راهنمایی برای خرید موبایل

تو رنج قیمت z3 گوشی بهتری هست؟ کلا z3 رو چطور ارزیابی میکنید دوستان گوشی خوب و سر حالی هست بخرم ؟دوربین هم برام اهمیت بالا یی داره...

ببین تو این رنج همه گوشیا تقریبا تو یه سطحن (G3 , One M8 , S5 و ...) دیگه خواسته ها و سلیقه مشخص میکنه کدوم رو انتخاب کنیم

Z3 هم یکی از بهترین انتخابای موجوده اما این دوربین که میگی تو چه حالتی برات مهمه ؟! یعنی دستی یا اتوماتیک ، اگه اتوماتیک مد نظرته سمت سونی نری بهتره

آق مجید بالاخره زومیت تبلت مورد علاقه ات رو بررسی کرد.
عجب قدرت خرکی هم داره:d
----------------
نوکیا هم تبلت اندرویدی رونمایی کرد؟ اونم عجب چیز شاخی با چه قیمت شاخی!!!!!!!!!!!!!!!
جونش درآد از اول گوشیه اندوریدی با بدنه آلمینیوم میزد وضعیتش این طوری نمیشد.

اشتباه نكن سونى نخر
بابک عزیز ، چرا اینجوری میکنی بدون دلیل و مدرک ؟! سونی هم مثل بقیه شرکتها گوشیهاش یه سری قابلیت و یه سری هم ضعف داره دیگه !! (سونی فن:d). ولی کلا چینین واکنشی از شما ندیده بودم تا حالا.
اتفاقا z3 با قابلیتهایی مثل Remote Play یا اون Record Screen نمیدونم اسمش چیه ! خیلی گوشیه جالبی باید باشه برای اونهایی که مثلا ps4 دارن... یا ضدآب و گرد و غبار و غیره قطعا ضعفهایی هم داره . من شنیدم تایم فول شدن شارژش زیاده . منبع موثق ولی ندارم !

خب بچه ها m8 eye هم بلاخره وارد ایران شد اونم با قیمت 2.300
فقطم به خاطر دوربین که شده 13 مگاپیکسل.
دقیق 650 تومن اختلاف با نسخه معمولی:d

اشتباه نكن سونى نخر
منم باهات موافقم.گوشی های سونی زیاد به دل نمیشینه(نظر شخصی)
من تا به حال 100 مدل گوشی عوض کردم ولی اصلا سمت سونی نرفتم...به نظرم سونی با اریکسون خیلی بهتر بود:dگوشیای اندرویدی sony ericson فوق العاده بود حیف شد

تشکر از همگی ...

منظورتونو از این جمله متوجه نشدم یعنی چی دستی و اتوماتیک, یعنی برای سونی هروقت بخوای عکس بگیری باید گوشیرو تنظیم کنی؟

اینم تو نقد یه سایت میخوندم نفهمیدم یعنی چی؟

hdr یعنی چی؟

پ ن : من داداشم z2 داشت بعد فروخت s5 گرفت.. من همون z2 رو به s5 ترجیح میدادم چون واقعا گوشی ـه خوش دست و شیک ی بود یعنی دستت که میگرفتی یه چیز خاص بود طراحی و شکل و شمایل z2 رو خیلی دوست داشتم... البته ایناکاملا به سلیقه ها مربوط میشه
عزیز حالت اتوماتیک و دستی برا عکس برداری که توضیح خاصی نداره. حالت اتوماتیک رنگ و نور و غیره رو خودش تنظیم میکنه. در حالت دستی خودت باید تنظیم کنی و بذاری روی یه حالتی که فراگیرتر باشه و در هر شرایط نوری جواب بده و کمتر تنظیم بخواد.
حالت hdr هم نوعی آپشن عکسبرداری هست که رنگ رو عمیق میکنه. یه آپشنه مثل عکسبرداری در شب یا عکسبرداری ورزشی یا همون عکسبرداری اتوماتیک که دوربین گوشی خودش تنظیم میشه.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

تشکر از همگی ...

منظورتونو از این جمله متوجه نشدم یعنی چی دستی و اتوماتیک, یعنی برای سونی هروقت بخوای عکس بگیری باید گوشیرو تنظیم کنی؟

اینم تو نقد یه سایت میخوندم نفهمیدم یعنی چی؟

hdr یعنی چی؟

پ ن : من داداشم z2 داشت بعد فروخت s5 گرفت.. من همون z2 رو به s5 ترجیح میدادم چون واقعا گوشی ـه خوش دست و شیک ی بود یعنی دستت که میگرفتی یه چیز خاص بود طراحی و شکل و شمایل z2 رو خیلی دوست داشتم... البته ایناکاملا به سلیقه ها مربوط میشه

دستی یعنی قبل عکسبرداری تنظیمات گوشی رو بسته به محیطی که هستید تنظیم کنید و اما اتوماتیک اینکار رو خود گوشی انجام میده (و نه خیلی با دقت مثل دستی) ، تو پرچدارای سونی وقتی حالت اتوماتیک رو فعال کنی رزولوشن عکس برداری کاهش پیدا میکنه (فکر کنم 8 مگاپیکسل میشه) و نمیتونی با کیفیت نهایی دوربین عکس بگیری پس واسه بالاترین حالت باید به صورت دستی تنظیم کنی که همیشه حوصله این کار نیست

HDR به صورت ساده بخوام بگم باعث روشن تر شدن قسمتای تاریک میشه ، در واقع از تاریک شدن عکس در قسمتایی که نور خورشید کم هست یا نور مستقیما به سوژه میخوره و قسمتایی از اون رو سایه میندازه جلوگیری میکنه

خب بچه ها m8 eye هم بلاخره وارد ایران شد اونم با قیمت 2.300
فقطم به خاطر دوربین که شده 13 مگاپیکسل.
دقیق 650 تومن اختلاف با نسخه معمولی:d
سلام!

امین اتفاقا توی سایت gsmarena که بری کامنت های مردم زیاد در موردش خوب نیستن! این قیمت هم فقط چون تازه وارد شده اینجوره، وگرنه تا یکی دو ماه دیگه دوباره درست میشه!
خلاصه اگه کسی بخواد از HTC گوشی بخره، M8 معمولی بهتر از Eye هستش. شاید تصاویر در نور زیاد توی Eye بهتر باشه، ولی تصاویر در شب با هیچ گوشی دیگه ای حتی مقایسه هم نمیشه.

اشتباه نكن سونى نخر
توی گوشی های سونی تنها چیزی که واقعا بده رابط کاربریه. به غیر از این سونی توی بقیه ی موارد کم و کسری نداره. برای کسی که از تم گوشیش خسته میشه و دنبال تنوعه سونی پیشنهاد خوبی نیست، ولی اگه اینقدر روی عکس گرفتن تمرکز هست، سونی توی گوشی های آندرویدی انتخاب درستیه!

اقا note 4 کی میاد رو 2 تومن ، 1/800؟
دو ماه دیگه یا شاید هم سه.
این ساختار منو گوشیهای اندروید نوکیا چرا اینطوریه؟برنامه ای چیزی نیست تغییرش داد مثل بقیه اندروید ها درست کرد؟
گوشی های Nokia X رو میگی؟ خوب یک لانچر دانلود و نصب کن. Go Launcher خوبه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or