راهنمایی برای خرید PS3

سلام

بابا هر دو تاش خوبه من که دوتاشو دارم ولی خدایش از نظر بازی فعلا 360 بهتره (فعلا) ولی در مورد کنسول و کاربردهای منو و غیره پلی 3 بی نظیره. ولی 360 تمام بازیکنهای انلاین رو کامل ساپورت میکنه بطوریکه بهت نشون میده الان فلان ایدی داره چی بازی میکنه ویا الان داخل منو داره چکار میکنه !! و شما میتونی از طریق کامپیوتر به اونایی که دارن بازی میکنند مسج بدی!!!

با هر چی شارژ میکنم قیمت 40 تومن نیست!!!!!!!!!!!
دوست عزیز .برادر.قربون شکلت برم ... تو مشکلت با کیه؟؟؟!!! :confused: :confused: :confused:
نه PS3 داری نه 360 (البته ببخشیدا که اینطوری حرف می زنم) بعد میای به نظرات کاربران دیگه توهین میکنی:-" :-" :-"

بابا هر دو تاش خوبه من که دوتاشو دارم ولی خدایش از نظر بازی فعلا 360 بهتره (فعلا) ولی در مورد کنسول و کاربردهای منو و غیره پلی 3 بی نظیره. ولی 360 تمام بازیکنهای انلاین رو کامل ساپورت میکنه بطوریکه بهت نشون میده الان فلان ایدی داره چی بازی میکنه ویا الان داخل منو داره چکار میکنه !! و شما میتونی از طریق کامپیوتر به اونایی که دارن بازی میکنند مسج بدی!!!

خب معلومه به خاطر اینکه X360 یکسال زودتر از PS3 اومده و مقایسه این دو کنسول از نظر تنوع بازی
با توجه به عرضه زودتر X360 اصلا" درست نیست:-"

والا تا جایی که ما میدونیم تو آنلاین پی اس خیلی سرتره!
این همه امکانات و مجانی! الانم که home واقعا غوغایی به پا کرده! همه پیرو جوون تو کفشن
تو نسل قبل هم بیشترین user برا بازیهای آنلاین رو در بین کنسولا ps2 داشت که البته به قدری فاصله زیاده که (ناراحت نشید) یه جورایی اصلا 360 این وسط به حساب نمییاد! چون مطمینن هرکی تو این نسل برنده شه تاثیری رو برتری قسمت آنلاین سونی نداره!

محمد هنوز که سیستم انلاین سونی کار نیفته که میگی بهتره!
چیزی که مشخصه xbl خیلی بهتره....

دوست عزیز .برادر.قربون شکلت برم ... تو مشکلت با کیه؟؟؟!!! :confused: :confused: :confused:
نه PS3 داری نه 360 (البته ببخشیدا که اینطوری حرف می زنم) بعد میای به نظرات کاربران دیگه توهین میکنی:-" :-" :-"

عزیزم واسه اینکه قیمت شارژ رو بدونی باید حتما ps3 , xbox360 داشته باشی؟
57.gif

از نظر من هم Ps3 آنلاین هم بهتره.
ولی در مورد کنسول و کاربردهای منو و غیره پلی 3 بی نظیره. ولی 360 تمام بازیکنهای انلاین رو کامل ساپورت میکنه بطوریکه بهت نشون میده الان فلان ایدی داره چی بازی میکنه ویا الان داخل منو داره چکار میکنه !! و شما میتونی از طریق کامپیوتر به اونایی که دارن بازی میکنند مسج بدی!!!
این حرفها نشد دلیل به هرکی بگی میگه ps3 قویتره.

والا تا جایی که ما میدونیم تو آنلاین پی اس خیلی سرتره!
این همه امکانات و مجانی! الانم که home واقعا غوغایی به پا کرده! همه پیرو جوون تو کفشن
تو نسل قبل هم بیشترین user برا بازیهای آنلاین رو در بین کنسولا ps2 داشت که البته به قدری فاصله زیاده که (ناراحت نشید) یه جورایی اصلا 360 این وسط به حساب نمییاد! چون مطمینن هرکی تو این نسل برنده شه تاثیری رو برتری قسمت آنلاین سونی نداره!

میشه لطفا راجع به این Home یه توضیحی بدی ؟ من اطلاعی ندارم .

سلام دوستان من یه سوالی داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم مانیتور من crtهستش و ایکس باکس هم دارم با کابل vgaبه ما نیتور وصلش کردم کیفیتش عالی شده می خواستم بدونم که اگه بخوام پلی استیشن3 بخرم مثل ایکس باکس می تونم کابل تهیه و تو ما نیتور بازی کنم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین در ضمن من دکودر نمیخوام فقط کابل مثل کابل vga ایکس باکس اگه کسی سراغش رو داره تو سایت عکسش رو بذاره تا من بتونم ببینم وبخرم و پلی استیشن 3 رو که سلطان کنسول های اینده هستش رو بازی کنمممممممممممممممممممممممممم خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین دلم واسش یه ذره شدممنون

سلام دوستان من یه سوالی داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم مانیتور من crtهستش و ایکس باکس هم دارم با کابل vgaبه ما نیتور وصلش کردم کیفیتش عالی شده می خواستم بدونم که اگه بخوام پلی استیشن3 بخرم مثل ایکس باکس می تونم کابل تهیه و تو ما نیتور بازی کنم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین در ضمن من دکودر نمیخوام فقط کابل مثل کابل vga ایکس باکس اگه کسی سراغش رو داره تو سایت عکسش رو بذاره تا من بتونم ببینم وبخرم و پلی استیشن 3 رو که سلطان کنسول های اینده هستش رو بازی کنمممممممممممممممممممممممممم خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین دلم واسش یه ذره شدممنون

خیر.نمیتونی.باید از اون دستگاه apc بگیری.
چون مانیتورت hdcp نداره

سلام
امروز PS3 تو اروپا عرضه شد

آمدن PS3 تو اروپا رو تبریک می گم

:birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday::birthday::birthday::birthday::birthday:

1- پلی به غیر از مشکی چه رنگهای دیگه ای هست (سورمه ای هم داره)
2- توی پکش چند تا دسته است - دسته ها سیم داره یا نداره(یه نفر میگفت من یکی دارم چهار تا دسته داره هر دوتا دسته هم با یک سیم به هم متصل هست)

1- پلی به غیر از مشکی چه رنگهای دیگه ای هست (سورمه ای هم داره)
2- توی پکش چند تا دسته است - دسته ها سیم داره یا نداره(یه نفر میگفت من یکی دارم چهار تا دسته داره هر دوتا دسته هم با یک سیم به هم متصل هست)
سلام
در حال حاضر فقط رنگ مشکی داره
توی پکش 1 دسته هست ( بی سیم )
اون یکنفر هم شدیدا حرف مفتی زده
GOOD LUCK

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or