راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام دیروز من این مانیتور رو تستش کردم LG W2261V

کیفیتش خوب بود فقط یک سوال من بازی GTA IV رو که میکنم بعضی از صحنه هاش که کمی تاریکه کمی لرزش داره یا یک کمی دون دونه ایه این برای خوده بازیه ؟

یا مثلا ساختمان های که کمی دور هستندو توی بازی کمی حالتشون مات هستش یا انگار نقاشی کشید شده انده توی بازیgta iv

یا مثلا بازی FAR CRY 2 بیشتر جاهای سایه افتاده یکمی شکل مربعی خیلی ریز یا هاشور داره و میلرزه

آیا این طبیعی هستش البته توی فاصله نیم متری که میشینی خیلی پیدا نیست

من مستقیم با کابل HDMI کنسول رو وصلش کردم به مانیتور و تصویر هم روی 1920*1080 هستش با 60Hz

لطفا کمی راهنمای کنید این لرزهای مختصر برای چیه البته فقط بعضی از قسمتها

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام دیروز من این مانیتور رو تستش کردم LG W2261V

کیفیتش خوب بود فقط یک سوال من بازی GTA IV رو که میکنم بعضی از صحنه هاش که کمی تاریکه کمی لرزش داره یا یک کمی دون دونه ایه این برای خوده بازیه ؟

یا مثلا ساختمان های که کمی دور هستندو توی بازی کمی حالتشون مات هستش توی بازیgta iv

یا مثلا بازی FAR CRY 2 بیشتر جاهای سایه افتاده یکمی شکل مربعی خیلی ریز یا هاشور داره و میلرزه

آیا این طبیعی هستش البته توی فاصله نیم متری که میشینی خیلی پیدا نیست

من مستقیم با کابل HDMI کنسول رو وصلش کردم به مانیتور و تصویر هم روی 1920*1080 هستش با 60Hz

لطفا کمی راهنمای کنید این لرزهای مختصر برای چیه البته فقط بعضی از قسمتها

فکر کنم بخاطر رفرش ریت پایین باشه!

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
فکر کنم بخاطر رفرش ریت پایین باشه!

باید چی کار کنم بعضی از صحنه ها انگار کمی موج لرزشی داره توی بازی های مثلا فار کرای دو یا جی تی یا البته نه همه جا بعضی جا ها ؟

توی جی تی ها قبلا توی تلویزیون معمولی بازی کرده بودم این طوری نبود ولی توی ال سی دی کمی تصاویر که یکمی دورند حالت نقاشی رو دارند

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
باید چی کار کنم بعضی از صحنه ها انگار کمی موج لرزشی داره توی بازی های مثلا فار کرای دو یا جی تی یا البته نه همه جا بعضی جا ها ؟

توی جی تی ها قبلا توی تلویزیون معمولی بازی کرده بودم این طوری نبود ولی توی ال سی دی کمی تصاویر که یکمی دورند حالت نقاشی رو دارند
والا تو اون عکسی که یکی از بچه ها گذاشت از قرار معلوم مانیتور تو این رزولوشنی که شما گذاشتی بیشتر از 60 کیلو هرتز رفرش نمیکنه! پس این حداکثر رفرش ریتی که داره! حالا مطمئنی کابلت مشکل نداره ؟ با یه LCD TV امتحانش کن!
الان حداکثر رزولوشنی که اون بازی که گذاشتی تو کنسول چنده؟ اگه 720P هست رزولوشن مانیتورو بذار رو 720P ببین بازم این مشکل وجود داره؟

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
باشه میزارم و خبر میدهم فقط یک چیزی رو بگم توی جی تی ا بعضی از اشیا یا درختها یا ماشین یا قسمتی از ساختمون ها که سایه اش افتاده روی زمین کمی سیاه حالت نقاشی رو داره و کمی هم میلرزه البته باید روش دقت کنی

و بعضی جا مثل لبه دیوارها کمی لرزش خفیف داره

اون رو هم تست میکنم ببینم چطوری میشه

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
والا من ورژن ps3 جی تی ای رو دارم دم دست و با اون تست کردم این لرزش رو ندیدم البته هرتز این منوتیور نهایتش 60 هست اما لاون لرزش رو من مشاهده نکردم فکر میکنم شاید از کابل hdmi شما باشه ...
اون که میگید ساختمون هایی که دور هستند مات هستند که خود بازی هستش و تکنیک رندر بازی هستش شما هرجا تست کنید به همون شکل هستش ( اگه درست متوجه منظورتون شده باشم )

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
خب امروز یک عدد W2261 خریداری کردم به قیمت 245 تومن از مجتمع پایتخت...فوق العاده است...همین رو فقط میتونم بگم...تو رزولوشن نهایی یعنی 1920 در 1080 که Full HD میشه هم رفرش ریت اش 60 هست...سوالی دارین بگید...

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
يه تلويزيونهايی شرکت سامسونگ زده که به نام Tv monitor معروفه..کيفيت تصوير فوقولعاده بهتر و شفافتر از مانيتورهای lcd هست...پشتش component هم ميخوره..چيزی که خيلی برام جالب بود قيمتش بود...سايز 22 اينچش 350 تومان.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
يه تلويزيونهايی شرکت سامسونگ زده که به نام Tv monitor معروفه..کيفيت تصوير فوقولعاده بهتر و شفافتر از مانيتورهای lcd هست...پشتش component هم ميخوره..چيزی که خيلی برام جالب بود قيمتش بود...سايز 22 اينچش 350 تومان.
لينكشو ميدي ببينم چيه؟!:biggrin1:
تو ايران اومده؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
نکنه اینو میگی؟http://www.lcd-tv.ir/shop/product_info.php?products_id=217
یا اینو؟
اینا خوب نیست برا 360 چون full hd نمیشه.http://www.lcd-tv.ir/shop/product_info.php?products_id=79
فکر کنم اوليه بود...ديروز پاساژ علاء الدين بود بعد 2 مانيتور از اخرين مدلهای سامسونگ که کنتراست بسيار بالايی هم داشتند در کنار اين Tv monitor گذاشته بودند..هر 3 اينها يک فيلم رو پخش ميکردند ولی چيزی که کاملاً مشخص بود شفافيت بسيار بالاتر اين مدل نسبت به 2 مانيتور ديگه بود..که 100% من تأکيد ميکنم اگر ميخواهيد برای 360 با قيمت مناسب مانيتور بگيريد اين tv monitor رو بگيريد..100 تومان بيشتر هست ولی کيفيت و وضوح تصوير به خاطر استفاده از کابل component بسيار شفافتر از مانيتورها هست..کلاً مانيتورها هرچقدرم مدلهای جديدتری بياد بيشتر رو کنتراست مانور ميدن و چيزه زياد خاصی ندارن.
راستی شما اصلاً معنی و کاربرد full hd رو ميدونی که ميگی full hd نيست ؟
اصلاً tv lcd full hd زيره 40 اينچ 46 اينچ يه چيزه کاملاً بی معنی ميشه....full hd بيشتر برای تلويزيونهای lcd با سايز بالا اهميت پيدا ميکنه که به خاطر عريض بودن بيش از حد افت کيفيت پيدا نکنه...شما اگه 2 تا tv lcd از يک خانوداده انتخاب کنيد که يکيش 32 اينچ باشه و قابلييت ساپورت تا 1080i رو داشته باشه و در کنار اون يه 46 اينچ که قابليت Full hd داره بزاری کناره هم امکان نداره بتونی تو اولين نگاه چيزی متوجه بشی که 46 اينچه برتری داشته باشه نسبت به 32 اينچه..با دقت بسيار زياد اونم با فاصله بسيار کم از tv شاهد جزئيات بسيار کمی تو 46 اينچ هستيد..

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من توی بازی fifa 09 تست کردم وقعلاده بودش ولی توی far cry 2 از همه اش بد جور تره احساس میکنم مال خوده بازی باشه دوستان کسی تست نکرده ؟؟

منظور از لرزش فکر میکنم از فاصله 15 تا 20 سانتی متری یکمی نگاه کنی کمی لرزش میبینی درسته ؟ بیشتر هم روی قسمتهای از بازی که لبه های توی جی تی ا و فار کرای

tomharrison

کاربر سایت
Jul 6, 2008
80
بچه ها اگر چیزی مد نظر دارین بگین من بیارم. دارم میچرخم تو کشورای دور ایران . تا دلتون بخواد هم میتونم بیارم . اگر عجله دارین هم میتونم از هر جایی که هستم براتون بفرستم . اما پول بار با خودتونه که نهایتآ 50 تا 100 تومن میشه .
من تا عید یا بعد از عید برمی گردم با کلی جنس خوب .
سفارش داشتین بدین .
تحویل در تهران

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر