راهنمایی برای خرید PS3

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
40 gig بخره بهتره به علت اینکه 60 گیگ دیگه آخرای عمرشه و مثل 20 گیگ دیگه تولید نمیشه وحتما هم اگه خواست 40 بگیره مدل پالش رو بگیره چون دو لنز داره زیادم گرون نیستبا قیمتای تهران هیچ فرقی نداره

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
40 gig بخره بهتره به علت اینکه 60 گیگ دیگه آخرای عمرشه و مثل 20 گیگ دیگه تولید نمیشه وحتما هم اگه خواست 40 بگیره مدل پالش رو بگیره چون دو لنز داره زیادم گرون نیستبا قیمتای تهران هیچ فرقی نداره

شما طبق چه منبعی میگید 40 گیگ پال دو لنزه....؟؟؟؟:confused::confused:

من خودم 40 ... 60...80..20 رو باز کردم. تو 60..20 سری ژاپن نوع لنز مورد استفاده

مودلش قدیمیتر ....ولی تو سری چینی مودلش جدیدتر ....اینکه شما میگید 40 پال 2 لنز

کاملا اشتباه.....کلا تو مدلهای 40 و 80 نوع لنز مورد استفاده تو بعضی هاش فرق میکنه...

ولی بیشتر .....از یه نوع لنز....تعداد کمیشون فرق میکنند.

ps3_eshgh

کاربر سایت
Jan 20, 2008
87
شما طبق چه منبعی میگید 40 گیگ پال دو لنزه....؟؟؟؟:confused::confused:

من خودم 40 ... 60...80..20 رو باز کردم. تو 60..20 سری ژاپن نوع لنز مورد استفاده

مودلش قدیمیتر ....ولی تو سری چینی مودلش جدیدتر ....اینکه شما میگید 40 پال 2 لنز

کاملا اشتباه.....کلا تو مدلهای 40 و 80 نوع لنز مورد استفاده تو بعضی هاش فرق میکنه...

ولی بیشتر .....از یه نوع لنز....تعداد کمیشون فرق میکنند.
میشه بپرسم شما طبق کدوم منبع میگید و در کجا این همه دستگاه رو باز کردید؟
من خودم لنز 80 و 40 رو از نزدیک در تعمیرگاه دیدم و با هم فرق میکنند اما حالا اینکه 40 دو لنز داشته باشه رو شنیدم ولی مطمئن نیستم اما چیزی که هست در مورد کل 40 گیگ هاست نه تنها مدل پال
در مورد تفاوت دیگر مدل 40 این هست که از نکنولوژی 65 نانومتری استفاده میکنه و گرمای کمتری تولید میکنه و بقیه مدل ها اژ تکنولوژی 90 نانومتری استفاده میکنند

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
تفاوت دیگر مدل 40 هم اینه که پردازشگر Cell داخل کنسول تقویت شده هستش و قوی تر از مدل های 60 و 80 کار می کنه.

واقعا دستگاه مناسبی هست 40 گیگ.کسی می خواد بخره شک نکنه !

Remember The Name

کاربر سایت
Mar 10, 2008
24
کنسول های 80 گيگ 4 پورت Usb داره ولی 40 gb فقط 2 پورت داره
80 گيگ ها 3 تا فلش درايو داره که شامل sd , compact flash و memory stick pro هست ولی 40 gb فلش درايو نداره

آقا یه سوال دیگه. این 40gb هم مثل 80gb رم ریدر + 4 پورت usb داره ؟

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
40 gig بازيهاي ps2 رو هم نميتونه اجرا كنه رم ريدر هم نداره و 2 تا يواسبي داره سوني 40 gigo به اين خاطر داد بيرون كه ارزون تر كنه ps3 وگرنه نه تقويت شده ونه 65 نانو متري هست(فرضا) اگرم باشه مگه اين يكي ps3 ها مشكل گرمايي دارن كه اين يكيها ندارن.

ps3_eshgh

کاربر سایت
Jan 20, 2008
87
40 gig بازيهاي ps2 رو هم نميتونه اجرا كنه رم ريدر هم نداره و 2 تا يواسبي داره سوني 40 gigo به اين خاطر داد بيرون كه ارزون تر كنه ps3 وگرنه نه تقويت شده ونه 65 نانو متري هست(فرضا) اگرم باشه مگه اين يكي ps3 ها مشكل گرمايي دارن كه اين يكيها ندارن.
دوست من تعصب روی مدل ها نشون نده
ps3 در بین تمام کنسول ها تک هست و هیچ مشکلی نداره اما تکنولوژی 65 نانومتری فقط در 40 وجود داره
کم بودن قیمت هم فقط به خاطر هارد و مموری و 2 خروجی usb هست اما سخت افزار اون به غیر از یکی دو مورد یکی هست
میتونی در این مورد در چند سایت معتبر تحقیق کنی

