راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان من 2 سوال دارم :
1 - برای monitor های hdmi داری مثل 2261v اگه کنسول 360 رو با hdmi to hdmi با monitor وصل کنیم صداش چی میشه ؟
اگه قراره دوباره از Component کنسول صدا بکشیم به speaker اونوقت مزیت hdmi بودن 2261 نسبت به بقیه چیه که همه میگن ؟

2 - مدل 23 اینچ یک مانیتور میارزه که ادم 35 تومان بیشتر بده نسبت به 22 ؟ ( در حقیقت همون 21.5 )
منظورم اینه که تاثیرش حس میشه واقعا ؟

مرسی
کسی جواب سوال های من رو نمیدونه ؟

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
سه دلیل منطقی بیار که فرقشون زمین تا آسمون و خرید اشتباه
دلیل اول : lcd تکنولوژیش ماله 4-5 سال قبله و کیفیتش در حد LED نیست
دلیل دوم : در اثر ضربه خیلی آسیپ پذیره
دلیل سوم : دلیل سوم به اندازه 100 تا دلیل می ارزه
پیکسل سوخته
بله پیکسل سوخته
یک LCD نو می گیری حدود 300 تومن پول میدی پاش میاری خونه یک پیکسل سوخته مثل تیم فوتبال ایران روی اعصابت راه میره و موقع روشن کردن اولین چیزی که می بینی همون پیکسل سوخته است تازه اگه شانس بیاری یکی باشه که معمولا هم دارند :-"*
البته اینا رو گفتم چون خودم دارم t1900 سامسونگ زمان خودش ابهتی داشت d:
تکنولوژی LCD باید جمع بشه
اسم این تاپیک هم بذارید خرید LED

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
من یکی دارم از این.ولی 6تومن خریدم برای یه کار دیگم میخواستم که به دردم نخورد.خواستی بگو.

بهترین گزینه با 300 تومن برای یه مانیتور 24inch fullHD و HDMI ساپورت و اگر هم شد 16:9 چیه؟
همچین چیزی گیر میاد؟
اگه هست یه راهنمایی کنید که تا یک شنبه میخوام بگیرم.

آره دوست من من میخوام
فقط چجوری میفرستی ؟ آدرس بدم ؟ اگه ایمیل یا ای دی یاهو بده راحترره ؟
یکم ارزون حساب نمیکنی البته میدونم که قیمتی نداره؟:blushing:

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
پیکسل سوخته
بله پیکسل سوخته
یک LCD نو می گیری حدود 300 تومن پول میدی پاش میاری خونه یک پیکسل سوخته مثل تیم فوتبال ایران روی اعصابت راه میره و موقع روشن کردن اولین چیزی که می بینی همون پیکسل سوخته است تازه اگه شانس بیاری یکی باشه که معمولا هم دارند :-"*

دلیل یکت زیاد مهم نیست چون تو هر جنسی و کالایی هستند تکنولوژی جا افتاده تر هست بین مردم

دلیل دو هر جنسی ورازش درست استفاده کنی باهاش به مشکل بر نمیخوری

دلیل 3 شما جنسی رو باگارانتی بخری (ال جی ) تا 6 ماه پیکسل سوخته حتی یدونه تعویض میکنه بعد نه نظرت LED که از جیوه استفاده نمیشه و از LED استفاده میشه چه معایب بیشتری داره میدونی LED برای سازنده ها هزینه کمتری داره ولی قیمت بیشتری به مردم داده میشه در ضمن تا بیاد یه مدل که هم 16:9 باشه هم Full HD هم ..... کلی زمان میبره حداقل تا آخر بهار سال بعد پس فعلا به پیکان ما میچسبیم تا بنز بیاد:);)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان نظرتون در مورد مانیتور های Asus و HP چیه؟اینا بهتر از LG نیستن؟

در ضمن 2261vp تهران قیمتش چند هست؟
تفاوتی که با 2261v نداره؟
من یه سرچ کردم توی سایت LG نوشته بود 2261vp زاویه دیدش (H : 170˚ / V : 160˚ (CR≥10 هست.پس 2261vp از 2261v ضعیف تر ولی ارزون تره درسته؟
این تیکه یعنی چی؟(CR≥10)
چون توی مانیتور الانیم نوشته 170°/170° (CR>5)

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
پیکسل سوخته
بله پیکسل سوخته

دوست عزیز ! من هر دو رو دارم ! هم LED و هم LCD ! تا حالا هم دو تا از این مدل جدید LG LED خریدم برای دوستان ! به این نتیجه رسیدم که 2261 VIP سری جدید خیلی از مدل جدید LED بهتره ! هم تو رنگ هم در روشنایی ! این سری جدید رو ما هر کاری کردیم نتونستیم پس زمینه زردشو جمع کنیم ! هر چند باید بگم که LED تکنولوژی جدید هست و احتمالا در سری جدید تر درست میشه ! شما میتونی یه سر بری میدون ولیعصر ! اونجا همه رو گزاشتن یه نفر هم XBAX 360 گذاشته داره بازی میکنه ! خودت بری متوجه میشی که 2261 از همه بهتره !!!خیلی تابلو هست !

اما دوستان لطفا راهنمایی کنن !
من یه کابل HDMI از قدیم داشتم ! (از این کابلای مشکی معمولی8 هزار تومنی تو بازار) که دارم استفاده میکنم ! میخاستم ببینم از این کابلای 18 تومنی HDMI بگیرم آیا بهتر از این 8 تومنی هست ؟ چون به هر کی گفتم میگه کیفیتش فرق نمیکنه !!! البته مشخصه که باید بهتر باشه! ولی میخام بدونم چقدر فرق کیفیت داره ؟و ارزش داره ؟ چون یه سری هست 8 تومنی که خودم دارم !- یه سری 13 تومنی - یه سری 18 تومنی - یه سری
20 تومنی هم هم یک اندازه هستند ! مانیتور هم 2261 سری جدید و LED سری جدید !!! :-"

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اما دوستان لطفا راهنمایی کنن !
من یه کابل HDMI از قدیم داشتم ! (از این کابلای مشکی معمولی8 هزار تومنی تو بازار) که دارم استفاده میکنم ! میخاستم ببینم از این کابلای 18 تومنی HDMI بگیرم آیا بهتر از این 8 تومنی هست ؟ چون به هر کی گفتم میگه کیفیتش فرق نمیکنه !!! البته مشخصه که باید بهتر باشه! ولی میخام بدونم چقدر فرق کیفیت داره ؟و ارزش داره ؟ چون یه سری هست 8 تومنی که خودم دارم !- یه سری 13 تومنی - یه سری 18 تومنی - یه سری 20 تومنی هم هم یک اندازه هستند ! مانیتور هم 2261 سری جدید و LED سری جدید !!!
نه هیچ فرقی نداره!
فقط بحث سر کیفیت سیمش و عمرش و مارکش و ازین جور حرفاست و الا کیفیت کوچیکترین تفاوتی نداره

من می خوام یه AOC بگیرم نظر دوستان چیه؟چون به گلر و براق بودن صفحه مانیتور خیلی علاقه دارم و هیچ مارک دیگه ای پیدا نمی شه که صفحه گلاسی و یا همون گلرداشته باشه.و همچنین این مانیتور ها عجیب کیفیتشون بهتر و فوق الهاده کانتراستشون بالا تر از سامسونگ و ال جی هست چون خودم کنار مانیتور سامسونگ خودم تست کردم
چه مدلیش به نظره شما مناسبه؟من یه مدل می خوام که سه پورت وروردی دیجیتال داشته باشه.که هر سه پلتفرم اصلی رو بشه بهش زد

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
نه هیچ فرقی نداره!
فقط بحث سر کیفیت سیمش و عمرش و مارکش و ازین جور حرفاست و الا کیفیت کوچیکترین تفاوتی نداره

من می خوام یه AOC بگیرم نظر دوستان چیه؟چون به گلر و براق بودن صفحه مانیتور خیلی علاقه دارم و هیچ مارک دیگه ای پیدا نمی شه که صفحه گلاسی و یا همون گلرداشته باشه.و همچنین این مانیتور ها عجیب کیفیتشون بهتر و فوق الهاده کانتراستشون بالا تر از سامسونگ و ال جی هست چون خودم کنار مانیتور سامسونگ خودم تست کردم
چه مدلیش به نظره شما مناسبه؟من یه مدل می خوام که سه پورت وروردی دیجیتال داشته باشه.که هر سه پلتفرم اصلی رو بشه بهش زد

مرسی دوست من !
ولی عجب داستانی شده ؟ اتفاقا من امروز رفتم توپخونه کلی قیمت گرفتم ! اون بازاریهای قدیمی همه میگفتن که کیفیت فرقی نمیکنه و یکی هست و میگفتن کابل جدید که میاد قیمتش کاذبه و بعد میاد پایین ! یه جا قیمت گرفتم یه نوع کابلو گفت 25 تومن بعد رفتم یه جا دیگه همون کابلو گفت 13 تومن :eek: ترکیدم ! منی که حدود 12 سالی هست که تو بازارم دیگه کف کردم !! یارو کلی هم ادعا داشت بش گفتم که چقدر فرق کیفیت داره با اون 8 تومنی ؟ گفت کیفیتش دو برابر اوناست !! :eek:! ولی واقعا این همه گرون بودنش فقط واسه جنس و نوع سیم هست ؟ یعنی کیفیت هیچ ؟

در خصوص AOS هم دوست من باید بگم این شرکت اون طور که شنیدم تولید محصولاتش تحت لیسانس LG هست و در تایوان مانیتوراش تولید میشه ! از من میشنوی دوست عزیز LG بگیر ! سی جدید 2261 VIP خیلی عالی هست ! بجرعت میتونم بگم نظیر نداره ! من خودم کلی دونبال LCD بودم و حدود دو ماهی تحقیق کردم ! AOS هم خوب هست ولی به پای LG به هیچ عنوان نخواهد رسید ! سری جدید LED LG هم بد نیست ! ولی از من میشنویی AOS نگیر !!! گول کنتراس رو هم نخور ! مقداریش البته خالی بندی هست ! البته مانیتوری رو سراغ ندارم که 3 پورت دیجیتال داشته باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر