راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
ممنونم از اینکه جوابمو دادین

یه نکته دیگه :

این نیتیو رزولوشن 60 هرتزی روی مانیتور 23500
مثل 85HZ مانیتورهای crt معمولیه .
یعنی مشکلی برای چشم ایجاد نمیکنه آخه روی مانیتورهای crt اگه روی 60HZ باشه چشمو اذیت میکنه.

نه مشکلی برای چشم ایجاد میکنه، نه شما متوجه میشی که 60 هرتزه مثل 60 هرتز crt نیست اصلا مثل اینه که شما به یک لامپ فلورسنت (مهتابی) نگاه کنی با اینکه 50-60 هرتزه ولی شما متوجه 50-60 بار خاموش و روشن شدنش در ثانیه نمی شی

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
سلام دوست گرامی
برای من هم همین موضوع مورد سوال بود چون وقتی در مغازه فروشنده به دو تصویر مانیتور یا تلویزیون با کنتراستهای متفاوت نگاه می کنم تفاوت ان را متوجه نمی شم
ایا این تفاوت در LCD و LED نیز نا محسوس است؟؟ چون میگویند مانیتور و تلویزیونهای LED کنتراست خیلی بیشتری داره؟؟
من موندم که ال جی مدل m2394d بگیرم یا m2794d ؟؟؟
این دومی 27 اینچه و full hd است کنتراست 1به 20000 تی وی هم داره و قیمتش460000 است و من برای دستفاده در دستگاه XBOX360 میخواهم بخرم ولی متاسفانه زمان پاسخدهی هر دو 5 میلی ثانیه است و می خواهم از تلویزیون آن هم استفاده کنم.
آیا توجه به تجربه شما کیفیت کدامیک بالاتر است ؟ m2394d بگیرم یا m2794d ؟؟؟ m2794d ساخت کره است ولی m2394d مونتاژ ایران است؟
آیا بهتر نیست صبر کنم تا مانیتورهای LEd بیاد؟؟؟
ممنون:love:

من هر دو مدل رو داشتم خودمم ps3 دارم راجبه 5 میلی ثانیه و اینا اصلا نگران نباش من از چند نفر پرسیدم اینا و کنتراست فقط جنبه ی تبلیغات داره .جفتش فوله فقط اون 27 usb هم داره 23 نداره 27 بهتره واسه بازی دیشب 440 بود حواست باشه گرون نخری زاویه دیدشم عالیه تی وی تیونرشم کیفیتش خوبه . تازه led ها سایه هم میندازن به نظر من حد اقل تا یکی دو سال دیگه led با این وضع جا نمی افته چون من مقایسه کردم واقعا پیش این lcd ها حرفی واسه گفتن نداشت

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
شما بین این دو تا کدوم رو قبول داری؟

LG - 22" - W2243S

LG - 22" - W2261V

فکر میکنم w2261v اون یکی رو من تو بازار ندیدم تو سایت مادیرانم نیست این w2261v کنتراستش از اون مدلی که بهتون معرفی کردم پایینتره قیمتش از اونم بیشتره من پیشنهادم اینه که بودجتونو افزایش بدید یه مقدار p2250 رو بگیرید ارزش داره در ضمن شما اگر بخوای blueray ببینی اون تبدیلی که بهتون گفتم رو نیاز دارید بر خلاف گفته ی بعضی دوستان این تبدیل هیچ گونه افت کیفیتی نداره و شما میتونید تصاویر hd رو با همین مونیتور ببینید اصلا اون مدل w2261v رو پیشنهاد نمیکنم کنتراستش 20000 هست قیمتش بالا موفق باشید کابل hdmi هر دو سرش hdmi هست کابل hdmi به dvi یه سرش dvi هست که شما میزنی به مونیتورتون hdmi رو هم میزنی به اون player که میخوای باهاش فیلم ببینی.

آخرین ویرایش:

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
من هر دو مدل رو داشتم خودمم ps3 دارم راجبه 5 میلی ثانیه و اینا اصلا نگران نباش من از چند نفر پرسیدم اینا و کنتراست فقط جنبه ی تبلیغات داره .جفتش فوله فقط اون 27 usb هم داره 23 نداره 27 بهتره واسه بازی دیشب 440 بود حواست باشه گرون نخری زاویه دیدشم عالیه تی وی تیونرشم کیفیتش خوبه . تازه led ها سایه هم میندازن به نظر من حد اقل تا یکی دو سال دیگه led با این وضع جا نمی افته چون من مقایسه کردم واقعا پیش این lcd ها حرفی واسه گفتن نداشت

ضمن تشکر از راهنمایی شما
می شه توضیح دهید که پورت USB می شه روی حافظه USB فیلم ریخت و در مانیتور آنرا دید ؟؟
در کل کار پورت USB در این مدل 2794D چی است؟؟
ممنون

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
ضمن تشکر از راهنمایی شما
می شه توضیح دهید که پورت USB می شه روی حافظه USB فیلم ریخت و در مانیتور آنرا دید ؟؟
در کل کار پورت USB در این مدل 2794D چی است؟؟
ممنون

من عکس و اهنگ رو تست کردم . بهترین مزیتش اینه که وقتی سیستمت خاموشه میتونی موزیک گوش بدی و عکساتو ببینی واقعا مونیتور خیلی خوبیه من الان 23 اینچ دارم از همین مدل واقعا راضیم راستی 27 اینچش صدای dolby digital داره که یه مزیت عالیه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من یه سوال داشتم
lcd من 20"
1680*1050
من می تونم با تبدیل hdmi dvi به xbox وصل کنم؟
اصلا خوب جواب میده؟

دوست عزیز بله میشه الان همه ی بازیا بالاتر از 720 نیست قصه ی فول اچ دی وقتی شنیدنیه که یه بازی بیاد رو 1080 اجرا شه که فعلا خبری نیست فقط الان فیلمای بلوری هستن که 1080 اجرا میشن .

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام به همگی

شاید سوالم تکراری باشه.....

P23500 از نظر کیفیتی چقدر تفاوت داره با W2261V ؟
چیزی هست که اصلا قابل دیدن باشه یا نه فقط یه کنتراست فضایی داره؟

و دیگر اینکه از اونجایی که این مانیتور فقط DVI داره باید از HDMItoDVI استفاده بشه ؛ در این صورت صدا رو چیکار باید کرد؟

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام به همگی

و دیگر اینکه از اونجایی که این مانیتور فقط DVI داره باید از HDMItoDVI استفاده بشه ؛ در این صورت صدا رو چیکار باید کرد؟
منم همچین سوالی دارم :smile:

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
منم همچین سوالی دارم :smile:
من که در xbox فکر نکنم فرق زیادی داشته باشند !! ;)
برای گرفتن صدا یا می تونی کابل صدا را جدا بگیری که راحت کنار کابل hdmi قرار می گیره البته قیمتش یکمی گرونه چون فقط تو الایت هست (من خریدم 15 تومن :biggrin1:) یا کابل صدا و تصویر آرکید را داغون کنی که در پست های قبل اومده

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
سلام به همگی

من هم یک سوال از شما دارم
چرا این تعمیرات xbox نه آدرس داره نه شماره تلفن اصلا چه جوری باید کنسول را برای تعمیر برد

ببخشید که سوالم ربطی نداره ولی اینجا باید می گفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر