راهنمایی برای خرید PS3

ps3_eshgh

کاربر سایت
Jan 20, 2008
87
من میخوام توی اردیبهشت یه ps3 بخرم اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید که ps3 چند گیگ بگیرم بهتره در ضمن مغازه ای رو معرفی کنید که هنگام خرید همونجا برای دستگاهم برنامه های مورد نیاز و یکسری theme بریزه چون اینترنت پر سرعت ندارم اگر کمکم کنید ممنون میشم درضمن من در تهران هستم
به نظر من که اگر بازیهای ps2 برات اهمیت نداره مدل 40 گیگ بخر.هم خرابیهاش کمتر بوده(من به شخصه ندیدم) هم اینکه تنها مدلیه که از تکنولوژی 65 نانومتری در cpu استفاده میکنه که گرمای کمتری نسبت به مدل های قبلی تولید میکنه

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
ميشه يكي قيمت ها رو به من بده اگر خدا بخواد يا ps3 مي گيرم يا 360
واينكهچه كارهايي ميشه باهاشكرد كامل توضيح بديد و اينكه الان چي بگيرمبهتره چون من فقط مي خوام با هاش بازي كنم ولي امكانات و توانايي هاي جانبيش هم برام مهمه

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,724
نام
امیر
نوشته شده توسط [DOG];376444:
ميشه يكي قيمت ها رو به من بده اگر خدا بخواد يا ps3 مي گيرم يا 360
واينكهچه كارهايي ميشه باهاشكرد كامل توضيح بديد و اينكه الان چي بگيرمبهتره چون من فقط مي خوام با هاش بازي كنم ولي امكانات و توانايي هاي جانبيش هم برام مهمه

ببین رفیق ps3 یک دستگاه media center هست و شما علاوه بر بازی می تونی باهاش فیلم . موزیک و عکس تماشا کنی .که دیدن عکس به صورت slide show با بالاترین کیفیت برای من خیلی جالبه.

حالا میرسیم سر اینکه چی بگیری .ببین دوست من اگه ادمی هستی که حاضری 100 بره یه بازی خرج کنی و ازش لذت ببری ps3 بخر چون هنوز هیچ خبری از کپی خور شدنش نیست و ممکنه بعد از خرید پشیمون بشی .البته از نام بازی های انحصاری برای ps3 هم که نمیشه گذشت.وگرنه همون 360 بگیری بهتره.
اگه خواستی ps3 بگیری و خواستی از همه امکاناتش استفاده کنی پیشنهاد می کنم یه 80 بگیری . البته نظر منه.چون 80 رم ریدر داره واین برای من حداقل یه مزیت بوده تا حالا و اصلا ps3 مشکل گرمایی نداره که بخواد با استفاده از تکنولوژِی 65 نانومتری استفاده شده در cpu مشکلش حل بشه.تمام...

6800gt

کاربر سایت
Jun 23, 2007
46
سلام بر دوستان چرا افتادین تو کل کل . من رفتم تهران یه 40 gig گرفتم 490 به نظر من خوبه . چه انتظاری میشه از کنسول نسل جدید میشه داشت که نداشته باشه . ( ولی بعضی از توضیح ها در مورده 40 ، ما خوشمان آمد ) باتشکر .

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام بر دوستان چرا افتادین تو کل کل . من رفتم تهران یه 40 gig گرفتم 490 به نظر من خوبه . چه انتظاری میشه از کنسول نسل جدید میشه داشت که نداشته باشه . ( ولی بعضی از توضیح ها در مورده 40 ، ما خوشمان آمد ) باتشکر .

رجیون ps3 شما چی هست واز کجای تهران گرفتین

6800gt

کاربر سایت
Jun 23, 2007
46
icon1.gif
40gig PS3 is 65nm + Mother board comparisons
20GB/60GB North American Launch:
20GB-MOBO.jpg

Has PS2 CPU and GPU hardware

60GB PAL Launch / 80GB US:
80GB-MOBO.jpg

Has PS2 GPU hardware

40GB 65nm motherboard:
40GB-MOBO.jpg

Has no PS2 hardware

Engadget:
-65nm
-Reduced the power usage to around 135 Watts from 200 Watts.
-Runs cooler and quieter
-Smaller heat pipe

-PS2 hardware was located on the left side of the motherboard.
-Board width is approximately 15% shorter in the 65nm version.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چه جالب ... یعنی صدای کمتری داره؟ مثلا نسبت به 80 گیگ؟!
SS_Schutzstaffel جون ps3 قربونش برم صدا نداره، البته نه اینکه نداشته باشه ولی خیلی ناچیزه. کنسولم سری اوله. از اون 20 گیگ ها. صدا نداره!. ولی خوبیش اینکه بازی های ps1 & 2 رو اجرا میکنه ولی این 40 گیگی ها نمیتونن :biggrin1:.

SS_Schutzstaffel

کاربر سایت
Oct 11, 2007
193
SS_Schutzstaffel جون ps3 قربونش برم صدا نداره، البته نه اینکه نداشته باشه ولی خیلی ناچیزه. کنسولم سری اوله. از اون 20 گیگ ها. صدا نداره!. ولی خوبیش اینکه بازی های ps1 & 2 رو اجرا میکنه ولی این 40 گیگی ها نمیتونن :biggrin1:.

مرسی جناب osos , میدونم Ps3 صدا نداره! من خودم دارم... فقط خواستم بدونم این 40گیگ ها نسبت به 80 یا مدل های دیگه صدای کمتری یا نه همین! بهرحال ممنون ...:biggrin1:

آخرین ویرایش:

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
ببین رفیق ps3 یک دستگاه media center هست و شما علاوه بر بازی می تونی باهاش فیلم . موزیک و عکس تماشا کنی .که دیدن عکس به صورت slide show با بالاترین کیفیت برای من خیلی جالبه.

حالا میرسیم سر اینکه چی بگیری .ببین دوست من اگه ادمی هستی که حاضری 100 بره یه بازی خرج کنی و ازش لذت ببری ps3 بخر چون هنوز هیچ خبری از کپی خور شدنش نیست و ممکنه بعد از خرید پشیمون بشی .البته از نام بازی های انحصاری برای ps3 هم که نمیشه گذشت.وگرنه همون 360 بگیری بهتره.
اگه خواستی ps3 بگیری و خواستی از همه امکاناتش استفاده کنی پیشنهاد می کنم یه 80 بگیری . البته نظر منه.چون 80 رم ریدر داره واین برای من حداقل یه مزیت بوده تا حالا و اصلا ps3 مشکل گرمایی نداره که بخواد با استفاده از تکنولوژِی 65 نانومتری استفاده شده در cpu مشکلش حل بشه.تمام...
هرگز اين اشتباه رو نكني چون درسته ميتوني باهاش فيلم يا كار ديگه بكني ولي انجام اين كار يعني نابود كردن لنز.اين دستگاه بازيه.و اصل طراحي اش هم همين بوده.من از روي تجربه ميگم.ps1كه داشتم به خاطر پخش audio داغون شد خيلي سريع.ps2هم همينطور(باdvd)ولي نزاشتم كه اين بلا به سر ps3بياد.;)
هركي هم كه ميشناسم با دستگاهش كاري شبيه به اين كرده دستگاهش داغون شده.
در ظمن 360 هم توانايي پخش hdvdفيلم رو داره.
من يك سوال داشتم.درسته كه ميگن 360 قراره بلو ري رام بزاره...اميدوارم اين كارو بكنندچون قيمت بازي ها يكي ميشه و360 نابود ميشه:biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
هرگز اين اشتباه رو نكني چون درسته ميتوني باهاش فيلم يا كار ديگه بكني ولي انجام اين كار يعني نابود كردن لنز.اين دستگاه بازيه.و اصل طراحي اش هم همين بوده.من از روي تجربه ميگم.ps1كه داشتم به خاطر پخش audio داغون شد خيلي سريع.ps2هم همينطور(باdvd)ولي نزاشتم كه اين بلا به سر ps3بياد.;)
من يك سوال داشتم.درسته كه ميگن 360 قراره بلو ري رام بزاره...اميدوارم اين كارو بكنندچون قيمت بازي ها يكي ميشه و360 نابود ميشه:biggrin1:
به پير به پيغمبر قرار نيست BD- ROM براي 360 عرضه بشه اگه اونم عرضه بشه باز به ارواح خاك تمام بستگانم كه دار فاني وداع گفتند براي صرفا ديدن فيلم هست نه كار ديگه اي و بازي كردن و تا زماني كه 360زنده باشه بازي هاش بر روي DVD 9 عرضه ميشود

اين اخرين شايعه در اين مورد :arrowd:

کمپانی Lite-on در حال ساخت درایو Blu-ray برای Xbox 360 ؟

خواهشنا به پست اشكان خان هم توجه كنيد !!

در ضمن براي ديدن HD DVD كه شكست خورد يايد كه پلير جدا براي 360 تهيه شود

6800gt

کاربر سایت
Jun 23, 2007
46
صدا کم رو به شخصه تایید میکنم چون خودم دارم 40 گیگ رو . برای من هم بازی ps 2 , 1 مهم نبود چون همشونا تو دوران خودش بازی کردم . تا 3 هست با کیفیت hd کی میره سوراغ 1 و 2 این نظر منه شاید یکی دوست داره اون بازی های قدیمی رو بکنه . قربانه همتون .

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,724
نام
امیر

من که حرفی از cd یا dvd گذاشتن داخل درایوش نزدم .منظور من این بود که برای اینکه بتونی از این امکاناتی که داره استفاده کنی و دستگاهت آسیب هم نبینه اگه مدلی باشه که دارای ram reader هست می تونی خیلی راحت و بی دردسر موزیک و عکس رو داخل یه مموری اونم از هر نوعش که قابل دسترسه روش اجرا کنی.همین .... اینم فقط یه نظره بدون دفاع از مدل خاصی . چون که همه مدل ها خوبن و هیچ کدومشون در صورت استفاده صحیح دچار مشکل نمیشن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر