بازی اضافه میشن!!!
راه خاصی برای فهمیدن نژاد نمیشناسم من و فک نکنم اصلا راهی وجود داشته باشه.تا اونجایی که من میدونم فقط از طریق ویژگی های ظاهری میشه فهمید.

================================

آقا من حس بدی نسبت به چیت زدن دارم اگه کسی راهی برای طلاق میدونه بهم بگه ممنون میشم!!!!
ولی دیگه اگه نگید مجبورم حسم رو بزارم زیر پا!!!
در ضمن یکی گفته بودن تو کله بازی فقط یه بار میشه گرگ نما شد در حالی که من امروز کشف کردم هر چندبار بخوای میتونی خون آشام یا گرگنما بشی!!
اونایی که میدونستن که فرقی به حالشون نمیکنه و من واسه اونایی گفتم که نمیدونن تا خوش حال شن!

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
یکی میتونه توضیح بده تو بازی چطوری و از کجا میشه بچه ای رو به فرزندی قبول کرد ؟؟؟؟؟ یه جا خوندم در حالت گرگنما چه خودت گرگنما باشی چه زنت نمیشه بچه دار شد. اگه گرگنما نباشی میشه ؟؟؟؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم :">

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
یکی میتونه توضیح بده تو بازی چطوری و از کجا میشه بچه ای رو به فرزندی قبول کرد ؟؟؟؟؟ یه جا خوندم در حالت گرگنما چه خودت گرگنما باشی چه زنت نمیشه بچه دار شد. اگه گرگنما نباشی میشه ؟؟؟؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم :">

اگه DLC گرمی خانه یا همون HearthFire رو دانلود کنید میتونید بچه دار شید تو ورژن های قبلی نمیشه.اگه اینو بگیرید یه نامه میاد که میتونید برید از یتیم خونه ی شهر Riften بچه بگیرید.توی بعضی شهر ها هم بچه های یتیم تو کوچه ها ولن!!!میتونید اونارم به فرزندی قبول کنید.البته باید یه خونه هم داشته باشین.
اینم لینکه دانلود برای کسایی که ندارن و میخوان دانلود کنن:
گیم ایران - دانلود آخرین DLC بازی اسکایریم به نام The Elder Scrolls V: Skyrim Hearthfire

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
به خون آشام شدن یه حالت جدید اضافه شده به اسم VampireLord که مثله تغییر قیافه ی موقع گرگنما بودنه در ضمن این حالت بسیار قدرتمنده.
هر چندبار هم که بخوای میتونی خون آشام بشی و خودتو خوب کنی و دوباره از اول!!!!
فک نمیکنم چون من این آدمایی رو که میکشی قبلا ندیدم تو بازی یعنی فک کنم وقتی ماموریت کشتنش رو میگیری به بازی اضافه میشن!!!
راه خاصی برای فهمیدن نژاد نمیشناسم من و فک نکنم اصلا راهی وجود داشته باشه.تا اونجایی که من میدونم فقط از طریق ویژگی های ظاهری میشه فهمید.

================================

آقا من حس بدی نسبت به چیت زدن دارم اگه کسی راهی برای طلاق میدونه بهم بگه ممنون میشم!!!!
ولی دیگه اگه نگید مجبورم حسم رو بزارم زیر پا!!!
در ضمن یکی گفته بودن تو کله بازی فقط یه بار میشه گرگ نما شد در حالی که من امروز کشف کردم هر چندبار بخوای میتونی خون آشام یا گرگنما بشی!!
اونایی که میدونستن که فرقی به حالشون نمیکنه و من واسه اونایی گفتم که نمیدونن تا خوش حال شن!
راهی‌ نیست :D
Werewolf از راه Companions یبار می‌شه شد فقط، ولی‌ خود بیماری رو می‌شه هی‌ گرفت :D

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
راهی‌ نیست :D
Werewolf از راه Companions یبار می‌شه شد فقط، ولی‌ خود بیماری رو می‌شه هی‌ گرفت :D

یعنی هیچوقت زنه نمیگه: ((من تو این لباس چاقم؟؟))؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
یه آقایی فرموده بودن که تو کل بازی فقط یبار میشه گرگنما شد!یعنی اگه خوب شی بعد دیگه اصلا نمیشه گرگ نما بشی!
در ضمن من گرگنما شدم بعد رفتمم پیش Serana اون دوباره خون آشامم کرد بعد که باز برگشتم پیش Aela the Hunteress دیدم یه دیالوگ اضافه شده که میگه دوباره منو گرگنما کن!کلا میخواستم همینو بگم!!!
یه سوال هم الان برام پیش اومد اونم اینکه:
اگه زنی که میگیری دنبالت بیاد و باهات تو جنگ ها شرکت کنه هر جا بخوابی اون قضیه Lo***s Comfort میاد؟؟؟؟!!!!:d

آخرین ویرایش:

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
اگه DLC گرمی خانه یا همون HearthFire رو دانلود کنید میتونید بچه دار شید تو ورژن های قبلی نمیشه.اگه اینو بگیرید یه نامه میاد که میتونید برید از یتیم خونه ی شهر Riften بچه بگیرید.توی بعضی شهر ها هم بچه های یتیم تو کوچه ها ولن!!!میتونید اونارم به فرزندی قبول کنید.البته باید یه خونه هم داشته باشین.
اینم لینکه دانلود برای کسایی که ندارن و میخوان دانلود کنن:
گیم ایران - دانلود آخرین DLC بازی اسکایریم به نام The Elder Scrolls V: Skyrim Hearthfire

من با xbox بازی میکنم باید از xbox Live دانلود کنم که امکانش وجود نداره. بدون این dlc راهی وجود نداره ؟؟؟؟ مثلا بریم پیش دکتر دارو بده بچه دار بشیم :))

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من با xbox بازی میکنم باید از xbox Live دانلود کنم که امکانش وجود نداره. بدون این dlc راهی وجود نداره ؟؟؟؟ مثلا بریم پیش دکتر دارو بده بچه دار بشیم :))
یه پیشنهاد دیگه
چرا نمیری سیمز بازی کنی؟ توی اسکایریم نبایدم بشه بچه دار شد مثلا اگه کارکتر یکی زن باشه باید 9 ماه به وقت اسکایریم بشینه خونه و سیب بخوره تا بچش خوشگل بشه؟ =))

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
یه پیشنهاد دیگه
چرا نمیری سیمز بازی کنی؟ توی اسکایریم نبایدم بشه بچه دار شد مثلا اگه کارکتر یکی زن باشه باید 9 ماه به وقت اسکایریم بشینه خونه و سیب بخوره تا بچش خوشگل بشه؟ =))

دیگه با 150 ساعت گیم پلی تنها کاری که تو این بازی نکردم همین بچه دار شدنه. تقریبا دیگه هیچ انگیزه ای برام تو بازی نمونده /:)

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
دیگه با 150 ساعت گیم پلی تنها کاری که تو این بازی نکردم همین بچه دار شدنه. تقریبا دیگه هیچ انگیزه ای برام تو بازی نمونده /:)

داداش من،بنده خودم به شخصه بیش از 200 ساعت و هنوزم تو بازی چیزای تازه پیدا میکنم!!!
چطور شما بعد 150 ساعت خسته شدی؟؟!
بگرد کوئست پیدا کن و لذت ببر!!!
در ضمن من نمیدونم برای يإ[ي باید چکار کرد ولی شما میتونی یه سرچ تو گوگل کنی که برات به احتمال 90% چیزی رو که میخوای میاره.در ضمن هیچ راه دیگه ایی هم نیست!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر