راهنمایی برای خرید PS3

3 تومن جلوي سگم بندازي يه لگدي بهش مي زنه و ميره.
حتما دموي بازي ها است.

جوک گفته که بخندی
GOOD LUCK

دروغه...اصلآ 3 تومن با عقل جور درمیاد؟؟؟

نه بابا خود منم باورم نمیشد هرچی گفتم PS3 دیگه!!گفت آره.

دمو ممو هم نبود خود بازی.

بابا میگم روی DVD.این که کاری نداره بازی رو از روی Blu-Ray رایت کرده روی DVD .DVD خام هم که 200 تومن بیشتر نیست.

نه بابا خود منم باورم نمیشد هرچی گفتم PS3 دیگه!!گفت آره.

دمو ممو هم نبود خود بازی.

بابا میگم روی DVD.این که کاری نداره بازی رو از روی Blu-Ray رایت کرده روی DVD .DVD خام هم که 200 تومن بیشتر نیست.
آقا از این بحث های تکراری شروع نکنین دوباره چنین چیزی امکان نداره:mad:
می تونی به این لینک مراجعه کنی:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2245&page=54

ببخشید دوستان دوست بنده میگفت که بغل خونشون بازیهای Ps3 رو روی Dvd میفروشه 3 هزار تومن.

میگم آیا این ماجرا صحت داره؟؟

قابل توجه دوستان : بشتابید ..................................

بازیهای PS3 فقط و فقط 100 تا یک تومنی .
آدرس : کره زمین ( خودتون بگردید پیدا کنید )

توضیح : بازیها بر روی Floppy Disc ارائه میشوند ، در پک های بسیار زیبا و با کاور اصلی بازی .

در ضمن عنوانهای جدید هم رسید : Metal Gear Solid 4 - LAIR - Resident Evil 5 و ...... .

قابل توجه دوستان : بشتابید ..................................

بازیهای PS3 فقط و فقط 100 تا یک تومنی .
آدرس : کره زمین ( خودتون بگردید پیدا کنید )

توضیح : بازیها بر روی Floppy Disc ارائه میشوند ، در پک های بسیار زیبا و با کاور اصلی بازی .

در ضمن عنوانهای جدید هم رسید : Metal Gear Solid 4 - LAIR - Resident Evil 5 و ...... .
100 تا تک تومنی خیلی زیاده :eek: من خودم یه جا میشناسم میده 3 تا 100 تومن:biggrin1: راستی نیما اون میگه devil my cry 4 رو هم مجانی میده بازیهارو هم روی نوار کاست
میریزه:biggrin1: . کاربر m.sarsh من حاضرم سر گردنم باحات شرط ببندم هین قضیه که شما میگی وجود نداره رفیقت خالی بسته. اگه راست بود ادرس و شماره تلفن بده من زنگ میزنم
اگه دیدم راسته گردنم میزنم. همش شایعه هست موفق باشید دوستان:love:

100 تا تک تومنی خیلی زیاده :eek: من خودم یه جا میشناسم میده 3 تا 100 تومن:biggrin1: راستی نیما اون میگه devil my cry 4 رو هم مجانی میده بازیهارو هم روی نوار کاست
میریزه:biggrin1: . کاربر m.sarsh من حاضرم سر گردنم باحات شرط ببندم هین قضیه که شما میگی وجود نداره رفیقت خالی بسته. اگه راست بود ادرس و شماره تلفن بده من زنگ میزنم
اگه دیدم راسته گردنم میزنم. همش شایعه هست موفق باشید دوستان:love:
منم دست راستم رو میزینم:-"
مطمئنا ۳ تومن پیدا نمیشه
ولی ممکنه سر ده بیست تا Dvd9 کپی کنه هر Dvd رو سه هزار تومن بده

آخرین ویرایش:
اوه اوه دوستان ببخشید.

خدا بگم چیکارش کنه.امروز بهش گفتم مطمئن مطمئنی؟؟بازیاش 3تومن؟؟؟مطمئنی دمویی چیزی نبوده؟؟؟

گفت آره دیگه دموهاش 3تومن.بازیاش 25 تومن.گفتم خاک تو سرت.آبروی منو تو بازیسنتر بردی.

ولی میگم 25 تومن هم بازم به نسبت خوبه ها!!!!

نیما این دسته های ps3چه جوری شارج میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی این مکس ps3 60gb با یه بازی میده 750000 به نظرتون اگه خوب قیمتی میده. من بخرم؟؟؟؟؟؟؟

اون باتریهاش شارژ خاصی نمیخواد.با بلوتوث با خود کنسول ارتباط برقرار میکنه.

فقط بعد دو سه سال نیاز به تعویض باتری پیدا میکنه که خود سونی گفته مجانی عوضش میکنه.

توی ایران رو نمیدونم.ولی تا اون موقع که به تعویض باتری احتیاج پیدا کنه دیگه تو ایران هم فکر کنم بشه.

اوه اوه دوستان ببخشید.

خدا بگم چیکارش کنه.امروز بهش گفتم مطمئن مطمئنی؟؟بازیاش 3تومن؟؟؟مطمئنی دمویی چیزی نبوده؟؟؟

گفت آره دیگه دموهاش 3تومن.بازیاش 25 تومن.گفتم خاک تو سرت.آبروی منو تو بازیسنتر بردی.

ولی میگم 25 تومن هم بازم به نسبت خوبه ها!!!!
دوست عزیز 25000 تومن هم دروغ بهت گفته. در ضمن ازتون خواهش میکنم اول از یه خبر مطمعن بشید بعد اون خبرو بذارید. مرسی:love:

نیما این دسته های ps3چه جوری شارج میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی این مکس ps3 60gb با یه بازی میده 750000 به نظرتون اگه خوب قیمتی میده. من بخرم؟؟؟؟؟؟؟

با کابل USB وصلش کنی به PS3 خودش شارژ میشه . کابل رو هم خودش داره .
بد نیست ولی 720 خودم یه جا دیدم توی پایتخت . در ضمن اگه توی پاساژ لباف بگردی 650 هم میتونی پیدا کنی .

اون باتریهاش شارژ خاصی نمیخواد.با بلوتوث با خود کنسول ارتباط برقرار میکنه.

فقط بعد دو سه سال نیاز به تعویض باتری پیدا میکنه که خود سونی گفته مجانی عوضش میکنه.

توی ایران رو نمیدونم.ولی تا اون موقع که به تعویض باتری احتیاج پیدا کنه دیگه تو ایران هم فکر کنم بشه.

شما هم راجع به شارژ دسته اطلاع غلط نده . کسی از نحوه ارتباط هم سوال نکرد ، همگی میدونن که دستش وایرلس هست .
لطفا این بحث قیمت بازی رو هم ادامه نده ، حالا یا دوستت تو رو سرکار گذاشته یا اینکه تو داری اینجا همه رو سرکار میذاری .
همچین چیزی غیر ممکنه . پس دیگه تمومش کن .

پ.ن : برای بحث در مورد قیمت و بقیه مسائل از این قبیل تاپیکی به نام راهنمای خرید و کپی خور کردن ، وجود داره . لطف کنید سوالات و صحبت های در این مورد رو اونجا مطرح کنید تا نظم تاپیکها حفظ بشه .
با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or