راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 202 23.7%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    852
دوستانی که دنبال چیت هستند یه سری به اینجا بزنن :

دوستانی هم که بدنبال چیت برای اضافه کردن Perk هستند باید چیت زیر را بزنند :

player.addperk XXXXXXXX

به جای XXXXXXXXX باید کد Perk مورد نظر را بگذارید که می توانید از آدرس زیر کدها را به دست بیاورید :

Item Codes - Skyrim Wiki Guide - IGN

البته استفاده از چیت (مگر در برخورد با باگهای آزار دهنده) پیشنهاد نمی شود و موجب کم شدن لذت بازی می گردد ولی در هر حال چنین امکاناتی در بازی وجود دارد و اگر کسی تمایل دارد می تواند استفاده کند ...

دوستانی که دنبال چیت هستند یه سری به اینجا بزنن :

دوستانی هم که بدنبال چیت برای اضافه کردن Perk هستند باید چیت زیر را بزنند :

player.addperk XXXXXXXX

به جای XXXXXXXXX باید کد Perk مورد نظر را بگذارید که می توانید از آدرس زیر کدها را به دست بیاورید :

Item Codes - Skyrim Wiki Guide - IGN

البته استفاده از چیت (مگر در برخورد با باگهای آزار دهنده) پیشنهاد نمی شود و موجب کم شدن لذت بازی می گردد ولی در هر حال چنین امکاناتی در بازی وجود دارد و اگر کسی تمایل دارد می تواند استفاده کند ...

دوست عزیز ممنون از گزاشتن لینکها،ولی لینکها ف***ر هستن.
من هم اینترنتم به طرز وحشتناکی سرعتش پایین هست و به هیچ عنوان نمیتونم از ف***ر شکن استفاده کنم.
اگه میشه خودتون بنویسید.
من فقط دوتا چیز لازم دارم:یکی برای عبور از مرحله ای که توش هستیم و یکی برای افزایش پرکها.

از دوست عزیزمون mahi58 هم که تو صفحه قبله گفتن راهنما میتونن بزارن درخواست میکنم بزاره.
یا خداقل برای خودم پیام کنه و برای کسانی که لازم دارن.

آخرین ویرایش:
من فقط دوتا چیز لازم دارم:یکی برای عبور از مرحله ای که توش هستیم و یکی برای افزایش پرکها.

از دوست عزیزمون mahi58 هم که تو صفحه قبله گفتن راهنما میتونن بزارن درخواست میکنم بزاره.
یا خداقل برای خودم پیام کنه و برای کسانی که لازم دارن.
همونطور که گفتم برای رد کردن هر کدوم از کوئست ها کد خاصی هست که اگر تو کوئست خاصی گیر کردید برای من اسمش رو بنویسید تا کدش رو بهتون بگم.

برای Perk ها هم که همونطور که مولانا گفت باید دستور player.addperk XXXXXXXX رو بزنی و به جای XXXXXXXX کد پرک رو بذاری. کد پرک ها هم توی این صفحه نوشته شده و هیتـــلر هم نیست.
سلام دوستان من برای جابه جایی تو منو ها با ماوس مشکل دارم.
میشه دانلود لینک آخرین آپدیت رو بدین لطفا>:d
آپدیتی که این مشکل رو برطرف می کنه توی این پست هست.

لطفا کد این مرحله بگید چی هست SEASON UNENDING . negotiate atruce که همه پادشاها دور یک میز بزرگ جمع شدن دارن حرف میزنن یه باگ داره که بازی قفل میکنه .

لطفا کد این مرحله بگید چی هست SEASON UNENDING . negotiate atruce که همه پادشاها دور یک میز بزرگ جمع شدن دارن حرف میزنن یه باگ داره که بازی قفل میکنه .
دوستان عزیز منم دقیقا همینجا گیر کردم.الان 2 روز هستش که الافم.لطفا کد عبور از این مرحله رو بدید.

با سلام و خسته نباشید

بنده در مرحله UNDER SAARTHAL که گردنبند Saarthal Amulet میخواد استفاده کنه تا دیوار از بین بره هستم.زمانی که دیوار ترک میخوره بازی قفل میکنه یه 1 ساعتی هم وایسادم درست نشد یه 3 بارم از بازی اومدم بیرون و دوباره رفتم بازم درست نشد فکر کنم مشکل باگ داره.در ضمن این یکی از مراحل کالج ویندلهم هست.دوستان عزیز کمکم کنین میخوام مراحل کالج رو تموم کنم:d

با سلام خدمت اساتید محترم موضوع enchanter
بنده مشکلی در arcane enchanter دارم که سلاحی ساختم با قدرت آتش که قدرت gem ان تمام شده و آتشی از خود بروز نمیدهد چه کنم تا آتش به سلاح حقیر بازگردد یا آن قدرت را با قدرتی دیگر تعویض نموده.
لطفا در اسرع وقت نسبت به حل مشکل اینجانب عنایت لازمه را مبذول دارید
با تشکر Ra30l level17

با سلام و خسته نباشید

بنده در مرحله UNDER SAARTHAL که گردنبند Saarthal Amulet میخواد استفاده کنه تا دیوار از بین بره هستم.زمانی که دیوار ترک میخوره بازی قفل میکنه یه 1 ساعتی هم وایسادم درست نشد یه 3 بارم از بازی اومدم بیرون و دوباره رفتم بازم درست نشد فکر کنم مشکل باگ داره.در ضمن این یکی از مراحل کالج ویندلهم هست.دوستان عزیز کمکم کنین میخوام مراحل کالج رو تموم کنم:d

اگه باگ باشه آپدیت رو بریزی حل میشه اینم آپدیت
تو پست شماره 23 هست http://forum.bazicenter.com/thread52633/page2/#post1732155
بنده مشکلی در arcane enchanter دارم که سلاحی ساختم با قدرت آتش که قدرت gem ان تمام شده و آتشی از خود بروز نمیدهد چه کنم تا آتش به سلاح حقیر بازگردد یا آن قدرت را با قدرتی دیگر تعویض نموده.
با تشکر Ra30l level17
برو روی اسلحه ای که میخوای دوباره شارژ بشه t بزن سمت چپ پایین نوشته و حتماً باید common soul gem یا greater soul gem یا کلاً soul gem داشته باشی که میتونی تو بازی پیداشون کنی یا از جادو گر ها و بعضی فروشنده ها بخری قدرت رو فکر نمیکنم بشه تعویض کرد هر چی ساختی دیگه همونه

سلام من توی این مرحله گیر کردم
وقتی میرم بالای کوه و میرم توی خونه چند تا پیر مرد هستن که باید با یکیشون صحبت کنم
وقتی صحبت میکنم دوتا گزینه میاد که هر دوتاش هم به یکی ختم میشه و متن زیر نویس رو میگه و هی تکرار میکنه چیکار کنم
گفته باهاش باید صحبت کنی ولی هرچی صحبت ممکنم همینو میگه
[URL=http://up9.iranblog.com/][/URL]
لطفا کمک کنید

دوستان عزیز منم دقیقا همینجا گیر کردم.الان 2 روز هستش که الافم.لطفا کد عبور از این مرحله رو بدید.
این رو تست کنید ببینید کار می کنه؟ دیگه فکر نکنم توضیح بخواد که با دکمه "`" بالای Tab باید کنسول رو بیارید و این رو تایپ کنید و Enter بزنید:

setstage MQ302 60
با سلام و خسته نباشید

به همون روشی که بالا نوشتم فرمان زیر رو در کنسول بزنید ببینید کار می کنه؟
setstage MG02 40
با تشکر Ra30l level17
شما باید آیتم تون رو مجددا شارژ کنید. روش این کار در راهنمای آیتم ها و منوهای بازی در این پست موجوده.

سلام من توی این مرحله گیر کردم
وقتی میرم بالای کوه و میرم توی خونه چند تا پیر مرد هستن که باید با یکیشون صحبت کنم
وقتی صحبت میکنم دوتا گزینه میاد که هر دوتاش هم به یکی ختم میشه و متن زیر نویس رو میگه و هی تکرار میکنه چیکار کنم
گفته باهاش باید صحبت کنی ولی هرچی صحبت ممکنم همینو میگه
لطفا کمک کنید

نه نمیگه صحبت کن، میگه فریاد بزن (از منوی Magic قسمت Shouts گزینه Unrelenting Force رو انتخاب کن و بعد مثلا اگر نسخه PC رو داری با نگه داشتن دکمه Z فریاد بزن).

------------------------------------------------------------------------
دوستان این تاپیک برای نوشتن راهنماهای بازی زده شده، و بازدید کننده اش کمتر از تاپیک های اصلی بازیه. اگر سوالات تون رو در تاپیک های بازی در بخش های پی سی یا 360 یا PS3 (خصوصا تاپیک بازی در بخش PC) بزنید زودتر جواب میگیرید. :)

سلام
من جلوی یه در گیر افتادم نمی دونم باید چیکار کنم
درش یه قفل ترکیبی داره و عکس سه تا حیون روش هست که میشه جاشونو عوض کنی حیوناشم یه خرس با یه جقد و یه پرنده(البته این پرنده شبیه یه آدم که بال داره)
من تمام حالت ها امتحان کردم اما بازم در باز نشد :((
باید چیکار کنم

راستی من توی اون مرحله موندم
وقتی وارد خونه میشم یک زنه ای که Torget روشه میاد حمله میکنه به من و اصلا کشته نمیشه
هرچی میزنمش خونش به آخر میرسه باز یکم میشینی باز دوباره بلند میشه
چطور میشه این آدما رو کشت؟؟؟؟؟؟
یکی بگه دیگه

---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:55 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من جلوی یه در گیر افتادم نمی دونم باید چیکار کنم
درش یه قفل ترکیبی داره و عکس سه تا حیون روش هست که میشه جاشونو عوض کنی حیوناشم یه خرس با یه جقد و یه پرنده(البته این پرنده شبیه یه آدم که بال داره)
من تمام حالت ها امتحان کردم اما بازم در باز نشد :((
باید چیکار کنم
تو باید Golden claw رو بدست بیاری که توی لباس اون مردی هست که از توی تار عنکبوت نجاتش دادی
باید اونو برداری روش یک شکلایی کشیده که به ترتیب همونا رو روی دیوار میزاری و در باز میشه
البته نمیدونم منظورت همینجا هست

سلام دوستان توی این کویست گیر کردم retrieve lisbet shipment from serpents bluff redoubt
میرم توی اون غاری که میگه چند نفر رو میکشم بعد یه جادوگر ایستاده جلو در اونم میکشم ولی دره هیچی نداره بازش کنم کویست هم بعد از دره
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or