راهنمایی برای خرید PS3

سلام
یه سوال
این ps3 های گیگ60 سری اول ( اونایی که ps2 رو اجرا می کرد به صورت سخت افزاری ) الانم هست و چنده ؟
نو د دست دوم ؟
الانم هست ولی نوش فکر نمیکنم دیگه موجود باشه
دست دومش رو میتونی حدود 300 تا 350 بخری (بستگی به فروشنده داره)

سلام
من میخوام یه ps3 بخرم به نظر شما از بین اینا کدوم رو انتخاب کنم
ps3 40 مشکی" ps3 40 سفید" ps3 40 متال گیر یا ps3 80

سلام
من میخوام یه ps3 بخرم به نظر شما از بین اینا کدوم رو انتخاب کنم
ps3 40 مشکی" ps3 40 سفید" ps3 40 متال گیر یا ps3 80

خوب اگه مسئله بودجه اي که ميزاری نيست.. ترجيحاً اون 80 رو بگير....
چون نگاه کن ميتونی متال گير رو دست 2 ارزون بگيری...

اقا من امروز رفتم نکست جن بگیرم پول روهم دادم بعد فهمیدم جی هست وپال نیست ضمنا سفید بود بعد کنسل کردم گفتم پال میخوام لطف کردن گفتن قیمت 405تومنه واقعا متاسفم مشکل این 20تومن نیست مشکل فرصت طلبیه ولی بازهم قیمتش ازهمه جا بهتره ایشالا شنبه میگیرم البته وی جی باکس هم باید بگیرم به من 68تومن قیمت داد کسی قیمت دیگه ای نداره؟

PAL همه جا گرون تر هست..

منم تاييد ميکنم...

اون زمانی که ميخواستم بگيرم... همش جی بود تو ايران... که همه جا پال رو قيمت 30 - 40 بيشتر ميدادن!!!
البته از دوبی گرفتم آخر و پال....

درواقع زياد خودت رو اذيت نکن!!! راستش فرقی نداره!!!!!!!! زبانش که ژاپنی نيست که عزيز جان!!!!;)

اقا من امروز رفتم نکست جن بگیرم پول روهم دادم بعد فهمیدم جی هست وپال نیست ضمنا سفید بود بعد کنسل کردم گفتم پال میخوام لطف کردن گفتن قیمت 405تومنه واقعا متاسفم مشکل این 20تومن نیست مشکل فرصت طلبیه ولی بازهم قیمتش ازهمه جا بهتره ایشالا شنبه میگیرم البته وی جی باکس هم باید بگیرم به من 68تومن قیمت داد کسی قیمت دیگه ای نداره؟

PS3 40 گیگ پال 405 تومن ؟
چه رنگی ؟
خیلی خوب میده .
آکبنده ؟
GOOD LUCK

الانم هست ولی نوش فکر نمیکنم دیگه موجود باشه
دست دومش رو میتونی حدود 300 تا 350 بخری (بستگی به فروشنده داره)

ممنون
کسی جایی رو سراغ نداره که اشته باشن ؟؟

یه فروشنده منصف هاااا
اگه قیمتم دادین چه بهتر...

Tnx

سلام به همگی
بعد از کلی گشت و گذار تو bazicenter ,
من میخواستم ps3 بگیرم.کلی خوندم.به یک سری نتایجی رسیدم بعضی جاها شم برام مبهم بید!خوشحال میشم کمک کنین & اگه جایی اشتباه میکنم یا نکته ی بهتری به نظرتون میرسه تذکر بدید:

40GB.1 با توجه به قابلیت ارتقا hard درps3 و اختلاف تقریبا 100 تومنی با 80GB ا (350vs450) بهترین انتخابه!
2.کلا تاریخش بعد از Aug 2008 باشه(rsx&cell at 65nm) مگه اینکه مشکلی از نظر رجیون یا چیز دیگه ای داشته باشه!
3.من رو blue ray برای پخش فیلم حساب می کنم.حالا نکته اینه که خیلی ها میگن ps3 رو pal بگیرم در حالی که یک عده دیگه میگن بیشتر فیلم هایی که میاد ایران ntsc هست,حالا چه کنیم؟(آیا اونچه به usa مربوط بشه ممکن نیست تو زمان رفاه بیشتری بده؟ در کل نظرتون در مورد uc ؟)
4.گویا حتماDual shock3 !(چون هم sixaxis هم shock ا)
5.یک دسته هم برای من بسه!
6.گویا کابل hdmi to dvi هم نیاز دارم!
7.chiness=japaness

اما در مودر خرید
برای اینکه مطمئن شم ریفرش یا دست 2 نیست:
1.برچسب روی در کارتون تر و تازه باشه!
2.پیچ های دست گاه خش نداشته باشه
3.بعد از روشن کرد در game data چیزی نباشه خصوصا save بازی!
4.احتمال خرابی لنز هست,اما نمیدنم چقدر&اینکه هزینه گارانتی نمایندگی های سونی میارزه به خاطرش ؟
5.تاریخ ساخت را از روی بارکد بفهمم
(1.چه طوری؟
2.راه دیگری هم هست؟)
به نظر من blue rayسریع تر از DVD جای خودشو باز میکنه .قیمتشم قطعا کاهش پیدا میکنه .اما ps3 کی قصد هک شدن داره؟
اخرش نفهمیدم باندل یعنی چی؟تو انتخاب من چقدر تاثیر داره؟کدومش را بگیرم؟
من این ها را حتما میخوام:
کنسول! دستهdual shock3 ! کابلhdmi to dvi بازی gta lV حالا چه باندلی به دردم میخوره؟
قضیه CECHJ چیه؟

در مورد جای خرید
میگن توپخونه میندازن!
من معامله face to face را ترجیح میدم!پس عملا شرمنده اقا پیام گل می شیم!
کجا تو تهران منصف ترن؟
آقا سر تون درد نیارم چی بگیرم؟از کی بگیرم؟!!!!!!
پ.ن:من میخوام ترجیحا پول اظافه ندم.مگه اینکه نکته ای باشه که با توجه به اینکه کلا کنسولامو همیشه نگه میدارم هزینش بیارزه!
پیشاپیش صمیمانه از همه بازی سنتری ها که تازه به جمعشون پیوستم به خاطر بذل توجه شون تشکر می کنم!

سلام به همگی
بعد از کلی گشت و گذار تو bazicenter ,
من میخواستم ps3 بگیرم.کلی خوندم.به یک سری نتایجی رسیدم بعضی جاها شم برام مبهم بید!خوشحال میشم کمک کنین & اگه جایی اشتباه میکنم یا نکته ی بهتری به نظرتون میرسه تذکر بدید:

40GB.1 با توجه به قابلیت ارتقا hard درps3 و اختلاف تقریبا 100 تومنی با 80GB ا (350vs450) بهترین انتخابه!
2.کلا تاریخش بعد از Aug 2008 باشه(rsx&cell at 65nm) مگه اینکه مشکلی از نظر رجیون یا چیز دیگه ای داشته باشه!
3.من رو blue ray برای پخش فیلم حساب می کنم.حالا نکته اینه که خیلی ها میگن ps3 رو pal بگیرم در حالی که یک عده دیگه میگن بیشتر فیلم هایی که میاد ایران ntsc هست,حالا چه کنیم؟(آیا اونچه به usa مربوط بشه ممکن نیست تو زمان رفاه بیشتری بده؟ در کل نظرتون در مورد uc ؟)
4.گویا حتماDual shock3 !(چون هم sixaxis هم shock ا)
5.یک دسته هم برای من بسه!
6.گویا کابل hdmi to dvi هم نیاز دارم!
7.chiness=japaness

اما در مودر خرید
برای اینکه مطمئن شم ریفرش یا دست 2 نیست:
1.برچسب روی در کارتون تر و تازه باشه!
2.پیچ های دست گاه خش نداشته باشه
3.بعد از روشن کرد در game data چیزی نباشه خصوصا save بازی!
4.احتمال خرابی لنز هست,اما نمیدنم چقدر&اینکه هزینه گارانتی نمایندگی های سونی میارزه به خاطرش ؟
5.تاریخ ساخت را از روی بارکد بفهمم
(1.چه طوری؟
2.راه دیگری هم هست؟)
به نظر من blue rayسریع تر از DVD جای خودشو باز میکنه .قیمتشم قطعا کاهش پیدا میکنه .اما ps3 کی قصد هک شدن داره؟
اخرش نفهمیدم باندل یعنی چی؟تو انتخاب من چقدر تاثیر داره؟کدومش را بگیرم؟
من این ها را حتما میخوام:
کنسول! دستهdual shock3 ! کابلhdmi to dvi بازی gta lV حالا چه باندلی به دردم میخوره؟
قضیه CECHJ چیه؟

در مورد جای خرید
میگن توپخونه میندازن!
من معامله face to face را ترجیح میدم!پس عملا شرمنده اقا پیام گل می شیم!
کجا تو تهران منصف ترن؟
آقا سر تون درد نیارم چی بگیرم؟از کی بگیرم؟!!!!!!
پ.ن:من میخوام ترجیحا پول اظافه ندم.مگه اینکه نکته ای باشه که با توجه به اینکه کلا کنسولامو همیشه نگه میدارم هزینش بیارزه!
پیشاپیش صمیمانه از همه بازی سنتری ها که تازه به جمعشون پیوستم به خاطر بذل توجه شون تشکر می کنم!

1. درسته! البته 80 گیگی های قدیمی یه برتری نسبت به 80 گیگ های جدید داشتن اونم قابلیت خوندن یا پلی کردن بازی های Orginal PS2 بود البته با یه روش خاصی هم میشد بازی های کپی(PS2) هم اجرا کرد! در کل در حال حاضر همون 40 خوبه!
2. اینکه کنسول تاریخ ساختش کی باشه اصلا مهم نیست چون این کنسول چه در گذشته چه در حال حاضر هیچ مشکل خاص و اساسی ای نداشته ( برای مثال مشکل 3 چراغ قرمز در xbox360
3. برای فیلم های blu-ray فقط PAL بگیر چون بیشتر فیلم های blu-ray داخل بازار PAL هستن برعکس اون چیزی که شما شنیدی و البته فیلم های فری ریجن هم کم نیستن
4. تا اونجایی که خبر دارم داخل پک 40 گیگ دسته sixaxis هست پس باید یه dualshock 3 جدا بخری!
5. ...
6. این کابلم باید بخری چون تو هیچ پکی از PS3 یه همچین کابلی وجود نداره و اگه بخوای PS3 رو به مانیتور وصل کنی این کابلو احتیاج داری
7. دقیفا!
باندل به پک هایی میگن که معمولا یه چیزی اضافه بر پک های معمولی دارن مثل دسته اضافی, بازی و...(bundle به معنی تجهیزات جانبی و اضافیه)

یه باندل هست که بازی GTA IV هم داخلش هست ولی پیشنهاد میکنم که بازی جدا بخری کنسول هم جدا!

این آقایی که اسمشو بردید کاملا مطمئن هستند و منصف! بنظرم خرید از غیر ایشون و البته فروشگاه مجازی این سایت به ضرر شماس! این فروشگاه ها هم قیمتشون منصفانس هم مطمئن هستن! حالا دیگه خود دانید!

آخرین ویرایش:
Back