راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
اقا کاوه چجوری این ترول های لامصب را از یر راه بردارم به چه جادویی حساسیت دارند ؟؟! فوس هم میزنم 1 ثانیه خودشو میکشونه عقب بعد دوباره میفته دنبالم چه کنم :-/ از نظر من تنها ایراد اسکایریم همین موجود زشتاست(ترول هارا میگم).

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا کاوه چجوری این ترول های لامصب را از یر راه بردارم به چه جادویی حساسیت دارند ؟؟! فوس هم میزنم 1 ثانیه خودشو میکشونه عقب بعد دوباره میفته دنبالم چه کنم :-/ از نظر من تنها ایراد اسکایریم همین موجود زشتاست(ترول هارا میگم).
آتش :D

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
آتش :D

اتش بزنم میره :-/ خودتم با اتیش میبریشون راستی کاوه چه نژادی بهترین ارتباط با جادو را داره !؟ و البته چه نژادی بیشترین ارتباط را با شمشیر داره!؟ اگه اشتباه نکنم گفته بودی نژادت دارک الفه!؟ :-/

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اتش بزنم میره :-/ خودتم با اتیش میبریشون راستی کاوه چه نژادی بهترین ارتباط با جادو را داره !؟ و البته چه نژادی بیشترین ارتباط را با شمشیر داره!؟ اگه اشتباه نکنم گفته بودی نژادت دارک الفه!؟ :-/
نه بزنی‌ ضعیف می‌شه :D
من که کلا هر موجودی رو تو بازی یدونه میزنم نقش بر زمین می‌شه :D.
بهترین ارتباط با جادو مال high Elf هست، ارتباط با شمشیر هم مالNord :D

آره الف تاریک هستم :D

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232

رفیق یه خورده لولت بره بالا میتونی مثل اب خوردن بکشی
اگه تو اون مرحله که زندانی رو ازاد میکنی گیرافتادی یه Battlecry بعدش بکش
اگه scroll داری استفاده کن

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
من میگم:d
جادو: های الف
شمشیر (همون جنگجو:|):ارک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر