راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقا من دیگه دارم دیوانه می شم.:praying:
این بازی منو بد درگیر حودش کرده. اصلا ناجور!!!
از زار و زندگی افتادیم. چون کنکور دارم تا ساعت 12 شب درس میخونم از 12 تا ساعاتی بعد فقط اسکایریم!:hurted1:
دیگه ذچار کمبود خواب شدم:wallbash:
خدا این تاد هاوارد و Bethesda رو نگه داره!o:-)o:-)o:-)
بریم اژدها کشی! FUS RO DAH! :horse:

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
سلام به همه . میشه مراحل عضو شدن در تمام اتحاد ها رو به صورت جامع در اینجا بگذارید اگه بگذارید واقعا ممنون میشم

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
سلام به همه
آقا من چه کار کنم یک ماموریت بود که باید میرفتی و کله ی جادو گرا رو برای کوداک میبردی ولی وقتی به مقر رسیدم دیدم دوتا از دوستام کنار دروازه ی ورودی هستن و چند نفر کشته شدن نگو به اونجا حمله شده بود وقتی که من نبودم و وقتی وارد شدم دیدم کوداک مرده و تمام لباس هاش و تمام تجحیزاتش رو با خودشون بردن (لختش کردن ) حالا که اون مرده من باید چه کار کنم دوتا کله جادوگر دارم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام به همه
آقا من چه کار کنم یک ماموریت بود که باید میرفتی و کله ی جادو گرا رو برای کوداک میبردی ولی وقتی به مقر رسیدم دیدم دوتا از دوستام کنار دروازه ی ورودی هستن و چند نفر کشته شدن نگو به اونجا حمله شده بود وقتی که من نبودم و وقتی وارد شدم دیدم کوداک مرده و تمام لباس هاش و تمام تجحیزاتش رو با خودشون بردن (لختش کردن ) حالا که اون مرده من باید چه کار کنم دوتا کله جادوگر دارم
روالش اونجوری هست، وقتی‌ به پایگاه وارد میشی‌ یکی‌ از دوستات بهات حرف می‌زنه باهاش حرف بزن و بازم نشونه رو دنبال کن ،آسونه

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
دوستام هیچ حرفی با من نمیزنن دوتا شون که کنار جنازه ی کوداک نشستن و هرچی هم صبر میکنم پا نمیشن بقیه هم که همه ی حرف ها رو با هاشون زدم و همشون سیاهن حرفا

راستی برای عضو شدن در گروه دارک برادرز من با پسره حرف زدم و زنه رو کشتم و اونوقت باید چه کار کنم من در پستی خوندم که باید صبر کرد من صبر کردم 3 روز ولی برام اتفاقی نیفتاد حالا باید چه کار کنم

یک سوال چه جوری میشه خانه خرید من 3851 پول دارم البته میدونم کمه:-s ولی بعدا زیادش میکنم اگه جواب بدین ممنون میشم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستام هیچ حرفی با من نمیزنن دوتا شون که کنار جنازه ی کوداک نشستن و هرچی هم صبر میکنم پا نمیشن بقیه هم که همه ی حرف ها رو با هاشون زدم و همشون سیاهن حرفا

راستی برای عضو شدن در گروه دارک برادرز من با پسره حرف زدم و زنه رو کشتم و اونوقت باید چه کار کنم من در پستی خوندم که باید صبر کرد من صبر کردم 3 روز ولی برام اتفاقی نیفتاد حالا باید چه کار کنم

یک سوال چه جوری میشه خانه خرید من 3851 پول دارم البته میدونم کمه:-s ولی بعدا زیادش میکنم اگه جواب بدین ممنون میشم
شما باید برین اونی که Kodlak رو کشته رو پیدا کنین بکشین!همونی که موقع ورود به ساختمون باهاتون حرف می‌زنه میاد باهاتون،بعد اینکه باهاتون حرف زد نشونه تغییر می‌کنه اونو دنبال کنین.

باید یه جایی‌ بخوابین تا بیان سراغتون

باید با Steward یا همون وزیر شهر دار هر شهر صحبت کنین

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
خوب کی کشته و کسی با من حرف نمیزنه من با هم حرف میزنم یک یارویی به اسم یارو نمیدونم چی چی که وقتی میخوای عضو شی کنار کوداک نشسته و حالا که میام میاد میگه جواب سوالمو بده و یه همچین چیزی حالا باید چه کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب کی کشته و کسی با من حرف نمیزنه من با هم حرف میزنم یک یارویی به اسم یارو نمیدونم چی چی که وقتی میخوای عضو شی میاد میگه جواب سوالمو بده و یه همچین چیزی حالا باید چه کنم؟
باید با همونی که موقع ورود خود به خود باهاتون حرف می‌زنه و میگه جواب سوالمو بده برین همونای که Kodlak کشتن رو بکشین،وقتی‌ که جوابش رو دادی به عنوان یار میاد دنبالت،اون نشونه بالا صفحه رو دنبال کن تا برسی‌ به محل اونا و همینطوری ادامه بده تا رئیس اونارو برسی‌ و بکشی.

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
راستی برای اینکه عضو گروه دارک برادرز شم بیاد بخابم دیگه ولی در کجا در همون شهری که پسره رو دیدم یا نه بعد باید خونه بگیرم یا اینکه توی مسافر خونه اتاق بگیرم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
راستی برای اینکه عضو گروه دارک برادرز شم بیاد بخابم دیگه ولی در کجا در همون شهری که پسره رو دیدم یا نه بعد باید خونه بگیرم یا اینکه توی مسافر خونه اتاق بگیرم
هر کجا خواستی‌ بخواب

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
در باب نیروهای استورمکلوک و امپراطوری من از جفتشون ماموریت برای پیوستن بهشون رو گرفتم هر دو رو هم انجام دادم ولی برنگشتم تا باهاشون حرف بزنم،میشه به جفتشون پیوست؟:dبعدش جنگ بین این 2 تا جزو داستانه و برای تموم کردن بازی حتما باید به یکیشون پیوست؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
در باب نیروهای استورمکلوک و امپراطوری من از جفتشون ماموریت برای پیوستن بهشون رو گرفتم هر دو رو هم انجام دادم ولی برنگشتم تا باهاشون حرف بزنم،میشه به جفتشون پیوست؟:dبعدش جنگ بین این 2 تا جزو داستانه و برای تموم کردن بازی حتما باید به یکیشون پیوست؟
نه نمی‌شه :D پیش هر کدوم برگردی اون یکی‌Fail می‌شه،
نه اجباری در کار نیست.

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali
سلام

خوب من این 8 تا ماسک رو گرفتم . حالا کجا بزارمشون ؟ :-/

راستی تو این مکان Labyrentian (فکر کنم اسمشو اشتباه نوشتم) یه Maze هست . رو دیوارهاش یه سری علامت ها وجود داره. اونجا چجوریه قضیش؟

یه سوال دیگه دارم : یه پک 50 تایی اسلحه دانلود کردم. Weapons_of_the_Third_Era

یه فایل دیتا داشت . همون رو ریختم رو دیتا بازی . ولی تو لانچر هنوز گزینه Data File خاموشه . نمیشه روشنش کرد!

پچ آخر نصبه . در ضمن با SKSE بازی میکنم . TESVAL هم نصبه . شاید به خاطر ایناس ؟

آخرین ویرایش:

jigoli

کاربر سایت
Feb 4, 2012
3
نام
Ali joOoOn
ای مردم کمک کنید من 4 روزه یه جا گیر کردم،وقتی برای باره اول وارد شهره windhelm میشم میرم پیشه لردشون یه چی میگه ،نمیفهمم ازم چی میخواد تو رو خدا یکی به من کمک کنه:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر