راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

monitorbaz

کاربر سایت
Dec 1, 2009
30
گرفتی؟
گرفتی یه چند تا عکس از مانیتور در حال بازی کردن با 360 بزار ببینیم چه جوریه؟(ترجیحا بازی full hd بزار)
مرسی!

كيفيت 2286 خيلي بهتره. من به PS3 هم وصلش كردم (2286 پورت HDMI داره) و بازي كردم اصلا مشكل نداره.
در حاليكه 2370 مشكل داره آقاي چگوارا. تق تق ميكنه و گاهي اوقات نميدونم چرا تصوير توش جا ميمونه. (شايد من با سيستمي كه feature هاي پاييني داشت امتحان كردم ولي اين فقط مشكل من نبوده )
به خاطر نور زيادي كه از فاصله كم ميتابه به چشمات، اذيت ميشي بعد از يه مدت
كلا مانيتور حرفه اي درست نكردن و فكر همه جوانب نبودن .
50 تومن از 2286 گرونتره در حاليكه تنها مزيتش اينه كه رزولوشنش 1080 درحاليكه مدل 2286 رزولوشن 1050 داره

metal game

کاربر سایت
Feb 13, 2010
35
حالا بزار ایشون بگیره ببینیم چه جوریه؟
در ضمن w2286l فرمت تصویرش 16:10 هستش که اصلا برای گیم خوب نیست و اگه xl2370 هم مشکل داشته باشه یه w2261vp میخرم که هم FULL HD هست و هم پورت HDMI و قیمتش هم مناسب تره!

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
XL2370 رو با 1 سال گارانتي سام سرويس(چون وارداتي هستش فعلا و هنوز سام سرويس مونتاژ نكردتش) 2 روز پيش 330 خريدم از الاءدين ولي همه ي پاساژ هايي كه فكر ميكردم امكان داره اين مانيتور رو داشته باشن رفتم و 320 يه مغازه در پاساژ رضا پيدا كردم ولي فرداش كه واسه خريد رفتم گفت يه تعدادي بود كه 320 ميدادن و ديگه تموم شده
ولي من از يه مغازه دار تصادفي شنيدم كه سام سرويس 295 ميده به نمايندگيش.قيمت جهانيش هم همينه تقريبا
بيشتر از 330 بخري گرون خريدي

metal game

کاربر سایت
Feb 13, 2010
35
XL2370 رو با 1 سال گارانتي سام سرويس(چون وارداتي هستش فعلا و هنوز سام سرويس مونتاژ نكردتش) 2 روز پيش 330 خريدم از الاءدين ولي همه ي پاساژ هايي كه فكر ميكردم امكان داره اين مانيتور رو داشته باشن رفتم و 320 يه مغازه در پاساژ رضا پيدا كردم ولي فرداش كه واسه خريد رفتم گفت يه تعدادي بود كه 320 ميدادن و ديگه تموم شده
ولي من از يه مغازه دار تصادفي شنيدم كه سام سرويس 295 ميده به نمايندگيش.قيمت جهانيش هم همينه تقريبا
خوبه مشکلی نداره؟
تا حالا به 360 وصل کردی؟
کیفیتش چه جوریه؟

cheguevara..

کاربر سایت
Feb 7, 2010
55
نام
محمد رضا
عزيزم مباركت باشه....
مطمئني كه گارانتيش سام سرويس هست / فكر كنم بايد 2 سال گارانتي داشته باشه...:confused:
حالا از كدوم فروشگاه گرفتي....گيگا رايانه يا پارسيان

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
عزيزم مباركت باشه....
مطمئني كه گارانتيش سام سرويس هست / فكر كنم بايد 2 سال گارانتي داشته باشه...:confused:
حالا از كدوم فروشگاه گرفتي....گيگا رايانه يا پارسيان
ممنون.قابلي نداره
اولا كه اينا هنوز كارت گارانتي واسشون صادر نشده و خود شركت سريالش رو برداشته و وقتي هم كه به خود سام سرويس زنگ زدم گفت تاريخ گارانتي اين مانيتور ها 1 هفته هست كه شروع شده و چون ديگه وارد نميشه و مي خوان خودشون مونتاژ كنن،مشخص ميشه كه زمان گارانتيش كي بوده.اصلا يه دليل بزرگش كه از سامسونگ خريد كردم گارانتيش بود چون 2 سال پيش يه benq خريدم 280 و 1 سال بعد سوخت و شركت گارانتيش هم گم و گور شد
از گيگا گرفتم ولي چونه نزدم
شما قيمت داري ازش؟320 ميده؟

آخرین ویرایش:

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
:p
خوبه مشکلی نداره؟
تا حالا به 360 وصل کردی؟
کیفیتش چه جوریه؟
مشكل كه نداره
من خيلي تو اينترنت چرخيدم و سايت هاي مختلف رو زير رو كردم
چون 23 اينچ ميخواستم و واقعي بودن تصوير براي كارم مهم بود اينو گرفتم وگرنه براي فقط بازي lg كاراي بهتري داره با قيمت كمتر
كيفيتش براي يه كاربر ساده چندان تفاوتي با مدل p2370 نداره
كنسول هم ندارم متاسفانه ولي مطمئن هستم در اين زمينه هم جز بهترين ها هستش.با pc كه تصاوير fullHD رو عالي نشان ميده

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
عزيز كارت گرافيكت چيه...؟؟؟؟
زاويه ديدش چجوره....؟؟؟؟
كارت GF6600 le(مي دونم ضعيفه ولي 1080*1920 رو در ويندوز مشكلي نداره:blushing:)
زاويه ديدش خوبه رو به بالا(از 20 ميشه 17 داد)
چون خودم dvb دارم و براي تماشاي ماهواره مناسب هستش ولي چون تصوير كشيده ميشه كيفيت خيلي خوبي نداره.در كانال هاي HD عاليه

آخرین ویرایش:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
فکر کنم بهترین led برای گیم همون w2286l هستش و xl2370 هم متاسفانه مشکل داره!
میشه دقیق بگید مشکلش چیه ؟
والا تا اینجا که میشه گفت حرفه ای ترین monitor با full hd و 23 اینچ بودن تو بازاره و feedback ها و review های خیلی خوبی داره
و نسبت به 2370 برتری های داره مثل :
-درصد خطای کمتر در تکنیک RTC ،برای بازیها و صحنه های اکشن خیلی مهم هست
-روشنایی بهتر و پنل با کیفیت تر
اینجا هم مقایسه و بررسی تخصصی تمام مدل های سری p و همچنین xl2370 هست
http://www.xbitlabs.com/articles/monitors/display/samsung-touchofcolor2.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر