راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Ghost1375

کاربر سایت
Jan 24, 2012
62
نام
J@V@D
من یه تریلرش رو دیدم خیلی توپه.

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:18 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید اون فایلی که برای چیت در ازدواج لازم هست رو کی میتونه بهم بده؟
آپدیت 1.9 رو از کجا پیدا کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من یه تریلرش رو دیدم خیلی توپه.

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:18 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید اون فایلی که برای چیت در ازدواج لازم هست رو کی میتونه بهم بده؟
آپدیت 1.9 رو از کجا پیدا کنم؟
آپدیت‌1.9ای وجود نداره،آخرش1.6 هست که تو تاپیک مشکلات بازی هست.
patch 1.9 هست؟
No

آخرین ویرایش:

Ghost1375

کاربر سایت
Jan 24, 2012
62
نام
J@V@D
patch 1.9 هست؟

---------- نوشته در 04:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:01 PM ارسال شده بود ----------

پس چطوری اسکایریم رو ورژن 1.9 کنم؟!!!!!!!!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
patch 1.9 هست؟

---------- نوشته در 04:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:01 PM ارسال شده بود ----------

پس چطوری اسکایریم رو ورژن 1.9 کنم؟!!!!!!!!!
نمی‌شه آقا، ورژن‌1.9 ای وجود نداره، این که نوشته 1.9 منظورش اینه که ورژن 1.9, Mod هم درست شد.

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
هیچ مدی وجود نداره که دیگران هم سوار اسب بشن؟

یه مد هست به نام UFO) Ultimate Folower Mod)
میشه تا 15 نفر دنبال خودت بیاری
امکانات جدید به اونایی که دنبالت میان میده
انیمیشن های بیشتر
یکی از امکاناتشم اینه که وقتی سوار اسب بشی اگه اونجات اسب باشه همراهانتم سوار میشن

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
من یه مقدار احتیاج به مشاوره دارم :d من روی 360 بازی میکنم و تازه این دی ال سی جدید Dawnguard رو دانلود کردم . توی این DLC خون آشام ها خیلی قوی شدن و یه فرم هم مثل گرگینه ها پیدا کردن به اسم Vampire Lord که از Beast Form گرگینه ها خیلی باحالتره . من فعلا گرگینه هستم چون تو بازی اصلی خون آشاما خیلی سوراخن :d گرگینه بودن هم به جز مقاومتش در برابر بیماری ها زیاد به دردم نمیخوره چون لول هشتاد و یکم و فرم اصلیم خیلی قوی تره . برای تموم کردن Dawnguard هم هر طرفی که بری بالاخره باید خون آشام بشی . حالا نمیدونم که خون آشام شدن رو قبول کنم و با این ضعفشون در مقابل خورشید کنار بیام یا همون گرگینه بمونم .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من یه مقدار احتیاج به مشاوره دارم :d من روی 360 بازی میکنم و تازه این دی ال سی جدید Dawnguard رو دانلود کردم . توی این DLC خون آشام ها خیلی قوی شدن و یه فرم هم مثل گرگینه ها پیدا کردن به اسم Vampire Lord که از Beast Form گرگینه ها خیلی باحالتره . من فعلا گرگینه هستم چون تو بازی اصلی خون آشاما خیلی سوراخن :d گرگینه بودن هم به جز مقاومتش در برابر بیماری ها زیاد به دردم نمیخوره چون لول هشتاد و یکم و فرم اصلیم خیلی قوی تره . برای تموم کردن Dawnguard هم هر طرفی که بری بالاخره باید خون آشام بشی . حالا نمیدونم که خون آشام شدن رو قبول کنم و با این ضعفشون در مقابل خورشید کنار بیام یا همون گرگینه بمونم .
من خودم Dawn رو هنوز وقت نشده بازی کنم ولی‌ اگه هر دو طرف برین باید خون آشام بشین بعید بدونم مثل بازی اصلی‌ این‌جوری خون آشام شدن دردسر خیلی‌ زیادی ایجاد کنه.:d

در ضمن بعد بالا بردن لول دیگه حالت اصلی‌ از همهٔ حالت‌های دیگه قوی تر می‌شه، چون زره‌ها و سلاح‌ها خیلی‌ آپگرید شدن، اسکیلل‌ها زدن بالا و etc :d

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
من خودم Dawn رو هنوز وقت نشده بازی کنم ولی‌ اگه هر دو طرف برین باید خون آشام بشین بعید بدونم مثل بازی اصلی‌ این‌جوری خون آشام شدن دردسر خیلی‌ زیادی ایجاد کنه.:d

در ضمن بعد بالا بردن لول دیگه حالت اصلی‌ از همهٔ حالت‌های دیگه قوی تر می‌شه، چون زره‌ها و سلاح‌ها خیلی‌ آپگرید شدن، اسکیلل‌ها زدن بالا و etc :d

من تو سایتای خارجی خوندم حتی اگر طرف Dawnguard ها هم بری یه قسمتی از بازی باید بری تو یکی از قلمرو های Oblivion به اسم Soul Cairn که باید یا خون آشام بشی یا قسمتی از روحت رو بذاری توی یه Soul Gem که قدرتت رو کم میکنه . به هر حال طرف خون آشام ها از Dawnguard ها با حال تره و اگر هم تمومش کنی میتونی هر وقت دلت خواست خورشید رو خاموش کنی !
ولی دلم برای گرگینه بودن تنگ میشه یه مقدارم می ترسم این شارژ نشدن Health و Stamina و Magica خون آشاما توی روز بره رو اعصاب
:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر