راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 202 23.7%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    852
تو این داونگارد عضو کدوم طرف بشم بیشتر گیرم میاد؟کدوم ماموریتاش بیشتره؟
بین استروم و امپریالها چی؟کدوم ماموریاتوشاون بهتره

استورم و ایمپریال زیاد فرق نداره ولی حق با ulfric هست D:
اگه قدرت های جادویی دوست داری برو ومپایر اگه سلاح و آرمر برو داونگارد

کمک!

سلام دوستان.
من توی بعضی از بخش های بازی گیر کردم مثلاً نمیدونم کلید مقبری Saatral و همینطور College of winterhold از کجا میشه گیرآورد. اگر کسی از دوستان بلده و این بخش ها رو رفته لطفاً راهنمایی کنه؟

باتشکر

سلام دوستان.
من توی بعضی از بخش های بازی گیر کردم مثلاً نمیدونم کلید مقبری Saatral و همینطور College of winterhold از کجا میشه گیرآورد. اگر کسی از دوستان بلده و این بخش ها رو رفته لطفاً راهنمایی کنه؟

باتشکر
Saarthal که یه مأموریت داره مربوط به همین College of winterhold, اونجا خود به خود باز می‌شه.
College هم موقع ورود یکی‌ دم در هست که ازتون می‌خواد یه جادو ساده رو اجرا کنین،بعد میتونین داخل بشین.

Saarthal که یه مأموریت داره مربوط به همین College of winterhold, اونجا خود به خود باز می‌شه.
College هم موقع ورود یکی‌ دم در هست که ازتون می‌خواد یه جادو ساده رو اجرا کنین،بعد میتونین داخل بشین.
اپدیت: حل شد، سپاس بابت راهنمایی.

آخرین ویرایش:
تشکر بابت راهنمایی. ولی زمانی که ازم خواست جادو اجرا کنم و من هم همون کار انجام دادم هیچ اتفاقی نیفتاد یعنی تاًثیری نداشت که اون در باز بشه راه دیگه ای نیست که بشه اون درو باز کرد؟
دوست عزیز از همون شخصی که باهاش صحبت کردی یک جادو بخر که قیمتش 30 Gold هست و یک جادوی جدید به جادو هاتون اضافه میشه از اون جادو استفاده کنید خودش به داخل راهنمایی تون میکنه

تو این داونگارد عضو کدوم طرف بشم بیشتر گیرم میاد؟کدوم ماموریتاش بیشتره؟
بین استروم و امپریالها چی؟کدوم ماموریاتوشاون بهتره

بین داونگارد و خون آشام ها من داونگارد رو پیشنهاد میکنم چون یه مقداری سخت تره و سلاح های جالبی بهتون میده ولی در گروه خون آشام ها شما به طور معجزه آسایی قویتر خواهید بود که یکم از مزه بازی کم میکنه.در هر دو گروه بعد از انجام چند ماموریت به یک ماموریت مشترک میرسید و از اونجا به بعد خط داستانی بازی یکی میشه(بین هر دو گروه ماموریت ها و مکان ها یکسان میشن)

بین گروه های جنگ داخلی باید بگم که ایمپریال ها یجورایی اشغال گر هستن و الفریک به دنباله آزادیه ولی الفریک هم موجود خوبی نیست و با دیگر نژاد ها مثل سگ برخورد میکنه(عینه کاری که ایمپریال ها با نرد ها انجام میدن)در کل هر دو طرف خوبی هایی دارن که باعث میشه هر کدوم رو یه بار برید!در بین این دو هم من ایمپریال هارو پیشنهاد میکنم چون نظم کلی اسکایرم حفط میشه و جارل های قبلی به پستشون بر میگردن!

من بعد از حدود 300 ساعت بازی هنوز همه جاهای اسکایرم رو ندیدم :D
به همین زودی خسته شدی ؟!
نه خسته نشدم اتفاقا هنوز اولای بازیم اما داشتم به این فکر میکردم که اگه نشه به خارج از Skyrim رفت پس چرا نقشه ی
Tamriel رو طراحی کردن؟

نه خسته نشدم اتفاقا هنوز اولای بازیم اما داشتم به این فکر میکردم که اگه نشه به خارج از Skyrim رفت پس چرا نقشه ی
Tamriel رو طراحی کردن؟

با دي ال سي دراگنبورن يه جزيره تو شمال شرق اسكايريم باز ميشه كه ميتونيد بريد اونجا

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tamriel رو طراحی کردن؟
این بازی یه سریه خیلی طولانیه،این یکی الدر اسکرولز 5ه ، تو سریای قبلی توی بقیه کشور ها هم میشد بازی کزد،و همین الان هم الدر اسکرولز آنلاین اومده که بازی فقط توی کشور ایمپریال هاست.

چطوری باید از آب رد شد؟

تشريف ميبريد ريوروود اونجا يه گروه ميان بهتون پيشنهاد ميدن ومپاير ها رو بكشيد
من رد كردم
بعدش يه سري ماموريت فسقليه
بعد با يك كشتي ميريي اونور
از بعد از اون ديگه فيت ترولش آزاد ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or