راهنمایی برای خرید موبایل

S5 با گارانتی حدود 1650 و Z2 با گارانتی حدود 1350 دقیق یادم نیست. بدون گارانتی هم شما از هر کدوم 120 150 کم کنید.
سامسونگ S6 رو 17 تا 20 اسفند معرفی میکنه تا بیاد میشه هفته دوم فروردین و قیمت مدل های قبلی مثل همین S5 خیلی میاد پایین بدون گارانتیش حدود 1250 میرسه.

- - -ویرایش - - -

بچه ها لینک زیر رو ببینید سامسونگ برای نوت4 کاور زده تقریبا مثل مال htc هست. ولی این ساعتی که نشون میده از کجا داره میاد؟ منظورم اینکه که از رو صفحه نمایش میگیره رو کاور منعکس میکنه؟!
Official Samsung Galaxy Note 4 LED Flip Wallet Cover - Black
با توجه با قیمت 60 یوروییش فکر کنم یک نمایشگر کوچیک داره اون قسمتش

بچه ها لینک زیر رو ببینید سامسونگ برای نوت4 کاور زده تقریبا مثل مال htc هست. ولی این ساعتی که نشون میده از کجا داره میاد؟ منظورم اینکه که از رو صفحه نمایش میگیره رو کاور منعکس میکنه؟!
Official Samsung Galaxy Note 4 LED Flip Wallet Cover - Black

خودش نوشته LED پس احتمالا اینم مثل کاور HTC یه سری LED توش بکار رفته ، اما ممکنه مثل کاور LG Vu 3 یه قسمتش حالت نیمه شفاف داشته باشه و از صفحه نمایش اصلی استفاده کنه

خودش نوشته LED پس احتمالا اینم مثل کاور HTC یه سری LED توش بکار رفته ، اما ممکنه مثل کاور LG Vu 3 یه قسمتش حالت نیمه شفاف داشته باشه و از صفحه نمایش اصلی استفاده کنه
آقا جالب شد برام.
یعنی Dot View زیر اون سوراخاش ها خودش LED داره؟ مگه از رو صفحه نمایش خود گوشی اعداد چیز های دیگه ارو نشون نمیده؟
---------------------
آقا 10 اسفند M9 اچ تی سی رونمایی میشه الان کمی احساس میکنم که چرا الان M8 گرفتم صبر میکردم M9 بیاد:(

آقا جالب شد برام.
یعنی Dot View زیر اون سوراخاش ها خودش LED داره؟ مگه از رو صفحه نمایش خود گوشی اعداد چیز های دیگه ارو نشون نمیده؟

:-"
چرا از صفحه نمایش استفاده میکنه ، من با یه چیز دیگه قاطی کردم فکر کردم واسه HTC بود :-" :d

واسه اچ تی سی سوراخ داره اما واسه ال جی یه صفحه نمیشه شفافه

---

و صبر میکردی که قیمتش درست بشه که خودش هم یه 4-3 ماه حدقل طول میکشه (که واسه اچ تی سی ها مثل اپل با شیب کم و به کندی اتفاق میوفته)

سلام دوستان میگم تو جعبه G3 محافظ گوشی(قاب هوشمند )وجود داره؟
یکی از دوستان گرفته همچین چیزی توش نیستش

نه نداره ، یه مدت جشنواره بهاره یا یه همچین چیزی فکر کنم بود که تو جعبه G2 (اونم فقط تو نمایندگیای ال جی) یه محافظ هوشمند گذاشته بودن ، واسه G3 نمیدونم بوده تا حالا یا نه اما احتمالا جشنواره بهاره (که از حدودا 2-1 هفته قبل عید شروع میشه) همچین کاری رو واسه G3 هم بکنن

درود.
دوستان تا سقف 1 تومن موردی که واقعا ارزششو داشته باشه چی پیشنهاد میکنید؟
(کیفیت پخش فیلم مهمه )

پ.ن : تبلت سیم کارت خور هم بود مشکلی نداره! :d

درود.
دوستان تا سقف 1 تومن موردی که واقعا ارزششو داشته باشه چی پیشنهاد میکنید؟
(کیفیت پخش فیلم مهمه )

پ.ن : تبلت سیم کارت خور هم بود مشکلی نداره! :d

واسه فیلم هر چی سایز صفحه نمایش و رزولوشن بیشتر باشه بهتره

تو بازه قیمت حدود 900 تا 1050 تومن

Huawei G7 & P7 & Honor 6
HTC Desire 816
Sony Xperia T2 Ultra & T3

تبلت :

Huawei MediaPad X1
Lenovo Yoga Tablet 2 8.0
Xperia Z Ultra (اینم یه طورایی تبلت حساب میشه)

---

حدود 750 تا 800

Xperia C3
Huawei Honor 3X G750

تبلت:

Lenovo Yoga Tablet 8.0
Asus Fonepad 8

اینا چیزاییه که من یادمه ، ممکنه دوستان چیزای بهتری هم پیشنهاد بدن

اینکه کدوم رو بگم که واقعا ارزش داشته باشه دقیق نمیشه گفت ! چون هر کدوم یه خوبیهایی دارن و بحث سلیقه هم هست اما اگه خودم باشم انتخابم از بین Huawei P7 یا Honor 6 خواهد بود ، چون هم سخت افزار خوبی دارن (آنر 6 قوی تر هست) هم سایز صفحه نمایش مناسبی دارن و هم کیفیت ساخت خوبی دارن و حس یه گوشی ارزون قیمت رو منتقل نمیکنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or