راهنمایی برای خرید موبایل

آقا ی کدی هست که بزنی IMEI گوشی رو بهت نشون میده میشه با جعبه تطابق داد چیه؟!
ی سوال دیگه دوستان دیگه که M8 دارن حجم صدای گوشی بدون هدفون به نظرتون مثل گوشی های دیگه نیست؟ به نظرم این بلندی صدایی که میگن فقط داخل هندفونش خیلی بیش از حد بلند میشه.
شما مثل این که گوشت عادت کرده:dm8 هم از نظر بلندی صدا و هم از نظر کیفیت صدا یکی دو لول بالاتره از بقیه گوشی ها
[video=aparat;Jcl8V]http://www.aparat.com/v/Jcl8V[/video]

شما مثل این که گوشت عادت کرده:dm8 هم از نظر بلندی صدا و هم از نظر کیفیت صدا یکی دو لول بالاتره از بقیه گوشی ها
شایدم گوش من عادت کرده:d ولی در کل یه همچین حسی داشتم که انگار با گوشی های دیگه بدون هدفون برابری میکنه. بازم ممنونم

اگر کارهای معمولی می خوای انجام بدی 535
انتخاب های بهتری هم هست:دی 535 الان 580 تومنه و کمتر هم میشه، با 800 تومن گوشی های بهتری میشه خرید:دی
پ.ن: از اونجایی که خبر از قیمت ها ندارم پیشنهادی ندارم:|
من اقوامم 520 داره و اکثر برنامه و ها بازی ها ویندوزفون باهاش اجرا میکنه
من خودم 520 دارم، در آینده میخوام 535 بخرم:دی

آخرین ویرایش:
انتخاب های بهتری هم هست:دی 535 الان 580 تومنه و کمتر هم میشه، با 800 تومن گوشی های بهتری میشه خرید:دی

اتفاقا 535 بهترین انتخابه ، اونایی که از این قیمت بالاترن از لحاظ سخت افزار ضعیفترن مثل 820

من اقوامم 520 داره و اکثر برنامه و ها بازی ها ویندوزفون باهاش اجرا میکنه

قیمت m8 چرا پایین نمیاد:|
دوستان به نظرتون z2 در حد آک با گارنتی 1050 میرزه؟؟؟دلم با m8 ولی جیبم در حد z2:d

کسایی که دارن لطفا راهنمایی کنن؟؟؟به نظر من که غیر از صفحش مشکل خاصی نداره
این داستان داغ کردنش چیه؟؟؟اگه فقط تو فیلمبرداری 4k باشه مشکلی نداره ولی تو game چطوره؟؟

قیمت m8 چرا پایین نمیاد:|
دوستان به نظرتون z2 در حد آک با گارنتی 1050 میرزه؟؟؟دلم با m8 ولی جیبم در حد z2:d

کسایی که دارن لطفا راهنمایی کنن؟؟؟به نظر من که غیر از صفحش مشکل خاصی نداره
این داستان داغ کردنش چیه؟؟؟اگه فقط تو فیلمبرداری 4k باشه مشکلی نداره ولی تو game چطوره؟؟
راستش من رفتم دیدم(موقع خرید M8) اصلا با منو بندیش حال نکردم و دوربینش هم نه خیلی رابطتش شبیه اندروید خام بود.
شما باید صبر کنی فروردین که M9 میاد قیمت M8 حدود 200 250 میاد پایین. ولی خوب صبر ایوب میخواد و ادب لقمان:d
نسبت به رفیقاش:d(s5-g3-z2)خیلی مقاومت نشون داده:d
htc به نظرم مثل اپل چون سالی ی پرچمدار میده تمام تمرکزش رو همونه قیمتش هم خیلی خیلی کم میاد پایین. که به نظرم این جور گوشی ها خوبه آدم پولی که براشون میده با ارزش میمونه! چیه رفیقم 5 ماه پیش رفته G3 خریده 1900 الان 1450:|

الان S5 و Z2 تو بازار قیمتشون چنده؟(با گارانتی و بدون گارانتی)
راستی S6 کی به بازار میاد؟اگه بیاد S5 قیمتش خیلی کم میشه یا نه؟(چون من زیاد عجله ندارم اگه نزدیکای عید بیاد صبر میکنم تا قیمت S5 کم شه بعد بگیرم)

الان S5 و Z2 تو بازار قیمتشون چنده؟(با گارانتی و بدون گارانتی)
راستی S6 کی به بازار میاد؟اگه بیاد S5 قیمتش خیلی کم میشه یا نه؟(چون من زیاد عجله ندارم اگه نزدیکای عید بیاد صبر میکنم تا قیمت S5 کم شه بعد بگیرم)
S5 با گارانتی حدود 1650 و Z2 با گارانتی حدود 1350 دقیق یادم نیست. بدون گارانتی هم شما از هر کدوم 120 150 کم کنید.
سامسونگ S6 رو 17 تا 20 اسفند معرفی میکنه تا بیاد میشه هفته دوم فروردین و قیمت مدل های قبلی مثل همین S5 خیلی میاد پایین بدون گارانتیش حدود 1250 میرسه.

- - -ویرایش - - -

بچه ها لینک زیر رو ببینید سامسونگ برای نوت4 کاور زده تقریبا مثل مال htc هست. ولی این ساعتی که نشون میده از کجا داره میاد؟ منظورم اینکه که از رو صفحه نمایش میگیره رو کاور منعکس میکنه؟!
http://www.mobilefun.co.uk/official-samsung-galaxy-note-4-led-flip-wallet-cover-black-p48577.htm

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or