راهنمایی برای خرید PS3

من این همه از اعضای این سات پرسیدم که آیا Hd زیر 700.000هزار تومان در ایران

هستش ؟ بچه ها گفتن نه و فقط باید 32 اینچ به بالا بگیری که 32 اینچ سامسونگ

1.300.000 هزار تومان هستش.

احتمالا دوستان منظورشون تلویزیونی بوده که 1080p رو ساپورت داشته باشه چون این تلویزیون ها بالای 40 اینچ هستن ولی در اصل اگه بخواین حساب کنین کیفیت 720p توی یه تلویزیون 26 اینچ کمتر از 1080p در 42 نیست! در مورد قیمت ها هم من هیتاچی رو پرسیدم تقریبا گرون تر بود چون 32 اینچش بود 2 میلیون در صورتی که یه چیزی تو مایه های همون مدل با مارک سونی بود 1 میلیون و 700 ولی سونی یه مدل دیگه هم داشت که ساخت ژاپن بود و 2 تا تیونر داشت قیمتش هم 2 میلیون و 400 بود
در مورد مدل هایی هم که یه ذره ارزون تر هستن مثل پاناسونیک یا سامسونگ به نظر من سامسونگ بهتره با توجه به اینکه کنتراست پاناسونیک خیلی کمه و البته از سامسونگ 200 300 تومن هم ارزون تر هست ولی به هر حال دوستانی که برای کنسول قدرتمند sony یعنی Playstation 3 قصد خرید تلویزیون دارن بهترین انتخاب سونی هستش اینی هم که میگن سونی اسم در کرده و بقیه چیزا فقط و فقط به خاطر اینه که 2 تا تلویزون رو شاید با هم مقایسه درست نکردن یا یکجا با هم ندیدن خدایی نکرده به کسی توهین نشه چون میدونم همه اینجا استاد لااقل من هستن ولی واقعیت اینه اون میزان Sharpness و زنده بودن تصویری که من تو تلویزون های سونی دیدم تو هیچ مدل دیگه ای ندیدم اگه براتون هزینه اش مهم نیست دنبال سونی برید در غیر اینصورت دنبال سامسونگ باشین چون با توجه به قیمتش تصویر خیلی عالی داره
کسی نميدونه چندتا کنسول ps3 تو اروپا عرضه شده؟

1 میلیون دستگاه تو اروپا عرضه شده که نزدیک 700 هزار تا تا الان فروش رفته و بیشترین فروش هم برای انگلیس بوده نزدیک 170 هزار دستگاه

آخرین ویرایش:
احتمالا دوستان منظورشون تلویزیونی بوده که 1080p رو ساپورت داشته باشه چون این تلویزیون ها بالای 40 اینچ هستن ولی در اصل اگه بخواین حساب کنین کیفیت 720p توی یه تلویزیون 26 اینچ کمتر از 1080p در 42 نیست! در مورد قیمت ها هم من هیتاچی رو پرسیدم تقریبا گرون تر بود چون 32 اینچش بود 2 میلیون در صورتی که یه چیزی تو مایه های همون مدل با مارک سونی بود 1 میلیون و 700 ولی سونی یه مدل دیگه هم داشت که ساخت ژاپن بود و 2 تا تیونر داشت قیمتش هم 2 میلیون و 400 بود
در مورد مدل هایی هم که یه ذره ارزون تر هستن مثل پاناسونیک یا سامسونگ به نظر من سامسونگ بهتره با توجه به اینکه کنتراست پاناسونیک خیلی کمه و البته از سامسونگ 200 300 تومن هم ارزون تر هست ولی به هر حال دوستانی که برای کنسول قدرتمند sony یعنی Playstation 3 قصد خرید تلویزیون دارن بهترین انتخاب سونی هستش اینی هم که میگن سونی اسم در کرده و بقیه چیزا فقط و فقط به خاطر اینه که 2 تا تلویزون رو شاید با هم مقایسه درست نکردن یا یکجا با هم ندیدن خدایی نکرده به کسی توهین نشه چون میدونم همه اینجا استاد لااقل من هستن ولی واقعیت اینه اون میزان Sharpness و زنده بودن تصویری که من تو تلویزون های سونی دیدم تو هیچ مدل دیگه ای ندیدم اگه براتون هزینه اش مهم نیست دنبال سونی برید در غیر اینصورت دنبال سامسونگ باشین چون با توجه به قیمتش تصویر خیلی عالی داره
سلام
منم کیفیت سونی رو تو هیچ مارک دیگه ای ندیدم
Sharpeness تو BRAVIA سونی هم خیلی خوب بود از نزدیک که دیدم
چند روز پیش قیمت کردم 32 اینچ BRAVIA دو ملیون بود
واقعا عجب چیزی بود
تو تبلیغاش میگه مثل هیچ کدام واقعا راسته
GOOD LUCK

1- تلوزیونی هست که اچ دی باشه و از 20 اینچ بزرگتر باشه و زیر 600 تومن هم باشه؟؟
2- راسته که میگن توی دبی قیمت بازیها 100 درهم هست؟(هر درهم 250 تومن)

1. تلویزیون HD Ready ( یعنی 1080i و 720p ) کوچکترین سایزش 26 اینچه که قیمتش هم حداقل 800 هزار تومن هست ، اگه هم Full HD ( یعنی 1080p ) باشه 40 اینچ کمترین سایزشه و زیر 2 میلیون هم وجود نداره . با قیمت زیر 600 باید یک مانیتوره 20 یا 21 اینچ خرید که مارکهای مختلف از 400 تومن هست تا 600 تومن .

2. خیر دروغه ، فقط دیسک خامش 10 - 15 تومنه ، هیچ جای دنیا بازیه PS3 زیر 45 هزار تومن وجود نداره ، تازه اونم بازیهای رده پایین .

شما این BRAVIA که داری چند اینچه و چه مدلیه ؟ قیمتش هم لطف کن بگو .
مرسی

براویا 32 اینچ با ضمانت نامه + حمل و تحویل در درب منزل + 10000تومان بیمه و کرایه حمل = تقریبا نرخ شرکتی ما بین 1780000 " یک میلیون و هفتصد و هشت هزار تومان " تا 1800000 " یک میلیون و هشتصد هزار تومان " بستگی به منصف بودن شخص مغازه دار داره که البته اون قیمت اولی که گفتم قیمت همکاره یعنی باید یا آشنا یا فروشنده باشی... :biggrin1:
راستی داشت یادم میرفت این براویا ها هم FULL HD نیستن هاااااااااا.... گفته باشم...

براویا 32 اینچ
راستی داشت یادم میرفت این براویا ها هم FULL HD نیستن هاااااااااا.... گفته باشم...

دوست عزیز مگه شما نمیگی 32 اینچ؟!!
خب تلویزیون های 26 و 32 یا در حالت کلی زیر 40 هیچ کدوم 1080p نیستن و همونطوری هم که خدمتتون گفتم این تلویزیون ها روی 720p از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با مدل 42 روی 1080p نداره

سلام

من امروز جمهوري بودم و قيمت كردم.

Bravia Sony 32 inch

يك ميليون و شش صد بود.

40 اينچش هم بود كه دو ميليون و سيصد و پنجاه بود.

گفتم محض اطلاع دوستان بگم.

1. تلویزیون HD Ready ( یعنی 1080i و 720p ) کوچکترین سایزش 26 اینچه که قیمتش هم حداقل 800 هزار تومن هست ، اگه هم Full HD ( یعنی 1080p ) باشه 40 اینچ کمترین سایزشه و زیر 2 میلیون هم وجود نداره . با قیمت زیر 600 باید یک مانیتوره 20 یا 21 اینچ خرید که مارکهای مختلف از 400 تومن هست تا 600 تومن .
اسلیم فلتها چه جوریه؟
چرا نوشتی مانیتور از 400 تومن هست؟ مگه 940bw 300 تومن نیست؟

این نوع از تلویزیون ها اکثرا حتی HD Ready هم نیستند و رزولوشن بالایی ندارند .
فکر نمیکنم 940bw قیمتش 300 باشه ، تقریبا همون حدود 400 هست .

اسلیم فیت ها اکثرا hd ready هستند و تا 720p-1080i رو دارند.
درسته قیمت 940 bw 300 تومن نیستش.299 تومنه:biggrin1:

اسلیم فیت ها اکثرا hd ready هستند و تا 720p-1080i رو دارند.
درسته قیمت 940 bw 300 تومن نیستش.299 تومنه:biggrin1:

اونایی که HD Ready هستند 32 اینچ به بالا هست و قیمتش هم از 900 هزار تومن کمتر نیست .
ولی Full HD نداره و از لحاظ شفافیت تصویر هم به LCD و Plasma اصلا نمیرسه .

اونایی که HD Ready هستند 32 اینچ به بالا هست و قیمتش هم از 900 هزار تومن کمتر نیست .
ولی Full HD نداره و از لحاظ شفافیت تصویر هم به LCD و Plasma اصلا نمیرسه .

hdtv هاش 29 اینچم هستند;)
که 700 تومنه.ادم بخواد 900 بده که میره R71 میخره.
فول اچ دی نداره قبول:biggrin1: ولی از لحاظ شفافیت تصویر نمیشه زیاد بحث کرد چون سلیقه ها مختلفه.
در ضمن پلاسما ها در اینچ های کوچک تصاویر hd ندارن ولی کنتراستشون فوق العاده بالاست.ولی باز به crt نمیرسه;)
این بحث تی وی رو هم اگه خواستی ادامه بدیم بریم توی بخش خودش بهتره که اینجا هم بیشتر از این خراب نشه
موفق باشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or