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
میشه بپرسم شما طبق کدوم منبع میگید و در کجا این همه دستگاه رو باز کردید؟
من خودم لنز 80 و 40 رو از نزدیک در تعمیرگاه دیدم و با هم فرق میکنند اما حالا اینکه 40 دو لنز داشته باشه رو شنیدم ولی مطمئن نیستم اما چیزی که هست در مورد کل 40 گیگ هاست نه تنها مدل پال
در مورد تفاوت دیگر مدل 40 این هست که از نکنولوژی 65 نانومتری استفاده میکنه و گرمای کمتری تولید میکنه و بقیه مدل ها اژ تکنولوژی 90 نانومتری استفاده میکنند

من طبق منبع خودم...شغل اصلی من تعمیر کنسول بازی اونم تو فروشگاه لوک در بندرعباس....

من 40 گیگ سفید مشکی NTSC , PAL رو باز کردم.نوع برد لنز دستگاهای جدید

BMD-006 ولی دستگاهای قدیمی....BMD001.......BMD-004 نوع لنز تو دستگاهای جدید

همه KEM400AAA هستند. این حرف شما که 40 گیگ 2 لنز هستند. غیر ممکن....

تو مادربرد 40 گیگ 2 چیپ از دستگاه کم شده که مربوط به اجرای بازیهای PS2 بود..

CPU دستگاه هم از نوع 65nm است..

ps3_eshgh

کاربر سایت
Jan 20, 2008
87
من طبق منبع خودم...شغل اصلی من تعمیر کنسول بازی اونم تو فروشگاه لوک در بندرعباس....

من 40 گیگ سفید مشکی NTSC , PAL رو باز کردم.نوع برد لنز دستگاهای جدید

BMD-006 ولی دستگاهای قدیمی....BMD001.......BMD-004 نوع لنز تو دستگاهای جدید

همه KEM400AAA هستند. این حرف شما که 40 گیگ 2 لنز هستند. غیر ممکن....

تو مادربرد 40 گیگ 2 چیپ از دستگاه کم شده که مربوط به اجرای بازیهای PS2 بود..

CPU دستگاه هم از نوع 65nm است..
اگر دقت کرده باشید من گفتم لنز در این دو مدل کاملا متفاوت هست اما از دو لنز بودن 40 گیگ مطمئن نیستم و فقط شنیدم پس من هم این گفته رو تایید نکردم
اما من روی تکنولوژی 65 نانومتری که تنها در 40 گیگ هست تاکید دارم و تفاوت لنز به کار رفته در این دو مدل

ps3_eshgh

کاربر سایت
Jan 20, 2008
87
گرمای کمتر> اصطهلاک کمتر> عمر بیشتر

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
اگر دقت کرده باشید من گفتم لنز در این دو مدل کاملا متفاوت هست اما از دو لنز بودن 40 گیگ مطمئن نیستم و فقط شنیدم پس من هم این گفته رو تایید نکردم
اما من روی تکنولوژی 65 نانومتری که تنها در 40 گیگ هست تاکید دارم و تفاوت لنز به کار رفته در این دو مدل

نوع لنز تو دو دستگاه. KEM400AAA هیچ تفاوتی هم ندارند.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
من میخوام توی اردیبهشت یه ps3 بخرم اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید که ps3 چند گیگ بگیرم بهتره در ضمن مغازه ای رو معرفی کنید که هنگام خرید همونجا برای دستگاهم برنامه های مورد نیاز و یکسری theme بریزه چون اینترنت پر سرعت ندارم اگر کمکم کنید ممنون میشم درضمن من در تهران هستم

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من میخوام توی اردیبهشت یه ps3 بخرم اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید که ps3 چند گیگ بگیرم بهتره در ضمن مغازه ای رو معرفی کنید که هنگام خرید همونجا برای دستگاهم برنامه های مورد نیاز و یکسری theme بریزه چون اینترنت پر سرعت ندارم اگر کمکم کنید ممنون میشم درضمن من در تهران هستم
به نظر من اگر پولش برات مسئله ای نیست 80GB / UC بخر. قیمتش حدود 600,000 تومان هست. Theme ها که کلا حجمی ندارن و تو خود PSStore چنتا بیشتر نیست. ( نهایت حجمشون 10MB هست که با Dial Up میشه دانلود کرد ) برنامه ای هم نیاز نداره، فقط Firmware هستش که به احتمال زیاد همه دارن. اگر هم نداشت از هرکی که اینترنت پر سرعت داشته باشه بخوای واست دانلود میکنه ( با دایال آپ هم میشه، 119 مگابایت اینا بیشتر نیست. )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر