راهنمایی برای خرید PS3

میشه یک کسی که اصفهان است من را راهنمایی کنه ببینم از کجا بخرم بهتره؟(من قبلا برای موبایل خریدن یک کلاه گشاد رفته سرم برای همین وسواسی شدم)
-------------------

یک مانیتور(LCD HD) دو منظوره برای PC وPS3 معرفی کنید عالی میشه.
با تشکر از شما

میشه یک کسی که اصفهان است من را راهنمایی کنه ببینم از کجا بخرم بهتره؟(من قبلا برای موبایل خریدن یک کلاه گشاد رفته سرم برای همین وسواسی شدم)
-------------------

یک مانیتور(LCD HD) دو منظوره برای PC وPS3 معرفی کنید عالی میشه.
با تشکر از شما
بنظر من از همین آقایونی که داخل فروشگاه مجازی تاپیک دارن بخرین به نفعتونه! فروشگاه سرزمین رایانه که اتفاقا تو فروشگاه مجازی هم تاپیک داره هم تو اصفهانه و میتونید حتی به صورت حضوری ازشون خرید کنید

سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بپرسم بین پلی استیشن چینی و ژاپنی چه فرقی هست یعنی کدوموشون بهتره ؟؟ یا به نظر شما هر دو مثل هم هستش؟ منتظر جوابتون هستم :confused:

سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بپرسم بین پلی استیشن چینی و ژاپنی چه فرقی هست یعنی کدوموشون بهتره ؟؟ یا به نظر شما هر دو مثل هم هستش؟ منتظر جوابتون هستم :confused:
هیچ فرقی ندارن!
اصلا الان شما نمیتونی PS3 ژاپنی گیر بیاری حتی تو خوده ژاپن!و اکثر جنس ها دارن تو چین مونتاژ و تولید میشن!

پی اس3 کنسول بسیارباکیفیتی هست وچینی وژاپنی باهم فرقی نداره اصولا تلقی مااز اجناس چینی بخاطر واردات اجناس درجه 3خوب نیست ولی لازم به ذکره که چین ترازتجاریش با امریکا نزدیک به 700 میلیارد دلاره که طبیعتا اگر چین اشغال فروش باشه حجم مبادلاتش با امریکا این اندازه نمیشه;)

اقا کنسول 40 GB اگه بخریم . بعدا می تونیم هاردش رو افزایش بدیم دیگه ؟ قیمت هارد چنده ؟

از دوستان هم هر کسی کنسول PS3 دست دوم تمیز برای فروش داره به من PM بده لطفا !

اقا کنسول 40 GB اگه بخریم . بعدا می تونیم هاردش رو افزایش بدیم دیگه ؟ قیمت هارد چنده ؟

از دوستان هم هر کسی کنسول PS3 دست دوم تمیز برای فروش داره به من PM بده لطفا !
بله، باید هارد لپ تاپ 2.5"ـی براش بخری ... قیمتشم بستگی به مارک هارد، بافر و خیلی چیزای دیگه فرق میکنه.

پس چرا قیمتاشون با هم فرق میکنه چینی رو میدن 400 ژاپنی 480 ؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
این اختلاف قیمت دقیقا داره یاداوری میکنه که شما درحال حاضر ساکن کشوری بامردم فرصت طلب هستین واسم اون مملکت ایرانه برادر:biggrin1:اینجا اصولا غیراین باشه باید تعجب کنی الان چون پی اس3 پال بیشترطرفدار داره ازجی گرونتره چون اینجا قانون وجود نداره به همین سادگی به همین خوشمزه گی:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or