راهنمایی برای خرید PS3

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام مهدي جان
شما و PS3 !!!:biggrin1:
ببين مهدي جان كنسول PS3 هيچ مشكل فني نداره مگر تحت شرايطي لنز دستگاه به مشكل بر بخوره مثل گذاشتن ديسكهاي Bad Media Mark مثل اين بازيهاي كپي PS2 و يا فيلمهاي DVD البته بصورت زياد !! جدا از ورود گرد وخاك جلوگيري بشه و همچنين از Auto V احتمالي شايد ميتونه مشكل ساز بشه !!
مشكل Yellow Light هاردهاي 40 GIG هم فكر كنم تا حدود زيادي بر طرف شده !!

كجا PS3 فريز ميكنه ؟!!! شايد تو اين 11 ماهي كه من PS3 داشتم فقط 2 بار بخاطر سرعت نفتي اينترنت تو PSN بود كه هم داشتم بازي ميكردم و هم داشتم 3 تا تريلر HD دانلود ميكردم :biggrin1:
البته ناگفته نماند كه ممكنه PS3 تو بعضي از بازيها مثل Assisans Creed واقعا مشكل داره و فريز ميكنه !!

مرسی سعید جون :love: آره دیگه دارم قاطی ps3 دارا میشم راستش 50 درصد از قیافش خوشم میاد و 50 درصد هم واسه مارک سونیش:love: چون واسه بازی کردن با 360 دارم کلی حال میکنم;)
ایول ps3 هم چراغ مراغ میده حداقل تو این زمینه خواسته دل استفاده کنندهاشومثل 360 دارها نشکنه . ولی من خودم دیدم که توی 3 ماه 4 یا 5 بار توی بازی فریز کرده (80 گیگ) .
راستی فیلمهای dvd معمولی حتی اگه خش هم نداشته باشه درایو رو ضعیف میکنه؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,773
نام
امیر
در مورد فریز شدیدا به firmware دستگاه ربط داره خودم تجربشو دارم. مثلا اگه دستگاه ntsc/j ریجن 2 دارین نباید firmware ریجن 3 بریزی روش و بالعکس. در مورد این pes 2008 دیگه از این بازی عوضی تر نمیشه توصیه میشه اصلا نذارین توی درایو سلطان البته زیاد ربط نداره ولی پیشگیری بهتر از درمونه:biggrin1: در مورد این dvd های کپی فکر می کنم درسته که سونی به خریدارای محصولش حال داده بره اجراشون ولی فکر کنم یه برنامه ای هم برای اونا پیاده کرده که اگه استفاده بشه ممکنه /:) البته این یه حدسه و یه نظریه نه یه اصل چون ثابت نشده :biggrin1:
اگه دستگاهو ایستاده میزارین بهتره موقع خاموشی یه cover مانیتور بکشین روش برای گرد و خاک البته به این شلی ام نیست که جناب گرد و خاک از راه بیاد به راحتی بره روی لنز بیشینه:biggrin1:
اگه موزیک ویدیویی می خواین ببینین بهتره بریزین روی هارد از رو اون اجرا کنین ( اینجا ورودی مموری بسیار توصیه میشه ) قابل توجه فن های 40 گیگ:biggrin1:
موقعی که بازی تموم شد و خارج شدین ازش و فن هنوز داشت کار میکرد بهتره سریع خاموش نکنین و بزارین فن عمل خنک کردن سیستم و انجام بده و بعد از کم شدن دور فن بعدا خاموش کنین .
کلا هر وسیله ای نگهداری لازم داره ، با نگهداری درست مطمئن باشید به مشکل بر نمی خورین.
البته اینایی که گفتم ممکنه بر و بچ همه بدونن ولی تکرارش خالی از لطف نیست :biggrin1:
با تشکر امیر جون :biggrin1:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
درود

بچه ها کسی هست که از قیمت اوناع PS3 در بازار خبر داشته باشه؟
اطلاعات مورد نیاز من Region ها، نوع پک (40و 80، با بازی و ...) و قیمت هستش

اگر کسی بتونه این اطلاعات رو در اختیارم بگذاره واقعا ممنون میشم.

m-eskandari

کاربر سایت
Sep 25, 2005
146
نام
مريم
در مورد فریز شدیدا به firmware دستگاه ربط داره خودم تجربشو دارم. مثلا اگه دستگاه ntsc/j ریجن 2 دارین نباید firmware ریجن 3 بریزی روش و بالعکس. در مورد این pes 2008 دیگه از این بازی عوضی تر نمیشه توصیه میشه اصلا نذارین توی درایو سلطان البته زیاد ربط نداره ولی پیشگیری بهتر از درمونه:biggrin1: در مورد این dvd های کپی فکر می کنم درسته که سونی به خریدارای محصولش حال داده بره اجراشون ولی فکر کنم یه برنامه ای هم برای اونا پیاده کرده که اگه استفاده بشه ممکنه /:) البته این یه حدسه و یه نظریه نه یه اصل چون ثابت نشده :biggrin1:
اگه دستگاهو ایستاده میزارین بهتره موقع خاموشی یه cover مانیتور بکشین روش برای گرد و خاک البته به این شلی ام نیست که جناب گرد و خاک از راه بیاد به راحتی بره روی لنز بیشینه:biggrin1:
اگه موزیک ویدیویی می خواین ببینین بهتره بریزین روی هارد از رو اون اجرا کنین ( اینجا ورودی مموری بسیار توصیه میشه ) قابل توجه فن های 40 گیگ:biggrin1:
موقعی که بازی تموم شد و خارج شدین ازش و فن هنوز داشت کار میکرد بهتره سریع خاموش نکنین و بزارین فن عمل خنک کردن سیستم و انجام بده و بعد از کم شدن دور فن بعدا خاموش کنین .
کلا هر وسیله ای نگهداری لازم داره ، با نگهداری درست مطمئن باشید به مشکل بر نمی خورین.
البته اینایی که گفتم ممکنه بر و بچ همه بدونن ولی تکرارش خالی از لطف نیست :biggrin1:
خيلي ممنون . واقعا اطلاعات خوبي بود . البته من از دستگام خوب مراقبت ميكنم ولي اين نكته در مورد خاموش نكردن دستگاه بعد از خروج از بازي رو اصلا نميدونستم. مرسي:p
يه سوال هم داشتم البته از محمد هم پرسيدم . دستگاه من چند وقته ديگه با كليد خودش خاموش نميشه حتما بايد با دسته خاموش كني؟ اين بخاطر آپديتش هست يا اينكه مشكلي داره:confused:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

امیر جون خب میشه راحت یه کول دیسک و یا یه ریدر به usb کنسول وصل کنی و حالشو ببری ;) ps3 فقط 40 گیگ:thumbsup::groupwave:
. دستگاه من چند وقته ديگه با كليد خودش خاموش نميشه حتما بايد با دسته خاموش كني؟ اين بخاطر آپديتش هست يا اينكه مشكلي داره:confused:
ای بابا بازم یه مشکل جدید !!!
چون خودم میخوام ps3 بخرم صداشو توی انجمن 360 در نمیارم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
بچه ها اين دستگاه من كه گفتم وسط بازي هنگ كرد من تا قبل اين موضوع فقط دو بار باهاش بازي كردم و خوب مراقبت كردم ازدستگاه من كاري نكردم كه لنزش بسوزه واقعا گيج شدم

m-eskandari

کاربر سایت
Sep 25, 2005
146
نام
مريم
نمیدونم ولی امیدوارم وخیم نباشه !

انواع و اقسام مشکلات رو دیده بودیم جز این مورد !
فكر كنم چند وقت قبل يه نفر ديگه هم بود چنين مشكلي داشت توي يكي از تاپيكا گفته بود يادم نمياد كدوم تاپيك. بعد وقتي كه من خوندم تعجب كردم رفتم دستگاه خودمو امتحان كردم ديدم بله اونم همينجوري شده. يعني ميتونه همه‌گير شه؟:)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بچه ها اين دستگاه من كه گفتم وسط بازي هنگ كرد من تا قبل اين موضوع فقط دو بار باهاش بازي كردم و خوب مراقبت كردم ازدستگاه من كاري نكردم كه لنزش بسوزه واقعا گيج شدم

از نظر من بعیده لنز با این مقدار بازی بسوزه !!! شاید مشکل دیگه ای باشه که باید بررسی بشه فقط اگه خواستی بدی تعمیر گاه مواظب باش به اسم تعویض لنز (اگه مشکل لنز نباشه) پول کلانی ازت نگیرن . راستی مطمئنی کنسولت موقع خرید آکبند بوده ؟
-----------------------------
اومدیم ps3 بخریم تا از حال و هوای دنگ و فنگای 360 بیایم بیرون ولی مثل اینکه قسمت نیست با خیال راحت بازی کنیم .

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,773
نام
امیر
درود

بچه ها کسی هست که از قیمت اوناع PS3 در بازار خبر داشته باشه؟
اطلاعات مورد نیاز من Region ها، نوع پک (40و 80، با بازی و ...) و قیمت هستش

اگر کسی بتونه این اطلاعات رو در اختیارم بگذاره واقعا ممنون میشم.

پک هاشو که لینک داده بهت البته mgs4 pack نیومده هنوز :biggrin1: چه حرف بدیهی ای .
قیمت هم که هر کی یه قیمتی میده ولی اگه از payam یا reza sony بگیری خوب حساب می کنن در مورد 40 و 80 که تو همین تایپک 100 ها بار گفته شده فرقی نمی کنه ولی کلا با ps3 که reader داره بیشتر حال می کنم .دلائل خاص خودشو داره مثلا رفتی گردش با دوربین عکس گرفتی میای خونه ، خسته ای :biggrin1: حوصله نداری pc روشن کنی سیم ثانیه مموری رو در میاری میزاری ps3 عکساتو تماشا می کنی و تعدادی دلیل دیگه که همش جنبه راحتی داره . در ضمن sony سری 40 گیگ و زمانی داد بیرون که می خواست کاهش قیمت بده به نظر خودت زمانی که می خوای یه چیزی رو کم خرج در بیاری چی کار می کنی :biggrin1:
در مورد ریجن هیچ فرقی نمیکنه که چی باشه فقط برای فیلمای bd باید ببینی کدوم ریجنش تو بازار هست که اگه ps3 با اون ریجن و بگیری فیلم bd بیشتر در دسترس باشه همین :biggrin1:

امیر جون :biggrin1:

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام مهدي جان
شما و PS3 !!!:biggrin1:
ببين مهدي جان كنسول PS3 هيچ مشكل فني نداره مگر تحت شرايطي لنز دستگاه به مشكل بر بخوره مثل گذاشتن ديسكهاي Bad Media Mark مثل اين بازيهاي كپي PS2 و يا فيلمهاي DVD البته بصورت زياد !! جدا از ورود گرد وخاك جلوگيري بشه و همچنين از Auto V احتمالي شايد ميتونه مشكل ساز بشه !!
مشكل Yellow Light هاردهاي 40 GIG هم فكر كنم تا حدود زيادي بر طرف شده !!

كجا PS3 فريز ميكنه ؟!!! شايد تو اين 11 ماهي كه من PS3 داشتم فقط 2 بار بخاطر سرعت نفتي اينترنت تو PSN بود كه هم داشتم بازي ميكردم و هم داشتم 3 تا تريلر HD دانلود ميكردم :biggrin1:
البته ناگفته نماند كه ممكنه PS3 تو بعضي از بازيها مثل Assisans Creed واقعا مشكل داره و فريز ميكنه !!

سلام
میشه یک توضیح بدید auto V یعنی چی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر