راهنمایی برای خرید PS3

آقا رو بارکد هم یه نگاهی بنداز ببین شاید ازش یه چیزی فهمید!

کسی میدونه تاریخ ساخت رو چه طور میشه فهمید؟

بچه ها, تو دانشگاه ما بین بعضی از بچه های کامپیتر & بازی سازاشون یه شایعاتی در مورد هک شدن ps3 شنیدم.کسی اطلاع بیشتری داره؟(به علت درگیری شدید با امتحانا نشد از خودشون بپرسم!)
میشه بگید شما تاریخ ساخت رو برای چی میخواین؟ PS3 هیچ مشکلی نداره(مثل مشکل حرارتی کنسول 360 و ...) که شما بخوای برای بر فرض مثال اونایی رو بخری که GPU شون فلان نانومتری شده باشه!
PS3 هم هک نشده و فعلا مدتی هست که اصلا خبری در این باره نشده!

یگانه؟؟ بابا دمت گرم چه دلی داری

اتفاقاً خیلی هم خوب خریده ... 80 گیگ UC خیلی کم تو بازار هست، البته واسه کسی خوبه که UC بودن براش مهم باشه. ( الان که دیگه اصلاً نیست چون تولید نمیشه )

اتفاقاً خیلی هم خوب خریده ... 80 گیگ UC خیلی کم تو بازار هست، البته واسه کسی خوبه که UC بودن براش مهم باشه. ( الان که دیگه اصلاً نیست چون تولید نمیشه )

منظور ايشون اينه که با توجه به سابقه درخشان يگانه ..... چرا از اونجا .....

خوب مث اینکه ما نمی تونیم بیشتر از این دوری از mgs4 رو تحمل کنیم:)
1.الان ps3ـ20 گیگ دسته دوم چنده؟؟می شه هاردشو عوض کرد یه هارد 80 یا بیشتر انداخت تا mgs4 رو اجرا کنه؟؟
2.تو دوبی ps3 دست دوم راحت گیر میاد یا نه؟؟اختلاف قیمتش با اینجا چقدره؟؟
3.با ps3 می شه سایتهایی مثل BC رو باز کرد و کامنت داد؟؟(این زیاد برام مهم نیست چون اگه این قابلیت رو نداشته باشه از PC استفاده می کنم)

خوب مث اینکه ما نمی تونیم بیشتر از این دوری از mgs4 رو تحمل کنیم:)
1.الان ps3ـ20 گیگ دسته دوم چنده؟؟می شه هاردشو عوض کرد یه هارد 80 یا بیشتر انداخت تا mgs4 رو اجرا کنه؟؟
2.تو دوبی ps3 دست دوم راحت گیر میاد یا نه؟؟اختلاف قیمتش با اینجا چقدره؟؟
3.با ps3 می شه سایتهایی مثل BC رو باز کرد و کامنت داد؟؟(این زیاد برام مهم نیست چون اگه این قابلیت رو نداشته باشه از PC استفاده می کنم)

قیمته دسته 2 رو نمیدونم ولی هاردش رو میشه عوض کرد
برای اجرای MGS4 هم همون هارد 20 کافیه چون بازی کامل نصب نمیشه
با ps3 میشه BC رو باز کرد ولی فونت فارسی نداره به همین خاطر نه میشه
فارسی خوند نه تایپ کرد
تو دبی هم میتونی PS3 نو رو به قیمت خوب بخری
به نظر من تو وسایل برقی دسته 2 نگیری بهتره;)

چرا تولید نمیشه؟ پس به آمریکا چه ریجنی میفرستن؟

آقا دستتون درد نکنه خیلی خوشحال شدم فهمیدم با 20 گیگ هم می شه MGS4 رو اورد بالا...
اگه می شه اینم بگید PS3ـ20 گیگ دسته دوم تو دبی تقریبا چند در میاد؟اگه می شه جاشم بگید.

بعدش من قبلا برام PS2 دست دوم از دبی اوردند(اون اوایل که گرون بود)و برام 4 سال توپ کار کرد تا اینکه دو سال پیش فروختمش...حالا هم می خوام PS3 رو بگم پسر عمه ام از دوبی برام بخره و شک ندارم که سالمه سالمه...(از فروشنده های شاد اینجا که نمی خوام کنسولو بخرم:biggrin1:)
بعلاوه من برای 20 گیگ به بالاتر باید سیستممو رد کنم که نمی تونم(مخصوصا اینکه گفتید سایتهای فارسی رو نمی شه باهاش باز کرد...;))
این وضعیت هم یهو برام پیش اومد،چون یکی از رفیقام PS3 40 گیگ با MGS4 رو خریده و گفته MGS4 با من:biggrin1:
بنابراین فقط کافیه که من کنسولو بخرم و به آرزوم (MGS4:(() برسم...

سلام
چند تا سوال داشتم
تو صفحه قبل گفته بودن که کابل تو کاتن نیست یعنی چی چه کابلی ؟؟ کابل برق ؟؟؟ یعنی باید جدا بخریم
40 گیگ خوبه ؟؟
جریان اینترنت چیه میشه باهاش تو اینترنت رفت ؟؟؟

سلام
چند تا سوال داشتم
تو صفحه قبل گفته بودن که کابل تو کاتن نیست یعنی چی چه کابلی ؟؟ کابل برق ؟؟؟ یعنی باید جدا بخریم
40 گیگ خوبه ؟؟
جریان اینترنت چیه میشه باهاش تو اینترنت رفت ؟؟؟
كابل HDMI منظور شون بوده
بله ميشه رفت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or