راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
تو یکی از مرحله های اصلی بازی روی نوک قله یخی ، بعد از اینکه نامه میخونی 2 تا اژدها با هم درگیر میشن. نمیدونم نقش من اون وسط چیه ؟؟
اون اژدها سیاه رنگ رو بکش :d
بهترین راه برای تقویت اسکیل Smithing جز ساخت اون شمشیر کوچیکا چیه .؟
ارتقاء اسلحه هم بسیار تاثیر گذار هستش.برو پای اون سنگ های گرد چرخشی که شمشیر تیز می کنند و شمشیرهات رو قوی کن یا برو روی میز زره رو تقویت کن!
قشنگ ۵ برابر قیمت خرید میفروشند
چیکار کنم قدرت خرید بره بالا ..؟؟؟
تنها راه همین Speech و آیتم هایی که Speech رو بالا میبره هستش

D@nte19

کاربر سایت
Apr 28, 2013
12
نام
محسن
تو اخر ماموریت transcribe lexicon که ماله دی ال سی downguard هست گیر کردم چهار تا دکمه هست که دو تای سمت راستی فعاله و دوتای سمت چبی کار نمیکنن ایتمی رو باید ور میداشتم ؟؟؟؟

اگه نفهمیدین چیه عکس بذارم.[h=3][/h]

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تو اخر ماموریت transcribe lexicon که ماله دی ال سی downguard هست گیر کردم چهار تا دکمه هست که دو تای سمت راستی فعاله و دوتای سمت چبی کار نمیکنن ایتمی رو باید ور میداشتم ؟؟؟؟

اگه نفهمیدین چیه عکس بذارم.
البته این مال Dawnguard نیست، وقتی‌ Lexicon رو گذاشتین سر جاش و دو تا Button باز شدن، یبار اولی‌ رو بزنین و چند بار دومی‌ رو تا سومی‌ باز شه،1 ‌بارم سومی‌ رو بزنین تا آخری باز بشه1,‌بارم آخری رو بزنین و تموم. اسون هست، اگه دیدین نمیتونین همینجوری بزنین باز می‌شه :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چه معما مسخره ای !

دمت گرم اما این ماله دی ال اسی Dawnguard هست که واسه گرفتن scroll dragon این quest رو انجام میدیم.
نه این مربوط به ماموریت‌های اصلی‌ بازی هست که برا انجام دادم اون ماموریت Dawnguard, باید اینو انجام بدی :D

jooker1367

کاربر سایت
Jul 31, 2013
3
سلام. اول یک تشکر از اونهایی که جواب دادن بهم.

بعد از اینکه اژدها سیاه رو رو قله کشتم چند کوئست دیگه انجام دادم. بحث از جنگ شد و بعد شورای تشخیص مصلحت نظام یک میز گرد میگیرن و شروع میکنن به حرف زدن ، بعد از اینکه کلی حرف میزنن هیچ اتفاقی نمیفته و همه ساکت میشن و به هم نگاه میکنن. حتی کاراکتر بازی از رو صندلی نمیتونه بلند بشه.
موضوع چیه ؟ باید چکار کرد ؟

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
سلام. اول یک تشکر از اونهایی که جواب دادن بهم.

بعد از اینکه اژدها سیاه رو رو قله کشتم چند کوئست دیگه انجام دادم. بحث از جنگ شد و بعد شورای تشخیص مصلحت نظام یک میز گرد میگیرن و شروع میکنن به حرف زدن ، بعد از اینکه کلی حرف میزنن هیچ اتفاقی نمیفته و همه ساکت میشن و به هم نگاه میکنن. حتی کاراکتر بازی از رو صندلی نمیتونه بلند بشه.
موضوع چیه ؟ باید چکار کرد ؟

موضوع باگ هست.
با ~ کنسول رو باز کن،بنویس :
player.setstage mq302 350

اینم تست کن اگر بالایی جواب نداد:
setstage mq302 300

=-=-=

مراحل Civil War رو میرفتید این مرحله حذف میشد.یکی دیگر از مزایای Side Quest رفتن!

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
اقا ما یه خونه خریدیم تو وایت ران ... از وقتی اثاثیه خریدیم این دختره لیدیا همش تو اتاق خواب منه :d
چکارش کنم .؟؟؟ اومده تلپ شده خونه ما !!!
زنم ندارم :|

اگه میشه کل رمز های X360 رو بزارید
و بگید چطور باید واردشون کنیم
....

یه سوال دیگه ...
وقتی میخوام اسلحمون رو با Soul Gem ها اپتیمایز کنیم به ۳ چیز نیازه ... یکی خود اسلحه ،، یکی قدرت یا مجیک مورد نظر ،، یکیم Soul Gem
حالا چطور میتونیم قدرت و مجیک های بیشتری به این بخش اضافه کنم .؟؟؟ (جز از باز کردن خود سلاح)
اسپل های خاصی داره. ؟

در ضمن ... این بخش اسکیل خاصی داره .؟؟؟ یه توضیح در مورد پرک هاش بدین ممنون میشم
به این بخش خیلی علاقه دارم

یه سوال تخصصی دیگه ... وقتی شارژ اسلحه های اپتیمایز شده و Staff ها تموم میشه چکارشون کنیم .؟؟؟ دوباره شارژ میشن ؟

آخرین ویرایش:

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
اگه میشه کل رمز های X360 رو بزارید
و بگید چطور باید واردشون کنیم
....

xbox رمز نداره

یه سوال دیگه ...
وقتی میخوام اسلحمون رو با Soul Gem ها اپتیمایز کنیم به ۳ چیز نیازه ... یکی خود اسلحه ،، یکی قدرت یا مجیک مورد نظر ،، یکیم Soul Gem
حالا چطور میتونیم قدرت و مجیک های بیشتری به این بخش اضافه کنم .؟؟؟ (جز از باز کردن خود سلاح)
اسپل های خاصی داره. ؟

اسپل خاصی نداره برای اضافه کردن شما باید شمشیر و لباسی که دارای جادوی جدیدی هست توسط اون میزها آب کنی تا قابلیت های جدید اضافه بشه

یه سوال تخصصی دیگه ... وقتی شارژ اسلحه های اپتیمایز شده و Staff ها تموم میشه چکارشون کنیم .؟؟؟ دوباره شارژ میشن ؟

باید soul gem پر داشته باشی
از بخش items اسلحه رو پیدا کن و RB رو بزن

آخرین ویرایش:

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
در ضمن ... این بخش اسکیل خاصی داره .؟؟؟ یه توضیح در مورد پرک هاش بدین ممنون میشم
به این بخش خیلی علاقه دارم

Perks های Enchanting رو برای بالا بردن قدرت این Skill باز کنید.
اولین Perk که هست Enchanter خودش 5Ranks داره که هر رانک 20 درصد به قدرت وسایلی که enchantmentsمیشند اضافه میکنه.
یعنی اگر هر 5 تا گرفته بشه قدرت سلاح های enchantments شده دو برابر میشه.

پرک Soul Squeezer این ویژگی رو داره که وقتی با Soul Gems سلاح رو recharging میکنی مجیک بیشتری میگیره و زود شارژ خالی نمیکنه.
پرک های Fire Enchanter و Frost Enchanter و Storm Enchanterهم که قدرت وسایل رو 25 درصد افزایش میدند.

پرک آخر Extra Effect کاری میکنه دو تا enchantmentsرو روی یک سلاح قرار بدی.

Thomax

کاربر سایت
Aug 1, 2013
3
سلام من اسکایریم رو تو xbox تموم کردم اما دیگه بدون چیت . رمز حال نمیده... میشه یک لینکه دانلود اسکایزریم برا PC بهم بدید؟ البته من یک سوال هم دارم اونم اینه که اسکایریم رو Windows 8 میاد یا نه؟

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
204
نام
رضا
آفا من چپ میرم ومپایر میشم،راست میرم ومپایر میشم،از ومپایر شدن هم بدم میاد)xالآن من دوباره ومپایر شدم قبلا هم مبتلا شدم و درمانش کردم،الآن برای درمانش باید چیکار کنم؟ راه قبلی جواب نمیده:((
یه سوال دیگه هم دارم،میشه همراهت یه نفر باشه و زنت هم یه نفر دیگه؟

D@nte19

کاربر سایت
Apr 28, 2013
12
نام
محسن
آفا من چپ میرم ومپایر میشم،راست میرم ومپایر میشم،از ومپایر شدن هم بدم میاد)xالآن من دوباره ومپایر شدم قبلا هم مبتلا شدم و درمانش کردم،الآن برای درمانش باید چیکار کنم؟ راه قبلی جواب نمیده:((
یه سوال دیگه هم دارم،میشه همراهت یه نفر باشه و زنت هم یه نفر دیگه؟

واسه جلوگیری از ومپایر شدن باید ببینی الوده شدی یا نه که واسه فهمیدنش باید بری تو مجیک قسمت active effects که مرضشو با رنگ قرمز نشون داده که برای خوب کردنش باید از دارو Potion of Cure Disease استفاده کنی 72 ساعت فرصت داری دارو رو بخوری وگرنه خون اشام میشی که واسه درمانش باید بری پیش فالین تو مرثال. هر دفعه که خون اشان بشی پیش فالین بری حلش میکنه!

اره میشه زنت یکی دیگه باشه.

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
سلام من اسکایریم رو تو xbox تموم کردم اما دیگه بدون چیت . رمز حال نمیده... میشه یک لینکه دانلود اسکایزریم برا PC بهم بدید؟ البته من یک سوال هم دارم اونم اینه که اسکایریم رو Windows 8 میاد یا نه؟
برا من که آمد ولی تو قسمت صحبت با ازبرن باگ داشت .

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
204
نام
رضا
واسه جلوگیری از ومپایر شدن باید ببینی الوده شدی یا نه که واسه فهمیدنش باید بری تو مجیک قسمت active powers که مرضشو با رنگ قرمز نشون داده بعد از دارو Potion of Cure Disease استفاده کنی 72 ساعت فرصت داری دارو رو بخوری وگرنه خون اشام میشی که واسه درمانش باید بری پیش فالین تو مرثال. هر دفعه که خون اشان بشی پیش فالین بری حلش میکنه!

اره میشه زنت یکی دیگه باشه.
من قبلا پیش این یارو falion رفتم و یه کوئست داد که تا آخرش رفتم و درمان شدم،الآن که میرم پیشش کوئستی نمیده پس باید چیکار کنم؟ وقتی هم باهاش صحبت می کنم چیزی درباره درمان ننوشته. اگر تا 72 ساعت دارو Potion of Cure Disease رو بخورم درمان میشم و دیگه این بدبختیا رو نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر