راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
سلام! من میخوام این (لینک آخر پست هست!) مانیتور رو بخرم! شدیدا هم مصمم هستم. این مانیتور آخرشه! قیمتش حول و حوش 250 تا 270 هست ولی برای خودش خدایی هست! همه پورتی هم داره! HDMI, DVI, D-Sub خلاصه همه چی تمومه! می خواستم یه سوال مبتدیانه :biggrin1: بپرسم: اگه با پورت HDMI این رو به 360 وصل کنم چجوری ازش صدا بگیرم؟! آیا این جور مانیتور ها Built-In اسپیکر دارن؟!

colored pencil جان! اگه اطلاع داری آدرس یه نمایندگی LG رو تو شیراز بهم بده! بنداز بنداز نباشه! :biggrin1:

مانیتور و مشخصات

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام! من میخوام این (لینک آخر پست هست!) مانیتور رو بخرم! شدیدا هم مصمم هستم. این مانیتور آخرشه! قیمتش حول و حوش 250 تا 270 هست ولی برای خودش خدایی هست! همه پورتی هم داره! HDMI, DVI, D-Sub خلاصه همه چی تمومه! می خواستم یه سوال مبتدیانه :biggrin1: بپرسم: اگه با پورت HDMI این رو به 360 وصل کنم چجوری ازش صدا بگیرم؟! آیا این جور مانیتور ها Built-In اسپیکر دارن؟!

colored pencil جان! اگه اطلاع داری آدرس یه نمایندگی LG رو تو شیراز بهم بده! بنداز بنداز نباشه! :biggrin1:

مانیتور و مشخصات
این مانیتور رو من یک هفته هست که خریدم.مانیتور فوق العاده ای هست.هم کابل VGA میخوره و همDVI & HDMI و کنتراست 1:20000 هست(واقعی).پشت مانیتور ورودی صدا داره و برای بازی نیازی به خرید کابل اضافی نداری الان هم قیمتش دور و بر 240 هست.البته من تو مشهد زندگی میکنم و چون از این مانیتور نبود 250 خریدم.تو همین سایت خوندم که همین مدل با کنتراست1:50000 اومده و قیمتش هم 250 هست اگر این مدل رو گیر بیاری که دیگه عالیه.

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66
دوستان سلام
من w2261v دارم
چند روز پیش کارگر اومده بود خونمون یارو با دستمال کثیفش کشیده رو مانیتور :angry:
حالا صفحه مانیتور سفید رنگ شده و خیلی خیلی بد شده
با الکل هم تمیز کردم هیچ فرقی نکرد
می خواستم بدونم میشه درستش کرد یا نه ؟؟؟
ممنون میشم جوابم رو بدین

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
یه سوال تو LG LED 2286L زده که Max Resolution: 1680 x 1050 / 60 Hz

ولی اینجا رو نگاه کنید من میتونم رزولوشن بالاترم بگیرم حتی 360 میتونم 1080p بگیرم

یعنی چی

ris357rq8b5d5yue4u1z.jpg

tdk3iwnzzfphypbvprvy.jpg

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
پشت مانیتور ورودی صدا داره و برای بازی نیازی به خرید کابل اضافی نداری

يعني ميشه مستقيم به اسپيكر وصلش كرد؟

راستي مانيتورهاي LED چه مدلهايي هست الان و چه قيمت؟

به نظر شما اين مانيتور 2494hm كيفيتش با مانيتورهاي LED چقدر فرق داره؟

آخرین ویرایش:

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
والا زمان پاسخ دهی هست هر چی کمتر باشه بهتر تو بازی ها به چشم میاد سرعت تتغییر فریم وقتی بالا باشه زمان پاسخ دهی هر چی کمتر باشه تصویر بهتره

LED هم خواستی به خودم بگو

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
والا زمان پاسخ دهی هست هر چی کمتر باشه بهتر تو بازی ها به چشم میاد سرعت تتغییر فریم وقتی بالا باشه زمان پاسخ دهی هر چی کمتر باشه تصویر بهتره

LED هم خواستی به خودم بگو

آقا مانيتور samsung p2370L يه مانيتور همه چيز تمومه LED هست فقط HDMI نداره

يه مانيتور LED مثله اين ميخوام كه HDMI داشته باشه.
اسپيكرم داشته باشه كه چه بهتر

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سرعت انتقال تصویر یعنی وقتی میکشی زیر توپ تا توپ از سرعتش کم بشه تصویر تاره......;)

يعني منظورت اينه كه حتما بايد 2ms باشه و اگه 5ms باشه مشكل پيش مياد؟

راستي اين مانيتور LG W2486L تو ايران هست ديگه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر