راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ممنون از دوستانی که جواب دادن:love:

یعنی نمیشه به 23500 , 22500 اسپیکر و غیره وصل کرد برای گرفتن صدا از باند ، یکی از دوستان گفتن که باید به روشهایی که دوستان در چند صفحه قبل گفتن ، یعنی باید باهاش کشتی گرفت و گرفتاری داره کلا یا نه؟ :biggrin1: ......

الان یادم نیست ولی همین مدل
LG W2261V رو رفیقم داره ولی میگفت اگه مستقیم بهش نگاه کنی هیچ مشکلی نداره و عالیه ولی کافیه بخوای از بغل و غیره بهش نگاه کنی تصویر یه طوری میشه ! نظرتون چیه بابت این موضوع ؟ من فردا ازش میپرسم ببینم چی میشه ! اگه این مشکل رو نداشته باشه و بشه راحت بشه بهش اسپیکر و غیره هم وصل کرد و صدا گرفت ، و Hdmi هم که داره ، گزینه خیلی خوبیه :love:

این مشکل تمام مانیتورهای lcd هست و همه به این درد دچارن

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
من الان که با دوستم صحبت میکردم که مانیتور LG W2261V داره ، میگفت اگه من جای تو بودم حتما سامسونگ میگرفتم ، بین همین مدل ال جی که ایشون داره و سامسونگ T220 ازش پرسیدم گفت اگه دوباره بخوام بخرم حتما اونو میگرفتم ، بگذریم از اینکه دوستان گفتن 360 رو پشتیبانی نمیکنه و غیره ولی میگفت این مانیتور من رو نگیر ، چون سرش نه اینور اونور میره ، یعنی نمیچرخه و ثابته و هم تصویر رو از کنار نگاه میکنی یه طوری میشه !!!!خودش سامسونگ رو پیشنهاد داد در کل....

اون 2 مدل 22500 و 23500 که دوستان گفتن نمیشه به راحتی ظاهرا ازش صدا گرفت و یکم گرفتاری داره ، اینم که اینطوریه ؟ پس چی رو بگیریم آخرش با این قیمت 250 تا 300 هزار تومان که هم کیفیتش full HD باشه و هم 2 میلی ثانیه باشه زمان تاخیر و هم گردون باشه و به درد ps3 - 360 بخوره واسه بازی ؟

بهترین انتخاب به نظرتون چیه ؟ همون 23500 ؟؟ اگه اسپیکر بهش وصل کنیم باید با گرفتاری ازش صدا و غیره گرفت پس؟

نظرو پیشنهادتون چیه کلا؟

ممنون:love:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
بچه ها مانیتور من یک پیکسل سوخته داره :biggrin1:
آیا کسی هست اینجا که مانیتورش پیکسل سوخته داشته باشه :eek:

monitov شما چیه ؟
من پسر خالم یک aoc گرفته 19 اینچ که 6 ماه داره و تا حالا 4 تا dead pixel داده :biggrin1:

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
شما اطلاعات بده عزیز تا من هم مطلع بشم(سعی کن لحنتو درست کنی!)
ممنون
من اصلا با شما نبودم
یعنی با کسی نبودم
با خودم بودم :biggrin1:
بچه ها این قضیه پیکسل سوخته را جدی بگیرید تا مثل من شب اولی که مانیتور را گرفتم ضد حال نخورید :biggrin1:
البته دا خل دفترچه گارانتی نوشته تا 3 پیکسل سوخته عادی هست :-"
فکر هم نکنم تعدادشون زیاد بشند
بهترین پنل ها هم فعلآ سامسونگ و سونی تولید می کنند
این هم بخونید بد نیست
http://forum.niksalehi.com/showthread.php?t=20771

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
من الان که با دوستم صحبت میکردم که مانیتور LG W2261V داره ، میگفت اگه من جای تو بودم حتما سامسونگ میگرفتم ، بین همین مدل ال جی که ایشون داره و سامسونگ T220 ازش پرسیدم گفت اگه دوباره بخوام بخرم حتما اونو میگرفتم ، بگذریم از اینکه دوستان گفتن 360 رو پشتیبانی نمیکنه و غیره ولی میگفت این مانیتور من رو نگیر ، چون سرش نه اینور اونور میره ، یعنی نمیچرخه و ثابته و هم تصویر رو از کنار نگاه میکنی یه طوری میشه !!!!خودش سامسونگ رو پیشنهاد داد در کل....

اگه شما به خاطر چرخش بهتر می خواهید مانیتور بخرید W2261V چرخش خوبی به اطراف ندارد.
مطمئن باش که W2261V از T220P بهتره! من هر دو تا رو داشتم.

LordGilthas

کاربر سایت
Sep 12, 2009
6

اون 2 مدل 22500 و 23500 که دوستان گفتن نمیشه به راحتی ظاهرا ازش صدا گرفت و یکم گرفتاری داره ، اینم که اینطوریه ؟ پس چی رو بگیریم آخرش با این قیمت 250 تا 300 هزار تومان که هم کیفیتش full HD باشه و هم 2 میلی ثانیه باشه زمان تاخیر و هم گردون باشه و به درد ps3 - 360 بخوره واسه بازی ؟

بهترین انتخاب به نظرتون چیه ؟ همون 23500 ؟؟ اگه اسپیکر بهش وصل کنیم باید با گرفتاری ازش صدا و غیره گرفت پس؟

نظرو پیشنهادتون چیه کلا؟

ممنون:love:

من که یه 20 روزی هست p22500 گرفتم. خیلی ازش راضیم. برای صدا هم فقط باید سر کابل رو یه هوا ببری. هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان قضیه مشکل صدا چیه ؟
من یه تبدیل دارم زدم پشت Xbox زیر HDMI و اون سرش هم یه خروجی دوتایی آنالوگ داره که زدم بهSpeaker
حالا منظور شما گرفتن خروجی صدا با کیفیت بالاتره ؟

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
دوستان قضیه مشکل صدا چیه ؟
من یه تبدیل دارم زدم پشت Xbox زیر HDMI و اون سرش هم یه خروجی دوتایی آنالوگ داره که زدم بهSpeaker
حالا منظور شما گرفتن خروجی صدا با کیفیت بالاتره ؟

نه همینه ! ;)
دو صفحه پیش هم همین بحث بود ... مشکلی نبود ؛ ما هم میگفتیم که باید اینجوری صدا روگرفت ... :-":-":-"

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
hi

من که یه 20 روزی هست p22500 گرفتم. خیلی ازش راضیم. برای صدا هم فقط باید سر کابل رو یه هوا ببری. هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

دوست عزیز منظورتون چیه سر کابل رو یه هوا ببری؟ باید برای گرفتن صدا و منتقل کردنش به اسپکیر از کابل و چیز خاصی استفاده کنیم که یه طرفش به مانیتور 22500 یا 23500 و طرف دیگرش به اسپکیر بخوره ؟ اگه آره کابلش رو معرفی کنید به همراه اسم لطفا و یه عکس هم ازش بذارید :love:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دوست عزیز منظورتون چیه سر کابل رو یه هوا ببری؟ باید برای گرفتن صدا و منتقل کردنش به اسپکیر از کابل و چیز خاصی استفاده کنیم که یه طرفش به مانیتور 22500 یا 23500 و طرف دیگرش به اسپکیر بخوره ؟ اگه آره کابلش رو معرفی کنید به همراه اسم لطفا و یه عکس هم ازش بذارید :love:
همون کابل کامپوزیت ، کابل مخصوص نمی خواد
کابل کامپوزیت را از وسط می بری تا بتونی اون رو همزمان با کابل HDMI استفاده کنی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر