راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
سلااااااااااااااااااام به همه
آقا سرعت جواب دهیتون به سوالا واقعا بالاست!!!!! خیلی خیلی ممنونم
بچه ها یه سوال کوچولو داشتم
به نظرتون برای بازی کردن ایکس باکس (کیفیت تصویر) مونیتور 2261 LG بخرم یا یه TV LCD samsung 32 اینچ در حد 550 هزار تومن بخرم؟؟؟ کدوم بهتره؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید:love:

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
بخوايم حساب كنيم براي تست 2261 هم خوب نيست

بازي fifa كه فريم سريعي داره رو بذار يه مقدار نزديك به مانيتور شو ميتوني سايه هاي افت فريم رو ببيني

قضيه 1080 و فول اچ دي هم تو 22 يه مقدار مسخره ست ولي من خودم الان 2261 براي pc م دارم استفاده ميكنم و فعلا بازي با هاش ميكنم

درم ورد خريد 32 هم برادر فرقي نداره شما با هرچي كه لذت بيشتري ميبري تو بازي بخر وگرنه اين عدد و ارقام همه تئوري تو عمل كارا مهمه ...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلااااااااااااااااااام به همه
آقا سرعت جواب دهیتون به سوالا واقعا بالاست!!!!! خیلی خیلی ممنونم
بچه ها یه سوال کوچولو داشتم
به نظرتون برای بازی کردن ایکس باکس (کیفیت تصویر) مونیتور 2261 LG بخرم یا یه TV LCD samsung 32 اینچ در حد 550 هزار تومن بخرم؟؟؟ کدوم بهتره؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید
شما اول باید مشخص کنی چه مدلی میخوای بگیری
2261 امتحاناشو پس داده ولی یه LCD 500 32 مبهمه و باید مشخص کنی که چی میخوای بگیری
در ضمن به نظر من بخاطر 200 تومن 500 تومن حروم نکنید
یا یه چیز درست حسابی بخرید یا همون 2261 بگیرید
چون LCD تی وی های رنج 500 همیشه یا فول اچ دی نیستن و یا تعداد پورت ها و پورت HDMI شون کم هست.برای همین مدل رو مشخص کنید بهتر میشه نظر داد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.چرا اقا نیما؟مگه خوب نیست؟

جواب واضحه...با یه مانیتور 22 اینچ مثل 2261 می تونی بهترین کیفیت رو بگیری.کافیه یه مقدار خرجت رو بیشتر کنی.از نظر کیفیت هم خیلی خوبه.مشخصاتشم عالیه.

مثلا HDMI می خوره.نسبتشم که 16:9 هست.خروجی صدا برای HDMI هم داره که کافیه یه سیم اسپیکر بزنی پُشتش و لذت دنیا رو ببری.FULL HD هم که هست.

این مشخصات :

Code:
http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails-Printable.asp?ID=137

اینم عکسش :

lg%20w2261vp-pf.jpg

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
2261 منيتور جا افتاده تري براي استفاده كنسول البته بكسري معايب هم در كنار مزاياي زيادش داره

مزايا

HDMI
full HD كه البته تو 21.5 اينچ زياد چيز مهمي نيست
16:9 بودنش
زمان پاسخ دهي 2 ميلي ثانيه كه اين بيشتر يه عدد هست من به دليل تجريه هاي زياد رو مونيتور هاو LCD tv هاي ديگه ميگم فقط يه عدد ولي باز هم خوبه
خروجي صدا و......

معايب يكي از عيب هاي بزرگ اين مونيتور عمق سياهي اين مانيتور كه يه مقدار براي افرادر ريز بين مشكل ساز شده

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یکی منو راهنمایی کنه :blushing:

که من یه مانیتور فقط برای بازی با PC میخوام ( کنسول 360 و PS3 دارم که با تلویزیون LCD سامسونگ بازی میکنم . البته 32 اینچ هست )

1= میخوام بدونم که این سری LG 2261V برای PC کردن چطوره ( با توجه به کارت گرافیک قوی که خریدم )

2= و یه سوال مهمتر که LG 2261V ساخت ایرانه یا چین و کلا کیفیتش در حال حاضر چجوری:confused: و قیمتش تقریبا چقدره

3= و ایا مدلی بالاتر از LG 2261V هم هست که مثل این مدل خوب باشه

دوستان خیلی ممنون میشم که به همه سوالهای من پاسخ دهید:blushing:( فقط یه لطفی کنید و به همه سوالهایم پاسخ دهید :blushing::blushing::blushing:

با تشکر

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
1. من خودم هم اكثر بازي هاي اول شخص رو با PC بازي ميكنم گزينه ي خوبي هست براي بازي

2: مونتاژ ماديران (ايران) هست كيفيتش از سري اول كي وارداتي وارد بازار شد بهتره

3: مدل هاي بالاتر وازد بازار ايران نشده يا نمياد

مثل 2486 از LG يا acer s243HLBmii و يا 2770 سامسونگ اين آخري رو خواستي من دارم

ولي اينو بگم قيمتاشون با 2261 فرق داره

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
1. من خودم هم اكثر بازي هاي اول شخص رو با PC بازي ميكنم گزينه ي خوبي هست براي بازي

2: مونتاژ ماديران (ايران) هست كيفيتش از سري اول كي وارداتي وارد بازار شد بهتره

3: مدل هاي بالاتر وازد بازار ايران نشده يا نمياد

مثل 2486 از LG يا acer s243HLBmii و يا 2770 سامسونگ اين آخري رو خواستي من دارم

ولي اينو بگم قيمتاشون با 2261 فرق داره

دوست گلم خیلی ممنون

یه سوال دیگه دارم که این مدل سامسونگ P22500 و P23500 و P2X700 در مقایسه با LG 2261V در چه حدی هستن

در مجموع ساسونگ بهتره یا LG هم از نظر بازی و کیفیت

ممنون میشه راهنمایی کنی:blushing::blushing:

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
تو مانيتور و استفاده ازش سليقه ايي هر كي با يه برندي حال ميكنه يكي ميره سريx سوني هم ميخره ولي باهاش حال نكنه زود دلشو ميزنه مهم اينكه خودت با چي حال كني

من تو اون سري فقط 2770 رو بهت پيشنهاد ميكنم كه هم كيفيت خوبي داره هم اينكه تنها مانيتوري كه از سامسونگ HDMI داره قيمت هم 410 هست

كنتراست 70000
16:9
full hd
HDMI
2ms
,....

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام دوستان

سامسونگ مدل 2770 واقعا شاهکاره.

من 2 روزه گرفتم. 2 میلی ثانیه و 70000 و HDIM و FULL HD و زیبایی و کیفیت بالای تصویر

از نمایندگی سامسونگ اهواز گرفتم 370 تومان.

بهترین انتخابه. به قیمتش واقعا میارزه. تازه من برای PC گرفتم و دارم کار میکنم. بازی و فیلم هم که عالیه روش.

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
;کمک

سلااااااااااااااااام به همه ی دوستان... آقا از همه بابت جوابا تشکر می کنم
اگه یه راهنمایی دیگه بکنید من دیگه مزاحمتون نمیشم
راستیتش ما TV LCD نداریم... منم میخواستم ایکس باکسو تو یه مونیتور درست و حسا بی بازی کنم آخه مال خودم CRT ذغالیه!!! چند روز پیش تصمیم گرفتم یه مونیتور 2260 بخرم, بابام وقتی فهمید گفت: بیا منم 300 تومن بزارم رو پولت برو یه LCD TV بخر. ... حالا موندم چیکار کنم, از یه طرف بچه های سایت میگن تلویزیون 300 350 تومنی به درد نمیخوره از یه طرفم میبینم اگه تلویزیون بخرم خیلی به صرفه تره.
حالا اگه میشه بگید چیکارکنم
تلویزیون در حد همین مونیتور 2260(کیفیت و FULL HD بودنش) سراغ دارید که از 550 هزار تومن بیشتر نباشه؟؟؟
اگه هست لطفا بگید چه مارکیه و مدلش چیه.
فرق HD با FULL HD خیلی زیاده؟؟ از نظر کیفیت تصویر میگم.

خیلی ممنونم از همه:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر