راهنمایی برای خرید PS3

با کابل USB وصلش کنی به PS3 خودش شارژ میشه . کابل رو هم خودش داره .
بد نیست ولی 720 خودم یه جا دیدم توی پایتخت . در ضمن اگه توی پاساژ لباف بگردی 650 هم میتونی پیدا کنی .

شما هم راجع به شارژ دسته اطلاع غلط نده . کسی از نحوه ارتباط هم سوال نکرد ، همگی میدونن که دستش وایرلس هست .
لطفا این بحث قیمت بازی رو هم ادامه نده ، حالا یا دوستت تو رو سرکار گذاشته یا اینکه تو داری اینجا همه رو سرکار میذاری .
همچین چیزی غیر ممکنه . پس دیگه تمومش کن .

پ.ن : برای بحث در مورد قیمت و بقیه مسائل از این قبیل تاپیکی به نام راهنمای خرید و کپی خور کردن ، وجود داره . لطف کنید سوالات و صحبت های در این مورد رو اونجا مطرح کنید تا نظم تاپیکها حفظ بشه .
با تشکر

نه تورو خدا آخه منه بدبخت چه گناهی کردم که همش به پستهای من گیر میدید:((

جون من اینا رو ببین بعد بیا منه بد بخت بدشانس رو ضایع کن.

100 تا تک تومنی خیلی زیاده :eek: من خودم یه جا میشناسم میده 3 تا 100 تومن:biggrin1: راستی نیما اون میگه devil my cry 4 رو هم مجانی میده بازیهارو هم روی نوار کاست
میریزه:biggrin1: . کاربر m.sarsh من حاضرم سر گردنم باحات شرط ببندم هین قضیه که شما میگی وجود نداره رفیقت خالی بسته. اگه راست بود ادرس و شماره تلفن بده من زنگ میزنم
اگه دیدم راسته گردنم میزنم. همش شایعه هست موفق باشید دوستان:love:

منم دست راستم رو میزینم:-"
مطمئنا ۳ تومن پیدا نمیشه
ولی ممکنه سر ده بیست تا Dvd9 کپی کنه هر Dvd رو سه هزار تومن بده

حالا چرا دست راستت؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin1:

چون دست چپم :cheesygri

من نخواستم شما رو ضایع کنم !!!
شما این دو سه تا پستی که من ازت دیدم ، یا جواب های کاملا غلط دادی ، که من تصحیح کردم و گفتم که اگه چیزی رو بلد نیستی دلیل نداره الکی جواب بدی .

یکی دیگه هم قضیه بازیها 3 تومن یا بعدش مثلا اومدی درستش کنی گفتی 25 تومن ! که در هر صورت مسخره بود و گفتم بیخودی ملت رو سر کار نذار .

انتظار نداشته باش اگه شما اومدی اطلاعات اشتباه دادی ، ما هم بخاطر اینکه شما ضایع نشی حرفی نرنیم !!

:love: رفیقه خوبه من اگه میخای دچار دردسرای اینجوری نشی بهتره اول از یه خبر مطمعن بشی بعد اون خبرو بذاری نه اینکه یه خبریو بدی بعدم بگی اشتباه بود. بچه ها از همتون خواهش میکنم تا تاپیکو قفل نکردن دیگه راجب این موضوع پست ندین. مرسی دوستان

من نخواستم شما رو ضایع کنم !!!
شما این دو سه تا پستی که من ازت دیدم ، یا جواب های کاملا غلط دادی ، که من تصحیح کردم و گفتم که اگه چیزی رو بلد نیستی دلیل نداره الکی جواب بدی .

یکی دیگه هم قضیه بازیها 3 تومن یا بعدش مثلا اومدی درستش کنی گفتی 25 تومن ! که در هر صورت مسخره بود و گفتم بیخودی ملت رو سر کار نذار .

انتظار نداشته باش اگه شما اومدی اطلاعات اشتباه دادی ، ما هم بخاطر اینکه شما ضایع نشی حرفی نرنیم !!
:love: رفیقه خوبه من اگه میخای دچار دردسرای اینجوری نشی بهتره اول از یه خبر مطمعن بشی بعد اون خبرو بذاری نه اینکه یه خبریو بدی بعدم بگی اشتباه بود. بچه ها از همتون خواهش میکنم تا تاپیکو قفل نکردن دیگه راجب این موضوع پست ندین. مرسی دوستان

بابا من بد بخت چیکار کنم خوب دوستم گفته.هرچی هم بهش میگم بابا اصلا همچین چیزی امکان نداره میگه باورت نمیشه بیا خودت ببین.حالا من میرم سردر میارم.

ببخشید انقدر گیر میدم.

این هم چند تا عکس Real Time ( خودم دارم بازی میکنم ) از Ninja Gaiden که دموش در Store اومده و من دانلود کردم ، واقعا بازیه عالی هست .
تو این عکسها سعی کردم با استفاده از Right Stick زاویه دید خوبی رو انتخاب کنم .

52dbtpc.jpg

5ylw0wl.jpg

4keeon9.jpg

4kw1um8.jpg

5zn8pkh.jpg

آخرین ویرایش:
این هم چند تا عکس Real Time ( خودم دارم بازی میکنم ) از Ninja Gaiden که دموش در Store اومده و من دانلود کردم ، واقعا بازیه عالی هست .
سلام
دستت درد نکنه نیما
بازم تو این تصویر ها کیفیت واقعی بازی مشخص نیست
ضمن این که تو قسمت اول این دمو شاهد بارش برگ ها هستیم که خیلی زیباست و این زیبایی تو تصویره ثابت نشان داده نمیشه
GOOD LUCK

52dbtpc.jpg

5ylw0wl.jpg

4keeon9.jpg

4kw1um8.jpg

5zn8pkh.jpg
راستی نیما سبک بازی ninja gaiden مثل همون اونیماشا { عشق من } هستش؟؟ یا فرق داره؟

گرافیکش که خوبه
به نظر من نور پردازیش از همش بهتره شده
فقط انگار تکسچر و متریال رو خوب در نیومده
میگن هر چی که تو مجله ها مینویسن باور نکن همینه!!!
کدوم مجله بود که گفت باری افتضاح در اومده ؟

کجاش خوبه ، ؟

یک دوتا دیگه از این بازیها برای ps3 بیاد ، فکر کنم برشکسته شه .

واقعا این بازی در حد ps3 نیست ؟(شاید گرافیکش خوب باشه)

به دلیل کارتونی بودن بازی و اینکه داستان جالبی فکر کنم نمیونه باشه .

اقا توهین نباشه ولی شما داری چرت میگی شما اصلا این بازی رو بازی کردی این بازی یکی از بهترین بازی های اکشن کل تاریخه .کارتونی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-" داستان نداره فقط وقت داشتی یه سری به گیم اسپات بزن

راستی نیما سبک بازی ninja gaiden مثل همون اونیماشا { عشق من } هستش؟؟ یا فرق داره؟

چرا کل عکسها رو توی نقل قول گذاشتی ، اینجوری بیخودی صفحه سنگین میشه ، لطف کن ویرایش کن و عکسها رو حذف کن .

راستش من این بازی که شما میگی بازی نکردم ( اونیماشا ) و نمیدونم سبکش به چه صورته ؟!!

گرافیکش که خوبه
به نظر من نور پردازیش از همش بهتره شده
فقط انگار تکسچر و متریال رو خوب در نیومده
میگن هر چی که تو مجله ها مینویسن باور نکن همینه!!!
کدوم مجله بود که گفت باری افتضاح در اومده ؟

اتفاقا از نظر Texture و Material هم خیلی قوی هست .
شما این رو هم در نظر بگیر که به قول دوستمون Silenthill نمیشه همه قدرت این بازی رو توی عکس نشون داد !!!

salam

کجاش خوبه ، ؟

یک دوتا دیگه از این بازیها برای ps3 بیاد ، فکر کنم برشکسته شه .

واقعا این بازی در حد ps3 نیست ؟(شاید گرافیکش خوب باشه)

به دلیل کارتونی بودن بازی و اینکه داستان جالبی فکر کنم نمیونه باشه .

اقا توهین نباشه ولی شما داری چرت میگی شما اصلا این بازی رو بازی کردی این بازی یکی از بهترین بازی های اکشن کل تاریخه .کارتونی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-" داستان نداره فقط وقت داشتی یه سری به گیم اسپات بزن

دوست عزیز:

شما منظور منو فهمیدی ، آخه خداییش این در حد ، ps3

نیستش آخه یکی از این عکسها رو نگاه کن ،

خدایی کراش بازی میکردی بهتر نبود ، (کراش سونی 2 بهتر نیست ؟:-")

من که ps3 ندارم بگم این بازی عالیه نه اینکه .....

فقط این عکسهایی که داش نیما لطف کردن گفتم واقعا

بازیش ضعیفه و در حد ps3 نیست .

اگه شما عکسهای بهتری از این بازی داری بذار تا ما هم ببینیم .

در ضمن چرت میگه چه ربطی داشت ؟، مگه ندانستن عیبه ؟

اون دوستمونم گفت که بازم این عکسها گرافیک اصلی ps3

رو نشون نمیده ،

اگه شما رسیور دارین صبح و شب یک سری به کانال game one

بزن منظورم رو میفهمی ؟ چون واقعا بازم میگم این بازی با این عکسها در حد ps3 نیست ..:mad:

شما که ps3 داری چرا شما رو من تا حالا ندیدم ، و یک باره ظاهر شدی؟
:love::blushing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or