راهنمایی برای خرید PS3

هیچ1361

کاربر سایت
Apr 7, 2011
61
سلام .ببین اهواز رو مثل یه شهر کم جمعیت و کوچیک در نظر نگیر.

دوما لب مرز کجا داداش من ؟!

سوما اهوازی ها ( مغازه دار ها ) میان از یا قشم و دبی یا از بانه و کردستان میارن .

(با اینکه دل خوشی ندارم ولی نمیشه همینطوری ......... )

ببخشید

دوست من من کی عرضض کردم اهواز کوچیک و کم حجم و کم جمعیت و ... هستش
من خودم دو بار به اهواز سفر کردم و یکی از زیباترین شهرهایی هست که تا حالا دیدم
من عرض کردم اهواز و اون شهرهای دیگه که نام بردم اینجورین
در ضمن خودتون میفرمایید از بانه و کردستان جنس میارن که وضعیت این جاها کاملا مشخصه متاسفانه
بله شما مغازه دارها رو فرمودین ولی من فروشنده هایی رو عرض کردم که به اون دوستمون دوتا کنسول خراب فروختن و البته امثالشون رو ( دور از جون فروشنده های خوب اهواز )
بهر حال همه جا جنس خوب و بد هست ولی بعضی جاها خب نسبتش بالا و پایین میشه
( برعکس شما من خاطرات خیلی خوشی از اهواز و مردمونش دارم ...)

• Like
Reactions: korosh73

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
دوستان.......
من هم فت دارم و هم اسلیم
با هر دوتاشون هم روزی 6 7 ساعت بازی کردم..
هیچ کدوم هم مشکلی نداشته
(البته با فت این کار رو کردم بعد از چند بار تکرار صدای فن کنسول بالا رفته)

به نظر من هر دوتا شون خوب هستن و مشکلی ندارن
اون خرابی های فت هم به خاطر ریفر بودنشون هست
به غیر از این من چند نفر رو میشناسم که فت دارن ( از اون سری اولی ها ) ولی با اینکه چند ساله کار کرده ولی هنوز صدای فن در نیومده !!!
و داغی بیشتر اسلیم نصبت به فت اینه که :
چون فت فضای بیشتری برای گردش هوا داره و فن قوی تری داره و قاب کنسول به خاطر بزرگی با مادربورد فاصله بیشتری داره و گرما ی اونو ما زیاد متوجه نمیشیم
ولی اسلیم چون کوچک تر شده و هوای کمتری از داخلش کمتر عبور میکنه و فن اون هم ظعیف تر شده خود کنسول بیشتر داغ میکنه
و این داغ کردن هم به نظر من مشکلی نداره
چون من تا به حال نشنیدم کسی بگه کنسول اسلیم داشته و داغ شده و خراب شده !!

به هر حال من میگم هم فت خوبه و هم اسلیم
((البته اگه اون فت ریفر نباشه بهتره))

راستی به این نکته هم اشاره کنم که من به چند تا از دوستان خودم فت ریفر فروختم و هیچکدومشون مشکلی باهاش ندارن و دستگاه سالم کار میکنه
تنها ایرادش هم اینه که فقط صدای فن میره بالا.... همین

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان.......
من هم فت دارم و هم اسلیم
با هر دوتاشون هم روزی 6 7 ساعت بازی کردم..
هیچ کدوم هم مشکلی نداشته
(البته با فت این کار رو کردم بعد از چند بار تکرار صدای فن کنسول بالا رفته)

به نظر من هر دوتا شون خوب هستن و مشکلی ندارن
اون خرابی های فت هم به خاطر ریفر بودنشون هست
به غیر از این من چند نفر رو میشناسم که فت دارن ( از اون سری اولی ها ) ولی با اینکه چند ساله کار کرده ولی هنوز صدای فن در نیومده !!!
و داغی بیشتر اسلیم نصبت به فت اینه که :
چون فت فضای بیشتری برای گردش هوا داره و فن قوی تری داره و قاب کنسول به خاطر بزرگی با مادربورد فاصله بیشتری داره و گرما ی اونو ما زیاد متوجه نمیشیم
ولی اسلیم چون کوچک تر شده و هوای کمتری از داخلش کمتر عبور میکنه و فن اون هم ظعیف تر شده خود کنسول بیشتر داغ میکنه
و این داغ کردن هم به نظر من مشکلی نداره
چون من تا به حال نشنیدم کسی بگه کنسول اسلیم داشته و داغ شده و خراب شده !!

به هر حال من میگم هم فت خوبه و هم اسلیم
((البته اگه اون فت ریفر نباشه بهتره))

راستی به این نکته هم اشاره کنم که من به چند تا از دوستان خودم فت ریفر فروختم و هیچکدومشون مشکلی باهاش ندارن و دستگاه سالم کار میکنه
تنها ایرادش هم اینه که فقط صدای فن میره بالا.... همین
آقا پس با این حساب اسلیم بیشتر داغ می کنه نه ؟ راستی فت های ریفر که صدای فن ها میره بالا بعد از یه مدت بر می گرده حالت عادی که فکر نکم مشکلی باشه.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عزیزم شما اشتباه کردی از اهوار جنس خریدی چون همیشه لب مرزها جنسعای ریفری که بصورت قاچاق ( توسط افراد غیر مجاز و در کارگاههای کوچک) ریفر شدن مث نقل و نبات ریخته
فقط هم مختص به کنسول نیست تی وی ، رادیو ، ریس یور ، و ...
فقط هم اهواز نیست بانه ماکو سنندج مهران ایلام ...

شما باید از فروشنده های مطمئن بازار خرید میکردین تا این بلا سرتون نیاد
بنده 5 ماهه کنسول فت ریفر دارم دیگه روزی کمتر از 8 ساعت کار نمیکنه
( چون همسرم باهاش ورزش یوگا و پسرم باهاش فوتبال و تیکن و خودم هم که فقط COD میزنیم ) ولی مثل ساعت کار میکنه
در حالی که یه کنسول اسلیم دارم که باهاش فقط اورج و آنلاین میزنم ولی جرات نمیکنم بیشتر از 3 ساعت روشن بزارمش چون اگه بیشتر روشن باشه شیشه میز زیرش رو ذوب میکنه !#:-s
در کل با اینکه هر دو رو دارم بوضوح حس میکنم کیفیت ساخت فت برتر و خوش ساخت تره تا اسلیم !

دوست عزیز من فکر کنم شما کنسولی رو خریدی که توسط یه تعمیر کار تعمیر شده و ریفر کارخانه نیست. نمی دونم بازم از دوستان کسی اطلاعات داره بیاد بگه ما هم آگاه بشیم. ( شاید من اشتباه می گم ) ولی به احتمال خیلی زیاد 2 تا کنسولی که شما خریدی توسط یه تعمیر کار ساده، تعمیر شده.
ببنید دوسته من منم نمیگم که فت خوب نیست ولی فت الان اصلا بدرد بخور نیست چون نه دیگه تولید نمیشه و بدرد خور نیست به هیچ عنوان و اسلیم هر کی خریده راضی بود نمونه اش همین سایت بازی سنتر که هر یک از دوستان تهیه کرده نگفته که اسلیم لنزش خراب شده و یا هر چیزه دیگه
ترجبه هم به من نشان داده که فت سری اول عالی هست چون خودم هم پلی2 و هم پلی3 سری اول را فت خریدم و تازه فتم خراب شد و چراغ زرد داد و چون میترسم اینجا ببرمش تعمییرات میخوام بفرستمش خارج و اونجا برایم تعمییرش کنند بهتر
خلاصه بگذریم فت ها بیشتر مشکل ایجاد میکنند تا اسلیم ها
موفق باشی :d

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
ببنید دوسته من منم نمیگم که فت خوب نیست ولی فت الان اصلا بدرد بخور نیست چون نه دیگه تولید نمیشه و بدرد خور نیست به هیچ عنوان و اسلیم هر کی خریده راضی بود نمونه اش همین سایت بازی سنتر که هر یک از دوستان تهیه کرده نگفته که اسلیم لنزش خراب شده و یا هر چیزه دیگه
ترجبه هم به من نشان داده که فت سری اول عالی هست چون خودم هم پلی2 و هم پلی3 سری اول را فت خریدم و تازه فتم خراب شد و چراغ زرد داد و چون میترسم اینجا ببرمش تعمییرات میخوام بفرستمش خارج و اونجا برایم تعمییرش کنند بهتر
خلاصه بگذریم فت ها بیشتر مشکل ایجاد میکنند تا اسلیم ها
موفق باشی :d
دوست عزیز به قول عادل : اجازه دارم قبول نکنم ؟! :d باز شما برگشتی سر خونه اول. شما شدیدا می گید فت های الان به درد نمی خوره. چرا ؟؟ دلیل ؟؟
راستی من نگفتم کسایی که اسلیم دارن میگن به درد نمی خوره. هم فت خوبه هم اسلیم ( منظور همون فت ریفر ) من کلا با این حرف مشکل دارم که شما و بعضی از دوستان می گن، فت ریفر اصلا به درد نمی خوره و 6 ماه نشده چراغ زرد میده و اصلا نمیشه باهاش مدت زمان طولانی بازی کرد و ....... یه بار نشد کسانی که این حرف رو می زنن خودشون یه تستی بزنن این فت ها رو. فقط یه سری حرف و حدیث، در همین حد. ;)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
دوست عزیز به قول عادل : اجازه دارم قبول نکنم ؟! :d باز شما برگشتی سر خونه اول. شما شدیدا می گید فت های الان به درد نمی خوره. چرا ؟؟ دلیل ؟؟
راستی من نگفتم کسایی که اسلیم دارن میگن به درد نمی خوره. هم فت خوبه هم اسلیم ( منظور همون فت ریفر ) من کلا با این حرف مشکل دارم که شما و بعضی از دوستان می گن، فت ریفر اصلا به درد نمی خوره و 6 ماه نشده چراغ زرد میده و اصلا نمیشه باهاش مدت زمان طولانی بازی کرد و ....... یه بار نشد کسانی که این حرف رو می زنن خودشون یه تستی بزنن این فت ها رو. فقط یه سری حرف و حدیث، در همین حد. ;)

من با هردو کار کردم
کی گفته اصلا به درد نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟ریفر اسمش با خودشه!!!!!!!!!!!!ممکنه 2ماه کار کنه ممکنه هم 2سال کار کنه!!!!!!
هر دو وسیله ی برقی هستند و باید این حق رو بدیم که ممکنه بلایی سرش بیاد!
مثله این می مونه که 360 های قدیم که 3چراغ میشدند میگفتند شانسیه(البته اونایی که اینترکولر نمیذاشنتد) اینم مثله اون می مونه
بدی اسلیم داغ شدن بیش از حد هست و به نظر من فت نسبت به اسلیم زودتر (کمتر از 1ثانیه) بوت میشه(البته تاپیک مقایسه نیست)
درکل میشه بگیم که فت های بازار دیگه نو نیستند(همینم یه فلسفه ای داره)
ایشان حداقل 50% درست میگویند .........خوب هر کی که فت میخره باید پای لرزشم بشینه چرا؟؟؟ چون خودشم میدونه که نباید زیاد به فت اطمینان کرد!!!!!!!

Heavy.Rain

کاربر سایت
May 23, 2011
49
نام
Saeid

ببین دوست من چرا قبول نمیکنی که اسلیم بهتره و ...؟

حالا از شانس خول شما یه ps3 fat ریفر خریدی...ازشانس خوبت,این یکی خوب از توش در اومده...
هر کس که فت(ریفر) داشته ازش مینالیده...

همین و بس:|
شما اگه یه جایی یه فت اکبند یا یه ریفر تمیز و واقعا خوب اگه گیرت اومد, من حتما میخوام.

mehdi3x

کاربر سایت
Sep 11, 2008
166
سلام به همگی
فرق بازی پلات با غیر پلات چی هست ؟ کدوم بهتره و اینکه کجای قاپ بازی نوشته تا بفهمیم پلات هست یا نه؟
با سپاس

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
ببین دوست من چرا قبول نمیکنی که اسلیم بهتره و ...؟

حالا از شانس خول شما یه ps3 fat ریفر خریدی...ازشانس خوبت,این یکی خوب از توش در اومده...
هر کس که فت(ریفر) داشته ازش مینالیده...

همین و بس:|
شما اگه یه جایی یه فت اکبند یا یه ریفر تمیز و واقعا خوب اگه گیرت اومد, من حتما میخوام.
دوست عزیز شما یه نظر سنجی بزار ببین کسانی که فت ریفر دارن، تا حالا ناراضی بودن از خریدش یا نه. بدون شک بالای 90 در صد از خرید این کنسول ریفر راضی ان. مگر اینه کسانی باشند که کنسول ریفر کارخانه نخریده باشند. کسانی که کنسول رو به اسم ریفر می خرند ولی دریغ از اینکه کنسول رو یه تعمیر کار ساده، مشکلشو حل کرده و به جای ریفر کارخانه می فروشه. لازم بگم که خرید این کنسول واسه من خوش شانسی نبوده چون من 4 تا کنسول فت خریدم ( 2 تا واسه دوستام، یکی واسه اقوام، یکی واسه خودم ) که تا حالا دارن مثل بنز کار می کنن. خواستی بخری باید بیای مشهد. ( ادرس هم خواستی تو پ.خ بگو بدم ) ;) به هر حال خوب نیست آدم بدون چون و چرا همش بزنه تو سر کنسول ریفر !! :) در ضمن کیا از فت ریفر می نالند ؟ دقیقا نام کاربری ذکر کنید. ( یا همون نظر سنجی رو راه بندازید. ) راستی یه سوال : شما PS3 دارید ؟

آخرین ویرایش:

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام به همگی
فرق بازی پلات با غیر پلات چی هست ؟ کدوم بهتره و اینکه کجای قاپ بازی نوشته تا بفهمیم پلات هست یا نه؟
با سپاس
بازی پلات بازی هایی هستند که کمی از تاریخ ریلزشان گذشتند و هزینه ی کمتری دارند
روی جعبه بلوری مینویسند(بالای عکس و نوشته بازی)(قابل دیده)
البته بیشترشان بهترین بازی هستند
کلا هر بازی که فروش خودش رو میکنه پلاتند
غیر پلات ها میشه گفت جدیدا و فرقی ندارند ولی غیر پلات ها گرون ترند

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
من با هردو کار کردم
کی گفته اصلا به درد نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟ریفر اسمش با خودشه!!!!!!!!!!!!ممکنه 2ماه کار کنه ممکنه هم 2سال کار کنه!!!!!!
هر دو وسیله ی برقی هستند و باید این حق رو بدیم که ممکنه بلایی سرش بیاد!
مثله این می مونه که 360 های قدیم که 3چراغ میشدند میگفتند شانسیه(البته اونایی که اینترکولر نمیذاشنتد) اینم مثله اون می مونه
بدی اسلیم داغ شدن بیش از حد هست و به نظر من فت نسبت به اسلیم زودتر (کمتر از 1ثانیه) بوت میشه(البته تاپیک مقایسه نیست)
درکل میشه بگیم که فت های بازار دیگه نو نیستند(همینم یه فلسفه ای داره)
ایشان حداقل 50% درست میگویند .........خوب هر کی که فت میخره باید پای لرزشم بشینه چرا؟؟؟ چون خودشم میدونه که نباید زیاد به فت اطمینان کرد!!!!!!!
دوست عزیز اگه وسیله ی برقی، که باید بگم این بلا واسه اسلیم هم به همان میزان هست. یه چیز جالب تو پست شما اشاره کردن به داغ شدن بیش از حد اسلیم هست که دوستانی که اومدن اینجا گفتن من اشتباه می گم، حتی نیومدن یه خط جواب منو بدن.
امید وارم کسانی که قسط خرید کنسول دارند، اول به بوجه و بعد به این تاپیک یه نگاهی بکنن.

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
دوست عزیز اگه وسیله ی برقی، که باید بگم این بلا واسه اسلیم هم به همان میزان هست. یه چیز جالب تو پست شما اشاره کردن به داغ شدن بیش از حد اسلیم هست که دوستانی که اومدن اینجا گفتن من اشتباه می گم، حتی نیومدن یه خط جواب منو بدن.
امید وارم کسانی که قسط خرید کنسول دارند، اول به بوجه و بعد به این تاپیک یه نگاهی بکنن.
والا بلا هر دو خوبن
ادم باید لذت ببره از گیم و کنسول
شما درباره ی یه کنسول کوچک حرف نمیزنید
کنسولی که سی پی یوش cell هست دیگه این حرفا رو نداره
بله تمام وسایل برقی این بلاها سرش میاد(اصلا از اسلیم طرفداری نمیکنم درحالی که خودم اسلیم دارم و داداشم فت)
والا دیگه بودجه !!!چه عرض کنم!!!!!!!!!قیمت ها که بالا میره هم روی اسلیم تاثیر بسزایی میذاره هم روی فت!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اسلیم به دلیل فضای کم و فن ضعیف نمیتونه خودش رو به اندازه فت خنک کنه!!!!!درحالیکه فت فضای بسیار بزرگی داره و همینطور فناش قوی ترند
تازه فت زیباتره (قبول دارم که اسلیم زیاد از نظر ظاهری جالب نیست اونم فقط به خاط ضدخش بودنشه)
کلا این تاپیک نه برای مقایست نه قیمت ولی کسانی که بخوان برای خرید نگاهی بندازن بد نیست با اطلاعات و به قول شما (بودجه) خود بتوانند بهترین رو انتخاب کنند گرچه محصولات سونی بهترینه

Heavy.Rain

کاربر سایت
May 23, 2011
49
نام
Saeid
دوست عزیز شما یه نظر سنجی بزار ببین کسانی که فت ریفر دارن، تا حالا ناراضی بودن از خریدش یا نه. بدون شک بالای 90 در صد از خرید این کنسول ریفر راضی ان. مگر اینه کسانی باشند که کنسول ریفر کارخانه نخریده باشند. کسانی که کنسول رو به اسم ریفر می خرند ولی دریغ از اینکه کنسول رو یه تعمیر کار ساده، مشکلشو حل کرده و به جای ریفر کارخانه می فروشه. لازم بگم که خرید این کنسول واسه من خوش شانسی نبوده چون من 4 تا کنسول فت خریدم ( 2 تا واسه دوستام، یکی واسه اقوام، یکی واسه خودم ) که تا حالا دارن مثل بنز کار می کنن. خواستی بخری باید بیای مشهد. ( ادرس هم خواستی تو پ.خ بگو بدم ) ;) به هر حال خوب نیست آدم بدون چون و چرا همش بزنه تو سر کنسول ریفر !! :) در ضمن کیا از فت ریفر می نالند ؟ دقیقا نام کاربری ذکر کنید. ( یا همون نظر سنجی رو راه بندازید. ) راستی یه سوال : شما PS3 دارید ؟

خیر من ps3 ندارم ولی تقریبا تا 1.5 ماه دیگه میخوام بخرم...

چطور مگه؟
(برا همین بود که من گفتم حتما میخوام...:d)

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
والا بلا هر دو خوبن
ادم باید لذت ببره از گیم و کنسول
شما درباره ی یه کنسول کوچک حرف نمیزنید
کنسولی که سی پی یوش cell هست دیگه این حرفا رو نداره
بله تمام وسایل برقی این بلاها سرش میاد(اصلا از اسلیم طرفداری نمیکنم درحالی که خودم اسلیم دارم و داداشم فت)
والا دیگه بودجه !!!چه عرض کنم!!!!!!!!!قیمت ها که بالا میره هم روی اسلیم تاثیر بسزایی میذاره هم روی فت!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اسلیم به دلیل فضای کم و فن ضعیف نمیتونه خودش رو به اندازه فت خنک کنه!!!!!درحالیکه فت فضای بسیار بزرگی داره و همینطور فناش قوی ترند
تازه فت زیباتره (قبول دارم که اسلیم زیاد از نظر ظاهری جالب نیست اونم فقط به خاط ضدخش بودنشه)
کلا این تاپیک نه برای مقایست نه قیمت ولی کسانی که بخوان برای خرید نگاهی بندازن بد نیست با اطلاعات و به قول شما (بودجه) خود بتوانند بهترین رو انتخاب کنند گرچه محصولات سونی بهترینه
آقا دم شما گرم. بالاخره معلوم شد که اسلیم بیشتر داغ می کنه و دلیلش هم که شما توضیح دادید. ولی با اینکه بیشتر داغ می کنه هیچ مشکلی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر