راهنمایی برای خرید PS3

سلام

سالام . من ابدیت 1.60 پلی 3 رو گرفتم ولی ایندفعه فرق داره باید 1 folding@home که در حدود 50 mb دانلود کنیم و بعد 1 سری مولکولهای بهم پیوسته میاد که دارن زیاد میشن و باک گراندش هم کره زمین که هر کی انلاین هست تو هر کشوری و هر شهری 1 چراغ روشن میشه خیلی منظره جالبیه . اگه کسی میدونه این چه کاربردی داره ممنون میشم کمک کنه .

سالام . من ابدیت 1.60 پلی 3 رو گرفتم ولی ایندفعه فرق داره باید 1 folding@home که در حدود 50 mb دانلود کنیم و بعد 1 سری مولکولهای بهم پیوسته میاد که دارن زیاد میشن و باک گراندش هم کره زمین که هر کی انلاین هست تو هر کشوری و هر شهری 1 چراغ روشن میشه خیلی منظره جالبیه . اگه کسی میدونه این چه کاربردی داره ممنون میشم کمک کنه .

بر ميگرده به قدرت بالاي پردازنده cell
اغراق نيس اگه بگيم در حال حاظر بالاترين قدرت پردازش رو در صورت بهره گيري فراهم ميكنه:
با PS3 خودتون بشريت رو نجات بديد

این مال دانشگاه STANDFORD هست که احتمالاً وضعیت ps3 چک می کنه ولی نمیدونم ps3 home کی میاد

آخرین ویرایش:
سلام
در این پست به اختصار در این مورد صحبت کردم
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1&page=24

موفق باشی

آقایون و خانم های محترم سایت با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من همین امشب صاب یه پلی3 مامانی و خیلی باحال ( هدیه نوروزی بابام به من ) شدم............. نمیدونم چیکار کنم تو پوست خودم نمیگنجم به خدا در ضمن یه بازی اورجینال هم باهاش بود ( بازی گنجی )
............... دوستتون دارم بای فعلا..................

دورد

نکه خودت ps3 داری. بابا آش دهن سوزی نیست ( تا حالا ). من که تو HDTV بازی میکنم ولی باز هم داغونه. مثلا Resistance یطوریه که چشم در و سردرد رو با هم میگیری ( نمیدونم چرا ) یا Motor Storm رو بازی میکنی سرت چشمات رو ازار میده و سرگیجه میگیری:mad: خلاصه اگه به جای 8 تا 888 تا Cell هسته داشته باشه باید بشه با اون کار کرد نه اینکه بیان یه مرکز تحقیقاتی براش بزنن تا کار کردن با اون رو بتونن کشف کنن!!!!!!!!!!
من هم دارم به امید خدا با یه Wii عوضش میکنم تا شررش رو بکنم بره:biggrin1: ;)
حلا صحبت حجم کردی به زار یه چیزی بهت بگم. Gears of War با اون عظمتش رو یه DVD9 امد و بهترین بازی سال و یکی از بهترین بازی های اکشن تاریخ شود. ببینیم کی یه بازی مثل این میتونه کسی برای پلی سه بسازه. تازه اگه حجم BR 999999 گیگ هم بود سونی سعی میکرد به تمام زبان های دنیا بازی رو ترجمه کنه یا شاید فیلمهای خانوادگی سازندگان و نمیدونم فیلمهای زار بقا و .... از این جور چیزها میکرد تو اون فرمتش و میداد دست ملت :biggrin1:
من اتفاقا کاملا با شما مخالفم به نظر من اين کار سوني خيلي هم جالب و
منحصر به فرد هست چه عيبي داره به ازاي پولي که ميدي امکانات بيشتري دريافت کني
دمش گرم با اين کارش که مياد و فيلم بازيها يا ساير فيلمها و موارد ديگر رو ميزاره داخل بلوري
به نظر من اين کار سوني که مياد و حجم بلوري رو با اين کارها پر ميکنه
مربوط به همين 2 يا 3 سال اينده ميشه و در اينده نزديک با بالا رفتن حجم و گرافيک بازيها
سوني ديگه جايي براي اين کار نداره
شما در نظر بگير حجم بازيها رو در سالها قبل با حجم اونها در اينده و حال
اصلا اسم کنسول هاي جديد يعني کنسول نسل اينده پس بايد براي اينده هم چاره انديشي کرد
در ضمن من هنوز معتقدم بالا رفتن کيفيت و گرافيک و جزييات باعث بالا رفتن حجم بازي هم ميشه
که اين خوراک بلوري هست
مرسي از همه دوستان

مبارک باشه دوست عزیز:

آیا 60 gig خریدی یا 20gig?

و چند خریدی؟

مرسی عزیزم.... :blushing:

بله یه پلی3 - 60گیگ - مشکی (متالیک :biggrin1: ) - با یه دسته اضافه (70000تومن) + ( یه گیم "ریسیسزتنس" (75000تومن) کلا در اومد 850000تومن

البته واسه یکی از آشنا هامون هم یه X360 هم گرفتم....

اینم از عکس های خودم و دستگاه ها:

2db2n81.jpg

440zwo4.jpg

400wl5j.jpg

2eaje9v.jpg

48oifxj.jpg

2my2s1t.jpg

2my2s1t.jpg

2my2s1t.jpg

ps3 کنسول قدرتمنديه که قدرتش حدودا 1 سال ديگه مشخص ميشه.
کل صفحات اين تاپيک رو مطالعه کردم چيزهاي خنده داري توش بود.
مثل بحث گرافيک
نگم بهتره ...
اسم اون بازي که داشتين بحثشو ميکردين kkrieger هست که فکر کنم جزو اولين کساني بودم که تو 2004 بازيش کردم.
اين بازي فقط 96 کيلوبايت حجمشه که واقعا عجيبه.
گرافيک سه بعدي همراه با افکتهاي مختلف ، سايه زني ، نور پردازي ، صدا ، 15 الي 20 دقيقه گيم پلي(درست يادم نيست) و ...
لينک بازي kkrieger
سيستم مورد نياز :
- A 1.5GHz Pentium3/Athlon or faster.
- 512MB of RAM (or more)
- A Geforce4Ti (or higher) or ATI Radeon8500 (or higher) graphics card
supporting pixel shaders 1.3, preferably with 128MB or more of VRAM.
- Some kind of sound hardware
- DirectX 9.0b

حالا ببينم بازم بحث حجم و گرافيک رو پيش ميبرين يا نه؟!
ببخشيد که از بحث جدا بود ولي اگه کل صفحات اين تاپيک رو بخونين ميبينين که ...
فقط خواستم پاسخ اونهايي که در رابطه با گرافيک و حجم بحث کردند رو بدم.
osos جان resistance‌ کجاش بازي بديه؟
همين resistance نمره ي خوبي گرفته . gametrailers بهش 9 داده.
genji که اينهمه تعريفشو ميکنيد 5.9 از gametrailers گرفته.
يکي از بچه ها حرف جالبي زده بود تو صفحات قبل گفته بود ميشه دسته ي wii‌ رو به ps3 وصل کرد آخه ديدم رو جعبه ي ps3 نوشته wi-fi !!!!!!! :biggrin1: :cheesygri :) :lol:

اسم اون بازي که داشتين بحثشو ميکردين kkrieger هست که فکر کنم جزو اولين کساني بودم که تو 2004 بازيش کردم.
اين بازي فقط 96 کيلوبايت حجمشه که واقعا عجيبه.
گرافيک سه بعدي همراه با افکتهاي مختلف ، سايه زني ، نور پردازي ، صدا ، 15 الي 20 دقيقه گيم پلي(درست يادم نيست) و ...
لينک بازي kkrieger
سيستم مورد نياز :
- A 1.5GHz Pentium3/Athlon or faster.
- 512MB of RAM (or more)
- A Geforce4Ti (or higher) or ATI Radeon8500 (or higher) graphics card
supporting pixel shaders 1.3, preferably with 128MB or more of VRAM.
- Some kind of sound hardware
- DirectX 9.0b

حالا ببينم بازم بحث حجم و گرافيک رو پيش ميبرين يا نه؟!

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
آقا من اين بازی رو که شما داديد رو ديدم.:eek: :eek:

عجب گرافيکی:eek: :eek: 96kb Only ?????... مرسی کلی باهاش تفريح کردم. خيلی وقت بود يک بازی باحال نکرده بودم

Last edited by a moderator:
1- تلوزیونی هست که اچ دی باشه و از 20 اینچ بزرگتر باشه و زیر 600 تومن هم باشه؟؟
2- راسته که میگن توی دبی قیمت بازیها 100 درهم هست؟(هر درهم 250 تومن)

1- تلوزیونی هست که اچ دی باشه و از 20 اینچ بزرگتر باشه و زیر 600 تومن هم باشه؟؟
تلوزیون HD بیست و شش اینچ هم داریم اما قیمتش رو نمی دونم
پیشنهاد می کنم HD بیست و شش اینچ فقط Hitachi بگیری چون شنیدم قیمتش پایین تر از بغیه هست
اما نمی دونم دقیقا چنده
GOOD LUCK

salam

تلوزیون HD بیست و شش اینچ هم داریم اما قیمتش رو نمی دونم
پیشنهاد می کنم HD بیست و شش اینچ فقط Hitachi بگیری چون شنیدم قیمتش پایین تر از بغیه هست
اما نمی دونم دقیقا چنده
GOOD LUCK

من این همه از اعضای این سات پرسیدم که آیا Hd زیر 700.000هزار تومان در ایران

هستش ؟ بچه ها گفتن نه و فقط باید 32 اینچ به بالا بگیری که 32 اینچ سامسونگ

1.300.000 هزار تومان هستش.

Back