راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان من دنبال یه مانیتور میگردم ، جایگزین این مانیتورم میخوام بکنم و بهش PS3 and XBOX 360 رو وصل کنم و برای بازی کردن با کامپیوتر نمخوامش ! فقط به عنوان بازی کردن با ps3 and 360 و به عنوان مانیتور و استفاده های شخصی از کامپیوتر.....

تا سقف 300 هزار تومان چی پیشنهاد میکنین که هم خوب باشه و هم Full HD ??

یکی از دوستان مدل p23500 سامسونگ رو معرفی کردن ؟ این واسه کارهایی که گفتم چطوریه ؟
تو شهرستان میشه گیر آورد اینو ؟ یا مدلهای دیگه سامسونگ رو پیشنهاد میکنین ؟

یه اسپیکر هم میخوام بخرم واسش موقع بازی با ps3 and 360 ، چی پیشنهادمیکنین ؟(اینو یه چیز بگین ارزون باشه تقریبا !)

من این مانیتور رو بگیرم ، Hdmi نداره ! باید چیکار کنم هم به کیس خودم وصل کنم به عنوان مانیتور کارهای شخصی و هم PS3 and 360 رو بهش وصل کنم و بتونم باهاش بازی کنم ؟ اگه تبدیلی میخواد بعدش کیفیتش کاهش پیدا نمیکنه یا راه خاصی داره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید....

کسی جواب نمیده؟:-"

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
تو پی ام جوابتو دادم برادر

ممنون عزیز:love: ولی قیمتش واسه من بالاست متاسفانه ! دوستان چی رو با اون قیمتی که گفتم و سوالاتی که پرسیدم پیشنهاد میکنن ؟ مدل دیگه نداره این AOC که همه چیزش خوب باشه و قیمتش زیر300 یا 300 باشه ؟:-"

لطفا دوستان پاسخ کامل سوالاتم رو بدن :

دوستان من دنبال یه مانیتور میگردم ، جایگزین این مانیتورم میخوام بکنم و بهش PS3 and XBOX 360 رو وصل کنم و برای بازی کردن با کامپیوتر نمخوامش ! فقط به عنوان بازی کردن با ps3 and 360 و به عنوان مانیتور و استفاده های شخصی از کامپیوتر.....

تا سقف 300 هزار تومان چی پیشنهاد میکنین که هم خوب باشه و هم Full HD ??

یکی از دوستان مدل p23500 سامسونگ رو معرفی کردن ؟ این واسه کارهایی که گفتم چطوریه ؟
تو شهرستان میشه گیر آورد اینو ؟ یا مدلهای دیگه سامسونگ رو پیشنهاد میکنین ؟

یه اسپیکر هم میخوام بخرم واسش موقع بازی با ps3 and 360 ، چی پیشنهادمیکنین ؟(اینو یه چیز بگین ارزون باشه تقریبا !)

من این مانیتور رو بگیرم ، Hdmi نداره ! باید چیکار کنم هم به کیس خودم وصل کنم به عنوان مانیتور کارهای شخصی و هم PS3 and 360 رو بهش وصل کنم و بتونم باهاش بازی کنم ؟ اگه تبدیلی میخواد بعدش کیفیتش کاهش پیدا نمیکنه یا راه خاصی داره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید....:love:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
هر دوشون بازار سیاه شده و قیمت نجومی مثلا V22 بین 310-350 میفروشن یا 2261 رو بین 290-320 میدن

ولی بخوای 2261 میتونم برات 280 پیدا کنم ولی اونم قبل این بازار 255 بوده

این AOC هم که بهت گفتم تو ایران نیست خودم یه تعدا د آوردم به بچه های اینجام دو نفر دادم کیفیت که فول اچ دی کنتراست داینامیک 60000 و HDMI هم داره و 24 اینچ هست

راستی یه مدل AOC هم هست اینم HDMI داره ولی این چون خیلی کمه قیمتش بردن بالا

aoc-fm.jpg

22" Wide Format / 2230Fm

VerticalSeprator_TOP_Part.jpg

VerticalSeprator_BOT_Part.jpg

• 22" Wide
  • 1680 x 1050
  • [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]DCB[/FONT]
  • كنتراست 20,000:1
  • 2ms
  • پخش موزيك و فيلم و اسلايد بدون نياز به كامپيوتر (DMP)
  • Glare Panel
  • ورودي DVI
  • ورودي HDMI
  • USB Hub, Memory Card Reader & Speaker

enriqueamin

کاربر سایت
Oct 7, 2009
13
راستش من می خوام چون اقساط بگیرم رفتم سراغ اینا ، چون بودجم همش صرف لوازم جانبی XBOX شده ، در صورتی که ابتدا قصد خرید P2250 سامسونگ رو داشتم اما نقد همراهم نبود ، رفتم سمت LG.

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
تو سايت خود سامسونگ رفتم ديدم زده مانيتور مثلا 2350 كنتراست 1:1000 1:50000 ديناميك .يكم توضيح بديد
بعد كدوم مدل مانيتور سامسونگ دو تا DVI يا سه تا ميخوره؟

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
تو سايت خود سامسونگ رفتم ديدم زده مانيتور مثلا 2350 كنتراست 1:1000 1:50000 ديناميك .يكم توضيح بديد
بعد كدوم مدل مانيتور سامسونگ دو تا DVI يا سه تا ميخوره؟
سلام
اون 50 هزار كنتراست ديناميك هست كه ناپايدار هستش و اون هزار كنتراست استاتيك وپايدار هست كه در اصل مبناي سنجش همون كنتراست استاتيك هست و كنتراست ديناميك تنها جنبه‌ي فروش داره!
من 22500 رو مي شناسم كه يك پورت DVI و يك پورت HDMI مي خوره!

دوستان لطفا حداقل جواب یکی از سوال قبلی هام را بدین برم:((:wallbash::crying: 23500 بخرم یا صبر کنم تا 2261 بیاد؟
سلام

مطمئناً 23500 خيلي بهتره.
زمان 2261v و T220p گذشت!
براي كساني كه هم كه بودجه تا 250 تومن دارن 22500 انتخاب خيلي بهتري هست با قيمت 235 هزار تومن.

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
سلام دوست عزيز
چرا داره، چونكه من خودمم 22500 دارم و مطمئنم.
مطمئنی عباس جان ؟ :confused:
من تعجب میکنم ! تو سایت ساموسنگ هیچی ننوشته !
افرادی هم که خریدن چیزی در مورد HDMI نگفتن
اشتباه نمی کنی ؟ به هر جال تجربت زیاده در این مسائل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر