راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 202 23.7%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 524 61.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    853
اقا من یه نسخه از این بازی داشتم نصبش کردم ته تدریج اپدیت کردم و مد نصب کردم.ویندوزم پرید همونو دوباره نصب کردم اخرین اپدیتم ریختم الان هر چی مد میریزم هیچی تو دیتا فایل اسمش نمیاد چیکار کنم

اقا من یه نسخه از این بازی داشتم نصبش کردم ته تدریج اپدیت کردم و مد نصب کردم.ویندوزم پرید همونو دوباره نصب کردم اخرین اپدیتم ریختم الان هر چی مد میریزم هیچی تو دیتا فایل اسمش نمیاد چیکار کنم
این مشکل اصولا نباید با گیم‌های آپدیت شده باشه.
در هر صورت،راحت‌ترین راه استفاده از NExus Mod manager هست برا حل این مشکل،کلا یکی‌ که Mod زیاد نصب می‌کنه به نظرم از NMM استفاده کنه خیلی‌ بهتر هست،اگه اونم کار نکرد یا نمیتونین ازش استفاده کنین راه‌های دیگه‌ای هم هستن که همیشه کار نمی‌کنن و یکمم سخت تر هستن.

من تو دی ال سی داونگارد همون اولاش که میری دختررو از تو یه محقظه ای که توش خیلی سال خوابیده بیدار میکنیم گیر کردم یعنی ماموریت اینه که دختررو از اون غاره ببری بیرون ولی هیچ راهی پیدا نمیکنم برا بیرون رفتن.
-----------------------------------------------------------------------------------
مشکلم حل شد.

آخرین ویرایش:
خوب، جوگیر شدم منم عکس هامو بزارم:دی
پ.ن: هنوز SkyHD رو کامل نگرفتم:))

پاشو یه اکانت فلیکر بساز مردم از تنهایی اونجا :دی

عکس آخری اون HUD یه کم خرابش کرده، ولی رفلکشن خیلی جالب بود.

کمک!

سلامی دوباره دوستان.
متاسفانه من تو یکی از مقبرهای بازی به اسم "Dustman's Cairn" گیر کردم زمانی که وارد میشم محیط ابتدایی این مقبره رو از وجود draugr پاک سازی می کنم بعد کل این مکان مو به مو میگردم ولی هیچ نوع دستگیره ی مخفی پیدا نمی کنم دقیقاً داخل Dustman's Cairn - The Elder Scrolls Wiki این بازی هم در این زمینه نوشته شده که یه دستگیره ای هست که یه راه مخفی رو باز می کنه داخل مقبره ولی متاسفانه من هر چی گشتم هیچ دستگیره ای پیدا نکردم، اینم عکس قسمتی از محیط داخلی مقبره که من اکتشاف کردم: http://8pic.ir/images/rhw3g24p5piso5k7dfcz.jpg از دوستان اگر کسی می دونه این دستگیره کجاست لطفاً راهنمایی کنه ؟
به یک پاسخ سریع احتیاج دارم ممنون.

سلامی دوباره دوستان.
متاسفانه من تو یکی از مقبرهای بازی به اسم "Dustman's Cairn" گیر کردم زمانی که وارد میشم محیط ابتدایی این مقبره رو از وجود draugr پاک سازی می کنم بعد کل این مکان مو به مو میگردم ولی هیچ نوع دستگیره ی مخفی پیدا نمی کنم دقیقاً داخل Dustman's Cairn - The Elder Scrolls Wiki این بازی هم در این زمینه نوشته شده که یه دستگیره ای هست که یه راه مخفی رو باز می کنه داخل مقبره ولی متاسفانه من هر چی گشتم هیچ دستگیره ای پیدا نکردم، اینم عکس قسمتی از محیط داخلی مقبره که من اکتشاف کردم: http://8pic.ir/images/rhw3g24p5piso5k7dfcz.jpg از دوستان اگر کسی می دونه این دستگیره کجاست لطفاً راهنمایی کنه ؟
به یک پاسخ سریع احتیاج دارم ممنون.
تو این Crypt راه مخفی‌‌ای وجود نداره. تنها راه مخفی‌ همونی هست که برا خروج ازش در آخر مأموریت استفاده می‌کنین.

تو این Crypt راه مخفی‌‌ای وجود نداره. تنها راه مخفی‌ همونی هست که برا خروج ازش در آخر مأموریت استفاده می‌کنین.
ولی دقیقاً اگر wikia این بازی رو یه نگاهی انداخته باشین یه چیز دیگه ای میگه: Once reaching the part where they get locked in by pulling a lever, the Silver Hand will show up and surround Farkas, who will transform into a Werewolf and slaughter them all. Proceeding through the dungeon, they will now face a mix of Silver Hand and draugr.
من اینو ترجمه کردم میگه که یه دستگیره ای وجود داره که یه راه مخفی رو داخل این مقبره باز می کنه حالاً هنوز موفق نشدم که این دستگیره رو پیدا کنم.
دقیقاً نوشته شده که انتهای این crypt یه Word of Power, "Fire, Fire Breath", in the last room وجود داره.

ولی دقیقاً اگر wikia این بازی رو یه نگاهی انداخته باشین یه چیز دیگه ای میگه: Once reaching the part where they get locked in by pulling a lever, the Silver Hand will show up and surround Farkas, who will transform into a Werewolf and slaughter them all. Proceeding through the dungeon, they will now face a mix of Silver Hand and draugr.
من اینو ترجمه کردم میگه که یه دستگیره ای وجود داره که یه راه مخفی رو داخل این مقبره باز می کنه حالاً هنوز موفق نشدم که این دستگیره رو پیدا کنم.
دقیقاً نوشته شده که انتهای این crypt یه Word of Power, "Fire, Fire Breath", in the last room وجود داره.
احتمالا شما تنهایی‌ وارد این Crypt شودین،این Crypt ربط داره به یه مأموریت از طرف گروهCompanions ،که با یکی‌ از اعضای Companions وارد اینجا میشین،در اون قسمت یک دستگیره هست که موقع کشیدن اون یه قفس میافته روتون و اون تو زندانی میشین و بقیه قضایا. این اتفاق فقط موقعی میافته که در حال انجام اون مأموریت باشین.

در مورد Shout هم،تو همون اتاقی‌ هست که همین مأموریت رو توش تموم می‌کنین،چیز‌Secret ای نیست :دی

سلام دوستان.
متاسفاته من داخل یکی از درهای مخفی مقبره Korvanjund Halls گیر کردم یعنی گیره ای که اون از طریقش باز میشه نتونستم پیدا کنم اینم عکس های این در مخفی و مکانش داخل نقشه:
http://8pic.ir/images/a2iul1l87ycekfcamk29.jpg و http://8pic.ir/images/7mgyne0jdy0urj7kfmbe.jpg اگر کسی از دوستان می دونه کدوم قسمت گیره هست برای باز کردن در مخفی لطفاً راهنمایی کنه؟
باتشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or