راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

eleboys

کاربر سایت
Dec 17, 2009
22
سلام بچه ها. من بین خرید چند مدل مانیتور و تلوزیون lcd از مادیران تو شک بودم (w2794 و 32ونوس) که با خوندن مطالب این قسمت آخر تصمیم گرفتم همین 2261 رو بگیرم!!!!

اما دلم میسوخت که یه 32 یا 27 رو ول کنم و بجاش 22 بگیرم. همش دوست داشتم بدونم چقدر اینا با هم تفاوت اندازه دارن تا اینکه این سایت رو پیدا کردم (http://www.displaywars.com/) که میشه دوتا سایز مختلف رو بصورت visual مقایسه کنی!!! البته تفاوت سایز 32 و 22 خیلی زیاد بود :eek: ولی با این حال دارم سعی میکنم با واقعیت کنار بیام :( وقتی همه میگن 2261 خوبه لابد خوبه دیگه!!!

راستی بگید ببینم من برا اتاقم میخوام. آیا موقعی که فیلم و اینچیزا توش می بینید احساس کوچیک بودن نمی کنید؟ در کل 2261 دارها نظرتون رو بگید :-"....

سایت جالبیه: http://www.displaywars.com/

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام خدمت تمام دوستان
من در صدد خرید یه ال سی دی یا ال ای دی هستم که در اینده براش یه کنسول خوب هم بگیرم
البته تو فکر یه مونیتور 20 یا 22 اینچ هم هستم که اچ دی باشه و امکاناتش خوب باشه مثل خروجی اچ دی ام ای و بحث تیونر و دیجیتال و ... میشه من رو کمک کنید چه مدلی بگیرم هم برای تی وی هم برای مونیتور
الان یه مدل تی وی سامسونگ ال ای دی هست که قیمت 32 اینچش 1200000 تومن هست
و قیمت بعضی مدلهای جدید براویا 32 اینچ هم حدود 1200000 تومن هست
اما من به دنبال مدلی هستم که امکانات و قابلیتهای خوبی داشته باشه
مثلا من در مورد تیونر دیجیتال یه چیزهایی شنیدم اما نمیدون نحوه کارش چیه و توی چه مدلی هست
یا در مورد قابلیت تصویر در تصویرش اطلاعاتی میخوام
اگر امکان داره دوستان در مورد مشخصات این مدلها و مزیت های هر کدوم یه کمکی کنه
با تشکر

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
آیا ورودی DVI مانیتور 2261 صدا هم داره ؟

دوستان با سلام !
من یه مانیتور 2261 ال جی دارم ! و از خروجی تک HDMI اون برای X360 استفاده میکنم ! میخواستم بدونم اگر بخوام یه PS3 هم اضافه کنم چون این مانیتور یک ورودی HDMI داره اگر کابل یه سر DVI و یه سر HDMI بگیرم مسلما مشکل تصویرم حل میشه ! یعنی میزنم تو خروجی DVI مانیتور و مشکل تصویر حل میشه ! حالا صدا چی میشه ؟ چون من یه اسپیکر هم دارم که به این مانیتور وصل هست و از اون صدا میگیرم ! حالا میخوام بدونم اگر کابل HDMI به DVI مانیتور بزنم آیا صدا خواهم داشت (ازخروجی جک مانیتور ؟) یا اینکه باید یه فکر دیگه بکنم ؟ :-"

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
با سلام خدمت تمام دوستان
من در صدد خرید یه ال سی دی یا ال ای دی هستم که در اینده براش یه کنسول خوب هم بگیرم
البته تو فکر یه مونیتور 20 یا 22 اینچ هم هستم که اچ دی باشه و امکاناتش خوب باشه مثل خروجی اچ دی ام ای و بحث تیونر و دیجیتال و ... میشه من رو کمک کنید چه مدلی بگیرم هم برای تی وی هم برای مونیتور
الان یه مدل تی وی سامسونگ ال ای دی هست که قیمت 32 اینچش 1200000 تومن هست
و قیمت بعضی مدلهای جدید براویا 32 اینچ هم حدود 1200000 تومن هست
اما من به دنبال مدلی هستم که امکانات و قابلیتهای خوبی داشته باشه
مثلا من در مورد تیونر دیجیتال یه چیزهایی شنیدم اما نمیدون نحوه کارش چیه و توی چه مدلی هست
یا در مورد قابلیت تصویر در تصویرش اطلاعاتی میخوام
اگر امکان داره دوستان در مورد مشخصات این مدلها و مزیت های هر کدوم یه کمکی کنه
با تشکر

يه LCD Monitor LG 2794 بگير . FULL HD . DVI . HDMI . TV> DVB-T داره قيمتشم 480 فكر كنم باشه

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
دوستان من میخوام یه مانیتور full hd بگیرم.استفاده ام هم به عنوان مانیتوره pc هست و هم برای بازی با کنسول(ps3 و 360).
میدونم که اولین پیشنهاد به افراد تو این تاپیک w2261 هستش.اونم شاید به خاطر یه سری دلایل از جمله داشتن ورودی hdmi.ولی اینجا خیلی کسی از سری p سامسونگ مثلا p22500 یا p22700 صحبت نمیکنه.اون هم شاید به خاطر نداشتن hdmi.من چند تا سؤال ازتون دارم:

1- با توجه به اینکه توی سری p سامسونگ باید واسه ی کنسول بازی کردن از کابل dvi به hdmi استفاده کرد کیفیت نسبت به وقتی که داریم مستقیما از hdmi استفاده میکنیم افت میکنه؟

2-کسی از شما تا حالا تصویر p22500 سامسونگ رو با w2261vp مقایسه کرده ببینه برتری های هر کدوم نسبت به دیگری چیه؟

3-من دوستم w2261 داره.میگه وقتی داره 360 بازی میکنه بعضی وقت ها تو حرکات سریع،فرضا توی fifa تصویر تار میشه.بعضی وقت ها هم hud های بازی و نوشته های menu تار میشن.این صحت داره؟

اگه هر چه سریع تر جواب بدین ممنون میشم.چون میخوام همین روزا یکیشونو بگیرم.

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
دوستان من میخوام یه مانیتور full hd بگیرم.استفاده ام هم به عنوان مانیتوره pc هست و هم برای بازی با کنسول(ps3 و 360).
میدونم که اولین پیشنهاد به افراد تو این تاپیک w2261 هستش.اونم شاید به خاطر یه سری دلایل از جمله داشتن ورودی hdmi.ولی اینجا خیلی کسی از سری p سامسونگ مثلا p22500 یا p22700 صحبت نمیکنه.اون هم شاید به خاطر نداشتن hdmi.من چند تا سؤال ازتون دارم:

1- با توجه به اینکه توی سری p سامسونگ باید واسه ی کنسول بازی کردن از کابل dvi به hdmi استفاده کرد کیفیت نسبت به وقتی که داریم مستقیما از hdmi استفاده میکنیم افت میکنه؟

2-کسی از شما تا حالا تصویر p22500 سامسونگ رو با w2261vp مقایسه کرده ببینه برتری های هر کدوم نسبت به دیگری چیه؟

3-من دوستم w2261 داره.میگه وقتی داره 360 بازی میکنه بعضی وقت ها تو حرکات سریع،فرضا توی fifa تصویر تار میشه.بعضی وقت ها هم hud های بازی و نوشته های menu تار میشن.این صحت داره؟

اگه هر چه سریع تر جواب بدین ممنون میشم.چون میخوام همین روزا یکیشونو بگیرم.

نه دوست عزیز اون اوایل که فیفا 10 اومده بود روزی 1 2 ساعت با 2261 بازی می کردم اصلا چنین مشکلی ندیدم ... تنها مشکل 2261 همون پودری شدن تصویر تو محیط روشن (اینترنت)
که اگه دیدت مستقیم باشه اونم حله

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من هم سوال مشابه دوستمون رو دارم
کسی مانیتور های 20700 یا 20500 رو تست کرده؟
با وجود اینکه 2261 مانیتور خوبیه و امکانات بالایی داره ولی باز بنظرم رنگ ها توی 20700 زنده تر بنظر میرسن!!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
من میخوایم یه تیوی مانیتور 21 یا 22 اینچ بخرم که بتونم باهاش 360 و ps3 بازی کنم hdmi و ... هم داشته باشه!
توی این سایز full hd هست اصلا؟
چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ممنون میشم قیمت رو هم بگید!

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
سلام
من میخوایم یه تیوی مانیتور 21 یا 22 اینچ بخرم که بتونم باهاش 360 و ps3 بازی کنم hdmi و ... هم داشته باشه!
توی این سایز full hd هست اصلا؟
چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ممنون میشم قیمت رو هم بگید!

مدل 2394 lg است 23 اينچ است تيوي مانيتور full hd اخرين بار كه قيمت كردم تو شيراز پاساژ ملاصدرا 320 بود hdmi هم ميخوره اما كنتراست 20000 و زمان پاسخ گويي تصوير 5ms است

آخرین ویرایش:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
پیرو مطالب بالا من چند سوال دیگه بپرسم
من این مانیتور یا ال سی دی رو بیشتر برای بازی و دیدن شبکه های اچ دی ماهواره میخوام ضمنا داشتن خروجی اچ دی ام ای هم برام مهمه و لازم
ضمن اینکه من موندم اگه من یه ال سی دی تی وی بگیرم و به جای مونیتور از اون برای کارهای کامپیوتری استفاده کنم بهتره یا نه
چون شنیدم در مونیتور در بازیهای کامپیوتری میلی ثانیه مهم هست و در بعضی مواقع تصویر تار میشه و غیره
حالا به نظر شما من اگه ال سی دی بگیرم مشکل این چیزا رو ندارم
یا بحث کنتراست و نور که مدومشون برای چشم کمتر ضرر داره
و خلاصه کدومشون میتونه کیفیت بهتری بده توی تصاویر اچ دی و بازی های کامپیوتری
چون من هدفم اینه که از اون نهایت استفاده رو کنم به عبارتی اگه مونیتور هم بگیرم مونیتوری بگیرم که تیونر دیجیتال داشته باشه
خلاصه یه راهنمایی دیگه ه مبکنید عالی میشه
در ضمن من میونه خوبی با ال جی ندارم ایا توی سامسونگ و سونی مدلهای خوب و مناسب قیمت هم هست یا خیر
با تشکر

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
پیرو مطالب بالا من چند سوال دیگه بپرسم
من این مانیتور یا ال سی دی رو بیشتر برای بازی و دیدن شبکه های اچ دی ماهواره میخوام ضمنا داشتن خروجی اچ دی ام ای هم برام مهمه و لازم
ضمن اینکه من موندم اگه من یه ال سی دی تی وی بگیرم و به جای مونیتور از اون برای کارهای کامپیوتری استفاده کنم بهتره یا نه
چون شنیدم در مونیتور در بازیهای کامپیوتری میلی ثانیه مهم هست و در بعضی مواقع تصویر تار میشه و غیره
حالا به نظر شما من اگه ال سی دی بگیرم مشکل این چیزا رو ندارم
یا بحث کنتراست و نور که مدومشون برای چشم کمتر ضرر داره
و خلاصه کدومشون میتونه کیفیت بهتری بده توی تصاویر اچ دی و بازی های کامپیوتری
چون من هدفم اینه که از اون نهایت استفاده رو کنم به عبارتی اگه مونیتور هم بگیرم مونیتوری بگیرم که تیونر دیجیتال داشته باشه
خلاصه یه راهنمایی دیگه ه مبکنید عالی میشه
در ضمن من میونه خوبی با ال جی ندارم ایا توی سامسونگ و سونی مدلهای خوب و مناسب قیمت هم هست یا خیر
با تشکر

اگه نميخواهي از تيوي استفاده كني 2394 و 2794 نگير چون كنتراست 20000 و زمان پاسخ گويي تصوير 5ms است اما مانيتور سامسونگ تو مدل هايي كه من ديدم هيچ كنم hdmi نداره در مورد مدل هاي سوني هم من چيزي نميدانم

من هم سوال مشابه دوستمون رو دارم

کسی مانیتور های 20700 یا 20500 رو تست کرده؟

با وجود اینکه 2261 مانیتور خوبیه و امکانات بالایی داره ولی باز بنظرم رنگ ها توی 20700 زنده تر بنظر میرسن!!

من اين 2 مدل را نديدم اما فكر كنم وضوح تصوير اين 2 مدل كمتر از 2261 باشه

آخرین ویرایش:

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
آقا نظرتون در مورد این دو مدل سامسونگ چیه کدومشون بهتره :

P2350 و P2370 اگه کسی هم قیمت به روز داره بگه

شما مانیتور بهتری تا 250 سراغ دارید ممنون می شم معرفی کنید

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
آقا نظرتون در مورد این دو مدل سامسونگ چیه کدومشون بهتره :

P2350 و P2370 اگه کسی هم قیمت به روز داره بگه

شما مانیتور بهتری تا 250 سراغ دارید ممنون می شم معرفی کنید
بستگی داره.
اگه برای استفاده همزمان PC و 360 میخوای هیچکدوم! LG w2261vp بهترین گزینه است.
ولی اگه فقط برای PC میخوای p23700.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
از دوستان یه تقاضا دارم
من امروز به سایت سامسونگ رفتم و در مورد ال ای دی جدید سامسونگ سری 7 اطلاعاتی خودنم که به دلیل سرعت کم اینترنتم نتونستم جزییات بیشترش رو بفهمم
از دوستان تقاضا دارم تا یه نفر در مورد این ال ای دی و مشخصات و امکانات اون اطلاعات دقیق رو بنویسه
الان توی هیچ سایتی اطلاعات اون رو ندیدم
مخصوصا در مورد قابلیت مدیا پلیرش و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر