راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
بچه ها یک روش دیگر برای وصل کردن xbox مدل آرکید بدون خرید کابل وجود داره :biggrin1:
اینطوری که xbox را با همون کابلش وصل می کنید به کارت tv کامپیوتر :laughing:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
باید کابل کامپوزیت رو از وسط نصف کنی یعنی قابش رو بشنکی

این رو به شوخی گفتی یا جدی ؟؟؟ :eek::eek::eek:
برا چی چی کابل کامپوزیت رو از وسط نصف کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek::eek::eek::eek::eek:

چطوری می تونم کامپوزیت و hdmi رو با هم وصل کنم!!!:eek:
کابل کامپوزیت که کاملا hdmi رو می پوشونه!! از کجا hdmi رو وارد کنم؟!!!
مارو گرفتی ها داداش !! :smile:;) :blushing: نه داداش نمی پوشونه ! دیگه اون قدر ها هم گنده نیست !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1: تو عکس میبینی که 2 تاش با هم جا میشن ;);):cool::cool:
منظورم اینطوریه ( عکس دستگاه خودمه ، پایینی HDMI وصله و بالاش کابل A/Vحالا 2 سر قرمز و سفید کابل A/V رو وصل کن به اسپیکر کامپیوتر ( عکس آخر ) و صدا رو راحت دریافت کن .... ) ) ;)

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
من واقعا قصد کردم که p2350 سامسونگ را بگیرم دوستان اگر میدونند این مانیتور مشکلی داره بگند تا بعدا پشیمون نشم :biggrin1:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
این رو به شوخی گفتی یا جدی ؟؟؟ :eek::eek::eek:
برا چی چی کابل کامپوزیت رو از وسط نصف کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek::eek::eek::eek::eek:

مارو گرفتی ها داداش !! :smile:;) :blushing: نه داداش نمی پوشونه ! دیگه اون قدر ها هم گنده نیست !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1: تو عکس میبینی که 2 تاش با هم جا میشن ;);):cool::cool:
منظورم اینطوریه ( عکس دستگاه خودمه ، پایینی HDMI وصله و بالاش کابل A/Vحالا 2 سر قرمز و سفید کابل A/V رو وصل کن به اسپیکر کامپیوتر ( عکس آخر ) و صدا رو راحت دریافت کن .... ) ) ;)

واقعا تعجب می کنم شما چه جوری این دورو با هم جا دادین:eek:ولی من هرکاری کردم نیتونستم جا بدم مجبور شدم بشکنمش ولی من خیلی هارو دیدم که از روش من استفاده کردن

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
سلام آقایون یه راهنمایی میخواستم
نظرتو در مورد p2250 سامسونگ چیه ؟ قابل مقایسه با w2261v هست
کلا این دوتا رو بخواهیم باهم مقایسه کنیم کدوماشون بهترن؟

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
به نظر من همون w2261v رو بگیر من تو دفتر LG و توی خونه samsung دارم.کارمم گرافیکه.با LG خیلی راحت تر هستم.البته مدل t220 یا t240 سامسونگ هم عالیه

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
واقعا تعجب می کنم شما چه جوری این دورو با هم جا دادین:eek:ولی من هرکاری کردم نیتونستم جا بدم مجبور شدم بشکنمش ولی من خیلی هارو دیدم که از روش من استفاده کردن

:eek::eek::eek::eek: یعنی hdmi شما این قدر بزرگه که به کابل کامپوزیت گیر میکنه ؟؟؟:eek::eek::biggrin1::biggrin1:
عجیبه ولی جا میشه ... :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
فکر کنم ایشون MILOOO، فشار رو از زاویه ای وارد کردند که توانستند هر دو کابل رو فرو ببرند در کانکتور خودشون

معمولا دستکاری های کابلی به این شکل هستش

xbox360backpanelwithcutn.jpg

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فکر کنم ایشون MILOOO، فشار رو از زاویه ای وارد کردند که توانستند هر دو کابل رو فرو ببرند در کانکتور خودشون

نه فکر نمیکنم اینطور باشه!
شما یه نگاهی به کابلشون بندازین! کلا با این که شما نشون دادین فرق میکنه!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام آقایون یه راهنمایی میخواستم
نظرتو در مورد p2250 سامسونگ چیه ؟ قابل مقایسه با w2261v هست
کلا این دوتا رو بخواهیم باهم مقایسه کنیم کدوماشون بهترن؟

سلام دوست عزیز !

من یه هفته ای هست که P22500 و خریدم و ازش راضیم ..... .
اون مدل الجی رو هم تو فروشگاه یکی از دوستام دیدم مانیتور خوبیه که مزیتش نسبت به سامسونگه داشتن ورودی HDMI هست اما فرمش همچین نافرمه و اندازه ی صفش استاندارد و متقارن نیست انگار ...... .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
نه فکر نمیکنم اینطور باشه!
شما یه نگاهی به کابلشون بندازین! کلا با این که شما نشون دادین فرق میکنه!

پست من دو بخش بودش، قسمت اول که در مورد طریقه ی جا دادن دو کابل بودش بدون دستکاری کابلی

بخش دوم هم در مورد دست کاری های کابلی بودش که قاب کابل AV رو دستکاری میکنند برای جا دادن HDMI

OK

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
زياد كه چه عرض كنم افت فريم داره بدجور.بازي تيكه تيكه ميشه . تلوزيون از كارت TV بهتره
به هیچ وجه افت فریم نداره
کیفیتش هم بستگی به کارت tv داره
بچه ها کارت با ورودی HD هم وجود داره
با این صورت دیگه نه نیازی به گرفتن کابل HDMI به DVI نیست
decklink01_122155618701.jpg

ولی اینجوری باید 400 - 500 هزار تومان پول کارد HD بدید :):cheesygri:laughing::lol::bash::punk::groupwave:

Last edited by a moderator:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229

آقا خلیل خیلی راحت و بدون دردسر هر دو رو با هم میزنم ! اول HDMI رو میزنم و بعد A/V رو ؛ خیلی وقته هیچ وقت هم نشده به هم گیر کنند و یا جا نشن ؛ الانم که تو عکس ومیبینی کامل و بدون هیچ فشاری!! به هم ، هر کدومشون تو کانکتور مخصوص خودشون قرار گرفتند ... بدون هیچ گونه دستکاری ای ...
میگی نه بیا از نزدیک ببین ! :biggrin1: هر کی شک داره بیاد از نزدیک ببینه تا خیالش راحت بشه ... :biggrin1:
===
البته یه سوال دارم اون کابل های A/V کنسول های سری اول با مادربرد لانچ به نظر شما کمی بزرگتر نبود ؟؟ من حس میکنم این یکی یه خورده همچین لاغر تر شده !! ( شایدم توهم زدم !!)
:biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر