راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
عزیز چند اینچی خریدی؟21؟
فروشگاهی سراغ ندارید که این نو مانیتور رو بفروشه؟
همین 2261vp دیگه! 21.5 اینچ هست همون 22 میگن..
2 عدد اول مدل های مانیتور اینچش هست...!
کازرون نه:D ولی خب تهران میگن بازار رضا اینا داره یا پاساژ ایران فکر میکنم...

seyed.khan

کاربر سایت
Dec 15, 2009
35
نمیدونم چقدر سوالم به این قسمت مربوط میشه ولی ممنون میشم جواب بدین.. من یه ال سی دی لوتوس x.vision خریدم ولی هنوز کابل HDMI براش نگرفتم توی بازی ها تصویرس یه کم تاریکه و گرافیک بازی ها خیلی توش پایینه و امروز سر forza 3 گرافیکش به هم ریخت محیط حذف شد و ماشین رو هوا بود... من با کابل av وصل کردم فعلا میخواستم بدونم اگه hdmi وصل کنم درست میشه یا اینکه مشکل از جای دیگس ممنون...

[FONT=&quot]بستگی به این داره که شما با کنسول وصل شدید یا [/FONT]PC[FONT=&quot]؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]بستگی به رزولوشن بازی داره تلویزیون های [/FONT]LCD[FONT=&quot] مثل مانیتور نیسستند که در رزولوشن های مختلف تصویر مناسب نمایش بدند سعی کنیم تنظیمات گرافیکی بازی رو در حالت های مختلف امتحان کنید [/FONT]
[FONT=&quot]در مورد [/FONT]HDMI[FONT=&quot] و [/FONT]AV[FONT=&quot] هم [/FONT]HDMI[FONT=&quot] نزدیک به 40 درصد روی تصویر از [/FONT]AV[FONT=&quot] بهتره و با [/FONT]AV[FONT=&quot] تصاویر [/FONT]HD[FONT=&quot] اصلا قابل پخش نیستند صدا هم از طریق کابل [/FONT]HDMI[FONT=&quot] منتقل می شه به هر حال شما [/FONT]HDMI[FONT=&quot] و تهیه کن [/FONT]AV[FONT=&quot] دیگه مال زمان [/FONT]Sega[FONT=&quot] و [/FONT]Micro[FONT=&quot] است.[/FONT]

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
يه مانيتور خوب با قيمت خوب معرفي كنيد و اينكه آيا مانيتور من كه سامسونگ BW 1932 هست خوبه يا نه ؟

كسي جواب منو نمي ده ؟

به غير از سوال قبلي يه سوال ديگه آقا با تلوزيون ال سي دي سامسونگ مدلش يادم نيست ولي همونه كه زيرش چراغ آبي روشن ميشه و يه كابل اچ دي ام آي ميشه با گرافيك بالا و وضوح خوب بازي كرد ؟

كابل اچ دي ام آي چه قدر گرافيكو تغيير ميده ؟

sadegh13

کاربر سایت
Jan 13, 2010
118
نام
صادق
كسي جواب منو نمي ده ؟

به غير از سوال قبلي يه سوال ديگه آقا با تلوزيون ال سي دي سامسونگ مدلش يادم نيست ولي همونه كه زيرش چراغ آبي روشن ميشه و يه كابل اچ دي ام آي ميشه با گرافيك بالا و وضوح خوب بازي كرد ؟

كابل اچ دي ام آي چه قدر گرافيكو تغيير ميده ؟
یک مانیتور خوب باید "22 و رزولیشن 1080*1920 راداشته باشد و برای بازی hdmi به شدت روی کیفیت تاثیر داره

Old Hero

کاربر سایت
Aug 16, 2009
180
نام
Meysam
با سلام
از دوستان خواهشمندم که به سوال من جواب بدن. من با یه مشکلی برخورد کردم مانیتور من W2261VP است. می خوام PS3 رو به مانیتور وصل کنم. کابل HDMI رو وصل کردم و PS3 رو روشن کردم بعدش دکمه Source رو زدم تا بره به صفحه HDMI. به صفحه میره اما صفحه سیاهه و هیچی نشون نمیده چند ثانیه بعد برمی گرده به صفحه دسکتاپ می خواستم ببینم مشکل کجاست؟ درضمن کابل HDMI ام ایرادی نداره چون من یه مانیتور/تلویزیون هم دارم که رو اون PS3 رو بدون هیچ ایرادی بازی می کنم ولی رو 2261 نشون نمیده

seyed.khan

کاربر سایت
Dec 15, 2009
35
با سلام
از دوستان خواهشمندم که به سوال من جواب بدن. من با یه مشکلی برخورد کردم مانیتور من W2261VP است. می خوام PS3 رو به مانیتور وصل کنم. کابل HDMI رو وصل کردم و PS3 رو روشن کردم بعدش دکمه Source رو زدم تا بره به صفحه HDMI. به صفحه میره اما صفحه سیاهه و هیچی نشون نمیده چند ثانیه بعد برمی گرده به صفحه دسکتاپ می خواستم ببینم مشکل کجاست؟ درضمن کابل HDMI ام ایرادی نداره چون من یه مانیتور/تلویزیون هم دارم که رو اون PS3 رو بدون هیچ ایرادی بازی می کنم ولی رو 2261 نشون نمیده

مشكلت رفع شد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر