راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
بچه ها من هرچقدر با گدا حرف میزنم برام مرحله ای باز نمیشه درضمن من دفتر خاطرات گولوس رو دارم حالا باید چیکار کنم که شمشیرش رو بگیرم درضمن کی زره رو میگیرم راستی یه مرحله به من دادن گفتن برو تو drawen musem اون جا یه کاری کن اون جا پر سرباز هستش چیکار کنم تکون میخورم میگن تو جرم مرتکب شدی بعد پول میگیرن و میبرنم بیرون یه بار قاطی کردم گرگینه شدم اومدم داد بزنم برترسند انگار نه انگار اصلا" نمیتونستم داد بزنم ....

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
بهترین برای من two hand با 94 هست:d
تقریبا از اول بازی با این رفتم اصلا سپر حال نمیده کشتن یکی خیل طول می کشه.
یه نکته ی جالب:
کسانی که تو بازی همراه دارن و مثل من عاشق تیرو کمان که هی کمانش رو در میاره تا شمشیر بهتره یکی از بهترین تیرهای خودتون که دمیج بالایی می زنه بدید چون اون تیر هیچ وقت تمام نمیشه:dیعنی با همون یه تیر همه رو میزنه(البته یه کمان خوب هم باید بهش بدی بد نیست).
سوال: یعنی اگه پرک ها تیر وکمان رو بگیریم این قدر دمیج می زنه؟چون همراه من وقتی به یکی از این غول ها با تیر کمون می زنه(نسبتا از فاصله ی دور) این هوی این فیلم ها غول جلوی پاش می میره(ان قدر میزنه که می می ره) چون یادمه یه بار 13 تا تیر زد یه غول مرد.(فکر کنم مغز و قلبش رو نشونه می گرفت:d)اخه من 30 تا تیر به غول با شاخ و دم می زنم لامسب نمی می ره.:d

---------- نوشته در 01:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 PM ارسال شده بود ----------

چه اسمی گفتم ها نه؟:dعصای ارزوها(چه دوخترونه:d)
فهمیدی به من هم بگو:d

پایین لول 9 کار میکنه ولی منم نمیدونم چرا آتیش میگیرن...

---------- نوشته در 02:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من هرچقدر با گدا حرف میزنم برام مرحله ای باز نمیشه درضمن من دفتر خاطرات گولوس رو دارم حالا باید چیکار کنم که شمشیرش رو بگیرم درضمن کی زره رو میگیرم راستی یه مرحله به من دادن گفتن برو تو drawen musem اون جا یه کاری کن اون جا پر سرباز هستش چیکار کنم تکون میخورم میگن تو جرم مرتکب شدی بعد پول میگیرن و میبرنم بیرون یه بار قاطی کردم گرگینه شدم اومدم داد بزنم برترسند انگار نه انگار اصلا" نمیتونستم داد بزنم ....​

---------- نوشته در 02:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:21 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه راه پیدا کردم برای کشتن آدمایی که نمیمیرن بایدگرگینه شید بعد نعره بزنید میرن یه جایی جنباتنه میزنند دست تاشون رو میزارن روی سرشون بعد همون جا این قدر بزنیدشون که یه حرکت روشون بره بعد هم بخوریدشون تمام من جارل و لیدی و چند نفر تاجر نمیرو هم جوری کشتم... خیلی حال میده>:)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پایین لول 9 کار میکنه ولی منم نمیدونم چرا آتیش میگیرن...

---------- نوشته در 02:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من هرچقدر با گدا حرف میزنم برام مرحله ای باز نمیشه درضمن من دفتر خاطرات گولوس رو دارم حالا باید چیکار کنم که شمشیرش رو بگیرم درضمن کی زره رو میگیرم راستی یه مرحله به من دادن گفتن برو تو drawen musem اون جا یه کاری کن اون جا پر سرباز هستش چیکار کنم تکون میخورم میگن تو جرم مرتکب شدی بعد پول میگیرن و میبرنم بیرون یه بار قاطی کردم گرگینه شدم اومدم داد بزنم برترسند انگار نه انگار اصلا" نمیتونستم داد بزنم ....

---------- نوشته در 02:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:21 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه راه پیدا کردم برای کشتن آدمایی که نمیمیرن بایدگرگینه شید بعد نعره بزنید میرن یه جایی جنباتنه میزنند دست تاشون رو میزارن روی سرشون بعد همون جا این قدر بزنیدشون که یه حرکت روشون بره بعد هم بخوریدشون تمام من جارل و لیدی و چند نفر تاجر نمیرو هم جوری کشتم... خیلی حال میده>:)
ماموریت مربوط به wabbajack رو میگین؟ مگه نرفتین اونو؟

اسم یارو هم Dervenin هست،احتمالا دارین با گدا اشتباه حرف میزنین :D
در مورد موزه هم اونا سرباز شهر نیستن،لباس گاردین هم نپپشیدن، آزاد هستین تا بکشین همرو تا رسیدن به بالا برج/
البته اگه منظورتون مموریت thieves guild هست تو شهرmarkreath .

ماشالا یجوری توضیح میدین باید حدس بزنیم چی‌ هست، اسم ماموریتی چیزی :D

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
راستی یه مرحله به من دادن گفتن برو تو drawen musem اون جا یه کاری کن اون جا پر سرباز هستش چیکار کنم تکون میخورم میگن تو جرم مرتکب شدی بعد پول میگیرن و میبرنم بیرون یه بار قاطی کردم گرگینه شدم اومدم داد بزنم برترسند انگار نه انگار اصلا" نمیتونستم داد بزنم ...
فکر کنم اون جر یکی از مراحل دزد هاست.بهتره sneak رو قوی کنید با دارو و لباس و اینجور چیزا و غیره.
invisible هم کنید و یواشکی رد شین.
هر وقت دیدنت سریع داد بزن بدو تا به یه در برسی و از اون جا بیرون بری.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
299
نام
Poorya
سلام
بدبخت شدم رفت! ویندوز عوض کردم یادم رفت سیوهای بازیو بردارم
تا لول 60 خورده ای رفته بودم
دوستان اگه میشه یکی از شما سیو بازیتونو بهم بدید که لولش تو همین حدود باشه! منو بکشن از اول نمیرم.
فقط خواهشا ومپایری نباشه
خیلی اعصابم خورد شد!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
بدبخت شدم رفت! ویندوز عوض کردم یادم رفت سیوهای بازیو بردارم
تا لول 60 خورده ای رفته بودم
دوستان اگه میشه یکی از شما سیو بازیتونو بهم بدید که لولش تو همین حدود باشه! منو بکشن از اول نمیرم.
فقط خواهشا ومپایری نباشه
خیلی اعصابم خورد شد!
من بدتر :D، من lvl 81بودم سیوم پاک شدن لول :D. تنها سیوی هم که دارم یکی‌ از بچه‌ها داد تو mediafire هست اونم پاک شده.

Hamed-Lion

کاربر سایت
May 27, 2012
35
من سیو لول 51 دارم . Nord . گرگینه . نه عضو امپراطوری شدم و نه عضو شورشیها . البته شاید زیاد خوب نرفته باشم . ولی فکر کنم از هیچی بهتره . اگر خواستید بگید .
راستی عضو امپراطوری یا شورشی ها شدن اجباری نیست که ؟ عضو کدوم بشم بهتره ؟ اگر عضو یکیشون بشیم ، تو سرزمین های دشمن به ما حمله میکنن ؟

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
299
نام
Poorya
من سیو لول 51 دارم . Nord . گرگینه . نه عضو امپراطوری شدم و نه عضو شورشیها . البته شاید زیاد خوب نرفته باشم . ولی فکر کنم از هیچی بهتره . اگر خواستید بگید .
راستی عضو امپراطوری یا شورشی ها شدن اجباری نیست که ؟ عضو کدوم بشم بهتره ؟ اگر عضو یکیشون بشیم ، تو سرزمین های دشمن به ما حمله میکنن ؟
عاليه ممنون ميشم بديد، اگه ميخواي ميتوني به ايميلم بفرستي. Poory.che73@yahoo.com
ممنونم از شما...
فقط مراحله اصلي تموم شده باشه خوبه و ومپاير نباشه
ممنون ميشم ادرسي كه بايد سيو رو اونجا بريزمو هم بگي

Hamed-Lion

کاربر سایت
May 27, 2012
35
بعد از ظهر آپلودش میکنم . الان باید جایی برم . کمی طول میکشه . 10 مگ میشه سیو هاش .
راستی چرا گفتی اوه ؟ مگه خیلی مونده از بازی ؟ من فکر میکردم داره تموم میشه .
کسی نگفت در مورد عضویت تو امپراطوری یا شورشیها چی کار کنم . تو کدوم برم ؟ چی میشه اگر عضو بشم ؟

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
بعد از ظهر آپلودش میکنم . الان باید جایی برم . کمی طول میکشه . 10 مگ میشه سیو هاش .
راستی چرا گفتی اوه ؟ مگه خیلی مونده از بازی ؟ من فکر میکردم داره تموم میشه .
کسی نگفت در مورد عضویت تو امپراطوری یا شورشیها چی کار کنم . تو کدوم برم ؟ چی میشه اگر عضو بشم ؟
تا جایی که یادم می تونی تو هردو عضو شی بدون این که کسی بهت حمله کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر