راهنمایی برای خرید PS3

باندل به پک هایی میگن که معمولا یه چیزی اضافه بر پک های معمولی دارن مثل دسته اضافی, بازی و...(bundle به معنی تجهیزات جانبی و اضافیه)

یه باندل هست که بازی GTA IV هم داخلش هست ولی پیشنهاد میکنم که بازی جدا بخری کنسول هم جدا!
البته میثم جان باندل به اون جنسی میگن که داخلشه نه خود کنسول!
مثلا میگن من یه ps3 گرفتم یه gta توش باندل بود;)

سلام دوستان...وسیله جانبی نیست که بشه باهاش دسته PS2 یا PC رو به PS3 وصل کرد؟
من سه تا دسته دارم و لی برای LBP بعضی جاهاش رو باید چهار نفره رد کرد...
اگه هست از کجا میشه گیر اورد؟من تهران نیستم...:(

سلام دوستان...وسیله جانبی نیست که بشه باهاش دسته PS2 یا PC رو به PS3 وصل کرد؟
من سه تا دسته دارم و لی برای LBP بعضی جاهاش رو باید چهار نفره رد کرد...
اگه هست از کجا میشه گیر اورد؟من تهران نیستم...:(
شما با همون دسته PC میتونید وصل کنید به ps3 و بازی کنید یا اینکه تبدیل دسته ps2 بگیرید اما برای بازی LBP شما حتما باید از دسته Sixaxis استفاده کنید در غیر این صورت هر دسته دیگه ای وصل کنید LBP نمیتونید بازی کنید .

شما با همون دسته PC میتونید وصل کنید به ps3 و بازی کنید یا اینکه تبدیل دسته ps2 بگیرید اما برای بازی LBP شما حتما باید از دسته Sixaxis استفاده کنید در غیر این صورت هر دسته دیگه ای وصل کنید LBP نمیتونید بازی کنید .

چرا؟
یعنی چپ و راست هم نمیشه رفت؟

چرا؟
یعنی چپ و راست هم نمیشه رفت؟
نه نمیشه ! اصلا دسته وقتی وصل میکنید باید یک نفر دیگه وارد lop شما بشه که اصلا نمیشه در صورتی وقتی یک دسته Sixaxis اضافه وصل کنید یکنفر سریعا وارد میشه !!

نه نمیشه ! اصلا دسته وقتی وصل میکنید باید یک نفر دیگه وارد lop شما بشه که اصلا نمیشه در صورتی وقتی یک دسته Sixaxis اضافه وصل کنید یکنفر سریعا وارد میشه !!
چه ضد حال:(
دسته Sixaxis تقلبی چنده؟:biggrin1:
من دبی قیمت کرده بودم 85 درهم:cheesygriدر صورتی که دسته های اصل 230 تا 260 درهم هستن!

با سلام خدمت دوستان ......
ببخشید میخواستم بدونم نحوه اتصال پی اس 3 به مانیتور از طریق VGA Box هست؟؟؟؟
دوم اینکه من مانیتورم 17 FLATRON 775FT هست ...من با اتصال پی اس 3 مشکلی با اجرای بازیها و مشکلات تصویری ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(چون من ایکس باکسم رو وصل کردم و مشکلی نداشت)
ممنون .............:biggrin1:

با سلام خدمت دوستان ......
ببخشید میخواستم بدونم نحوه اتصال پی اس 3 به مانیتور از طریق VGA Box هست؟؟؟؟
دوم اینکه من مانیتورم 17 FLATRON 775FT هست ...من با اتصال پی اس 3 مشکلی با اجرای بازیها و مشکلات تصویری ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(چون من ایکس باکسم رو وصل کردم و مشکلی نداشت)
ممنون .............:biggrin1:
نه هیچ مشکلی نداره ps3 با VGA Box فقط موقع خرید VGA Box دقت کنید جنس خوب بخرید که بعدا پشیمون نشید ;)

با سلام ........ممنون دوست عزیز gpod از جوابتون..............
2 تا سوال دیگه هم داشتم..........
1. شما مدل VGA Box که خوب باشه رو میتونی معرفی کنی؟؟؟؟؟؟
2.نحوه استفاده از منو ریکاوری در پی اس 3 رو هم امکانش هست یه توضیح مختصر مفید بدید...........
بازم ممنونم.......:biggrin1::love:

با سلام ........ممنون دوست عزیز gpod از جوابتون..............
2 تا سوال دیگه هم داشتم..........
1. شما مدل VGA Box که خوب باشه رو میتونی معرفی کنی؟؟؟؟؟؟
2.نحوه استفاده از منو ریکاوری در پی اس 3 رو هم امکانش هست یه توضیح مختصر مفید بدید...........
بازم ممنونم.......:biggrin1::love:
VGA Box مارک های متفرقه و زیادی هست داخل بازار که نمیشه بگی کدوم بهتر هست .

منوی ریکاوری همین کاری که برای ریست کنسول انجام میدید 2 بار انجام بدین وارد منوی ریکاوری میشید که منوی ریکاوری ps3 کلا 6 تا گزینه داره که از اولین گزینه میگم
1. Restart System از اسمش دیگه معلوم هست دیگه ! سیستم ریست میکنه !
2. Restore Default Setting این گزینه هم قسمت Setting داخل کنسول به حالت اول برمیگردونه !
3. Restore File System این گزینه هم فایل های سیستم به حالت اول بر میگردونه و البته هرچی داخل ps3 هست پاک میشه !
4. Rebuild Database دقیقا نمیدونم چه عملی انجام میده !
5. Restore ps3 System اینجاهم کل ps3 یکبار ریستور میکنه و به حالت اول برمیگردونه و هرچی هست پاک میشه . !
6. System update این قسمت هم برای اپدیت سیستم هست !

دوست گرامی gpod ممنون از پاسخ گوییتون.................
منتها من چون تازه کنسول رو گرفتم اون جمله اول شما را نفهمیدم...........که گفتید:
منوی ریکاوری همین کاری که برای ریست کنسول انجام میدید 2 بار انجام بدین وارد منوی ریکاوری میشید

یعنی چجوری 2 باره ریستار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ پشت سر هم یا نه؟؟؟ یا اصلا ربطی نداره بعد از 2 بار خودش اوتومات میره تو منو؟؟؟؟؟؟؟
راستی یه چیزه دیگه درسته که میگن اولا لنز کنسولهای ریجن اسیا قویتر هست؟؟؟؟؟ و یکی دیگه اینکه سریهای 40 گیگ جدید مشکلاتشون نسبت به 60 و 80 کمتر شده؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم...........:biggrin1::love::love:

راستی یه چیزه دیگه درسته که میگن اولا لنز کنسولهای ریجن اسیا قویتر هست؟؟؟؟؟ و یکی دیگه اینکه سریهای 40 گیگ جدید مشکلاتشون نسبت به 60 و 80 کمتر شده؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم...........
تمام اينا چيزي جز شايعه نيست
ميدونستي سوني پرواز ميكنه؟

Back