راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,996
نام
نـــــــویـــــــــد
نه اسپیکر نداره ولی از این چیزا منظورت چیه؟:biggrin1:

منظورم از همونا بود ديگه :biggrin1:يعني كلا چيزهايي كه به صدا مربوط ميشن ...
منكه حسابي گيج شدم !!!:confused:
حالا وقتي خريدم مزاحمت ميشم كه دقيقا بايد جه كابل هايي بگيرم و به كجاش بزنم :biggrin1:
و اينكه چجوري از Speaker استفاده كنم ...

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
یعنی الان با بودجه 300 تومن بهترین مانیتور پیشنهادی همینه دیگه
بعد کیفیت این بیشتره یا سامسونگ (کلا" کیفیت و کارایی ال جی بهتره یا سامسونگ تو مانیتور LCD)
ساخت کره هست یا مونتاژ ایران؟
این بهتره یا T220P سامسونگ
آقا شرمنده سوالام زیاد شد فقط یه سوال کیفیت تصویر وقتی که با کابل HDMI To DVI وصل میکنی بیشتره یا مستقیم با کابل HDMI؟ (اصلا" تاثیری داره) چون متوجه شدم دوستان به خطر اینکه این مانیتور ورودی HDداره
بهش علاقه مند شدن:biggrin1:)
سامسونگ هم مدلی داره که مشخصاتش دقیقا" مثل این باشه(ورودی HDMI) هم داشته باشه؟؟
جریان 16:9 چیه چرا میگن برای 360 مانیتور 16:9 بهتر از 16:10 هست؟

آخرین ویرایش:

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
همونطور که آقا میثم گفتند خروجی صدا نداره ولی وقتی شما با اون کابل 5 فیشه(اسمش رو نمیدونم:D)کنسول رو وصل کردی به مانیتور با اون کابل سفید و قرمز و زرد (اسم این رو هم نمیدونم )باید رنگ قرمز و سفید رو وصل کنی به اسپیکر ،اینطوری صدا رو هم داری(امیدوارم متوجه شده باشی)

be_a_360

کاربر سایت
Dec 1, 2008
32
سلام

اول از اون بزرگ مردی که این W2261V رو به ما معرفی کرد نهایت سپاس را دارم.

دوم اینکه چرا انقد تو سر هم دیگه میزنید؟
اینجا همه چیو نوشته:
http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=768&ID=137#

خروجی صدا هم داره. چرا الکی بهش تهمت میزنید؟
Headphone (Volume adjust for only HDMI input)
همین یعنی خروجی صدا که حالا یا هدفون میزنین یا به اسپیکرتون وصل میکنید که جالبترین نکته ش اینه که میتونید صدا رو کم و زیاد هم کنید.

اونایی که در به در دنبال بنکیو و ویوسونیک و ... بودن بشتابن. چون اونا گیر نمیاد همینم غنیمته! قیمت 260 هم که مفته آدامسم این قیمت نیست :biggrin1:

بچه ها فقط یه خواهشی ازتون دارم، من الان 5 ماهه که دنبال مانیتور 16:9 فول اچ دی هستم، ازتون خواهش میکنم 1 روز دست نگه دارید من سفارش بدم بیارن بعد شماها بخرین :D
دوباره عین 2794 زنگ نزنم بگن تموم شد! دمتون گرم. موفق و مؤید باشین. :love:

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
یعنی الان با بودجه 300 تومن بهترین مانیتور پیشنهادی همینه دیگه
بعد کیفیت این بیشتره یا سامسونگ (کلا" کیفیت و کارایی ال جی بهتره یا سامسونگ تو مانیتور LCD)
ساخت کره هست یا مونتاژ ایران؟
این بهتره یا T220P سامسونگ
آقا شرمنده سوالام زیاد شد فقط یه سوال کیفیت تصویر وقتی که با کابل HDMI To DVI وصل میکنی بیشتره یا مستقیم با کابل HDMI؟ (اصلا" تاثیری داره) چون متوجه شدم دوستان به خطر اینکه این مانیتور ورودی HDداره
بهش علاقه مند شدن)
سامسونگ هم مدلی داره که مشخصاتش دقیقا" مثل این باشه(ورودی HDMI) هم داشته باشه؟؟
جریان 16:9 چیه چرا میگن برای 360 مانیتور 16:9 بهتر از 16:10 هست؟

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
باز هم سلام رفقا:biggrin1:
میبینم که هممون اینجا نشستیم هیچ اقدامی نمیکنیم.:biggrin1:
دوستان این مانیتور lg ورودی HDMI داره؟آخه من مشخصات رو خوندم چیزی ندیدمیا نداشت یا من ندیدم:biggrin1:
کسی از بچه ها تا حالا گرفته ازشون؟

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
King-x360 جان به نظر من بهترین انتخاب با 300 تومن پول همینه خیلی چیزه خریه لامصب:D
be_a_360 جان شما کی میخوای به سلامتی این مانیتور رو بگیری؟ اگه گرفتی بیا یه توضیح بده بچه ها روشن شن
shoosh جان شما هنوز نگرفتی مانیتور رو؟پس معطل چی هستی:D

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
هر کی میخواد مانیتور بگیره برای کنسول بره همینو بگیره که مشخصاتش خوبه. یه ریویو هم ازش بزارید وقتی گرفتید:D

dani_game

کاربر سایت
Jan 2, 2009
74
دوستان ميشه من رو راهنمايي كنيد؟!

من بين دو مانيتور AOC مدل 2230FM و LG مدل W2261V شديدا موندم و به يه راهنما نياز دارم . ميشه بگيد كدوم بهتره؟!

AOC برند نا شناخته اي هستش ولي خدايي امكاناتش وسوسه كنندست ولي اين مدل LG هم امكاناتش عاليه فقط نداشتن اسپيكر يكم منو دلسرد كرد .

اميدوارم منو راهنمايي كنيد ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر